Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 31. 8. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

New York (USA) - Grandslamový turnaj mužů US Open

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
A. Zverev (4-Něm.)
Querrey (USA)
6:4, 7:5, 6:2
konec
Berrettini (6-It.)
Chardy (Fr.)
7:6 (7:5), 7:6 (9:7), 6:3
konec
Shapovalov (7-Kan.)
Delbonis (Arg.)
6:2, 6:2, 6:3
konec
Hurkacz (10-Pol.)
Gerasimov (Běl.)
6:3, 6:4, 6:3
konec
Sinner (13-It.)
Purcell (Austr.)
6:4, 6:2, 4:6, 6:2
konec
Monfils (17-Fr.)
Coria (Arg.)
6:3, 6:2, 6:2
konec
Karacev (21-Rus.)
Munar (Šp.)
7:5, 1:6, 6:3, 6:2
konec
Opelka (22-USA)
Kwon Sun-u (Korea)
7:6 (7:3), 6:4, 6:4
konec
Harris (JAR)
Chačanov (25-Rus.)
6:4, 1:6, 4:6, 6:3, 6:2
konec
McDonald (USA)
Goffin (27-Belg.)
6:2, 7:5, 6:3
konec
Bublik (31-Kaz.)
Hanfmann (Něm.)
6:0, 4:6, 6:2, 6:1
konec
Ramos (Šp.)
Pouille (Fr.)
6:1, 5:7, 5:7, 7:5, 6:4
konec
Basilašvili (Gruz.)
Korda (USA)
6:2, 2:1 skreč
konec
Nišikori (Jap.)
Caruso (It.)
6:1, 6:1, 5:7, 6:3
konec
Musetti (It.)
Nava (USA)
6:7 (5:7), 6:4, 6:1, 6:3
konec
Kudla (USA)
Djere (Srb.)
6:4, 3:6, 7:5, 7:6 (7:4)
konec
Escobedo (USA)
Cuevas (Urug.)
6:1, 6:3, 6:1
konec
Seppi (It.)
Fucsovics (Maď.)
2:6, 7:5, 6:4, 2:6, 7:6 (15:13)
konec
Djokovič (1-Srb.)
Rune (Dán.)
6:1, 6:7, 6:2, 6:1
konec
Cressy (USA)
Carreňo (9-Šp.)
5:7, 4:6, 6:1, 6:4, 7:6 (9:7)
konec
Fritz (USA)
De Minaur (14-Austr.)
7:6 (7:4), 6:2, 1:6, 6:4
konec
Otte (Něm.)
Sonego (20-It.)
6:7 (8:10), 7:5, 7:6 (7:4), 7:6 (7:1)
konec
Pospisil (Kan.)
Fognini (28-It.)
2:6, 3:6, 6:1, 6:3, 7:6 (7:4)
konec
Thompson (Austr.)
Mager (It.)
4:6, 6:3, 7:5, 2:6, 7:6 (7:3)
konec
Carballés (Šp.)
Paul (USA)
7:6 (7:5), 6:2, 1:6, 6:3
konec
Moutet (Fr.)
Travaglia (It.)
6:4, 7:5, 7:6 (7:3)
konec
Sock (USA)
Nišioka (Jap.)
6:7 (5:7), 6:2, 6:4, 6:2
konec
Johnson (USA)
Marterer (Něm.)
5:7, 7:6 (10:8), 7:6 (10:8), 6:3
konec
Griekspoor (Niz.)
Struff (Něm.)
2:6, 7:6 (7:3), 4:6, 6:4, 7:5
konec
Ivaška (Běl.)
Sandgren (USA)
7:6 (7:3), 6:3, 6:4
konec
Svajda (USA)
Cecchinato (It.)
7:6 (8:6), 5:7, 6:4, 6:4
konec
Brooksby (USA)
M. Ymer (Švéd.)
7:5, 6:2, 5:7, 6:3

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Zvonarevová (Rus.)
6:1, 7:6 (9:7)
konec
Sakkariová (17-Řec.)
Kosťuková (Ukr.)
6:4, 6:3
konec
Bencicová (11-Švýc.)
Rusová (Niz.)
6:4, 6:4
konec
Badosaová (24-Šp.)
Van Uytvancková (Belg.)
6:4, 6:3
konec
Martičová (30-Chorv.)
Galfiová (Maď.)
6:3, 6:2
konec
Čang Šuaj (Čína)
Baptisteová (USA)
6:3, 6:4
konec
Tomljanovicová (Austr.)
Volynetsová (USA)
6:3, 6:1
konec
Trevisanová (It.)
Vandewegheová (USA)
6:1, 7:5
konec
Anisimovová (USA)
Dijasová (Kaz.)
7:5, 6:2
konec
Gračovová (Rus.)
Parrizasová (Šp.)
5:7, 6:0, 6:2
konec
Raducanuová (Brit.)
Vögeleová (Švýc.)
6:2, 6:3
konec
Ferrová (Fr.)
Hibinová (Jap.)
6:1, 6:4
konec
Tausonová (Dán.)
Burelová (Fr.)
7:5, 6:0
konec
Schmiedlová (SR)
Kruegerová (USA)
7:5, 6:7 (3:7), 6:3
konec
Rogersová (USA)
Brengleová (USA)
6:4, 6:0
konec
Andreescuová (6-Kan.)
Golubicová (Švýc.)
7:5, 4:6, 7:5
konec
Šwiateková (7-Pol.)
Loebová (USA)
6:3, 6:4
konec
Pavljučenkovová (14-Rus.)
Riskeová (USA)
6:4, 6:2
konec
Pegulaová (23-USA)
Potapovová (Rus.)
6:2, 6:2
konec
Kontaveitová (28-Est.)
Stosurová (Austr.)
6:3, 6:0
konec
Cirsteaová (Rum.)
V. Kuděrmětovová (29-Rus.)
7:6 (7:5), 3:6, 6:0
konec
Sie Šu-wej (Tchaj-wan)
Liuová (USA)
6:1, 6:4
konec
Teichmannová (Švýc.)
Bucsaová (Šp.)
6:3, 6:4
konec
Davisová (USA)
Tomovová (Bulh.)
6:2, 2:6, 6:3
konec
Doiová (Jap.)
Sandersová (Austr.)
7:6 (7:3), 6:3
konec
Samsonovová (Rus.)
Boulterová (Brit.)
6:3, 6:2
konec
Minnenová (Belg.)
Podoroská (Arg.)
6:4, 1:6, 6:3

