Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 11. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Beroun
Mariánské Lázně
1:4
konec
Petřín Plzeň
Katovice
7:0
konec
Hořovice
Klatovy
0:3
konec
Cheb
Přeštice
0:1
konec
Doubravka
Lom
4:4
konec
Rokycany
České Budějovice B
3:4
konec
Soběslav
Jindřichův Hradec
7:1

Divize B

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kladno
Chomutov
3:0
konec
Rakovník
Česká Lípa
0:8
konec
Český Brod
Brandýs n. L.
1:0
konec
Most-Souš
Dobříš
2:0
konec
Ostrov
Aritma Praha
0:0
konec
Slaný
Štětí
1:1

Divize C

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kutná Hora
Trutnov
2:1
konec
Velké Hamry
Hlinsko
3:1
konec
Náchod
Kosmonosy
3:2
konec
Tochovice
Horky nad Jizerou
3:4
konec
Vysoké Mýto
Letohrad
1:0

Divize D

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Velká Bíteš
Břeclav
1:1
konec
Bystřice nad Pernštejnem
Žďár nad Sázavou
2:1
konec
Polná
Havlíčkův Brod
1:3
konec
Start Brno
Zbrojovka Brno B
1:2

Divize E

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
HFK Olomouc
Kozlovice
0:5
konec
Nové Sady
Holešov
2:0
konec
Přerov
Skaštice
3:0
konec
Strání
Hranice
1:1
konec
Všechovice
Valašské Meziříčí
2:0

Divize F

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vítkovice
Bruntál
1:2
konec
Dětmarovice
Nový Jičín
2:3
konec
Frýdlant nad Ostravicí
Havířov
3:0

Belgická liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eupen
Antverpy
0:1
konec
Waregem
Cercle Bruggy
2:4

Nizozemská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Twente Enschede
Utrecht
1:0
konec
Leeuwarden
Deventer
5:2
konec
Zwolle
Ajax Amsterodam
0:2
konec
, Alkmaar
PSV Eindhoven
0:3

Polská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Warta Poznaň
Nieciecza
0:0
konec
Cracovia Krakov
Zabrze
2:2
konec
Bialystok
Mielec
1:1
konec
Vratislav
Legia Varšava
1:0

Portugalská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pacos Ferreira
Braga
0:0
konec
Santa Clara
Benfica Lisabon
0:5
konec
Sporting Lisabon
FC Porto
1:1

Rakouská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rapid Vídeň
Admira
1:2
konec
Tirol
Salcburk
1:3
konec
Wolfsberg
Hartberg
1:3

Ruská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lokomotiv Moskva
Samara
2:0
konec
Petrohrad
Groznyj
3:1
konec
Spartak Moskva
Chimki Moskva
3:1

Skotská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Johnstone
Glasgow Rangers
1:2
konec
Celtic Glasgow
Ross County
3:0
konec
FC Dundee
Livingston
0:0
konec
Motherwell
Aberdeen
2:0
konec
St. Mirren
Dundee United
0:0

Turecká liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karagümrük
Adana Demirspor
4:0
konec
Konyaspor
Altay Izmir
3:1
konec
Besiktas
Malatyaspor
3:0
konec
Kayserispor
Kasimpasa
2:0

Liga žen

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dukla Praha
Slavia
0:9 (0:5)
konec
Liberec
Pardubice
3:2 (0:1)
konec
Plzeň
Sparta
0:4 (0:3)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Kärpät Oulu
Jyväskylä
6:2
konec
KalPa Kuopio
Jukurit Mikkeli
0:3
konec
Kouvola
SaiPa Lappeenranta
3:1
konec
Pelicans Lahti
IFK Helsinky
3:6
konec
TPS Turku
Ilves Tampere
2:3
konec
Lukko Rauma
Ässät Pori
5:1
konec
Sport Vaasa
Tappara Tampere
3:2

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Frölunda
Brynäs
2:4
konec
Oskarshamn
Timra
5:4
konec
Växjö
Färjestad
3:4 po sam. nájezdech
konec
Djurgaarden
Skelleftea
2:5
konec
Leksand
Malmö
3:4
konec
Lulea
Linköping
5:2
konec
Örebro
Rögle
2:3

Švýcarská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Fribourg-Gottéron
6:2
konec
Davos
Bern
3:1
konec
Langnau
Ženeva
4:5 po sam. nájezdech
konec
Rapperswil
Biel
4:6
konec
Zug
Curych
5:4 v prodl.

