Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 5. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jindřichův Hradec
Doubravka
2:3 (1:1
konec
Lom
Cheb
2:1 (2:1)

Divize C

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čáslav
Náchod
2:0 (0:0)
konec
Hlinsko
Dvůr Králové
2:1 (1:0)
konec
Kolín
Tochovice
5:3 (3:1)

Divize D

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zbrojovka Brno B
Hodonín
3:1 (1:0)
konec
Humpolec
Start Brno
0:4 (0:2)
konec
Lanžhot
Tasovice
3:0 (2:0)
konec
Stará Říše
Bystřice nad Pernštejnem
1:2 (1:2)

Divize E

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kozlovice
Strání
4:0 (2:0)

Divize F

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havířov
Vítkovice
0:1 (0:0)
konec
Bohumín
Bílovec
0:3 (0:3)
konec
Bruntál
Karviná B
3:0 (1:0)

Liga žen

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Dukla Praha
2:0 (1:0)
konec
Sparta
Liberec
6:0 (3:0)
konec
Pardubice
Slovácko
0:3 (0:3)

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Dvouhra - 4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Svitolinová (5-Ukr.)
Halepová (12-Rum.)
6:3, 6:3
konec
Fernandezová (Kan.)
Kerberová (16-Něm.)
4:6, 7:6 (7:5), 6:2
konec
Sabalenková (2-Běl.)
Mertensová (15-Belg.)
6:4, 6:1

New York (USA) - Grandslamový turnaj mužů US Open

Dvouhra - 4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (2-Rus.)
Evans (24-Brit.)
6:3, 6:4, 6:3
konec
Van de Zandschulp (Niz.)
Schwartzman (11-Arg.)
6:3, 6:4, 5:7, 5:7, 6:1
konec
Auger-Aliassime (12-Kan.)
Tiafoe (USA)
4:6, 6:2, 7:6 (8:6), 6:4
konec
Alcaraz (Šp.)
Gojowczyk (Něm.)
5:7, 6:1, 5:7, 6:2, 6:0

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Čtyřhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Bouzková (15-ČR)
Dijasová, Gračevová (Kaz./Rus.)
7:5, 6:2

Břeclav - Mistrovství ČR družstev

Přidat do mých lig

Muži:
Celkově:
1. Dukla Praha 181, 2. Univerzita Brno 155,5, 3. Škoda Plzeň 126, 4. TEPO Kladno 118, 5. Olymp Praha 91, 6. Slavia Praha 50,5.

100 m (vítr -1,2 m/s): 1. Záleský (Dukla) 10,37
200 m (+0,5 m/s): 1. Němejc (Plzeň) 20,72
400 m: 1. Maslák (Dukla) 46,39
800 m: 1. Friš (Dukla) 1:52,55
1500 m: 1. F. Sasínek (Olymp Praha) 3:43,21
5000 m: 1. F. Sasínek 14:14,39
110 m př. (-1,0 m/s): 1. Ryba (Dukla) 14,12
400 m př.: 1. Tuček (Dukla) 50,75
3000 m př.: 1. Kovář (Dukla) 8:51,02
výška: 1. Beer (Kladno) 217
tyč: 1. Kudlička (Dukla) 540
dálka: 1. Juška (Olymp Praha) 773
trojskok: 1. Vodák (Univerzita Brno) 15,71
koule: 1. Staněk (Kladno) 20,47
disk: 1. M. Forejt (Plzeň) 56,68
oštěp: 1. Konečný (Olymp Praha) 71,83
kladivo: 1. Hájek (Dukla) 71,03
chůze 5000 m: 1. Hlaváč (Kladno) 20:57,56
4x100 m: 1. Univerzita Brno 41,53
4x400 m: 1. Dukla 3:12,33

Ženy:
Celkově:
1. USK Praha 155, 2. Škoda Plzeň 132,5, 3. Dukla Praha 131, 4. Olymp Brno 128, 5. SSK Vítkovice 96,5, 6. TEPO Kladno 91,00.

