To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 12:0. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:3.

Je konec fantastického zápasu, ve kterém Young Boys porazil Manchester United 2:1! Už ve 13. minutě rozveselil hostující fanoušky ikona Cristiano Ronaldo, který poslal rudé ďábly do vedení. Ve 35. minutě ale svému týmu pořádně zavařil Aaron Wan-Bissaka, který za svůj faul uviděl červenou kartu. O tři minuty později mohl ve velké šanci srovnat Christian Fassnacht, ale pálil jen vedle brány. Do druhé půle domácí vlétli aktivně a hosté šli do třech stoperů, jelikož na trávník přišel Varane. V 66. minutě se Bernu podařilo srovnat na 1:1, když se trefil Moumi Ngamaleu. Domácí pokračovali ve velkém nátlaku a když už se zdálo, že zápas skončí remízou, tak přišla naprosto šílená věc a nekoncentrovanost Jessého Lingarda, který poslal strašnou malou domů a nalil tak Theosonu Jordanu Siebatcheuovi do velké šance, se kterou si domácí útočník poradil a zakončil k levé tyči.

BSC Young Boys(4-2-3-1)

von Ballmoos
36 Hefti
Hefti
83. min Sulejmani
4 Camara
Camara
30 Lauper
Lauper
90+2. min Zesiger
21 García
García
8 Sierro
Sierro
46. min Siebatcheu
35 Martins
Martins
82. min Rieder
Fassnacht
Aebischer
Ngamaleu
15 Elia
Elia
90+2. min Kanga

Manchester UnitedManchester United(4-2-3-1)

van de Beek
46. min Varane
17 Fred
Fred
89. min Martial
25 Sancho
Sancho
37. min Dalot
Fernandes
72. min Matić
6 Pogba
Pogba
Ronaldo
72. min Lingard

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Rahmouni (vš. FRA)

Young Boys právě vstřelil branku!
Domácí se ke konci nastavení přece jenom dočkali vítězného gólu a berou všechny tři body za výhru 2:1! Na co ovšem myslel Jesse Lingard, to neví momentálně nikdo. Anglický záložník totiž naprosto lacině poslal malou domů, která ale neměla žádnou razanci a THEOSON JORDAN SIEBATCHEU se tak dostal do obrovské šance, kterou proměnil zakončením do levé části branky.

90+4

Wilfried Kanga sice centroval z levé strany do vápna, ale bylo to příliš brzo, protože uvnitř šestnáctky se nikdo z jeho spoluhráčů nenacházel.

90+3

Moumi Ngamaleu se následně dopustil faulu na Nemanja Matiče.

90+3

Michel Aebischer vystihl přihrávku Victora Lindelöfa, která hledala Anthonyho Martiala. Následně ale Young Boys neudrželi míč na hrací ploše.

90+2

Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Meschak Elia, přichází Wilfried Kanga.
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Sandro Lauper, přichází Cédric Zesiger.

90+1

Domácí to zkouší po pravé straně, ale centr Elii skončil jen na hlavě Varana. Po chvíli přiletěl opět míč do vápna Manchesteru, ale hosté dokázali odkopnout balón.

90

Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

89

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Fred, přichází Anthony Martial.

89

Posléze švýcarský celek měl k dispozici rohový kop, ale nevytěžil z něj nic moc nebezpečného.

88

Sandro Lauper vypálil z dálky tvrdou ránu pod horní tyč, ale David de Gea předvedl velmi dobrý zákrok a konečky prstů vyrazil míč mimo své tři tyče!

87

Jesse Lingard si sice zpracoval nákop, ale posléze neměl šanci se prodrat přes obranu Bernu.

86

Standardní situace švýcarského celku ale nepřinesla nic moc vážnějšího. Po chvíli se Moumi Ngamaleu dostal ke střele zpoza vápna, ale míč letěl vedle svatyně Manchesteru.

85

Luke Shaw znovu zblokoval pokus o centr Moumiho Ngamaleua a Young Boys bude zahrávat rohový kop.

84

Znovu se hráči Young Boys snaží něco vymyslet postupnou kombinací, což se jim ale nyní moc nedaří.

