Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 4. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mariánské Lázně
Rokycany
2:0 (1:0)
konec
České Budějovice B
Soběslav
1:0 (1:0)
konec
Přeštice
Petřín Plzeň
5:2 (2:1)
konec
Katovice
Hořovice
6:0 (1:0)
konec
Klatovy
Sedlčany
2:0 (2:0)
konec
Mýto
Beroun
2:1 (1:1)

Divize B

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Český Brod
1:2 (1:2)
konec
Brandýs n. L.
Rakovník
3:0 (2:0)
konec
Neratovice-Byškovice
Ostrov
4:0 (3:0)
konec
Štětí
Louny
2:0 (1:0)
konec
Březová
Meteor Praha
2:1 (1:0)
konec
Dobříš
Kladno
2:1 (0:0)

Divize C

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Libiš
Benátky nad Jizerou
2:1 (1:1)
konec
Kosmonosy
Velké Hamry
2:5 (0:4)
konec
Horky nad Jizerou
Kutná Hora
2:2 (1:1)
konec
Letohrad
Poříčany
1:3 (1:2)
konec
Trutnov
Vysoké Mýto
1:2 (0:0)

Divize D

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Břeclav
Ždírec nad Doubravou
1:0 (0:0)
konec
Havlíčkův Brod
Velká Bíteš
0:0
konec
Žďár nad Sázavou
Polná
6:0 (4:0)

Divize E

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vsetín
Přerov
0:5 (0:3)
konec
Bzenec
HFK Olomouc
1:4 (0:1)
konec
Holešov
Šumperk
0:2 (0:1)
konec
Hranice
Slavičín
5:0 (0:0)
konec
Skaštice
Všechovice
2:3 (1:2)
konec
Valašské Meziříčí
Nové Sady
4:3 (2:1)

Divize F

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nový Jičín
Frýdlant nad Ostravicí
2:4 (1:0)
konec
Opava B
Dětmarovice
1:1 (1:1)
konec
Heřmanice Slezská
Frenštát pod Radhoštěm
0:4 (0:1)
konec
Rýmařov
Polanka nad Odrou
0:3 (0:3)

Liga žen

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia
Plzeň
2:0 (1:0)

Přípravné utkání

Přidat do mých lig
konec
GKS Katovice
Baník Ostrava
0:2 (0:2

New York (USA) - Grandslamový turnaj mužů US Open

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sinner (13-It.)
Monfils (17-Fr.)
7:6 (7:1), 6:2, 4:6, 4:6, 6:4
konec
Djokovič (1-Srb.)
Nišikori (Jap.)
6:7 (4:7), 6:3, 6:3, 6:2
konec
Alcaraz (Šp.)
Tsitsipas (3-Řec.)
6:3, 4:6, 7:6 (7:2), 0:6, 7:6 (7:5)
konec
Tiafoe (USA)
Rubljov (5-Rus.)
4:6, 6:3, 7:6 (8:6), 4:6, 6:1
konec
Berrettini (6-It.)
Ivaška (Běl.)
6:7 (5:7), 6:2, 6:4, 2:6, 6:3
konec
Schwartzman (11-Arg.)
Molčan (SR)
6:4, 6:3, 6:3
konec
Van de Zandschulp (Niz.)
Bagnis (Arg.)
3:6, 6:0, 6:2, 6:2
konec
Auger-Aliassime (12-Kan.)
Bautista (18-Šp.)
6:3, 6:4, 4:6, 3:6, 6:3
konec
Otte (Něm.)
Seppi (It.)
6:3, 6:4, 2:6, 7:5
konec
A. Zverev (4-Něm.)
Sock (USA)
3:6, 6:2, 6:3, 2:1 skreč
konec
Harris (JAR)
Shapovalov (7-Kan.)
6:4, 6:4, 6:4
konec
Sinner (13-It.)
Monfils (17-Fr.)
7:6 (7:1), 6:2, 4:6, 4:6, 6:4
konec
Brooksby (USA)
Karacev (21-Rus.)
6:2, 3:6, 2:6, 6:3, 6:3
konec
Opelka (22-USA)
Basilašvili (Gruz.)
7:6 (7:5), 6:3, 6:4

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Andreescuová (6-Kan.)
Minnenová (Belg.)
6:1, 6:2
konec
Bencicová (11-Švýc.)
Pegualová (23-USA)
6:2, 6:4
konec
Sabalenková (2-Běl.)
Collinsová (26-USA)
6:3, 6:3
konec
Fernandezová (Kan.)
Ósakaová (3-Jap.)
5:7, 7:6 (7:2), 6:4
konec
Šwiateková (7-Pol.)
Kontaveitová (28-Est.)
6:3, 4:6, 6:3
konec
Mertensová (15-Belg.)
Džabúrová (20-Tun.)
6:3, 7:5
konec
Raducanuová (Brit.)
Sorribesová (Šp.)
6:0, 6:1
konec
Rogersová (USA)
Bartyová (1-Austr.)
6:2, 1:6, 7:6 (7:5)
konec
Šwiateková (7-Pol.)
Kontaveitová (28-Est.)
6:3, 4:6, 6:3
konec
Pavljučenkovová (14-Rus.)
Gračevová (Rus.)
6:1, 6:4