100 m (-1,0 m/s): 1. Weigertová (SR/Dukla) 11,75
200 m (+0,9 m/s): 1. Zapletalová (SR/Olymp Brno) 23,57
400 m: 1. Putalová (SR/Vítkovice) 54,23
800 m: 1. Gajanová (SR/Olymp Brno) 2:06,29
1500 m: 1. Gajanová 4:24,63
5000 m: 1. Vrzalová (Vítkovice) 16:42,82
100 m př. (-0,1 m/s): 1. Koudelová (Olymp Brno) 13,82
400 m př.: 1. Zapletalová 56,88
3000 m př.: 1. Hrochová (Plzeň) 10:18,39
výška: 1. Pešová (USK) 175
tyč: 1. Švábíková (USK) 440
dálka: 1. Szóstaková (Pol./Kladno) 604
trojskok: 1. Szóstaková 13,13
koule: 1. Červenková (USK) 16,78
disk: 1. Lawová (Skot./Dukla) 56,39
oštěp: 1. Píšová (Dukla) 56,14
kladivo: 1. Králová (USK) 63,94
chůze 5000 m: 1. Ďurdiaková (Olymp Brno) 22:48,77
4x100 m: 1. USK 46,32
4x400 m: 1. Olymp Brno 3:41,79

Chorzów (Pol.) - mítink kategorie Continental Tour - Gold

Přidat do mých lig

Muži
200 m (vítr +0,2 m/s):
1. De Grasse (Kan.) 20,21
400 m: 1. Cherry (USA) 44,94
800 m: 1. Kinyamal (Keňa) 1:44,63
3000 m: 1. Worku (Et.) 7:36,47
110 m př. (+0,1 m/s): 1. Parchment (Jam.) 13,26, ...Svoboda (ČR) diskvalifikován
400 m př.: 1. Dos Santos (Braz.) 48,50, ...7. Müller (ČR) 50,03
výška: 1. Tamberi (It.) 230
tyč: 1. Nilsen (USA) 586
koule: 1. Crouser (USA) 22,39
kladivo: 1. Fajdek (Pol.) 79,60
disk: 1. Čeh (Slovin.) 66,65
oštěp: 1. Vetter (Něm.) 89,60, ...4. Veselý (ČR) 81,06.

Ženy
100 m (+0,4 m/s):
1. Fraserová-Pryceová (Jam.) 10,81
400 m: 1. Kaczmareková (Pol.) 50,71
1000 m: 1. Reekieová (Brit.) 2:35,47, ...4. Mezuliáníková (ČR) 2:36,68
100 m př. (+0,1 m/s): 1. Amusanová (Nig.) 12,64
400 m př.: 1. Tkačuková (Ukr.) 54,18
výška: 1. Vallortigaraová (It.) 196
koule: 1. Dongmová (Portug.) 19,32
kladivo: 1. Maslavová (Běl.) 69,88
oštěp: 1. Andrejczyková (Pol.) 61,77, ...4. Ogrodníková (ČR) 58,03

Ščučinsk (Kaz.) - Závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. závod (odloženo z 4. září): 1. Granerud 258,6 b. (96+94), 2. Lindvik (oba Nor.) 249,2 (97+89), 3. Zogragski (Bulh.) 245,9 (94+89,5), ...7. Polášek 234,2 (88+88), 28. Kožíšek (oba ČR) 204,7 (86+86).

2. závod: 1. Granerud 221,4 (93,5+87,5), 2. Johansson (Nor.) 212,4 (91+92), 3. Lindvik 211,8 (95+87) a Sadrejev (Rus.) 211,8 (99,5+87), ...13. Polášek 190,7 (90+78,5), 15. Kožíšek 186,8 (83,5+84,5).

Průběžné pořadí GP (po 5 z 10 závodů): 1. Granerud 200, 2. Hörl (Rak.) 196, 3. Wolny (Pol.) 185, ...18. Polášek 66, 48. Kožíšek 19.

Villach (Rak.) - Závod letní Grand Prix v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Seidl (Rak.) 22:00,5, 2. Herola (Fin.) -0,3, 3. Fritz (Rak.) -0,9, ...23. Daněk -2:14,4, 29. Pažout (oba ČR) -3:00,0.

Konečné pořadí (po 5 závodech): 1. Herola 400 b., 2. Seidl 380, 3. Rydzek (Něm.) 275, ...32. Pažout 25, 37. Daněk 17.

Krakov (Pol.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Portugalsko
Ukrajina
2:3 (-18, -23, 21, 24, -11)
konec
Řecko
Polsko
1:3 (-15, -22, 20, -24)

Ostrava - Mistrovství Evropy mužů

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Černá Hora
3:0 (17, 20, 24)

Tampere (Fin.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Severní Makedonie
Turecko
0:3 (-22, -12, -15)
konec
Rusko
Finsko
3:1 (-22, 15, 23, 17)

Tallinn (Est.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Estonsko
Německo
0:3 (-19, -16, -21)
konec
Francie
Chorvatsko
3:0 (15, 16, 24)

Praha - Závěr Mistrovství ČR v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:

Perušič, Schweiner - Waber, Kufa 2:0 (16, 17)

O 3. místo:
Trousil, Berčík - M. Džavoronok, Berčík 2:1 (-16, 18, 14)