83

Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Silvan Hefti, přichází Miralem Sulejmani.

82

Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Christopher Martins, přichází Fabian Rieder.

82

Především hostující švédský stoper Victor Lindelöf je ošetřován na trávníku a nevypadá dvakrát dobře. Je celkem dost otřesený.

81

Victor Lindelöf se srazil s Meschakem Eliou hlavami a na hrací plochu musí přijít lékaři.

80

Další faul Christophera Martinse, který si už nasbíral dostatečný počet nedovolených zákroků na žlutou kartu, která ale zatím nepřichází.

79

Po centru Dalota z volného kopu se Victor Lindelöf snažil zakončit, ale nedostal se k míči v dobré pozici.

78

Následně se na hrací plochu vydal jeden fanoušek, který pár metrů utíkal ostraze hrací plochy a pobavil tak diváky v hledišti.

77

Paul Pogba byl tentokrát zfaulován Christopherem Martinsem a Manchester United bude mít k dispozici volný kop, před jehož zahráním si může na chvíli oddychnout od tlaku soupeře.

76

Následně švýcarské mužstvo znovu rozehrálo rohový kop nakrátko a následně přiletěl střílený centr do vápna, ale míč skončil v náručí gólmana de Gey.

76

Následná standardní situace byla rozehrána nakrátko a Raphaël Varane posléze musel uvnitř malého vápna odkopnout míč do zámezí.

75

Diogo Dalot přes sebe nenechal projít soupeře a Bern tak získal rohový kop z levé strany.

74

Christian Fassnacht následně pálil zpoza vápna, ovšem jeho pokus letěl pouze nad svatyni de Gey.

74

Silvan Hefti centroval nebezpečně z pravé strany, ale žádný z jeho spoluhráčů nedokázal zakončit hlavou. Young Boys už je ale opět u míče.

73

Znovu je to hra pouze na jednu bránu, kterou je ta od Davida de Gey. No čeká nás velice zajímavý konec tohoto zápasu, ve kterém je vše otevřené.

72

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Cristiano Ronaldo, přichází Jesse Lingard.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Bruno Fernandes, přichází Nemanja Matić.

71

Hosté chtěli chvíli podržet míč, ale to se jim moc nepovedlo, ovšem ani brejk Bernu nepřinesl nic nebezpečného.

70

Zbývá nám posledních dvacet minut a Young Boys zatím hraje s Manchesterem United 1:1 a chce tento zápas zvládnout za tři body proti oslabenému anglickému celku.

69

Michel Aebischer poslal centr do vápna, kde zakončoval z voleje domácí hráč, ale ten nedokázal prostřelit obranu soupeře. Poté se ve vápně dostal k míči Cristiano Ronaldo a vybojoval autové vhazování.

69

Meschak Elia opět zkoušel centrovat z pravé strany, ale jeho pokus zblokoval soupeř a následovat bude rohový kop Young Boys.

68

Opět se Moumi Ngamaleu dostal ke střele, ovšem jeho pokus letěl pouze nad bránu soupeře.

66

Je srovnáno na 1:1! Při velkém tlaku domácích přišel přízemný centr Meschaka Elii z pravé strany do vápna, kde balón lehce tečoval Silvan Hefti a následně špičkou kopačku dokázal zakončit k pravé tyči MOUMI NGAMALEU. Asistence: Silvan Hefti.

66

Tentokrát narážečku do vápna přečetl Diogo Dalot a raději odkopl balón do bezpečí. Po chvíli přišlo zakončení Christophera Martinse, ale to trefilo Varana.

65

Stále je k vidění ten stejný obrázek, kdy se domácí snaží probít do vápna anglického týmu, ale po příchodu Varana je obrana United zatím velice pevná.

64
Karty

Raphaël Varane uviděl kartu žluté barvy za zdržování při odkopu po faulu na Maguirea.

64

Manchester United zaparkoval autobus před svou šestnáctkou a Young Boys se zatím ve druhé půli nedostalo do žádné vážnější šance.

