biatlonPřidat do mých lig
Ženy (7,5 km): 1. Davidová (ČR) 20:57,3 (3 tr. okruhy), 2. Džimová (Ukr.) -0,8 (1), 3. Derbuševová (Rus.) -8,4 (0), ...23. Charvátová -2:22,8 (9), 24. Vinklárková -2:23,3 (4), 28. Jurčová -2:46,7 (8), 35. Teplá (všechny ČR) 3:33,4 (7).
Muži (10 km): 1. Krčmář (ČR) 27:01,5 (1 tr. okruh), 2. Claude (Belg.) -15,7 (4), 3. Kosťukov (Rus.) -15,9 (1), ...5. Karlík -18,4 (2), 8. Štvrtecký -28,4 (6), 32. Václavík (všichni ČR) - 3:19,6 (9).
Junioři (10 km): 1. Mikyska 27:56,1 (5), 2. Mareček -4,3 (2), 3. Hornig -8,0 (5), ...10. Kocián -1:39,5 (1), 18. Mánek -2:41,8 (4), 21. Kabrda (všichni ČR) -2:58,6 (6).
Juniorky (7,5 km): 1. Ševčenková (Rus.) 21:52,5 (2), 2. Martonová (Rum.) -31,0 (3), 3. Bulinová (Lot.) -38,9 (4), ...6. Voborníková -1:12,3 (5), 10. Jandová -2:20,5 (2), 14. Masaříková -2:37,1 (2), 16. Pavlů (všechny ČR) -2:49,4 (2).
lyžováníPřidat do mých lig
1. Rydzek 21:44,7, 2. Geiger (oba Něm.) -0,2, 3. Herola (Fin.) -3,2, ...28. Pažout -1:30,3, 37. Konvalinka -3:12,5, 42. Šimek -3:19,7.
Průběžné pořadí GP (po 2 z 5 závodů): 1. Herola 160, 2. Rydzek 145, 3. Geiger 120, ...19. Pažout 18,
volejbalPřidat do mých lig
Semifinále:
Štochlová, Williams (9-ČR) - Tillmannová, Müllerová (3-Něm.) 2:0 (22, 21)
Flintová, Dayová (2-USA) - Zeimannová, Polleyová (10-N. Zél.) 2:0 (16, 18)
Finále:
Flintová, Dayová (2-USA) - Štochlová, Williams (9-ČR) 2:0 (13, 8)
florbalPřidat do mých lig
Finále:
Česko - Finsko 4:3 (0:2, 1:0, 3:1)
O 3. místo: Švédsko - Švýcarsko 7:6 (2:4, 2:2, 3:0)
O 7. místo: Slovensko - Polsko 6:4 (4:2, 1:1, 1:1)
O 9. místo: Dánsko - Estonsko 6:3 (3:0, 2:0, 1:3)
O 11. místo: Slovinsko - Rakousko 7:6 po sam. nájezdech (0:5, 0:1, 6:0 - 0:0)
O 13.-15.místo: Belgie - Itálie 16:2 (3:0, 6:1, 7:1).
Skupina A:
Česká Lípa - Hurrican Karlovy Vary 8:5 (2:1, 3:3, 3:1).
Skupina C:
Ústí nad Labem - Chodov 7:8 (3:1, 1:4, 3:3).
Skupina D:
Sokoli Pardubice - Hattrick Brno 4:3 v prodl. (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0).
Skupina E:
FBC Ostrava - Panthers Otrokovice 9:11 (3:0, 4:0, 2:1).
motorismusPřidat do mých lig
1. Verstappen (Niz./Red Bull) 3:27,071, 2. Russell (Brit./Williams) -1,995, 3. Hamilton (Brit./Mercedes) -2,601, 4. Ricciardo (Aus./McLaren) -4,496, 5. Vettel (Něm./Aston Martin) -7,479, 6. Gasly (Fr./AlphaTauri) -10,177, 7. Ocon (Fr./Alpine) -11,579, 8. Leclerc (Mon./Ferrari) -12,608, 9. Latifi (Kan./Williams) -15,485, 10. Sainz (Šp./Ferrari) -16,166.