Ženy:
Finále:

Williams, Štochlová - Břínková, Širůčková 2:0 (10, 19)

O 3. místo:
Dunárová, Resová - Kulhánková, Pospíšilová 2:1 (15, -17, 10)

Bern (Švýc.) - Turnaj čtyř zemí žen

Přidat do mých lig
konec
ČR
Švýcarsko
1:6 (0:1, 0:1, 1:4)
konec
Švédsko
Finsko
7:8 po sam. nájezdech (2:2, 1:3, 4:2 0:0)

Uppsala (Švéd.) - Mistrovství světa juniorek

Přidat do mých lig

Finále:

Finsko - Švédsko 5:4 v prodl. (1:1, 1:1, 2:2 - 1:0)

O 3. místo:
Česko - Švýcarsko 6:2 (0:1, 3:0, 3:1)

O 8. místo:
Německo - Rusko 4:3 (1:2, 0:0, 3:1) 

Zandvoort (Niz.) - Velká cena Nizozemska, závod mistrovství světa vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:30:05,395, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -20,932, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -56,460, 4. Gasly (Fr./Alpha Tauri), 5. Leclerc (Mon./Ferrari), 6. Alonso (Šp./Alpine), 7. Sainz (Šp./Ferrari), 8. Pérez (Mex./Red Bull), 9. Ocon (Fr./Alpine), 10. Norris (Brit./McLaren) všichni -1 kolo.

Nejrychlejší kolo: Hamilton.

Průběžné pořadí MS (po 13 z 22 závodů): 1. Verstappen 224,5 b., 2. Hamilton 221,5, 3. Bottas 123, 4. Norris 114, 5. Pérez 108, 6. Leclerc 92, 7. Sainz 89,5, 8. Gasly 66, 9. Ricciardo (Austr./McLaren) 56, 10. Alonso 46.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 344,5, 2. Red Bull 332,5, 3. Ferrari 181,5, 4. McLaren 170, 5. Alpine 90, 6. Alpha Tauri 84, 7. Aston Martin 53, 8. Williams 20, 9. Alfa Romeo 3.

Afyonkarahisar (Tur.) - Velká cena Turecka, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda:
1. Herlings (Niz./KTM) 34:42,407, 2. Prado (Šp./KTM) -5,534, 3. Jonass (Lot./Gasgas) -6,236, ...24. Drdaj (ČR/KTM) -1 kolo.
2. jízda: 1. Gajser (Slovin./Honda) 34:39,849, 2. Herlings -4,654, 3. Prado -8,824, ...22. Drdaj -1:59,747.
GP celkově: 1. Herlings 47, 2. Prado 42, 3. Gajser 40.
Průběžné pořadí MS (po 8 GP): 1. Gajser 310, 2. Prado 297, 3. Febvre (Fr./Kawasaki) 293.

MX2:
1. jízda:
1. Vialle (Fr./KTM) 34:00,016, 2. Guadagnini (It./KTM) -5,988, 3. Beaton (Austr./Husqvarna) -7,359, ...20. Polák (ČR/Yamaha) -1:45,164, 22. Wagenknecht (ČR/KTM) -1 kolo.
2. jízda: 1. Renaux (Fr./Yamaha) 35:20,827, 2. Vialle -1,638, 3. Beaton -11,439, ...18. Wagenknecht -1 kolo, 23. Polák -6 kol.
GP celkově: 1. Vialle 47, 2. Renaux 43, 3. Beaton 40, ...21. Wagenknecht 3, 23. Polák 1.
Průběžné pořadí MS (po 8 GP): 1. Renaux 314, 2. Guadagnini 277, 3. Geerts (Belg./Yamaha) 262, ...21. Polák 33, 26. Terešák (ČR/KTM) 18, 34. Wagenknecht 3.

Magny-Cours (Fr.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 16:07,436, 2. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -0,148, 3. Lowes (Brit./Kawasaki) -5,282.

Druhý závod: 1. Razgatlioglu 34:09,849, 2. Rea -2,908, 3. Redding (Brit./Ducati) -8,406.

Průběžné pořadí MS: 1. Razgatlioglu 370, 2. Rea 363, 3. Redding 298.

Nová Paka - Závod ME v autokrosu

Přidat do mých lig

Buggy1600: 1. Peters (Luc./Fast & Speed), 2. Wibbeler (Něm./Alfa buggy), 3. Pähler (Niz./Alfa Racing).
Průběžné pořadí ME: 1. Peters 140, 2. Pähler 123, 3. Novotný (ČR/Alfa Racing) 107.