63

Harry Maguire poslal hodně nepřesný nákop, který hledal Shawa a Bern bude mít opět autové vhazování na své polovině.

62

Meschak Elia sice prošel přes Shawa, ale následně se nezbavil dotírajícího se Freda, který tentokrát odvedl dobrou práci a bude to opět jen odkop od svatyně de Gey.

61

Ten ale španělský gólman poslal jen do zámezí a Bern bude znovu rychle spěchat na polovinu anglického velkoklubu a snažit se probít obranou ďáblů.

60

Meschak Elia si nedokázal zpracovat balón na prsa uvnitř vápna Manchesteru a David de Gea se tak za hlasitého pískotu postará o odkop od svatyně.

60

Hodina utkání je u svého konce a Manchester United vede nad Young Boys 1:0. Hosté se ovšem nyní v oslabení soustředí především na defenzivní činnosti a švýcarský celek si vyvíjí tlak.

59

Harry Maguire zatím ve druhé půle velice dobře brání a soupeř neměl šanci projít a navíc je z toho jen autové vhazování pro rudé ďábly.

58

Bruno Fernandes se zapojil do defenzivní činnosti a v souboji dokázal zahrát balón alespoň do zámezí. Young Boys ale následně rychle rozehrálo, ale centr do vápna odvrátil Raphaël Varane.

57

Po standardní situaci pálil zpoza vápna z halfvoleje Meschak Elia, ale jeho rána byla hodně nepřesná a letěla vysoce nad svatyni Manchesteru.

57

Moumi Ngamaleu se odprostil od Freda a následně se snažil odcentrovat do vápna, ovšem jeho pokus zblokoval Victor Lindelöf a následovat tak bude rohový kop.

56

Harry Maguire opět nenechal přes sebe projít domácího hráče na levé straně, ale Bern bude mít autové vhazování.

55

Michel Aebischer to zkusil z velké dálky, ovšem jeho rána letěla hodně mimo hostující bránu.

55

Nyní už je k vidění opět tlak ze strany domácího mužstva, které je usazené na polovině Manchesteru a krátkými přihrávkami hledá skulinku v obraně.

54

Cristiano Ronaldo se málem ocitl v obrovské šanci, když dostal parádní nákop Fernandese za obranu, kde si nepočínal Mohamed Ali Camara zrovna dobře a portugalská hvězda následně upadla ve vápně, ovšem sudí Letexier ukázal, že nehodlá pískat pokutový kop.

53

Paul Pogba nevěděl, že měl za sebou Christophera Martinse, který se snažil vydat rychle dopředu, ale Harry Maguire ho čistým způsobem zastavil.

52

Standardní situace švýcarského celku ale nepřinesla nic a míč se poté dostal k Ronaldovi, který ale nikam nespěchal a raději poslal balón zpět do obranné řady.

51

Domácí mužstvo nyní získalo rohový kop z levé strany a může se pokusit ohrozit bránu United.

50
Karty

Christopher Martins posléze uviděl žlutou kartu ze své protesty proti sudímu.

49

Bruno Fernandes zůstal ležet na hrací ploše po souboji se soupeřem, ovšem hosté pokračovali v útoku, kdy ale přišli o balón a následně sudí přerušil hru.

48

Theoson Jordan Siebatcheu byl poprvé v akci, ale nakonec se ocitl jen v ofsajdovém postavení. Dlouho se ale rudí ďábli u míče neohřáli.

48

Young Boys ovšem od začátku druhé půle tlačí na soupeře a snaží se něco vymyslet a nejlépe rychle srovnat stav utkání.

47

Ole Gunnar Solskjær poslal do druhé půle Raphaëla Varana a hosté nyní budou hrát v deseti na tři stopery.

46

Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Vincent Sierro, přichází Theoson Jordan Siebatcheu.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Donny van de Beek, přichází Raphaël Varane.

