Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 12. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sedlčany
Mýto
2:2

Divize B

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Neratovice-Byškovice
0:2
konec
Louny
Březová
3:2

Divize C

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Kolín
1:1
konec
Dvůr Králové
Libiš
4:2
konec
Poříčany
Čáslav
2:0

Divize D

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hodonín
Stará Říše
6:0
konec
Tasovice
Humpolec
0:1
konec
Ždírec nad Doubravou
Lanžhot
0:2

Divize E

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavičín
Vsetín
1:1
konec
Šumperk
Bzenec
1:2

Divize F

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karviná B
Rýmařov
3:0
konec
Bílovec
Heřmanice Slezská
7:0
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Opava B
3:1
konec
Polanka nad Odrou
Bohumín
1:1

Belgická liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anderlecht
Mechelen
7:2
konec
Gent
Charleroi
2:3
konec
Seraing
Standard Lutych
0:1
konec
Genk
Saint-Gilloise
1:1
konec
Lovaň
Kortrijk
2:1

Nizozemská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nijmegen
Tilburg
0:0
konec
Groningen
Heerenveen
1:1
konec
Sparta Rotterdam
Sittard
3:1
konec
Waalwijk
Arnhem
1:2

Polská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gliwice
Zaglebie Lubin
0:1
konec
Wisla Krakov
Gdaňsk
2:2
konec
Čenstochová
Lech Poznaň
2:2

Portugalská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Moreirense
Famalicao
2:2
konec
Boavista Porto
Portimonense
1:1
konec
Gil Vicente
Vizela
2:2
konec
Guimaraes
Belenenses
0:0

Rakouská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Ried
1:1
konec
Linec
Austria Vídeň
0:2
konec
Štýrský Hradec
Klagenfurt
2:1

Ruská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tula
CSKA Moskva
2:2
konec
Soči
Ufa
3:1
konec
Dynamo Moskva
Nižnij Novgorod
1:2

Skotská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hearts
Hibernian
0:0

Turecká liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce
Sivasspor
1:1
konec
Rizespor
Hatayspor
0:2
konec
Göztepe
Basaksehir
2:1
konec
Trabzonspor
Galatasaray
2:2

Německá liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mnichov
Kolín nad Rýnem
6:4
konec
Norimberk
Bietigheim-Bissingen
3:0
konec
Iserlohn
Eisbären Berlín
4:7
konec
Wolfsburg
Krefeld
6:3
konec
Düsseldorf
Augsburg
5:3
konec
Bremerhaven
Straubing
5:4
konec
Ingolstadt
Schwenningen
2:1

Berlín (Něm.) - Mítink ISTAF

Přidat do mých lig

Muži
100 m (vítr 0,0 m/s):
1. Bracy (USA) 9,95, 110 m př. (-0,1 m/s): 1. Allen (USA) 13,10, ...6. Svoboda (ČR) 13,48, 400 m př.: 1. Warholm (Nor.) 48,08, tyč: 1. Kendricks (USA) 591, oštěp: 1. Vetter (Něm.) 88,76.

Ženy
100 m (+0,5 m/s):
1. Neitaová (Brit.) 11,04, 1500 m: 1. Graceová (USA) 4:01,33, ...6. Mezuliáníková (ČR) 4:05,57, 100 m př. (-0,2 m/s): 1. Visserová (Niz.) 12,73, 3000 m př.: 1. Krauseová (Něm.) 9:26,00, výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 198, dálka: 1. Sawyersová (Brit.) 673, disk: 1. Allmanová (USA) 71,16.

Videň (Rak.) - Maraton

Přidat do mých lig

Muži: 1. Langat (Keňa) 2:09:25, 2. Getahun (Et.) 2:09:42, 3. Kosgei (Keňa) 2:10:10.
Ženy: 1. Chepkiruiová (Keňa) 2:24:29, 2. Dinkeová 2:25:31, 3. Burkaová (obě Et.) 2:25:38, ...10. Horká (ČR) 2:46:44.

Čajkovskij (Rus.) - Letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Avvakumovová (Rus.) 247,9 b. (132+131,5 m), 2. Bogatajová (Slovin.) 246,7 (126,5+132), 3. Opsethová (Nor.) 242,8 (124+132), ...11. Indráčková 196,5 (115+123,5), 15. Ulrichová (obě ČR) 178,1 (118,5+109).
Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Bogatajová 520 b., 2. Takanašiová (Jap.) 260, 3. Opsethová 236, ...23. Ulrichová 60, 34. Indráčková 35.

Smíšená družstva: 1. Norsko (Strömová, Forfang, Opsethová, Granerud) 955,9, ...5. ČR (Indráčková, Kožíšek, Ulrichová, Polášek) 696,9.

