Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 18. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mariánské Lázně
Sedlčany
2:2 (1:0)
konec
České Budějovice B
Jindřichův Hradec
7:0 (5:0)
konec
Katovice
Cheb
3:0 (1:0)
konec
Klatovy
Petřín Plzeň
3:3 (2:0)
konec
Přeštice
Doubravka
2:2 (2:1)
konec
Rokycany
Beroun
1:0 (1:0)

Divize B

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Meteor Praha
5:1 (2:1)
konec
Brandýs n. L.
Ostrov
4:2 (1:2)
konec
Česká Lípa
Český Brod
0:0
konec
Kladno
Most-Souš
4:3 (2:2)
konec
Neratovice-Byškovice
Louny
4:0 (2:0)
konec
Chomutov
Štětí
3:1 (2:1)
konec
Dobříš
Rakovník
2:1 (0:0)
konec
Březová
Slaný
4:1 (1:1)

Divize C

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Libiš
Velké Hamry
0:2 (0:0)
konec
Kosmonosy
Poříčany
4:1 (3:0)
konec
Letohrad
Kutná Hora
7:0 (2:0)
konec
Trutnov
Tochovice
4:2 (2:0)

Divize D

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Břeclav
Polná
5:0 (3:0)
konec
Havlíčkův Brod
Bystřice nad Pernštejnem
0:1 (0:0)

Divize E

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bzenec
Nové Sady
1:1 (0:0)
konec
Holešov
Všechovice
0:0
konec
Hranice
Vsetín
3:0 (2:0)
konec
Skaštice
Slavičín
3:2 (1:1)
konec
Valašské Meziříčí
Přerov
2:3 (1:2)

Divize F

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heřmanice Slezská
Polanka nad Odrou
1:2 (0:1)
konec
Rýmařov
Vítkovice
5:1 (1:0)

Belgická liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostende
Beerschot
3:1
konec
Mechelen
Lovaň
2:0
konec
Saint-Gilloise
Waregem
2:1
konec
Charleroi
FC Bruggy
0:1

Nizozemská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heerenveen
Sittard
1:0
konec
Tilburg
Groningen
2:1
konec
Ajax Amsterodam
Leeuwarden
9:0
konec
Utrecht
Waalwijk
2:2

Polská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plock
Bialystok
3:0
konec
Štětín
Cracovia Krakov
1:1
konec
Radom
Vratislav
1:1
konec
Gdaňsk
Gliwice
1:0

Portugalská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Famalicao
Marítimo
0:0
konec
Belenenses
Gil Vicente
1:1
konec
Arouca
Guimaraes
2:2

Rakouská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Admira
Hartberg
1:1
konec
Austria Vídeň
Altach
0:0
konec
Ried
Wolfsberg
3:3

Ruská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ufa
Chimki Moskva
3:2
konec
Samara
FK Rostov
4:2
konec
Groznyj
FK Krasnodar
0:2

Skotská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
St. Johnstone
0:1
konec
Hibernian
St. Mirren
2:2
konec
Ross County
Hearts
2:2

Turecká liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sivasspor
Gaziantep
1:1
konec
Kasimpasa
Trabzonspor
0:1
konec
Adana Demirspor
Rizespor
3:1
konec
Antalyaspor
Besiktas
2:3

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Kärpät Oulu
1:7
konec
IFK Helsinky
Sport Vaasa
4:1
konec
Jyväskylä
Kouvola
3:1
konec
SaiPa Lappeenranta
Hämeenlinna
2:1 po sam. nájezdech
konec
KalPa Kuopio
Pelicans Lahti
3:2 v prodl.
konec
TPS Turku
Lukko Rauma
1:0

Rakouská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bratislava Capitals
Dornbirn
5:2
konec
Székesfehérvár
Pustertal
5:2
konec
Klagenfurt
Innsbruck
6:2

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Djurgaarden
Brynäs
3:2 v prodl.
konec
Malmö
Färjestad
3:5
konec
Timra
Växjö
2:6
konec
Frölunda
Lulea
2:1
konec
Skelleftea
Leksand
3:0

