Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 1. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

New York (USA) - Grandslamový turnaj mužů US Open

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (2-Rus.)
Koepfer (Něm.)
6:4, 6:1, 6:2
konec
Rubljov (5-Rus.)
Martínez (Šp.)
7:6 (7:2), 6:7 (5:7), 6:1, 6:1
konec
Van de Zandschulp (Niz.)
Ruud (8-Nor.)
3:6, 6:4, 6:3, 6:4
konec
Popyrin (Austr.)
Dimitrov (15-Bulh.)
7:6 (7:4), 7:6 (7:4), 4:0 skreč
konec
Evans (24-Brit.)
Giron (USA)
6:4, 7:6 (7:3), 2:6, 6:3
konec
Andújar (Šp.)
Kohlschreiber (Něm.)
6:4, 6:3, 6:1
konec
Alcaraz (Šp.)
Rinderknech (Fr.)
7:6 (8:6), 4:6, 6:1, 6:4
konec
Molčan (SR)
Nakashima (USA)
6:3, 3:6, 1:6, 6:2, 6:4
konec
Auger-Aliassime (12-Kan.)
Zapata (Šp.)
7:6 (7:5), 6:3, 6:2
konec
Laaksonen (Švýc.)
Garín (16-Chile)
3:6, 7:6 (7:5), 6:2, 6:4
konec
Bautista (18-Šp.)
Ruusuvuori (Fin.)
6:1, 6:3, 6:2
konec
Gojowczyk (Něm.)
Lajovič (Srb.)
2:6, 6:4, 2:6, 7:5, 6:4
konec
Bagnis (Arg.)
Trungelliti (Arg.)
7:6 (7:4), 4:6, 6:3, 6:3
konec
Tiafoe (USA)
Pella (Arg.)
6:1, 6:2, 7:5
konec
Tsitsipas (3-Řec.)
Mannarino (Fr.)
6:3, 6:4, 6:7 (4:7), 6:0
konec
Schwartzman (11-Arg.)
Anderson (JAR)
7:6 (7:4), 6:3, 6:4

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig

Brusel - mítink Diamantové ligy, městské soutěže:

Přidat do mých lig

Muži
Disk:
1. Stahl (Švéd.) 69,31, 2. Dacres (Jam.) 65,17, 3. Čeh (Slovin.) 65,68.

Ženy:
Disk:
1. Pérezová (Kuba) 66,47, 2. Allmanová (USA) 64,25, 3. Perkovičová (Chorv.) 65,14.

Pozn.: O pořadí rozhodoval výkon ve finálové sérii.

Oberwiesenthal (Něm.) - Závod letní Grand Prix v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Geiger (Něm.) 21:38,3, 2. Seidl (Rak.) -1,2, 3. Herola (Fin.) -12,4, ...25. Daněk -2:55,7, 26. Pažout -3:02,8, 44. Šimek -5:19,2, 46. Šablatura (všichni ČR) -5:44,3.

Průběžné pořadí GP (po 3 z 5 závodů): 1. Geiger 220, 2. Herola 220, 3. Seidl 200, ...22. Pažout 23, 35. Daněk 6.

Bělehrad (Srb.) - Mistrovství Evropy žen

čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Rusko
3:0 (20, 8, 15)
konec
Srbsko
Francie
3:1 (-22, 18, 7, 20)

Tampere (Fin.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Severní Makedonie
3:1 (20, 15, -24, 22)

Tallinn (Est.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Estonsko
Lotyšsko
1:3 (-23, -22, 16, -21)

Uppala - ME juniorek

Přidat do mých lig

Skupina A:
Finsko - Rusko 9:0 (4:0, 3:0, 2:0)
Polsko - Švýcarsko 1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
Německo - Finsko 1:13 (0:6, 1:4, 0:3)
Rusko - Švýcarsko 2:6 (2:1, 0:4, 0:1)

Skupina B
Česko - Lotyšsko 16:0 (4:0, 6:0, 6:0)
Slovensko - Švédsko 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)

Pavia (It.) - Šestidenní, mezinárodní endurová soutěž motocyklových týmů

Přidat do mých lig

Po 3. dnu
Světová trofej:
1. Itálie (Verona, Guarneri, Oldrati, Cavallo) 7:10:17,19, 2. Španělsko -3:20,71, 3. USA 5:08,59, ...7. ČR (Kouble, Romančík, Hádek, Živný) -23:42,20.

Juniorská trofej: 1. Itálie (Macoritto, Morettini, Pavoni) 7:18:04,71, ...7. ČR (Škuta, Chlum, Friedrich) -34:59,52.

Kluby: 1. Ostra Enduro I (Vagberg, Kadestam, Sjöström) 7:22:54,97, ...8. KBS ÚAMK Unhošť (Markvart, Hroneš, Engel) 13:47,64, 19. Motorsport Bozkov I (L. Kučera, J. Koucký, T. Koucký) -31:42,08, 28. Enduro klub Semily I (Havrda, M. Kučera, Kottek) -38:11,23.

Španělsko - etapový závod Vuelta

185,8 km

Přidat do mých lig

17. etapa (Unquera - Lagos de Covadonga, 185,8 km): 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 4:34:45, 2. Kuss (USA/Jumbo-Visma), 3. López (Kol./Movistar), 4. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers), 5. Haig (Austr./Bahrajn Victorious), 6. Mas (Šp./Movistar), 7. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers), 8. Mäder (Švýc./Bahrajn Victorious) všichni -1:35, 9. Meintjes (JAR/Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -2:29, 10. Champoussin (Fr./AG2R-Citroën) -2:44, ... 14. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -3:43, 143. Černý -45:07, 153. Štybar (oba ČR/Deceuninck-Quick-Step) -45:21.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 68:42:56, 2. Mas -2:22, 3. López -3:11, 4. Haig -3:46, 5. Martin (Fr./Cofidis) -4:16, 6. Bernal -4:29, 7. A. Yates -4:45, 8. Kuss -5:04, 9. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe) -6:54, 10. Mäder -6:58...  ...39. Hirt -1:27:30, 138. Štybar -3:41:20, 153. Černý -4:14:27.

Nizozemsko, Belgie - etapový závod Binck Bank Tour (WorldTour)

Přidat do mých lig

3. etapa (168,3 km): 1. Van der Hoorn (Niz./Intermarché-Wanty) 3:40:19, 2. Norsgaard (Dán./Movistar), 3. Durbridge (Austr./BikeExchange), 4. Battistella (It./Astana-Premier Tech), 5. Willems (Belg./Sport Vlaanderen-Baloise) všichni stejný čas, 6. Sagan (SR/Bora-hansgrohe) všichni -4, ...87. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -42.

Průběžné pořadí: 1. Bissegger (Švýc./EF Education-Nippo) 7:24:55, 2. Asgreen (Dán./Deceuninck-QuickStep) -19, 3. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) -20, 4. Durbridge, 5. Walscheid (Něm./Qhubeka NextHash) oba -22, 6. Campenaerts (Belg./Qhubeka NextHash) -26, ...117. Vakoč -8:17.