SuperBuggy: 1. Kubíček (ČR/Hošek V6 Zomer), 2. Stubbe (Něm./Alfa Rac. Porsche), 3. Mercier (Fr./Fast & Speed), ...5. Nikodém (ČR/Caravan), 8. Výborný (ČR/JH 01), 9. Hošek (ČR/Hošek GT3), 10. Hrubý (ČR/Alfa Racing Volvo), 11. Jordák (ČR/Alfa R. Porsche).
Průběžné pořadí ME: 1. Grencis (Lot./Alfa Racing Volvo) 124, 2. Kubíček 123, 3. Tafani (Fr./Alfa Racing) 120, 4. Nikodém 113, ...7. Hrubý 72, 8. Jordák 72, 9. Hošek 51, 12. Výborný 34.

TouringAutocross: 1. Šimunda, 2. J. Bartoš, 3. Červený (všichni ČR/Škoda Fabia), 4. Vávra (Mazda RX-8), 5. J. Brožek, 6. Musil (oba ČR/Škoda Fabia)
Průběžné pořadí ME: 1. Červený 77, 2. Šimurda 70, 3. Öun (Est./Ford Fiesta) 70, 4. Vávra 70, ...6. J. Bartoš 31, 10. J. Brožek 24, 11. Musil 22.

JuniorBuggy: 1. Florián (ČR/Alfa Racing Suzuki), 2. Medlík (ČR/Fast & Speed), 3. Durt (ČR/Alfa Racing).
Průběžné pořadí ME: 1. Medlík 141, 2. Pytloun (ČR/AR-0003 Suzuki) 137, 3. Jaspers (Niz./Alfa buggy) 130.

Španělsko - etapový závod Vuelta

individuální časovka, 33,8 km

Přidat do mých lig

1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 44:02, 2. Cort (Dán./EF Education-Nippo) -14, 3. Arensman (Niz./DSM) -52, 4. Černý (ČR/Deceuninck-Quick-Step) -1:16, 5. Haga (USA/DSM) -1:43, 6. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -1:49, 7. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe), 8. Kruijswijk (Niz./Jumbo-Visma) oba -1:52, 9. Mas (Šp./Movistar) -2:04, 10. I. Izagirre (Šp./Astana-Premier Tech) -2:06, ...69. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick-Step) -4:47, 125. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -7:16.

Konečné pořadí: 1. Roglič 83:55:29, 2. Mas -4:42, 3. Haig (Austr./Bahrajn-Victorious) -7:40, 4. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers) -9:06, 5. Mäder (Švýc./Bahrajn Victorious) -11:33, 6. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -13:27, 7. De La Cruz (Šp./SAE Team Emirates) -18:33, 8. Kuss (USA/Jumbo-Visma) -18:55, 9. G. Martin (Fr./Cofidis) -20:27, 10. Grossschartner -22:22, ...28. Hirt -1:42:39, 133. Štybar -5:34:14, 142. Černý -6:03:50.

Lenzerheide (Švýc.) - Závody Světového poháru horských kol

Cross country

Přidat do mých lig

Muži: 1. Koretzky (Fr.) 1:18:23, 2. Schurter -2, 3. M. Flückiger (oba Švýc.) -9, 4. Hatherly (JAR) -18, 5. Carod (Fr.) -31, 6. Avancini (Braz.) -37, ...8. Cink -1:04, 27. Vastl -3:23, 55. Škarnitzl -6:39, 65. Kobes -8:05, 97. Vobecký (všichni ČR) -2 kola.
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 6 závodů): 1. M. Flückiger 1429, 2. Cink 1089, 3. Koretzky 1075, 4. Schurter 1004, 5. Sarrou (Fr.) 935, 6. Hatherly 893, ...52. Škarnitzl 123, 54. Vastl 89, 86. Kobes 17. 

Ženy: 1. Richardsová (Brit.) 1:19:16, 2. McConnellová (Austr.) -19, 3. Rissvedsová (Švéd.) -58, 4. Lecomteová (Fr.) -1:12, 5. Freiová (Švýc.) -1:20, 6. Terpstraová (Niz.) -1:21, ...30. Czeczinkarová (ČR) -6:47.
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 6 závodů): 1. Lecomteová 1550, 2. Rissvedsová 1065, 3. Ferrandová-Prévotová (Fr.) 990, 4. McConnellová 955, 6. Freiová 890, ...29. Čábelická 261, 55. Tvarůžková 94, 66. Štěpánová (všechny ČR) 65, 72. Czeczinkarová 46.

