Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 3. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize B

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Česká Lípa
Most-Souš
0:1
konec
Chomutov
Slaný
2:1

New York (USA) - Grandslamový turnaj mužů US Open

Dvouhra - 3. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Gojowczyk (Něm.)
Laaksonen (Švýc.)
3:6, 6:3, 6:1, 6:4
konec
Medveděv (2-Rus.)
Andújar (Šp.)
6:0, 6:4, 6:3
konec
Evans (24-Brit.)
Popyrin (Austr.)
4:6, 3:6, 6:3, 6:4, 7:6 (7:1)

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Muguruzaová (9-Šp.)
Azarenková (18-Běl.)
6:4, 3:6, 6:2
konec
Halepová (12-Rum.)
Rybakinová (19-Kaz.)
7:6 (13:11), 4:6, 6:3
konec
Svitolinová (5-Ukr.)
Kasatkinová (25-Rus.)
6:4, 6:2
konec
Kerberová (16-Něm.)
Stephensová (USA)
5:7, 6:2, 6:3

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Čtyřhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Minnenová, Van Uytvancková (Belg.)
Perezová, Peschkeová (16-Austr./ČR)
7:5, 1:6, 6:2
konec
Gauffová, McNallyová (11-USA)
Martincová, Vondroušová (ČR)
6:4, 6:3
konec
Anastasia Rodionovová, Arina Rodionovová (Austr.)
Voráčová, Kalininová (ČR/Ukr.)
4:6, 6:3, 6:4.

Brusel (Bel.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži:
100 m (vítr +0,1 m/s):
1. Kerley 9,94, 2. Bromell 9,97, 3. Norman (všichni USA) 9,98.
400m: 1. Cherry (USA) 44,03, 2. James (Gren.) 44,51, 3. Makwala (Bot.) 44,83.
1500 m: 1. McSweyn 3:33,20, 2. Hoare (oba Austr.) 3:33,79, 3. Rozmys (Pol.) 3:33,96
400 m př.: 1. Dos Santos (Braz.) 48,23, 2. McMaster (Brit. Pan. ostr.) 48,31, 3. Copello (Tur.) 48,45.
Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 605, 2. Nilsen, 3. Lightfoot (oba USA) oba 585.
Dálka: 1. McCarter (USA) 799, 2. Samaai (JAR) 795, 3. Randazzo (It.) 789.

Ženy:
200 m (+0,4 m/s) :
1. Mbomaová (Nam.) 21,84, 2. Jacksonová (Jam.) 21,95, 3. Asherová-Smithová (Brit.) 22,04.
800 m: 1. Gouleová (Jam.) 1:58,09, 2. Hodgkinsonová 1:58,16, 3. Reekieová (obě Brit.) 1:58,77.
Míle: 1. Hassanová (Niz.) 4:14,74, 2. Embayeová (Et.) 4:21,08, 3. Hallová (Austr.) 4:21,38, ...9. Mäki (ČR) 4:23,38.
5000 m: 1. Niyonsabaová (Bur.) 14:25,34, 2. Tayeová (Et.) 14:25,63, 3. Obiriová (Keňa) 14:26,23
100 m př. (+0,7 m/s): 1. Visserová (Niz.) , 2. Amusanová (Nig.) obě 12,69, 3. Tapperová (Jam.) 12,77.
Výška: 1. Mahučichová (Ukr.) 202, 2. Lasickeneová (Rus.), 3. McDermottová (Austr.) obě 200.

Krakov (Pol.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Belgie
Portugalsko
2:3 (-23, -22, 20, 18, -13)
konec
Ukrajina
Srbsko
0:3 (-25, -24, -21)

Ostrava - Mistrovství Evropy mužů

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Bělorusko
3:0 (18, 12, 15)
konec
Černá Hora
Bulharsko
0:3 (-22, -17, -25)

Tampere (Fin.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Turecko
Španělsko
3:1 (16, -29, 25, 23)
konec
Nizozemsko
Severní Makedonie
3:0 (20, 18, 22)

Tallinn (Est.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Chorvatsko
Německo
0:3 (-20, -13, -19)
konec
Francie
Slovensko
3:0 (22, 20, 19)

Bělehrad (Srb.) - Mistrovství Evropy žen

semifinále

Přidat do mých lig
konec
Srbsko
Turecko
3:1 (-32, 26, 23, 13)
konec
Itálie
Nizozemsko
3:1 (19, 17, -16, 18)

Bern - turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švédsko
2:14 (0:7, 0:5, 2:2)
konec
Švýcarsko
Finsko
4:5 v prodl. (0:3, 2:0, 2:1 0:1)

KATOVICE - Polish Open mužů

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švýcarsko
8:6 (4:3, 3:1, 1:2)
konec
Polsko
Slovensko
1:9 (0:3, 0:1, 1:5)

