Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 7. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig

New York (USA) - Grandslamový turnaj mužů US Open

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig

Karlsruhe (Něm.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Tábor - mítink Velká cena Tábora

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr +0,6 m/s): 1. Veleba (Dukla Praha) 10,39, 200 m (+0,3 m/s): 1. Kovalenko (Ukr.) 21,17, 800 m: 1. Šnejdr (Slavia Praha) 1:46,72, koule: 1. Staněk (USK Praha) 20,82.

Ženy - 100 m (+1,0 m/s): Forbesová (Jam.) 11,52, 200 m (+0,6 m/s): 1. Forbesová 23,55, 800 m: 1. Mäki 2:02,29, 2. Mezuliáníková (obě Olymp Praha) 2:02,45.

Štítná nad Vláří - mistrovství světa v travním lyžování

Přidat do mých lig

Obří slalom:
Muži:
1. Barták (ČR) 1:03,61, 2. Frau (It.) -0,74, 3. Knapp (Něm.) -0,86, ...9. Machů -2,04, 18. Knor (oba ČR) -3,76.
Ženy: 1. Č. Maedaová 1:07,06, 2. M. Maedaová (obě Jap.) -1,27, 3. Poschová (Rak.) -1,81, ...5. Abrahamová -2,28, 6. Rejchrtová -2,46, 10. Mlejnková (všechny ČR) -3,26.

Krakov (Pol.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Srbsko
Řecko
3:2 (23, -22, 16, -28, 5)
konec
Ukrajina
Belgie
3:1 (-25, 23, 18, 23)

Ostrava - Mistrovství Evropy mužů

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Slovinsko
Bulharsko
3:0 (18, 19, 21)

Tampere (Fin.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Lotyšsko
Německo
1:3 (-22, -19, 25, -17)
konec
Chorvatsko
Estonsko
3:2 (-20, -22, 18, 24, 9)

Tallinn (Est.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
Rusko
1:3 (-20, 20, -16, -17)
konec
Finsko
Nizozemsko
1:3 (-23, 21, -25, -20)

Kolem Británie

Přidat do mých lig

3. etapa (časovka družstev 18,2 km): 1. Ineos Grenadiers 20:22, 2. Deceuninck-Quick Step -17, 3. Jumbo-Visma -20, 4. Israel Nation Start-Up Nation -43, 5. DSM, 6. Alpecin-Fenix obě -57.

Průběžné pořadí: 1. Hayter (Brit.) 9:40:21, 2. Dennis (Austr.) -6, 3. Van Aert (Belg.) -16, 4. Alaphilippe (Fr.), 5. Honoré (Dán.) oba -23, 6. Eenkhoorn (Niz.) -38.