Nizozemsko, Belgie - etapový závod Binck Bank Tour (WorldTour)

7. etapa (177,9 km)

Přidat do mých lig

1. Mohorič (Slovin./Bahrajn Victorious) 3:50:56, 2. Colbrelli (It./Bahrajn Victorious) -11, 3. Dumoulin (Niz./Jumbo-Visma) -15, 4. Laporte (Fr./Cofidis), 5. Wright (Brit./Bahrajn Victorious) oba -22, 6. Van Poppel (Niz./Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -24, ...65. Vakoč (Alpecin-Fenix) -9:46.

Konečné pořadí: 1. Colbrelli 24:14:29, 2. Mohorič -29, 3. Campenaerts (Belg./Qhubeka NextHash) -1:14, 4. Wellens (Belg./Lotto Soudal) -1:26, 5. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) -1:28, 6. Durbridge (Austr./BikeExchange) -1:30, ...62. Vakoč -29:21.

Velká Británie - etapový závod Kolem Británie

1. etapa (180,9 km)

Přidat do mých lig

1. Van Aert (Belg.) 4:33:36, 2. Eeckhof (Niz.), 3. Serrano (Šp.), 4. Hayter (Brit.) všichni stejný čas, 5. Townsend (Ir.), 6. Woods (Kan.) oba -2.

Průběžné pořadí: 1. Van Aert 4:33:26, 2. Eeckhof -4, 3. Serrano -6, 4. Hayter -10, 5. Townsend, 6. Woods oba -12.

Seu d’Urgell (Šp.) - Závody Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
C1:
1. Travé (Šp.) 88,81 (2), 2. Florence (Brit.) -0,32 (0), 3. Anton (Něm.) -1,61 (2), ...v semifinále 11. Chaloupka, 17. Heger, 30. Rak (všichni ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 ze 4 závodů): 1. Mirgorodský (SR) 134, 2. Florence 132, 3. Travé 123, ...9. Heger 84, 21. Rohan (ČR) 60, 23. Chaloupka 58, 40. Rak 20.

Ženy:
C1:
1. Foxová (Austr.) 93,07 (0), 2. Fišerová (ČR) -6,32 (2), 3. Vilarrublaová (Šp.) -7,36 (2), ...v semifinále: 17. M. Satková, 26. Říhová (obě ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 ze 4 závodů): 1. Foxová 166, 2. Fišerová 160, 3. Franklinová (Brit.) 132, ...13. M. Satková 79, 24. Říhová 41, 35. G. Satková (ČR) 27.

Extrémní slalom:
Muži:
1. Neveu (Fr.), 2. Leitner (Rak.), 3. Munsch (Švýc.), ...Heger - vyřazen v semifinále, Krejčí - vyřazen v 1. kole.

Ženy: 1. M. Satková, 2. Jonesová (N. Zél.), 3. Satilaová (Braz.), ...Fišerová - vyřazena ve čtvrtfinále.

První liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Liberec
0:5 (0:2)

Řím (It.) - Závěr turnaje Italian Open série European Tour

Přidat do mých lig

(par 71): 1. N. Höjgaard (Dán.) 271 (66+69+65+71), 2. Fleetwood (Angl.) 272 (66+68+67+71) a Meronk (Pol.) 272 (70+69+67+66), 4. Laporta 273 (66+70+69+68), 5. E. Molinari (oba It.) 274 (65+70+70+69), Kawamura (Jap.) 274 (67+70+71+66) a Bland (Angl.) 274 (70+69+68+67)

Praha - rovinový mítink

Přidat do mých lig

St. Leger, rovinový dostih (2800 m, tříletí hřebci a klisny) - závěrečný závod Klasické trojkoruny: 1. Kamssio (ž. Foret, tr. Luka, stáj Hrubý), 2. Dionis, 3. Respekt. Čas: 2:54,30. Výrok: jistě 2 1/2 - 4 - 7.

Velká cena Prahy, rovinový dostih (1600 m, tříletí a starší koně): 1. Billabong Cat (Fialová, tr. Luka, stáj Leram), 2. Heaven Forfend, 3. Torque Power. Čas: 1:37,28. Výrok: boj kr. hlava - 1 1/4 - 1/2.

Další dostihy:
I. Gasparini (ž. Palík) - Varney - Shirocco Fritz
II. Pace Man (ž. Chaloupka) - Cawok - Spencer
III. Sea The Night (ž. Korečková) - Wicker Stone
VI. Shedir (ž. Zatloukal) - Terrazzinni - Melania
VII. Anhor (Plimlová) - Lucifer - Alhamra
VIII. Wakai (ž. Foret) - Darkgelton Lady - Tropical Bond
IX. Bee Chic (ž. Koplík) - Bouřka - Marie D’Orval