Švýcarská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajoie
Ambri-Piotta
4:0
konec
Biel
Davos
3:0
konec
Langnau
Curych
2:6
konec
Rapperswil
Lausanne
5:1
konec
Zug
Fribourg-Gottéron
2:1 v prodl.
konec
Ženeva
Lugano
3:5

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Kruničová, Pattinamaová Kerkhoveová (Srb./Niz.)
Voráčová, Koviničová (ČR/Č. Hora)
6:4, 6:3

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Paoliniová (It.)
Putincevová (2-Kaz.)
1:6, 6:3, 6:4
konec
Riskeová (3-USA)
Juvanová (Slovin.)
6:0, 6:4.

Challenger Štětín

Semifinále

Přidat do mých lig

Nairobi (Keň.) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr +1,2 m/s): 1. Bromell (USA) 9,76, 2. Omanyala (Keňa) 9,77, 200 m (+2,0): 1. Kerley (USA) 19,76, 400 m: 1. Kipruto (Keňa) 46,16, 800 m: 1. Kibet (Keňa) 1:44,97, 1500 m: 1. Keter (Keňa) 3:35,99, 5000 m: 1. Krop (Keňa) 13:23,50, 10.000 m: 1. Kiplimo (Keňa) 28:37,96, 400 m př.: 1. Chirchir (Keňa) 50,19, 3000 m př.: 1. El Bakkali (Mar.) 8:21,20, tyč: 1. Koppelaar (Niz.) 565, ...3. Ščerba (ČR) 510, oštěp: 1. Katkavec (Běl.) 82,65.

Ženy - 200 m (+0,2 m/s): 1. Mbomaová (Nam.) 22,39, 400 m: 1. Thomasová (Keňa) 54,96, 800 m: 1. Moraaová (Keňa) 2:00,11, 1500 m: 1. Kipyegonová (Keňa) 4:02,40, 5000 m: 1. Kipkemboiová (Keňa) 14:55,27, 400 m př.: 1. Nyagiseraová (Keňa) 59,05, 3000 m př.: 1. Chespolová (Keňa) 9:30,55, dálka: 1. Gardaševičová (Srb.) 668.

Ústí nad Labem - Ústecký půlmaraton

Přidat do mých lig

Muži: 1. Gröschel 1:04:10, 2. Ihlow (oba Něm.) 1:06:17, 3. Zemaník 1:06:23, 4. Pechek 1:09:04, 5. Hošna (všichni ČR) 1:09:28.

Ženy: 1. Homolková 1:18:10, 2. Jagošová 1:21:15, 3. Sekyrová (všechny ČR) 1:23:52.

Val di Fiemme (It.) - Mistrovství světa v běhu na kolečkových lyžích

Přidat do mých lig

Kooperativa Národní basketbalová liga mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Geosan Kolín
ERA Basketball Nymburk
86:91 (24:22, 46:43, 66:65)
konec
Armex Děčín
NH Ostrava
70:73 (20:18, 35:43, 57:61)

Praha - FIBA 3x3 World Tour

Přidat do mých lig

11:00 - 19:00 

Barcelona (Šp.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Redding (Brit./Ducati) 39:08,002, 2. Bassani -1,577, 3. Rinaldi (oba It./Ducati) -2,326.

Průběžné pořadí MS: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 376, 2. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 370, 3. Redding 323.

Daugavpils (Lot.) - mistrovství světa družstev na ploché dráze

Semifinále

Přidat do mých lig

1. Austrálie (Doyle, Fricke, Rew) 35 b., 2. Lotyšsko (Lebeděvs, Mihailovs, Gusts) 34, 3. Francie (Bellego, Berge, Goret) 30, 4. Německo 27, 5. Rusko 25, 6. Itálie 19, 7. Ukrajina 19.

Nejlepší tři týmy postoupily do finále v Manchesteru (16. a 17. října).

