Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 22. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Antverpy
Genk
4:2

Nizozemská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Deventer
PSV Eindhoven
1:2
konec
Nijmegen
Utrecht
0:3
konec
Groningen
Arnhem
0:1
konec
Feyenoord Rotterdam
Heerenveen
3:1
konec
Zwolle
Sparta Rotterdam
1:1

Turecká liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gaziantep
Basaksehir
1:0
konec
Göztepe
Hatayspor
0:2
konec
Kayserispor
Galatasaray
3:0

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jukurit Mikkeli
Ässät Pori
3:4 po sam. nájezdech
konec
Kouvola
KalPa Kuopio
7:4
konec
Sport Vaasa
Lukko Rauma
4:0
konec
Tappara Tampere
Kärpät Oulu
3:2 v prodl.
konec
TPS Turku
SaiPa Lappeenranta
3:1

Německá liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ingolstadt
Düsseldorf
5:4 v prodl.
konec
Iserlohn
Mnichov
2:1 v prodl.
konec
Straubing
Eisbären Berlín
0:4

Ostrava - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šwiateková (1-Pol.)
Putincevová (Kaz.)
6:4, 6:4
konec
Kontaveitová (Est.)
Badosaová (9-Šp.)
6:3, 6:4

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Gojowczyk (Něm.)
Hoang (Fr.)
6:2, 3:6, 6:4
konec
Pouille (Fr.)
Schnur (Kan.)
3:6, 6:4, 6:4
konec
Rune (Dán.)
Sonego (5-It.)
6:7 (6:8), 6:4, 6:4
konec
Murray (Brit.)
Pospisil (Kan.)
6:3, 6:3
konec
Carreňo (2-Šp.)
M. Ymer (Švéd.)
7:5, 6:2

Nur-Sultan (Kaz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Djere (7-Srb.)
Musetti (It.)
6:4, 6:7 (3:7), 6:4
konec
Ivaška (8-Běl.)
Skatov (Kaz.)
6:2, 6:3
konec
Millman (5-Austr.)
Munar (Šp.)
6:4, 6:7 (5:7), 7:5

Nur-Sultan (Kaz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kwon Sun-u (Korea)
Donskoj (Rus.)
6:4, 6:3
konec
Ruusuvuori (Fin.)
Bonzi (Fr.)
6:2 skreč
konec
Taberner (Šp.)
Berankis (Lit.)
7:5, 6:4
konec
Duckworth (Austr.)
Kukuškin (Kaz.)
7:6 (7:3), 6:1

Ostrava - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Riskeová (USA)
Ferrová (Fr.)
6:4, 1:6, 6:4
konec
Ostapenková (Lot.)
Blinkovová (Rus.)
6:4, 6:0

Bruggy, Lovaň (Bel.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Závod smíšených štafet v časovce (44,5 km): 1. Německo (Brennauerová, Kleinová, Krögerová, Arndt, Martin, Walscheid) 50:49, 2. Nizozemsko -13, 3. Itálie, 4. Švýcarsko obě -38, 5. Velká Británie -55, 6. Dánsko -1:16.

Bratislava (Slov.) - Mistrovství světa ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži
3xK1:
1. Francie (Neveu, Biazizzo, Renia) 91,64 (0 trestných sekund), 2. Slovensko -1,85 (0), 3. Slovinsko -3,20 (2), 4. ČR (Prskavec, Přindiš, Hradilek) -5,00 (0).
3xC1: 1. Francie (Thomas, Gargaud Chanut, Gestin) 95,34 (2), 2. ČR (Rohan, Chaloupka, V. Heger) -0,69 (0), 3. Slovensko -5,49 (4).
Ženy
3xK1: 1. Británie (Woodsová, Pennieová, Franklinová) 101,24 (0), 2. ČR (Minařík Kudějová. A. Galušková, Nesnídalová) -5,47 (2), 3. Slovensko -6,48 (4).
3xC1: 1. ČR (Fišerová, G. Satková, M. Satková) 110,43 (4), 2. Španělsko -1,57 (4), 3. Rusko -7,62 (4).

Kaunas, Vilnius (Lit.) - Mistrovství světa

OsmifináleRusko - Vietnam 3:2 (2:1), Maroko - Venezuela 3:2 (2:1).

Přidat do mých lig
konec
Rusko
Vietnam
3:2
konec
Maroko
Venezuela
3:2