Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 16. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Lucemburk (Luc.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostapenková (3-Lot.)
Hartonová (Niz.)
6:2, 4:6, 6:1
konec
Bencicová (1-Švýc.)
Dijasová (Kaz.)
6:1, 6:3
konec
Mertensová (2-Belg.)
Sasnovičová (Běl.)
3:6, 6:2, 7:5

Lucemburk (Luc.) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Djatčenková, Sizikovová (Rus.)
Hradecká, Bouzková (1-ČR)
7:5, 7:6 (7:5)

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Paoliniová (It.)
Kalinská (Rus.)
6:3, 6:2
konec
Zidanšeková (5-Slovin.)
Kalininová (Ukr.)
bez boje

Sofia (Bul.) - Kvalifikace Ligy mistrů

Semifinále turnaje č. 4

Přidat do mých lig
konec
BK Opava
BC Prometej Kamjanske
78:100 (13:33, 42:57, 62:81)
konec
Le Mans Sarthe
Parma-Parimatch Perm
69:82 (13:20, 36:38, 52:69)

Kolem Lucemburska - silniční etapový závod

3. etapa (189,3 km)

Přidat do mých lig

1. Modolo (It.) 4:17:47, 2. Cosnefroy (Fr.), 3. Grosu (Rum.), 4. Boasson Hagen (Nor.), 5. Vendrame (It.), 6. Champoussin (Fr.), ...26. Vakoč všichni stejný čas, 108. Petruš (oba ČR) -6:00.

Průběžné pořadí: 1. Hirschi (Švýc.) 12:18:53, 2. Almeida (Portug.) -4, 3. Gaudu -19, 4. Pinot (oba Fr.), 5. De La Cruz (Šp.), 6. Formolo (It.) všichni -23, ...16. Vakoč -56, 109. Petruš -34:11.

Kolem Slovenska - silniční etapový závod

1. etapa (158,4 km)

Přidat do mých lig

1. Hodeg (Kol.) 3:34:38, 2. P. Sagan (SR), 3. Janse van Rensburg (JAR), 4. Bol (Niz.), 5. Mörköv (Dán.), 6. Einhorn (Izr.), ...8. Neuman, 16. A. Ťoupalík, 31. Tyrpekl (všichni ČR) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Hodeg 3:36:19, 2. P. Sagan -6, 3. Lunder (Nor.) -8, 4. Groves (Austr.), 5. Adriá (Šp.), 6. Steimle (Něm.) všichni -9, ...22. J. Bárta -14, 37. Kukrle (oba ČR), 40. A. Ťoupalík oba -16.

Itálie - Mistrovství Evropy

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Česko
Izrael
2:3
konec
Itálie
Chorvatsko
8:5
konec
Španělsko
Belgie
5:2
konec
Nizozemsko
Velká Británie
7:5

Litva - Mistrovství světa

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Šalamounovy ostrovy
Portugalsko
0:7 (0:3)
konec
Thajsko
Maroko
1:1 (0:1)

Litva - Mistrovství světa

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Panama
Vietnam
2:3 (2:2)
konec
Brazílie
Česko
4:0 (0:0)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Mistrovství světa v sportovním lezení

Přidat do mých lig

Rychlost:
Muži:
1. Boldyrev (Ukr.) 5,73, 2. Noya (Šp.) 5,95, 3. Bratschi (USA), ...v kvalifikaci 27. Kříž (ČR).

Ženy: 1. Kalucká (Pol.) 7,18, 2. Kaplinová (Rus.) 8,94, 3. Miroslawová (Pol.).

Roccaras (It.) - Mistrovství světa v inline hokeji

Přidat do mých lig

Skupina A:
Česko - Španělsko 2:1 v prodl. (0:0, 1:1 - 1:0)
Kolumbie - Švýcarsko 4:3

Skupina B:
Itálie - Slovensko 2:3
Francie - Kanada 4:3

Skupina C:
Polsko - Mexiko 4:3
Lotyšsko - Tchaj-wan 4:1

Skupina D:
Německo - Namibie 2:8
Argentina - Indie 15:0

stolní tenisPřidat do mých lig

Liga mistrů

1. fáze

Přidat do mých lig

Skupina C (Jekatěrinburg):
TTC Ostrava 2016 - Dekorglass Dzialdowo (Pol.) 1:3

Skupina D (Varaždin):
El Niňo Praha - STK Starr Croatia Varaždin (Chorv.) 3:0