Misano (San Mar.) - Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, ...26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Moto2: 1. R. Fernández (Šp./Kalex) 1:36,264, 2. Lowes (Brit./Kalex) -0,351, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) -0,524.

Harrachov - Mistrovství ČR v maratonu na horských kolech

Přidat do mých lig

Muži: 1. Strož (D2mont Merida) 5:41:23, 2. Adel (Superior Velsbike) -2:58, 3. Průdek (Multicraft) -3:02.

Ženy: 1. Holubová (kola-bbm.cz) 7:12:07, 2. Cesnaková (Bikeaction-Rocky Mountain) -9:25, 3. Flašarová (Eleven Head Cyklolive) -1:00:42.

Etapový závod Kolem Lucemburska

Přidat do mých lig

5. etapa (183,7 km): 1. Gaudu (Fr.) 4:30:59, 2. Almeida (Portug.), 3. Latour (Fr.), 4. Hirschi (Švýc.), 5. Cosnefroy (Fr.), 6. Kirsch (Luc.) všichni stejný čas, ...33. Vakoč -27, Petruš (oba ČR) nedokončil.

Konečné pořadí: 1. Almeida 17:20:44, 2. Hirschi -46, 3. Cattaneo (It.) -1:05, 4. De La Cruz (Šp.), 5. Latour oba -1:09, 6. Gaudu -1:17, ...19. Vakoč -3:39.

Etapový závod Kolem Slovenska

Přidat do mých lig

Snowshoe (USA) - Závěrečné závody Světového poháru ve sjezdu na horských kolech

Přidat do mých lig

Muži: 1. Bruni (Fr.) 3:13,379, 2. Brosnan (Austr.) -0,421, 3. Suárez (Šp.) -0,631.
Konečné pořadí (po 6 závodech): 1. Bruni 877, 2. Daprela 752, 3. Vergier (oba Fr.) 713.

Ženy: 1. Höllová (Rak.) 3:39,679, 2. Cabirouová (Fr.) -0,256, 3. Balancheová (Švýc.) -5,421.
Konečné pořadí (po 6 závodech): 1. Höllová 1125, 2. Nicoleová (Fr.) 1079, 3. Balancheová 1065

Itálie - Mistrovství Evropy

o 5. místo

Přidat do mých lig
konec
ČR
Británie
8:5

Kodaň (Dán.) - Mistrovství světa v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

1 000 m:
Muži
C1: 1. Scheibner (Něm.) 3:50,73, 2. M. Fuksa (ČR) 3:51,39, 3. Balázs (Maď.) 3:51,69.
C2: 1. Šamšurin, Čebotar (Rus.) 3:32,83, 2. Glazunow, Barniak (Pol.) 3:34,38, 3. Madrigal, Enríquez (Kuba) 3:35,22.
K1: 1. Pimenta (Portug.) 3:25,82, 2. Kopasz (Maď.) 3:26,49, 3. Jurenja (Běl.) 3:30,47, ...finále B: 4. Zavřel (ČR) 3:36,61.
K2: 1. Kernen, Mathell (Švéd.) 3:13,70, 2. Jensen Graversen (Dán.) 3:14,46, 3. Noe, Kulifai (Maď.) 3:14,83, ...6. Sobíšek, Brabec (ČR) 3:17,94.
Ženy
K1: 1. Gazsóová (Maď.) 3:56,04, 2. Broughtonová (Brit.) 3:59,29, 3. Knudsenová (Dán.) 4:00,32, 4. Paloudová (ČR) 4:02,67.
500 m:
Muži
C4: 1. Ukrajina (Vergeles, Rybačok, Vandjuk, Miščuk) 1:31,20, 2. Polsko (Kitewski, Sliwiňski, Lubniewski, Zezula) 1:31,31, 3. Rusko (Petrov, Pavlov, Melantěv, Štyl) 1:31,55, ...6. ČR (Minařík, Dvořák, Hrabal, Zalubil) 1:33,51.
K4: 1. Ukrajina (Kucharyk, Danylenko, Trunov, Semykin) 1:20,19, 2. Slovensko (Baláž, Myšák, Zalka, Botek) 1:20,59, 3. ČR (Špicar, Havel, Vorel, Šlouf) 1:20,69.
Ženy
C1: 1. Mailliardová (Chile) 2:05,09, 2. Luzanová (Ukr.) 2:05,77, 3. Nazdrovová (Běl.) 2:05,86.
C2: 1. Luzanová, Četverikovová (Ukr.) 1:55,85, 2. Nazdrovová, Makarčanková (Běl.) 1:57,12, 3. Duboysová, Seguraová (Kuba) 1:57,70.
K2: 1. Kozaková, Csipesová (Maď.) 1:40,52, 3. Chudzenková, Litvinčuková (Běl.) 1:40,70, 3. Petersová, Broekxová (Belg.) 1:42,15, ...finále B: 4. Sobíšková, Galádová (ČR) 1:46,75
200 m:
Ženy
K1: Jörgensenová (Dán.) 39,98, 2. Luczová (Maď.) 40,71, 3. Podolská (Rus.) 40,79.
K2: 1. Kovnirová, Dolgovová (Rus.) 37,41, 2. Kissová, Luczová (Maď.) 37,65, 3. Puttová, Kolodziejczyková (Pol.) 37,67, ...8. Sobíšková, Galádová 38,99.