Nejrychlejší kolo: neuděleno
Průběžné pořadí MS (po 12 z 22 závodů): 1. Hamilton (Brit./Mercedes) 202,5 b., 2. Verstappen 199,5, 3. Norris (Brit./McLaren) 113, 4. Bottas (Fin./Mercedes) 108, 5. Pérez (Mex./Red Bull) 104, 6. Sainz 83,5.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 310,5, 2. Red Bull 303,5, 3. McLaren 169, 4. Ferrari 165,5, 5. Alpine 80, 6. AlphaTauri 72, 7. Aston Martin 53, 8. Williams 20, 9. Alfa Romeo 3.
1. Kopecký, Hloušek (Škoda Fabia Rally2 Evo) 2:00:07,2, 2. Mikkelsen, Andersson (Nor., Švéd./Škoda Fabia Rally2 Evo) -40,1, 3. Mareš, Bucha (Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:40,2, 4. Herczig, Ferencz (Maď./Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:44,0, 5. Marczyk, Gospodarczyk (Pol./Škoda Fabia Rally2 Evo) -2:28,5, 6. Llarena, Fernandézová (Šp./Škoda Fabia Rally2 Evo) -3:09,4, 7. Devine, Fulton (Ir./Ford Fiesta R5) -3:22,8, 8. Jakeš, Machů (Škoda Fabia R5) -4:50,7.
Průběžné pořadí MČR: 1. Kopecký 303,5, 2. Mareš 233, 3. Černý (Škoda Fabia Rally2 Evo) 139.
3. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 22:38,978, 2. Lacko (ČR/Buggyra) -21,907, 3. Lenz (Něm./MAN) -22,166, ...13. Kolocová (ČR/Buggyra) -38,600.
4. jízda: 1. Lenz 22:46,797, 2. Albacete (Šp./MAN) -7,286, 3. Brereton (Brit./MAN) -8,829, 4. Lacko -9,064, ...14. Kolocová -40,212.
Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 84, 2. Lenz 81, 3. Lacko 69.
Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 37:26,974, 2. Antonelli (It./KTM) -1,679, 3. Foggia (It./Honda) -2,107, 4. Guevara (Šp./GASGAS) -2,154, 5. Suzuki (Jap./Honda) -7,475, 6. Masiá (Šp./KTM) -7,541, ...14. Salač (ČR/KTM) -22,107.
Průběžné pořadí MS (po 12 z 19 závodů): 1. Acosta (Šp./KTM) 201, 2. García (Šp./GASGAS) 155, 3. Fenati 132, 4. Foggia 118, 5. Masiá 105, 6. D. Binder (JAR/Honda) 95, ...17. Salač 46.
Moto2: 1. Gardner (Austr./Kalex) 37:31,642, 2. Bezzecchi (It./Kalex) -0,481, 3. Navarro (Šp./Boscoscuro) -1,930, 4. Lowes (Brit./Kalex) -2,284, 5. Di Giannantonio (It./Kalex) -6,952, 6. A. Fernández (Šp./Kalex) -7,059.
Průběžné pořadí MS (po 12 z 19 závodů): 1. Gardner 231, 2. R. Fernández (Šp./Kalex) 187, 3. Bezzecchi 179, 4. Lowes 127, 5. Canet (Šp./Boscoscuro) 92, 6. A. Fernández 92.
MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 40:20,579, 2. Rins (Šp./Suzuki) -2,663, 3. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -4,105, 4. Miller (Austr./Ducati) -4,254, 5. P. Espargaró (Šp./Honda) -8,462, 6. B. Binder (JAR/KTM) -12,189.