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Smíšená čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pegulaová, Krajicek (USA)
Hradecká, Kubot (ČR/Pol.)
6:7 (4:7), 6:0, 11:9

Villach (Rak.) - Závod letní Grand Prix v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Herola (Fin.) 21:47,9, 2. Seidl -11,1, 3. Rettenegger (oba Rak.) -25,8, ...28. Daněk -2:30,1, 36. Pažout -3:24,4, 49. Šablatura -5:19,9, Vytrval (všichni ČR) nedkončil.

Průběžné pořadí (po 4 z 5 závodů): 1. Herola 320 b., 2. Seidl 280, 3. Rydzek (Něm.) 230, ...28. Pažout 23, 44. Daněk 9.

Krakov (Pol.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Belgie
Řecko
3:0 (16, 22, 22)
konec
Srbsko
Polsko
2:3 (-21, 23, 20, -20, -14)

Ostrava - Mistrovství Evropy mužů

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Černá Hora
Slovinsko
0:3 (-17, -16, -16)

Tampere (Fin.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
Finsko
0:3 (-19, -20, -18)
konec
Nizozemsko
Rusko
2:3 (-13, 19, -21, 21, -13)

Tallinn (Est.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Slovensko
Estonsko
2:3 (25, 22, -18, -14, -13)
konec
Chorvatsko
Lotyšsko
3:2 (-28, 20, -23, 29, 11)

Bern (Švýc.) - Turnaj čtyř zemí žen

Přidat do mých lig
konec
Česko
Finsko
4:9 (3:3, 0:1, 1:5)
konec
Švýcarsko
Švédsko
4:8 (0:1, 3:4, 1:3)

Katovice (Pol.) - Polish Open

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Švýcarsko
2:13 (1:3, 0:4, 1:6)
konec
Česko
Slovensko
zrušeno

Uppsala (Švéd.) - Mistrovství světa juniorek

Přidat do mých lig

Semifinále:
Česko - Finsko 2:5 (0:2, 1:0, 1:3)
Švédsko -Švýcarsko 9:5 (2:1, 5:1, 2:3)

O 5. místo:
Polsko - Lotyšsko 3:7 (1:0, 1:2, 1:5)

O 7. místo:
Rusko - Slovensko 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Magny-Cours (Fr.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 34:06,037, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -4,467, 3. Locatelli (It./Yamaha) -10,285.

Průběžné pořadí MS: 1. Razgatlioglu 336, 2. Rea 331, 3. Redding (Brit./Ducati) 277.

Zandvoort (Niz.) - Kvalifikace na Velkou cenu Nizozemska, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:08,885, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,038, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -0,337, 4. Gasly (Fr./Alpha Tauri) -0,593, 5. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,642, 6. Sainz (Šp./Ferrari) -0,652, 7. Giovinazzi (It./Alfa Romeo) -0,705, 8. Ocon (Fr./Alpine) -1,048, 9. Alonso (Šp./Alpine) -1,071, 10. Ricciardo (Austr./McLaren) -1,281

Pavia (It.) - Šestidenní, mezinárodní endurová soutěž motocyklových týmů

Přidat do mých lig

Konečné výsledky:
Světová trofej:
1. Itálie (Verona, Guarneri, Oldrati, Cavallo) 12:55:23,02, 2. Španělsko -4:41,46, 3. USA -7:59,25, ...6. Česko (Kouble, Romančík, Hádek, Živný) -37:42,28.

Juniorská trofej: 1. Itálie (Macoritto, Morettini, Pavoni) 13:09:35,91, .... 5. Česko (Škuta, Chlum, Friedrich) -57:52,82.

Ženy: 1. USA (Richardsová, Gutishová, Gallegosová) 9:31:16,84.

Kluby: 1. Ostra Enduro I (Vagberg, Kadestram, Sjöström) 13:05:08,91, ...6. KBS ÚAMK Unhošť (Markvart, Hroneš, Engel) -22:19,23, 18. Motorsport Bozkov I (L. Kučera, J. Koucký, T. Koucký) -53:18,07, 24. Enduro klub Semily I (Havrda, M. Kučera, Kottek) -1:06:00,08.