Gdaňsk (Pol.) - Mistrovství Evropy mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Nizozemsko
Portugalsko
3:2 (-22, 22, 24, -20, 13)
konec
Srbsko
Turecko
3:2 (18, -22, -22, 23, 12)

Ostrava - Mistrovství Evropy mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Lotyšsko
3:0 (14, 13, 16)
konec
Německo
Bulharsko
3:1 (14, -18, 19, 22)

Alcaňiz (Šp.) - Velká cena Aragonie, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Foggia (It./Honda) 37:53,710, 2. Öncü (Tur./KTM) -0,041, 3. Sasaki (Jap./KTM) -0,644, 4. Guevara (Šp./GASGAS) -0,708, 5. Antonelli (It./KTM) -0,878, 6. Migno (It./Honda) -1,180, ...Salač (ČR/KTM) nedokončil.
Průběžné pořadí MS (po 13 z 18 závodů): 1. Acosta (Šp./KTM) 201, 2. García (Šp./GASGAS) 155, 3. Foggia 143, 4. Fenati (It./Husqvarna) 134, 5. Masiá (Šp./KTM) 111, 6. D. Binder (JAR/Honda) 104, ...17. Salač 46.

Moto2: 1. R. Fernández (Šp./Kalex) 39:49,990, 2. Gardner (Austr./Kalex) -5,408, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) -6,824, 4. Navarro -7,051, 5. Canet (oba Šp./Boscoscuro) -10,695, 6. Di Giannantonio (It./Kalex) -15,160.
Průběžné pořadí MS (po 13 z 18 závodů): 1. Gardner 231, 2. R. Fernández 187, 3. Bezzecchi (It./Kalex) 179, 4. Lowes (Brit./Kalex) 127, 5. Canet 92, 6. A. Fernández 92.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 41:44,422, 2. M. Márquez (Šp./Honda) -0,673, 3. Mir (Šp./Suzuki) -3,911, 4. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -9,269, 5. Miller (Austr./Ducati) -11,928, 6. Bastianini (It./Ducati) -13,757.
Průběžné pořadí MS (po 13 z 18 závodů): 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 214, 2. Bagnaia 161, 3. Mir 157, 4. Zarco (Fr./Ducati) 137, 5. Miller 129, 6. B. Binder (JAR/KTM) 117.

Monza (It.) - Velká cena Itálie, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Ricciardo (Austr./McLaren) 1:21:54,367, 2. Norris (Brit./McLaren) -1,747, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -4,921, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -7,309, 5. Pérez (Mex./Red Bull) -8,723, 6. Sainz (Šp./Ferrari) -10,535, 7. Stroll (Kan./Aston Martin) -15,804, 8. Alonso (Šp./Alpine) -17,201, 9. Russell (Brit./Williams) -19,742, 10. Ocon (Fr./Alpine) -20,868.

Nejrychlejší kolo: Ricciardo.

Průběžné pořadí MS (po 14 z 22 závodů): 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 226,5 b., 2. Hamilton (Brit./Mercedes) 221,5, 3. Bottas 141, 4. Norris 132, 5. Pérez 118, 6. Leclerc 104, 7. Sainz 97,5, 8. Ricciardo 83, 9. Gasly (Fr./Alpha Tauri) 66, 10. Alonso 50.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 362,5, 2. Red Bull 344,5, 3. McLaren 215, 4. Ferrari 201,5, 5. Alpine 95, 6. Alpha Tauri 84, 7. Aston Martin 59, 8. Williams 22, 9. Alfa Romeo 3.

Opatov - Závod MČR v motokrosu

Přidat do mých lig

MX1
1. jízda:
1. Drdaj (Gas Gas) 34:51,817, 2. Butron (Šp./KTM) -9,341, 3. Krč (KTM) -1:09,375.
2. jízda: 1. Butron 35:18,900, 2. Drdaj -10,172, 3. Krč -40,335.
Celkově: 1. Butron 47, 2. Drdaj 47, 3. Krč 40.
Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Butron 277, 2. Drdaj 235, 3. Krč 187.

MX2
1. jízda:
1. Wagenknecht (Husqvarna) 31:09,451, 2. Rathouský (KTM) -0,401, 3. Kohút (SR/KTM) -29,331.
2. jízda: 1. Jošt 29:18,780, 2. Repčák (oba SR/KTM) -3,670, 3. Rathouský -5,190.
Celkově: 1. Rathouský 42, 2. Jošt 41, 3. Wagenknecht 39.
Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Jošt 248, 2. Wagenknecht 240, 3. Rathouský 218.