New York (USA) - Grandslamový turnaj mužů US Open

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra juniorů - finále:

Přidat do mých lig
konec
Rincón (3-Šp.)
Šang Ťün-čcheng (1-Čína)
6:2, 7:6 (8:6)

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra juniorek - finále:

Přidat do mých lig
konec
Montgomeryová (7-USA)
Dmitruková (6-Běl.)
6:2, 6:4

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Čtyřhra juniorů - finále:

Přidat do mých lig
konec
Westphal, Wong (Fr./Hong.)
Bjelinskyj, Nestěrov (8-Ukr./Bulh.)
6:3, 5:7, 10:1

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Čtyřhra juniorek - finále:

Přidat do mých lig

Kruegerová, Montgomeryová (3-USA) – Brantmeierová, Kalievová (8-USA) 5:7, 6:3, 10:4

Čajkovskij (Rus.) - Letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Granerud (Nor.) 253,9 b. (133+137,5 m), 2. Klimov (Rus.) 250,2 (140+129,5), 3. Forfang (Nor.) 240,6 (133,5+145), ...11. Kožíšek 184,3 (122+116), 14. Polášek (oba ČR) 177,5 (129,5+104).
Průběžné pořadí GP (po 6 z 10 závodů): 1. Granerud 300, 2. Hörl (Rak.) 196, 3. Lindvik (Nor.) 190, ...16. Polášek 84, 37. Kožíšek 43.

Ženy: 1. Bogatajová (Slovin.) 227,1 (128,5+134,5), 2. Opsethová (Nor.) 218,3 (124,5+135), 3. Klinecová (Slovin.) 215,9 (124+127), ...14. Ulrichová 147,8 (103,5+118,5), 20. Indráčková (obě ČR) 125,0 (105,5+100).
Průběžné pořadí (po 5 ze 7 závodů): 1. Bogatajová 440, 2. Takanašiová 260, 3. Marujamaová (obě Jap.) 211, ...25. Ulrichová 44, 43. Indráčková 11.

Štítná nad Vláří - mistrovství světa v travním lyžování

Přidat do mých lig

Slalom
Muži:
1. Zamboni (It.) 55,67, 2. Angerer (Rak.) -0,16, 3. Knapp (Něm.) -0,55, ...6. Borák -1,06, 11. Černický -3,26, 19. Ivánek (všichni ČR) -5,24.

Ženy: 1. Č. Maedaová 59,28, 2. M. Maedaová (obě Jap.) -2,41, 3. Fričová (SR) -3,09, 4. Veselá -3,35, 5. Mlejnková -4,29, ...7. Stloukalová (všechny ČR) -6,78.

Gdaňsk (Pol.) - Mistrovství Evropy mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Rusko
Ukrajina
3:1 (-22, 16, 22, 22)
konec
Polsko
Finsko
3:0 (16, 16, 14)

Alcaňiz (Šp.) - Kvalifikace na Velkou cenu Aragonie, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. D. Binder (JAR/Honda) 1:57,724, 2. Rodrigo (Arg./Honda) -0,181, 3. Suzuki (Jap./Honda) -0,252, ...11. Salač (ČR/KTM) -0,751.

Moto2: 1. Lowes (Brit./Kalex) 1:51,778, 2. Gardner (Austr./Kalex) -0,279, 3. R. Fernández (Šp./Kalex) -0,306.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:46,322, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,366, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,397.

Monza (It.) - sprint před Velkou cenu Itálie, závodem MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Bottas (Fin./Mercedes) 27:54,078, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -2,325, 3. Ricciardo (Austr./McLaren) -14,534, 4. Norris (Brit./McLaren) -18,835, 5. Hamilton (Brit./Mercedes) -20,011, 6. Leclerc (Mon./Ferrari) -23,442, 7. Sainz (Šp./Ferrari) -27,952, 8. Giovinazzi (It./Alfa Romeo) -31,089, 9. Pérez (Mex./Red Bull) -31,680, 10. Stroll (Kan./Aston Martin) -38,671.

Průběžné pořadí MS: 1. Verstappen 226,5 b., 2. Hamilton 221,5, 3. Bottas 126, 4. Norris 114, 5. Pérez 108, 6. Leclerc 92, 7. Sainz 89,5, 8. Gasly (Fr./Alpha Tauri) 66, 9. Ricciardo 57, 10. Alonso (Šp./Alpine) 46.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 347,5, 2. Red Bull 334,5, 3. Ferrari 181,5, 4. McLaren 171, 5. Alpine 90, 6. Alpha Tauri 84, 7. Aston Martin 53, 8. Williams 20, 9. Alfa Romeo 3.

Rallye Vyškov, závod rallyesprint série

Přidat do mých lig

1. Odložilík, Tureček (Škoda Fabia Rally2 Evo) 39:4,8, 2. M. Vlček, Jugasová (Hyundai i20 Rally2) -15,8, 3. Kurka, Janovská (Mini John Cooper Works WRC) -59,8.

Řecko - Rallye Akropolis, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 2. etapě: 1. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) 2:36:52,8, 2. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -30,8, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -40,2, 4. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -2:09,4, 5. Fourmaux, Jamoul (Fr., Belg./Ford Fiesta) - 3:19,2, 6. Greensmith, Patterson (Brit., Ir./Ford Fiesta) -3:35,0, ...17. Prokop, Ernst (ČR/Ford Fiesta R5) -14:05,9.

