Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 26. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

9. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Sedlčany
Rokycany
– : –

Divize D

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Velká Bíteš
Lanžhot
– : –
15:30
Tasovice
Stará Říše
– : –
15:30
Humpolec
Zbrojovka Brno B
– : –
15:30
Polná
Ždírec nad Doubravou
– : –

Divize E

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Slavičín
Valašské Meziříčí
– : –
15:30
Přerov
Holešov
– : –
15:30
Šumperk
Strání
– : –
15:30
Všechovice
Bzenec
– : –

Divize F

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Karviná B
Heřmanice Slezská
– : –
10:15
Karviná B
Heřmanice Slezská
– : –
15:30
Polanka nad Odrou
Frenštát pod Radhoštěm
– : –
15:30
Bílovec
Opava B
– : –
15:30
Polanka nad Odrou
Frenštát pod Radhoštěm
– : –
15:30
Bílovec
Opava B
– : –

Belgická liga

9. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Saint-Gilloise
Antverpy
– : –
16:00
Gent
Cercle Bruggy
– : –
18:30
Ostende
Anderlecht
– : –
21:00
Genk
Seraing
– : –
21:00
Charleroi
Mechelen
– : –

Nizozemská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
12:15
Sparta Rotterdam
Leeuwarden
– : –
14:30
Alkmaar
Deventer
– : –
14:30
Heerenveen
Twente Enschede
– : –
16:45
Utrecht
Zwolle
– : –

Polská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
12:30
Nieciecza
Zabrze
– : –
15:00
Vratislav
Plock
– : –
17:30
Wisla Krakov
Štětín
– : –

Portugalská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Santa Clara
Braga
– : –
21:30
Portimonense
Vizela
– : –

Rakouská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
14:30
Hartberg
Austria Vídeň
– : –
14:30
Linec
Admira
– : –
17:00
Rapid Vídeň
Štýrský Hradec
– : –

Ruská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Dynamo Moskva
Kazaň
– : –
15:30
FK Rostov
Groznyj
– : –
18:00
FK Krasnodar
Soči
– : –

Skotská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
13:00
St. Mirren
Aberdeen
– : –
16:00
Celtic Glasgow
Dundee United
– : –
16:00
Hibernian
St. Johnstone
– : –

Turecká liga

7. kolo

Přidat do mých lig
12:30
Giresunspor
Kayserispor
– : –
15:00
Basaksehir
Rizespor
– : –
15:00
Hatayspor
Fenerbahce
– : –
18:00
Galatasaray
Göztepe
– : –

Liga žen

6. kolo

Přidat do mých lig
11:00
Pardubice
Viktoria Plzeň
– : –
14:00
1. FC Slovácko
Liberec
– : –

Německá liga

7. kolo

Přidat do mých lig
14:00
Bremerhaven
Mnichov
– : –
14:00
Iserlohn
Kolín nad Rýnem
– : –
16:30
Augsburg
Ingolstadt
– : –
16:30
Krefeld
Eisbären Berlín
– : –
16:30
Wolfsburg
Mannheim
– : –
19:00
Bietigheim-Bissingen
Schwenningen
– : –
19:00
Norimberk
Straubing
– : –

Rakouská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Salcburk
Bratislava Capitals
– : –
17:30
Dornbirn
Klagenfurt
– : –
17:30
Székesfehérvár
Villach
– : –
17:30
Štýrský Hradec
Pustertal
– : –
18:00
Olimpija Lublaň
Linec
– : –
18:00
Bolzano
Orli Znojmo
– : –

Slovenská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Nové Zámky
Liptovský Mikuláš
– : –
16:00
Košice
Slovan Bratislava
– : –
17:00
Zvolen
Nitra
– : –
17:00
Poprad
Banská Bystrica
– : –
17:30
Trenčín
Michalovce
– : –
18:00
Spišská Nová Ves
Prešov
– : –

Švýcarská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
15:45
Davos
Ambri-Piotta
– : –

Ostrava - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Nur-Sultan (Kaz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Boston (USA) - Exhibiční turnaj týmů Laver Cup

Přidat do mých lig

Závod Praha–Běchovice - Mistrovství ČR v silničním běhu na 10 km

Přidat do mých lig

Liga žen

1. kolo

Přidat do mých lig
18:30
KP Brno
Ostrava
– : –

Jerez (Šp.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Le Mans (Fr.) - Závody ME tahačů

Přidat do mých lig

Mantova (It.) - Motokros národů, MS družstev

Přidat do mých lig

Soči (Rus.) - Velká cena Ruska, závod MS formule 1

Přidat do mých lig

14:00

Bruggy, Lovaň (Bel.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

závod s hromadným startem muži elite

Bratislava (Slov.) - Mistrovství světa ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

9:03 C1 ženy - semifinále
10:08 C1 muži - semifinále
11:33 C1 ženy - finále
12:10 C1 muži - finále
17:29 kajakkros ženy - finále
17:35 kajakkros muži - finále

Zlín, Frýdek-Místek - Závěr mistrovství republiky

Přidat do mých lig

Kaunas, Vilnius (Lit.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

16:30 a 19:00 čtvrtfinále

První liga

4. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Ústí nad Labem
České Budějovice
– : –

Kohler (USA) - Ryder Cup

Přidat do mých lig

Rogers (USA) - Závěr turnaje Arkansas Championship série LPGA Tour

Přidat do mých lig

Mexiko - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Přidat do mých lig

Las Palmas (Šp.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

Neapol (It.) - Mítink série International Swimming League

Přidat do mých lig

Valencie (Šp.) - Mistrovství Evropy na olympijských tratích

Přidat do mých lig

Wej-chaj (Čín.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig