Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 14. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Švýcarská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajoie
Lugano
2:7
konec
Biel
Fribourg-Gottéron
4:3 v prodl.
konec
Langnau
Ambri-Piotta
1:3
konec
Zug
Lausanne
3:1
konec
Ženeva
Bern
3:1.
konec
Rapperswil
Curych
nedohráno

Lucemburk (Luc.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sasnovičová (Běl.)
Curenková (Ukr.)
7:5, 7:6 (8:6)
konec
Hartonová (Niz.)
Friedsamová (Něm.)
7:6 (7:5), 3:6, 7:6 (7:4)
konec
Dijasová (Kaz.)
Schmiedlová (SR)
6:0, 1:6, 6:4
konec
Minnenová (Belg.)
Parrizasová-Diazová (Šp.)
7:6 (7:4), 6:7 (1:7), 7:6 (7:2)
konec
Minellaová (Luc.)
Gračovová (Rus.)
6:3, 6:4
konec
Ostapenková (3-Lot.)
Niemeierová (Něm.)
6:2, 6:2

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Martincová (ČR)
Kučová (SR)
6:4, 6:1
konec
Riskeová (3-USA)
Lovričová (Slovin.)
7:5, 6:3
konec
Bronzettiová (It.)
Petersonová (7-Švéd.)
6:3, 6:3
konec
Boulterová (Brit.)
Zavacká (Ukr.)
7:5, 6:3
konec
Kruničová (Srb.)
Falknerová (Slovin.)
6:3, 6:1
konec
Putincevová (2-Kaz.)
Cristianová (Rum.)
6:4, 6:4
konec
Paoliniová (It.)
Jastremská (6-Ukr.)
7:6 (7:5), 4:1 skreč
konec
Kužmová (SR)
Mrdežaová (Chorv.)
6:2, 6:3
konec
Kalinská (Rus.)
Koviničová (Č. Hora)
6:0, 6:4
konec
Juvanová (Slovin.)
Martičová (1-Chorv.)
6:3, 6:4
konec
Kalininová (Ukr.)
Erraniová (It.)
7:6 (7:3), 6:2
konec
Zidanšeková (5-Slovin.)
Ferrandová (It.)
6:1, 6:1

Turnov - Memoriál Ludvíka Daňka

Přidat do mých lig

Muži:
100 m (vítr +0,1 m/s):
1. Veleba (Dukla Praha) 10,33
200 m (+0,1 m/s): 1. Kovalenko (Ukr.), 2. Veleba oba 21,16
800 m: 1. Šnejdr (Slavia Praha) 1:47,10
400 m př.: 1. Tuček (Univerzita Brno) 51,49
tyč: 1. Bárta (Dukla Praha) 532
dálka: 1. Kopytko (Ukr.) 738
disk: 1. Szikszai (Maď.) 62,80, ...4. M. Forejt (Škoda Plzeň) 57,58
3000 m chůze: 1. Gdula (Hvězda Pardubice) 11:51,34

Ženy:
100 m (-0,1 m/s):
1. Kaiserová (USK Praha) 11,90
200 m (+0,4 m/s): 1. Kolingerová (USK Praha) 24,27
800 m: 1. Matějková (Slavia Praha) 2:10,41
100 m př. (-0,9 m/s): 1. Šínová (Atletika Jižní Město) 13,72
dálka: 1. Lestiová (Maď.) 610
oštěp: 1. Ogrodníková (Dukla Praha) 58,22
3000 m chůze: 1. Ďurdiaková (USK Praha) 13:19,01

Záhřeb (Chor.) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Přidat do mých lig

Muži:
100 m (vítr +0,8 m/s):
1. Bracy (USA) 9,86
400 m: 1. James (Gren.) 44,46, ...4. Šorm (ČR) 45,41
800 m: 1. Tecuceanu (Rum.) 1:44,93
110 m př. (+0,7 m/s): 1. Allen (USA) 12,99, ...4. Svoboda (ČR) 13,51
3000 m př.: 1. Wale (Et.) 8:12,01, ...8. Kovář (ČR) 8:48,67
tyč: 1. Lightfoot (USA) 587
disk: 1. Stahl (Švéd.) 67,79

Ženy:
200 m (+0,3 m/s):
1. Mbomaová (Nam.) 22,04
2000 m: 1. Niyonsabaová (Bur.) 5:21,56 - světový rekord, ...4. Mäki 5:36,06 - český rekord
100 m př. (+0,3 m/s): 1. Amusanová (Nig.) 12,61
400 m př.: 1. Woodruffová (Pan.) 54,67
disk: 1. Allmanová (USA) 69,63
oštěp: 1. Palameiková (Lot.) 63,25

Gdaňsk (Pol.) - Mistrovství Evropy mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Srbsko
Nizozemsko
3:0 (23, 20, 25)
konec
Polsko
Rusko
3:0 (14, 24, 19)

Kolem Lucemburska - silniční etapový závod

1. etapa (140 km)

Přidat do mých lig

1. Almeida (Portug.) 3:16:09, 2. Mollema (Niz.), 3. Hirschi (Švýc.), 4. Champoussin (Fr.), 5. Quintana (Kol.), 6. Herrada (Šp.), ...15. Vakoč všichni stejný čas, 115. Petruš -14:38.

Průběžné pořadí: 1. Almeida 3:15:59, 2. Mollema -4, 3. Hirschi -6, 4. Champoussin, 5. Quintana, 6. Herrada, ...15. Vakoč všichni -10, 115. Petruš -14:48.

Itálie - Mistrovství Evropy

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Belgie
Řecko
– : –
konec
Itálie
Rakousko
– : –

Itálie - Mistrovství Evropy

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Německo
Ukrajina,
– : –
konec
Španělsko
Chorvatsko
– : –

Itálie - Mistrovství Evropy

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Izrael
Velká Británie
– : –
konec
Francie
Rusko
– : –

Itálie - Mistrovství Evropy

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
13:3
konec
Nizozemsko
Švédsko
15:5

Litva - Mistrovství světa

Skupina E

Přidat do mých lig
konec
Paraguay
Španělsko
0:4 (0:2)
konec
Angola
Japonsko
4:8 (1:3)

Litva - Mistrovství světa

Skupina F

Přidat do mých lig
konec
Srbsko
Írán
2:3 (1:2)
konec
Argentina
USA
11:0 (8:0)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Roccaras (It.) - Mistrovství světa v inline hokeji

Přidat do mých lig
konec
Česko
Kolumbie

Skupina A:
Česko - Kolumbie 4:0 (3:0)

Skupina B:
Kanada - Slovensko 6:3

Skupina C:
Lotyšsko - Polsko 12:2
Tchaj-wan - Maxiko 1:2

Skupina D:
Namibie - Indie 20:0
Německo - Argentina 0:3