Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 17. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Kvalifikace mistrovství světa - ženy

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Bělorusko
Kypr
4:1 (2:0)

Belgická liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cercle Bruggy
Eupen
1:2

Nizozemská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sparta Rotterdam
Nijmegen
1:1

Polská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zaglebie Lubin
Nieciecza
2:1
konec
Lech Poznaň
Wisla Krakov
5:0

Portugalská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Portimonense
Santa Clara
2:1

Turecká liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altay Izmir
Göztepe
2:1
konec
Malatyaspor
Karagümrük
3:4

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Ässät Pori
2:1 v prodl.
konec
Kouvola
Jyväskylä
1:2 v prodl.
konec
Lukko Rauma
Kärpät Oulu
5:4 po sam. nájezdech
konec
Pelicans Lahti
TPS Turku
1:0
konec
Sport Vaasa
KalPa Kuopio
4:3

Německá liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Iserlohn
1:4
konec
Bremerhaven
Eisbären Berlín
0:4
konec
Krefeld
Kolín nad Rýnem
0:6
konec
Mannheim
Norimberk
3:2
konec
Straubing
Ingolstadt
4:1
konec
Wolfsburg
Düsseldorf
2:0

Rakouská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bolzano
Znojmo
5:4 (3:1, 1:2, 1:1)
konec
Bratislava Capitals
Pustertal
2:3
konec
Innsbruck
Olimpija Lublaň
4:3
konec
Linec
Salcburk
0:4
konec
Székesfehérvár
Villach
5:1
konec
Graz
Dornbirn
2:3 v prodl.
konec
Klagenfurt
Vídeň
5:0

Švýcarská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Zug
1:4
konec
Bern
Langnau
8:1
konec
Curych
Ajoie
5:2
konec
Davos
Rapperswil
5:3
konec
Lausanne
Ženeva
2:1 v prodl.
konec
Lugano
Biel
3:5

Lucemburk (Luc.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Ostapenková (3-Lot.)
Cornetová (8-Fr.)
7:6 (8:6), 6:2
konec
Samsonovová (7-Rus.)
Bencicová (1-Švýc.)
6:1, 6:4

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Putincevová (2-Kaz.)
Bronzettiová (It.)
6:3, 6:2
konec
Paoliniová (It.)
Cirsteaová (4-Rum.)
6:4, 4:6, 6:1
konec
Riskeová (3-USA)
Mladenovicová (Fr.)
6:4, 6:1
konec
Juvanová (Slovin.)
Zidanšeková (5-Slovin.)
7:6 (7:4), 6:3

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Juvanová (Slovin.)
Kruničová (Srb.)
7:6 (7:1), 6:4
konec
Zidanšeková (5-Slovin.)
Kalininová (Ukr.)
bez boje

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Voráčová, Koviničová (ČR/Č. Hora)
Danilinová, Stollárová (Kaz./Maď.)
6:4, 7:6 (7:3)

Kooperativa Národní basketbalová liga mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
BK Redstone Olomoucko
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
100:92 (25:28, 55:44, 79:72)

Daugavpils (Lot.) - mistrovství světa družstev na ploché dráze

1. semifinále

Přidat do mých lig

1. Polsko (Zmarzlik, Kubera, Miškowiak) 37 b., 2. Švédsko (Lindgren, Aspgren, Hellström-Bängs) 34, 3. Dánsko (Michelsen, Madsen, Hansen) 32, 4. USA 28, 5. Finsko 24, 6. Slovinsko 17, 7. Česko (Milík, Franc, Chlupáč) 17.

Kolem Lucemburska - silniční etapový závod

4. etapa (časovka 25,4 km)

Přidat do mých lig

1. Cattaneo (It.) 30:53, 2. Almeida (Portug.) -2, 3. Skjelmose Jensen (Dán.) -26, 4. De La Cruz (Šp.) -35, 5. Latour (Fr.) -38, 6. Hirschi (Švýc.) -49, ...42. Vakoč -2:16, 93. Petruš (oba ČR) -4:20.

Průběžné pořadí: 1. Almeida 12:49:51, 2. Hirschi -43, 3. Cattaneo -50, 4. De La Cruz -52, 5. Latour -1:07, 6. Pinot (Fr.) -1:21, ...19. Vakoč -3:06, 108. Petruš -38:25.

Kolem Slovenska - silniční etapový závod

2. etapa (179,7 km)

Přidat do mých lig

1. Steimle (Něm.) 4:18:30, 2. P. Sagan (SR), 3. Hodeg (Kol.), 4. Kubiš (SR), 5. Galván (Šp.), 6. Glivar (Slovin.), ...13. Zahálka, 26. Stöhr, 27. Camrda (všichni ČR) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Hodeg 7:54:45, 2. Steimle -3, 3. P. Sagan -4, 4. Lunder (Nor.) -12, 5. Otruba (ČR), 6. Adriá (Šp.) oba -13, ...15. J. Bárta -18, 24. Kukrle (oba ČR) 20.

Itálie - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Semifinále:
Nizozemsko - Španělsko 9:8
Izrael - Itálie 11:5

O 5. až 8. místo:
Česko - Chorvatsko 17:2 po 6. směně
Velká Británie - Belgie 12:11

Litva - Mistrovství světa

Skupina E

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
Japonsko
4:2 (1:2)
konec
Angola
Paraguay
1:4 (1:4)

Litva - Mistrovství světa

Skupina F

Přidat do mých lig
konec
Írán
USA
4:2 (3:1)
konec
Argentina
Srbsko
4:2 (3:2)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Roccaras (It.) - Mistrovství světa v inline hokeji

Přidat do mých lig

Čtvrtfinále:
Česko - Slovensko 5:0 (1:0)
Itálie - Kolumbie 4:0
Španělsko - Francie 1:0
Kanada - Švýcarsko 5:1

Kvalifikace play off:
Švýcarsko - Lotyšsko 5:1
Slovensko - Namibie 6:3

O 9.-16. místo:
Tchaj-wan - Německo 3:5
Argentina - Polsko 6:2
Lotyšsko - Indie 8:1
Namibie - Mexiko 6:2

stolní tenisPřidat do mých lig

Liga mistrů

1. fáze, skupina D

Přidat do mých lig
konec
Wiener Neustadt (Rak.)
El Niňo Praha
3:1

Wetzel - Zelinka 1:3 (12, -10, -6, -8)
Kojič - Vráblík 3:0 (9, 6, 10)
Konečný - Onderka 3:2 (5, 10, -10, -3, 2)
Kojič - Zelinka 3:1 (2, 5, -5, 9)

LIGA MISTRŮ

1. fáze, skupina C

Přidat do mých lig
konec
TTC Ostrava 2016
Jekatěrinburg (Rus.)
3:1

Delinčák - Travin 1:3 (-9, -6, 11, -5)
Kleprlík - Krivošejev 3:0 (12, 8, 9)
Korbel - Rožkov 3:2 (-8, 4, -9, 7, 3)
Kleprlík - Travin 3:1 (4, 9, -5, 2)

Konečné pořadí: 1. Top Spin Messina Fontalba 3/6, 2. Dzialdowo 3/5, 3. TTC Ostrava 2016 3/4, 4. Jekatěrinburg 3/3.