Litva - Mistrovství světa

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Egypt
Uzbekistán
1:2 (1:1)
konec
Guatemala
Rusko
1:4 (0:3)

Litva - Mistrovství světa

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Kostarika
Litva
6:2 (2:1)
konec
Venezuela
Kazachstán
1:1 (0:1)

Hertogenbosch (Nizozemsko) - Turnaj KLM Open série European Tour

Přidat do mých lig

Portland (USA) - Závěr turnaje Portland Classic série LPGA Tour

Přidat do mých lig

Mexiko - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Liberec - běžecký závod do vrchu Red Bull 400

Přidat do mých lig

10:00

Moskva (Rus.) - Mistrovství světa v sportovním lezení

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Grossmanová (USA), 2. Moroniová (It.), 3. Gejová (Srb.),...v kvalifikaci 27. Adamovská, 59. Janošová (obě ČR).

Praha - Mezinárodní MČR v badmintonu

Přidat do mých lig

ROCCARASO (Itálie) - Mistrovství světa v inline hokeji

Přidat do mých lig

Semifinále:
Itálie - Česko 2:6 (1:2)
Kanada - Španělsko 1:0

O 5.-8. místo:
Slovensko - Kolumbie 1:3
Švýcarsko - Francie 0:3

Praha - 108. ročník veslařské regaty Primátorky

Přidat do mých lig

Extraliga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dragon Brno
Vyškov
14:22 (7:17)
konec
Sparta Praha
Říčany
20:23 (13:12)
konec
Přelouč
Tatra Smíchov
6:61 (6:20)
konec
Slavia Praha
Praga Praha
5:55 (0:31)

Extraliga žen

Semifinále - první zápasy

Přidat do mých lig
konec
Žraloci Ledenice
Arrows Ostrava
0:2
konec
Joudrs Praha
Eagles Praha
9:2
konec
Žraloci Ledenice
Arrows Ostrava
0:2
konec
Joudrs Praha
Eagles Praha
9:2
konec
Žraloci Ledenice
Arrows Ostrava
– : –
konec
Joudrs Praha
Eagles Praha
– : –

Neapol (It.) - Mítink série International Swimming League

Přidat do mých lig

Hamburk (Něm.) - Závody mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži: 1. Hellwig (Něm.) 53:08, 2. Georgenthum stejný čas, 3. Bergere (oba Fr.) -1, ...21. Grebík -45, 39. Volár -2:04, 40. Martin (všichni ČR) -2:13.

Ženy: 1. Lindemannová (Něm.) 58:17, 2. Van der Kaayová (N. Zél.) -4, 3. Rappaportová (USA) -9, ...24. Frintová -1:30, 42. Hrušková (obě ČR) -3:46.