Řecko - Rallye Akropolis, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) 3:28:24,6, 2. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -42,1, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -1:11,3, 4. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -3:01,0, 5. Greensmith, Patterson (Brit., Ir./Ford Fiesta) -5:45,0, 6. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -6:42,7, ...17. Prokop, Ernst (ČR/Ford Fiesta R5) -18:05,2.
Průběžné pořadí MS (po 9 z 12 závodů): 1. Ogier 180 b., 2. Evans 136, 3. Neuville (Belg./Hyundai i20) 130, 4. Rovanperä 129, 5. Tänak 106, 6. Kacuta (Jap./Toyota Yaris) 66.
Pořadí týmů: 1. Toyota 397 b., 2. Hyundai 340, 3. M-Sport Ford 153, 4. Hyundai 2C 44.

Zolder (Bel.) - Závody ME tahačů

Přidat do mých lig

3. jízda: 1. J. Hahn (Něm./Iveco) 23:53,034, 2. Lacko (ČR/Buggyra) -3,076, 3. Albacete (Šp./MAN) -4,968, ...13. Kolocová (ČR/Buggyra) -43,406.

4. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 23:49,729, 2. Lacko -2,822, 3. Calvet (Fr./Buggyra) -16,005, ...13. Kolocová -43,111.

Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 127, 2. Lacko 113, 3. Lenz (Něm./MAN) 109.

Etapový závod Kolem Británie

Přidat do mých lig

8. etapa (173 km): 1. Van Aert (Belg.) 4:07:56, 2. Greipel (Něm.), 3. Cavendish (Brit.), 4. Joyce (USA), 5. Kanter (Něm.), 6. Townsend (Ir.) všichni stejný čas.

Konečné pořadí: 1. Van Aert 31:42:22, 2. Hayter (Brit.) -6, 3. Alaphilippe (Fr.) -27, 4. Honoré (Dán.) -41, 5. Woods (Kan.) -1:00, 6. Dennis (Austr.) -1:14.

Okolo jižních Čech

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 4 etapách: 1. De Lie (Belg./Lotto Soudal U23) 11:34:41, 2. Van der Meer (Niz./VolkerWessels) -13, 3. Cima (It./Gazprom-RusVelo) -19, ...7. Klabouch -24, 8. T. Bárta (oba ČR/Topforex-ATT Investments) -25, 15. Otruba (ČR/Elkov Kasper) -28.

Trento (It.) - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Závod s hromadným startem

Přidat do mých lig

Muži - závod s hromadným startem (179,2 km): 1. Colbrelli (It.) 4:19:45, 2. Evenepoel (Belg.) stejný čas, 3. Cosnefroy (Fr.) -1:30, 4. Trentin (It.), 5. Pogačar (Slovin.), 6. Hirschi (Švýc.), 7. Hoelgaard (Nor.) všichni -1:44, 8. Hermans (Belg.) -1:46, 9. Sivakov (Rus.) -1:49, 10. Campenaerts (Belg.) -5:41, ...20. Kukrle -9:13, J. Bárta, Štybar, A. Ťoupalík, Turek (všichni ČR) nedokončili.

Itálie - Mistrovství Evropy

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
Česko
1:6

Pau (Fr.) - Finále Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži
C1: 1. Gargaud Chanut (Fr.) 101,40 (0 trest. sekund), 2. Savšek -0,16 (0), 3. Božič (oba Slovin.) -1,69 (0), ...5. Chaloupka -2,58 (0), 10. Heger -8,13 (0), ...v semifinále 12. Rohan (všichni (ČR).
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Gargaud Chanut 243, 2. Savšek 217, 3. Trave (Šp.) 207, ...10. Heger 152, 11. Chaloupka 146, 15. Rohan 122, 43. Rak (ČR) 20.
Ženy
C1: 1. Fišerová (ČR) 111,79 (0), 2. Foxová (Austr.) -1,45 (4), 3. Apelová (Něm.) -1,83 (0), ...v semifinále 14. M. Satková, 21. Říhová (obě ČR).
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Fišerová 280, 2. Foxová 276, 3. Apelová 187, ...10. M. Satková 137, 22. Říhová 85, 40. G. Satková (ČR) 27.

Extrémní slalom
Muži
: 1. Crespo (Šp.), 2. Přindiš (ČR), 3. De Dionigi (It.), ...Tunka (ČR) vyřazen ve čtvrtfinále.
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Přindiš 227, 2. Hengst (Něm.) 190, 3. Leitner (Rak.) 187, ...6. Tunka 115, 23. Heger 33, 43. Hradilek 11, 54. Krejčí 8, 70. Zeman (všichni ČR) 6.

Ženy: 1. Wegmanová (Niz.), 2. Satilaová (Braz.), 3. Foxová, ...Nesnídalová vyřazena v semifinále, M. Satková (obě ČR) vyřazena v 1. kole.
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Trompeterová (Něm.) 230, 2. Wegmanová 164, 3. Satilaová 160, ...6. Nesnídalová 111, 11. M. Satková 75, 15. Hilgertová 54, 20. Fišerová 45, 59. Galušková (všechny ČR) 4.