Průběžné pořadí MS (po 12 z 19 závodů): 1. Quartararo 206, 2. Mir (Šp./Suzuki) 141, 3. Zarco (Fr./Ducati) 137, 4. Bagnaia (It./Ducati) 136, 5. Miller 118, 6. B. Binder 108.
cyklistikaPřidat do mých lig
15. etapa (Navalmoral de la Mata - El Barraco, 197,5 km): 1. Majka (Pol./SAE Team Emirates) 4:51:36, 2. Kruijswijk (Niz./Jumbo-Visma) -1:27, 3. Hamilton (Austr./DSM) -2:19, 4. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers) -2:42, 5. Ciccone (It./Trek-Segafredo), 6. Eiking (Nor./Intermarché-Wanty-Gobert), 7. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe), 8. Kuss (USA/Jumbo-Visma ), 9. De La Cruz (Šp./SAE Team Emirates), 10. Mas (Šp./Movistar) všichni -2:57, ...45. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -5:20, 121. Štybar, 138. Černý (oba ČR/Deceuninck-Quick-Step) oba -35:47.
Průběžné pořadí: 1. Eiking 59:57:50, 2. Martin (Fr./Cofidis) -54, 3. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -1:36, 4. Mas -2:11, 5. López (Kol./Movistar) -3:04, 6. Haig (Austr./Bahrajn Victorious) -3:35, 7. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -4:21, 8. A. Yates -4:34, 9. Kuss -4:59, 10. Grossschartner -5:31, ...52. Hirt -1:23:06, 145. Štybar -2:56:04, 161. Černý -3:26:16.
1. Cosnefroy (Fr./AG2R Citroën) 5:59:56, 2. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick Step), 3. Honoré (Dán./Deceuninck-Quick Step) oba -3, 4. Hayter (Brit./Ineos Grenadiers), 5. Swift (Brit./Arkéa Samsic), 6. Bonnamour (Fr./B&B Hotels) všichni -13, ...Vacek (ČR/Qhubeka NextHash) nedokončil.
4. etapa, Terezín - Terezín (98,8 km): 1. Pajur (Est.) 2:19:08, 2. Seeman, 3. Kadlec oba stejný čas, ...13. Kopecký (všichni ČR) -42.
Konečné pořadí: 1. Strand Hagenes (Nor.) 8:48:07, 2. Herzog (Něm.) -10, 3. Uijtdebroeks (Belg.) -28, ...15. Kadlec -2:29, 16. Kopecký -2:39, 22. Mráz (ČR) -4:07.
sjezd:
Muži elite: 1. Minnaar (JAR) 3:28,963, 2. Coulanges (Fr.) -0,227, 3. Brosnan (Austr.) -0,441, ...72. Čepelák -1:13,872, Dankanič (oba ČR) nedokončil kvalifikaci.
Ženy elite: 1. Nicoleová 4:06,243, 2. Cabirouová (obě Fr.) -4,827, 3. Balancheová (Švýc.) -6,099.
Junioři: 1. Goldstone (Kan.) 3:37,097, ...23. Novotný -25,374, 31. Cvinger (oba ČR) -31,916.
Juniorky: 1. Jankovová (Bulh.) 4:30,865.
kanoistikaPřidat do mých lig
1. Höjgaard (Dán.) 267 (68+66+70+63), 2. Wiesberger (Rak.) 268 (67+67+69+65), 3. Stenson (Švéd.) 269 (71+64+71+63), 4. Crocker (USA) 270 (71+65+64+70), Jordan (Angl.) 270 (67+65+69+69) a McGowan (Angl.) 207 (68+64+69+69).
1. Mejow (Něm.) 141 (71+70) v rozstřelu na 2. dodatečné jamce, 2. Sapin (Fr.) 141 (74+67) a Bachem 141 (73+68), 4. Fleer (oba Něm.) a Hietela (Fin.) oba 142 (73+69), 6. Lipold (Rak.) 143 (75+68), ...13. mj. Mlýnek 146 (72+74), 28. mj. Cafourek 149 (76+73), 33. mj. Novák 150 (79+71), Bareš 150 (80+70) a Pospíšil 150 (72+78).