Uppala - ME juniorek

Přidat do mých lig

Skupina B
Švédsko - Česko 3:4 (2:0, 0:3, 1:1)
Lotyšsko - Slovensko 7:6 (3:2, 3:2, 1:2)

Skupina A
Švýcarsko - Německo 1:1 (0:0, 0:1, 1:0)
Finsko - Polsko 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Německo - Rusko 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Pavia (It.) - Šestidenní, mezinárodní endurová soutěž motocyklových týmů

Přidat do mých lig

Po 5. dnu
Světová trofej:
1. Itálie (Verona, Guarneri, Oldrati, Cavallo) 12:12:08,74, 2. Španělsko -5:22,86, 3. USA -8:32.48, ...6. ČR (Kouble, Romančík, Hádek, Živný) -36:46,14.

Juniorská trofej: 1. Itálie (Macoritto, Morettini, Pavoni) 12:25:14,33, ...5. ČR (Škuta, Chlum, Friedrich) -56:17,82.

Kluby: 1. Sebino (Grimani, Montanari, Recchia) 12:38:58,79, ...6. KBS ÚAMK Unhošť (Markvart, Hroneš, Engel) -21:03,53, 18. Motorsport Bozkov I (L. Kučera, J. Koucký, T. Koucký) -51:08,24, 24. Enduro klub Semily I (Havrda, M. Kučera, Kottek) -1:03:35,37.

Zandvoort (Niz.) - Tréninky na Velkou cenu Nizozemska, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:11,500, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,097, 3. Sainz (Šp./Ferrari) -0,101, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,123 5. Bottas (Fin./Mercedes) -0,238, 6. Alonso (Šp./Alpine) -0,658.

Druhý trénink: 1. Leclerc 1:10,902, 2. Sainz -0,154, 3. Ocon (Fr./Alpine) -0,172, 4. Bottas -0,230, 5. Verstappen -0,362, 6. Alonso -0,378.

Španělsko - etapový závod Vuelta

191,2 km

Přidat do mých lig

19. etapa (Tapia - Monforte de Lemos, 191,2 km): 1. Cort (Dán./EF Education-Nippo) 4:24:54, 2. Oliveira (Portug./SAE Team Emirates), 3. Simmons (USA/Trek-Segafredo), 4. Bagioli (It./Deceuninck-Quick Step), 5. Roux (Fr./Groupama-FDJ), 6. Kron (Dán./Lotto-Soudal) všichni stejný čas, 7. Craddock (USA/EF Education-Nippo) -5, 8. Dainese (It./DSM), 9. Trentin (It./SAE Team Emirates), 10. Krieger (Něm./Alpecin-Fenix) všichni -18, ...97. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -1:21, 137. Štybar, 142. Černý (oba ČR/Deceuninck-Quick Step) oba -26:26.

Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 77:49:37, 2. Mas (Šp./Movistar) -2:30, 3. López (Kol./Movistar) -2:53, 4. Haig (Austr./Bahrajn Victorious) -4:36, 5. Bernal (Kol./INEOS Grenadiers) -4:43, 6. A. Yates (Brit./INEOS Grenadiers) -5:44, 7. Kuss (USA/Jumbo-Visma) -6:02, 8. Mäder (Švýc./Bahrajn Victorious) -7:48, 9. Martin (Fr./Cofidis) -8:31, 10. De La Cruz (Šp./SAE Team Emirates) -9:24, ...32. Hirt -1:34:18, 136. Štybar -4:48:14, 145. Černý -5:21:21.

Nizozemsko, Belgie - etapový závod Binck Bank Tour (WorldTour)

Přidat do mých lig

5. etapa (192 km): 1. Ewan (Austr./Lotto-Soudal) 4:26:24, 2. Colbrelli (It./Bahrajn Victorious), 3. Van Poppel (Niz./Intermarché-Wanty Gobert Matériaux), 4. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 5. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 6. Merlier (Belg./Alpecin-Fenix) všichni stejný čas, ...128. Vakoč (Alpecin-Fenix) -8:35.

Průběžné pořadí: 1. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) 15:28:08, 2. Durbridge (Austr./BikeExchange) -2, 3. Laporte (Fr./Cofidis), 4. Campenaerts (Belg./Qhubeka-NextHash) oba -6, 5. Colbrelli -14, 6. Mohorič (Slovin./Bahrajn Victorious) -16, ....122. Vakoč -17:16.

Seu d’Urgell (Šp.) - Závody Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

První liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mělník
Žabinští Vlci Brno
10:1 (3:1)
konec
Teplice
Sparta Praha
7:4 (3:4)
konec
Česká Lípa
Chrudim
1:4 (0:4)

Tokio (Jap.) - Letní paralympijské hry

Přidat do mých lig