Litva - Mistrovství světa

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Kazachstán
Kostarika
6:1 (4:1)
konec
Litva
Venezuela
1:2 (1:1)

Litva - Mistrovství světa

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Rusko
Egypt
9:0 (3:0)
konec
Uzbekistán
Guatemala
4:5 (1:3)

První liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Česká Lípa
6:1

Neuburg - turnaj Challenge Tour

Přidat do mých lig

Dotace 200 000 eur, par 71: 1. Hidalgo 272 (68+68+68+68), 2. Tarrio (oba Šp.) 274 (71+71+69+63) a Nemecz (Rak.) 274 (67+67+69+71), ...mj. 11. Lieser 278 (66+67+75+70), 39. Brixi (oba ČR) 284 (71+67+72+74).

Wentworth - Závěr turnaje PGA Championship série European Tour

Přidat do mých lig

Par 72, dotace 8 milionů dolarů: 1. Horschel (USA) 269 (70+65+69+65), 2. Aphibarnrat (Thaj.) 270 (64+68+74+64), Canter (Angl.) 270 (67+66+70+67), Donaldson (Wales) 270 (69+66+69+66), 5. Bezuidenhout (JAR) 271 (64+72+68+67).

Praha - Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha

Přidat do mých lig

Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, proutěné překážky (4200 m, čtyřletí a starší koně, dotace 360.000 korun): 1. Sternkranz (ž. Matuský, tr. Váňa ml., stáj: Scuderia Aichner SRL), 2. Capivari, 3. San Marino. Čas: 5:06,49. Výrok: jistě - 1 1/4 - 10.

Další dostihy:
I. Lena (ž. Havelková) - Gold Shalaa - Pleione,
II. Mollys Best (ž. Filipová) - Corston - Gilienne,
III. Portorikos (Bořánková) - High Spec - Benjamin,
IV. Westerwald (am. Novák ml.) - Nowera - Lysyanargent,
V. Tularka (ž. Šafář) - Ideal Grace - Viviann,
VI. Kenshibu (ž. Havelková) - Triplex - Wanikoro,
VIII. Decanter (ž. Clijmans) - Irish Hero - Determis.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Praha - mistrovství ČR ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži
Do 55 kg:
1. Džobák (Horní Suchá) dvojboj 183 kg (trh 78+nadhoz 105).
Do 61 kg: 1. Polák (Horní Suchá) 242 (112 - český rekord+130).
Do 67 kg: 1. Šesták (Zlín) 196 (85+111).
Do 73 kg: 1. Stránský (Olymp Praha) 288 (128+160).
Do 81 kg: 1. Buchta (Horní Suchá) 267 (117+150).
Do 89 kg: 1. Mareček (Boskovice) 300 (140+160).
Do 96 kg: 1. Josef Kolář (Holešov) 320 (140+180).
Do 102 kg: 1. Gorný (Třinec) 332 (152+180).
Do 109 kg: 1. Gasior (Bohumín) 327 (145+182).
Nad 109 kg: 1. Kučera (Olymp Praha) 390 (170+220).

Ženy
Do 49 kg:
1. Klimpartová (Sokol Moravská Ostrava) 102 (46+56).
Do 55 kg: 1. Hándlová (Destiny Brno) 140 (63+77).
Do 59 kg: 1. Pudivítrová (Bohemians Praha) 171 (76+95).
Do 64 kg: 1. Kenisová (Havířov) 170 (75+95).
Do 71 kg: 1. Rondziková (Hellas Brno) 201 (91+110).
Do 76 kg: 1. Zelentsová (Hellas Brno) 175 (75+100).
Do 81 kg: 1. Jeřábková (Hellas Brno) 180 (80+100).
Do 87 kg: 1. Šmigová (Sokol Moravská Ostrava) 160 (75+85).
Nad 87 kg: 1. Králová (Destiny Brno) 164 (74+90). 

Almere (Niz.) - MS v dlouhém trialtlonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Högenhaug (Dán.) 7:37:46, 2. Svensson (Švéd.) 7:39:25, 3. Colucci (Braz.) 7:45:15, ...7. Řenč (ČR) 7:56:06.

Ženy: 1. De Vriesová (Niz.) 8:32:04, 2. Genetová (Fr.) 8:34:22, 3. Vesterbyová (Dán.) 8:38:53, ...10. Křivánková 9:17:01, 15. Kotopulu (obě ČR) 9:39:40.

Karlovy Vary - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži: 1. Nygaard-Priester (Něm.) 1:53:31, 2. Sheldon (Brit.) -33, 3. Lehmann (Maď.) -40, ...15. Volár -2:06, 19. Grebík -2:17, 29. Martin (všichni ČR) -4:39.

Ženy: 1. Derronová (Švýc.) 2:06:56, 2. Uedaová (Jap.) -24, 3. Seregniová (It.) -35, ...33. Hrušková (ČR) -14:20.