Plovdiv (Bul.) - Mistrovství Evropy žen

čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Nizozemsko
Švédsko
3:0 (25, 16, 19)
konec
Turecko
Polsko
3:0 (18, 14, 23)

Pohár Českého florbalu mužů

Přidat do mých lig

Skupina A:
Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Bohemians 4:9 (3:4, 1:4, 0:1)
Skupina B:
FBC Liberec - Tatran Střešovice 1:12 (0:3, 1:4, 0:5)
Skupina C:
Sparta Praha - Chodov 9:4 (3:1, 3:0, 3:3)

Pavia (It.) - Šestidenní, mezinárodní endurová soutěž motocyklových týmů

Přidat do mých lig

Světová trofej: 1. Itálie (Verona, Guarneri, Oldrati, Cavallo) 4:49:40,52, 2. Španělsko -1:22,18, 3. USA -2:36,51, ...8. ČR (Kouble, Romančík, Hádek, Živný) -16:19,52.
Juniorská trofej: 1. Itálie (Macoritto, Morettini, Pavoni) 4:54:12,45, ...8. ČR (Škuta, Chlum, Friedrich) -24:41,49.
Kluby: 1. Ostra Enduro I (Vagberg, Kadestam, Sjöström) 4:46:17,16, ...10. KBS ÚAMK Unhošť (Markvart, Hroneš, Engel) -10:31,27, 25. Motorsport Bozkov I (L. Kučera, J. Koucký, T. Koucký) -21:19,25, 32. Enduro klub Semily I (Havrda, M. Kučera, Kottek) -25:04,54.

Španělsko - etapový závod Vuelta

180 km

Přidat do mých lig

180 km: 1. Jakobsen (Niz./Deceuninck-Quick Step) 4:08:57, 2. Meeus (Belg./Bora-hansgrohe), 3. Trentin (It./SAE Team Emirates), 4. Matthews (Austr./BikeExchange), 5. Dainese (It./DSM), 6. Aberasturi (Šp./Caja Rural-Seguros RGA), 7. Oliveira (Portug./SAE Team Emirates), 8. Minali (It./Intermarché-Wanty-Gobert), 9. Soto (Šp./Euskaltel-Euskadi), 10. Venturini (Fr./AG2R-Citroën) všichni stejný čas, ...121. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick-Step) -1:19, 114. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -2:05, 145. Černý (ČR/Deceuninck-Quick-Step) -4:28.
Průběžné pořadí: 1. Eiking (Nor./Intermarché-Wanty-Gobert) 64:06:47, 2. Martin (Fr./Cofidis) -54, 3. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -1:36, 4. Mas (Šp./Movistar) -2:11, 5. López (Kol./Movistar) -3:04, 6. Haig (Austr./Bahrajn Victorious) -3:35, 7. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -4:21, 8. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers) -4:34, 9. Kuss (USA/Jumbo-Visma) -4:59, 10. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe) -5:31, ...51. Hirt -1:25:11, 140. Štybar -2:57:23, 158. Černý -3:30:44.

Nizozemsko, Belgie - etapový závod Binck Bank Tour (WorldTour)

Přidat do mých lig

2. etapa (časovka na 11,1 km): 1. Bissegger (Švýc./EF Education-Nippo) 12:08, 2. Affini (It./Jumbo-Visma) -15, 3. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) -20, 4. Asgreen (Dán./Deceuninck-QuickStep) -21, 5. Walscheid (Něm./Qhubeka NextHash) -22, 6. Dumoulin (Niz./Jumbo-Visma) -23, ...130. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -1:52.
Průběžné pořadí: 1. Bissegger 3:44:29, 2. Asgreen, 3. Küng oba -19, 4. Walscheid -21, 5. Campenaerts (Belg./Qhubeka NextHash) -26, 6. Laporte (Fr./Cofidis) -28, ...135. Vakoč -7:38.

První liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plzeň
Slavia Praha
4:5 (3:2)