Vojens (Dán.) - Grand Prix Dánska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále: 1. Zmarzlik (Pol.), 2. Laguta (Rus.), 3. Woffinden (Brit.), 4. Sajfutdinov (Rus.).

Průběžné pořadí MS (po 9 z 11 závodů): 1. Laguta 158 b., 2. Zamrzlik 157, 3. Sajfutdinov 121, ...19. Kvěch (ČR) 7.

Zolder (Bel.) - Závody ME tahačů

Přidat do mých lig

1. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 23:41,047, 2. Lenz (Něm./MAN) -9,874, 3. Albacete (Šp./MAN) -10,913, 4. Lacko (ČR/Buggyra) -11,298, ...13. Kolocová (ČR/Buggyra) -46,369.

2. jízda: 1. Lacko 26:14,995, 2. Halmová (Něm./Iveco) -4,545, 3. Calvet (Fr./Buggyra) -20,890, ...13. Kolocová -49,052.

Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 107, 2. Lenz 101, 3 Lacko 89.

Etapový závod Kolem Británie

Přidat do mých lig

7. etapa (194,8 km): 1. Lampaert (Belg.) 4:39:09, 2. Jorgenson (USA), 3. Gibson (Brit.) oba stejný čas, 4. Ballerini (It.) -35, 5. Eenkhoorn (Niz.) -41, 6. Hayter (Brit.) -1:51.

Průběžné pořadí: 1. Hayter 27:34:32, 2. Van Aert (Belg.) -4, 3. Alaphilippe (Fr.) -21, 4. Honoré (Dán.) -35, 5. Dennis (Austr.) -1:08, 6. Sbaragli (It.) -1:37.

Město Touškov - Závod Českého poháru v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Muži: 1. Blums (Lot.) 1:31:21, 2. Vastl (Maloja Pushbikers) -50, 3. Kobes (GAPP System-Kolofix) -1:13, 4. Škarnitzl (Cyklostar Trek Pirelli) -1:20, 5. Paprstka (GAPP System-Kolofix) -2:42, 6. Zatloukal (Nutrend Specialized) -3:02.
Konečné pořadí ČP (po 6 závodech): 1. Škarnitzl 1480, 2. Vastl 1450, 3. Kobes 1450.

Ženy: 1. Häberlinová (Švýc.) 1:21:56, 2. Czeczinkarová (Liv Mistral) -35, 3. Eiblová (Něm.) -1:37, 4. Čábelická (GAPP System-Kolofix) -2:35, 5. Schrieversová (Něm.) -2:44, 6. Holubová (kola-bbm.cz) -2:50.
Konečné pořadí ČP (po 6 závodech): 1. Czeczinkarová 1500, 2. Holubová 1430, 3. Čábelická 1390.

Trento (It.) - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Závody s hromadným startem

Přidat do mých lig

Ženy (107,2 km): 1. Van Dijková (Niz.) 2:50:35, 2. Lippertová (Něm.), 3. Leleivytéová (Lit.), 4. Niewiadomá (Pol.), 5. Volleringová (Niz.), 6. Cavalliová (It.) všechny -1:18, ...Bajgerová, Machačová a Nosková (všechny ČR) nedokončily.

Muži do 23 let (133,6 km): 1. Nys (Belg.) 3:06:57, 2. Baroncini (It.), 3. Ayuso (Šp.) oba stejný čas, ...9. J. Ťoupalík -19, 28. Petr Kelemen -1:31, 34. Camrda -1:37, 44. Bittner (všichni ČR) -5:54.

Pau (Fr.) - Finále Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1:
1. Přindiš (ČR) 95,08 (0 trest. sekund), 2. Kauzer (Slovin.) -0,55 (0), 3. Clarke (Brit.) -1,25 (0), ...v semifinále 13. Tunka (ČR).
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Přindiš 263, 2. Kauzer 239, 3. De Gennaro (It.) 220, ...19. Tunka 105, 34. Prskavec 60, 38. Hradilek 54, 64. Krejčí (všichni ČR) 9.

Ženy:
K1:
1. Foxová (Austr.) 106,74 (2), 2. Minařík Kudějová (ČR) -0,72 (0), 3. Krageljová (Slovin.) -1,54 (0), ...v semifinále 15. Nesnídalová, 30. A. Galušková (obě ČR).
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Foxová 290, 2. Jonesová (N. Zél.) 206, 3. Terčeljová (Slovin.) 201, ...12. Minařík Kudějová 159, 21. Nesnídalová 82, 29. A. Galušková 63, 37. K. Galušková 28.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Jihlava - Finále ligy amerického fotbalu Czech Bowl XXVIII

Přidat do mých lig
konec
Vysočina Gladiators
Prague Lions

Extraliga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tatra Smíchov
Sparta Praha
39:22 (24:12)
konec
Vyškov
Přelouč
72:21 (24:14)
konec
Praga
Dragon Brno
49:5 (22:0)
konec
Říčany
Slavia Praha
85:0 (36:0)