Španělsko - etapový závod Vuelta

202,2 km

Přidat do mých lig

1. Champoussin (Fr./AG2R-Citroën) 5:21:50, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -6, 3. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers), 4. Mas (Šp./Movistar) oba -8, 5. Haig (Austr./Bahrajn Victorious) -12, 6. Hamilton (Austr./DSM) -16, 7. Bizkarra (Šp./Euskaltel-Euskadi) -23, 8. Gibbons (JAR/SAE Team Emirates), 9. Mäder (Švýc./Bahrajn Victorious) oba -26, 10. De Tier (Belg./Alpecin-Fenix) -50, 11. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -1:05.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 83:11:27, 2. Mas -2:38, 3. Haig -4:48, 4. A. Yates -5:48, 5. Mäder -8:14, 6. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -11:38, 7. Kuss (USA/Jumbo-Visma) -13:42, 8. G. Martin (Fr./Cofidis) -16:11, 9. De la Cruz (Šp./SAE Team Emirates) -16:19. 10. Grossschartner (Rak./Bora-Hansgrohe) -20:30.

Nizozemsko, Belgie - etapový závod Binck Bank Tour (WorldTour)

6. etapa (207,6 km)

Přidat do mých lig

1. Colbrelli (It./Bahrajn Victorious) 4:55:23, 2. Mohorič (Slovin./Bahrajn Victorious), 3. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 4. Benoot (Belg./DSM), 5. Campenaerts (Belg./Qhubeka-NextHash), 6. Wellens (Belg./Lotto Soudal) všichni -42, ...27. Vakoč (Alpecin-Fenix) -2:17.

Průběžné pořadí: 1. Colbrelli 20:23:30, 2. Mohorič -51, 3. Campenaerts -53, 4. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) -1:07, 5. Durbridge (Austr./BikeExchange), 6. Wellens oba -1:09, ....68. Vakoč -19:38.

Seu d’Urgell (Šp.) - Závody Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1:
1. Přindiš (ČR) 82,76 (0 tr. sekund), 2. Oschmautz (Rak.) -0,36 (0), 3. Kauzer (Slovin.) -0,50 (0), ...v semifinále 26. Tunka, 38. Krejčí (oba ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 ze 4 závodů): 1. Přindiš 143 b., 2. De Gennaro (It.) 138, 3. Oschmautz 131, ...20. Prskavec 60, 26. Hradilek (oba ČR) 54, 32. Tunka 41, 60. Krejčí 7.

Ženy:
K1:
1. Foxová (Austr.) 89,92 (0), 2. Franklinová (Brit.) -3,66 (2), 3. Mintálová (SR) -7,36 (4), ....v semifinále 17. K. Galušková, 21. Minařík Kudějová, 30. Nesnídalová (všechny ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 ze 4 závodů): 1. Foxová 170, 2. Apelová (Něm.) 132, 3. Jonesová (N. Zél.) 118, ...24. A. Galušková (ČR), 26. Minařík Kudějová 49, 30. K. Galušková 28, 31. Nesnídalová 26.

Pardubice - překážkový mítink

Přidat do mých lig

Čtvrtá kvalifikace na Velkou pardubickou (5800 m, pětiletí a starší koně): 1. Kaiserwalzer (ž. Matuský, tr. Brečka, stáj DS Millennium), 2. Theophilos, 3. Mahe King. Čas: 7:37,84. Výrok: jistě 2 - 3 1/2 - daleko.

Další dostihy:
I.
Giorgione (ž. Bartoš) - Jacqueline - Ragtime,
II. No Time To Lose (ž. Velek) - Medic - Chrystal Cross
III. Chelmsford (ž. Bartoš) - Player - Zataro
IV. Sacamiro (ž. Odložil) - Del Rey - Apple’s Kamikaze
VI. Kornelia (Kocman) - Godfrey - Christiano
VII. Bob Heart (ž. Kratochvíl) - Charismatic - Mizuri
VIII. Maková Panenka (ž. Odložil) - Yahk - Argano

ostatní sportyPřidat do mých lig

Kranj (Slovin.) - Světový pohár ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Obtížnost:
Muži:
1. Masahiro (Jap.), 2. Potočar (Slovin.), 3. Halenke (Něm.), ...10. Stráník (ČR).
Průběžné pořadí (po 5 z 6 závodů): 1. Ghisolfi (It.) 319, 2. Bailey (USA) 277, 3. Higuči (Jap.) 263, ...6. Stráník 192,87, 31. Ondra (ČR) 40.

Ženy: 1. Garnbretová (Slovin.), 2. So Če-hjon (Korea), 3. Grossmanová (USA).
Průběžné pořadí (po 5 z 6 závodů): 1. Garnbretová 300, 2. Grossmanová 296, 2. Rogoraová (It.) 278, ...7. Adamovská 162, 62. Smetanová (obě ČR) 1,62.