Fauly: 6:2

První poločas je u svého konce a Manchester United vede nad Young Boys 1:0. Už ve 13. minutě rozveselil hostující fanoušky ikona Cristiano Ronaldo, který poslal rudé ďábly do vedení. Ve 35. minutě ale svému týmu pořádně zavařil Aaron Wan-Bissaka, který za svůj faul uviděl červenou kartu. O tři minuty později mohl ve velké šanci srovnat Christian Fassnacht, ale pálil jen vedle brány. Manchester následně dokázal odolat tlaku Bernu, ale ve druhé půli bude mít hodně práce, aby odjel s plným počtem bodů.

45+2

První poločas skončil.

45+1
Karty

Posléze se Christian Fassnacht dopustil nedovoleného zákroku na Freda a uviděl od sudího žlutou kartu.

45+1

Young Boys Bern je ve velkém tlaku ke konci první půle, ale nyní se nemůže procpat do nějaké šance.

45

Rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc.

44

Luke Shaw nedokázal projít přes soupeře na levé straně a Manchester United se snaží dohrát poločas bez obdržené branky.

43

Vincent Sierro sice měl dostatek místa pro střelu, ale jeho pokus neměl moc razance a David de Gea si tak připsal jeden z lehčích zákroků.

42

Švýcarské mužstvo ale pokračuje v nátlaku, ovšem následně se Silvan Hefti dopustil faulu na Luke Shawa a rudí ďábli si mohou oddychnout.

41

Moumi Ngamaleu se sice dostal přes Dalota na levé straně, ale následně mu cestu uzavřel Donny van de Beek.

40

Vincent Sierro poslal oblouk do vápna, kde hlavičkou odvrátil míč Paul Pogba a následně přišla střela Michela Aebischera, která ale letěla mimo svatyni de Gey.

39

Nyní se nám hra rozhýbala, ale Cristiano Ronaldo nedostihl míč po přihrávce Freda. Young Boys ale už jde opět směrem dopředu.

38

Ulisses García poslal z levé strany skvělý centr na volného Christiana Fassnachta, který z první vypálil v obrovské šanci těsně vedle levé tyče hostující brány!

37

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Jadon Sancho, přichází Diogo Dalot.

37

Domácí hráč ovšem po ošetření je na nohou a možná bude moct pokračovat v utkání.

35
Karty

Tak tohle je velká komplikace pro hosty! Aaron Wan-Bissaka byl v souboji s Christopherem Martinsem pozdě a nepříjemně mu sešlápl kotník, za což viděl jednoznačnou červenou kartu.

34

Může se zdát, že Manchester United nyní má zápas pod kontrolou, ovšem Young Boys hrozí z rychlých brejků, které mohou přinést srovnávací branku.

33

Hostující mužstvo nyní postupně dobývá tvrz žlutočerných a zatím se jim to povedlo pouze jednou a hned z toho byla branka Cristiana Ronalda.

32

Harry Maguire chtěl oslovit dlouhým pasem na levou stranu Luke Shawa, ale míč se svezl jen do zámezí a následuje odkop od svatyně Davida von Ballmoose.

31

Po faulu Paula Pogby přišla výhoda domácího celku a Michel Aebischer si poradil s Fredem a následně vypálil, ovšem jeho pokus nebyl nebezpečný a letěl několik pater nad svatyni de Gey.

30

Bruno Fernandes posunul míč Aaronu Wan-Bissakovi, ale jeho centr, který hledal Ronalda, skončil jen v rukou připraveného brankáře Davida von Ballmoose.

29

Ani tentokrát se domácímu celku nepodařilo projít středem hrací plochy a Harry Maguire míč posunul španělskému brankáři de Geovi.

28

Rudí ďábli měli problémy ve středu hřiště, ale nakonec získali míč a Cristiano Ronaldo poslal přihrávku do běhu Sanchovi na pravou stranu, ale ten se nedostal přes Ulissese Garcíu.

27

Následně to hosté zkoušeli krátkou rozehrávkou na Ronalda, ale obrana míč dokázala odkopnout do zámezí a následovat bude autové vhazování Aarona Wan-Bissaky.

26

Mohamed Ali Camara měl ruce hodně vysoko a zfauloval Cristiana Ronalda. Následovat tak bude volný kop Manchesteru United.

25

Následná standardní situace anglického celku byla rozehrána nakrátko a nakonec nepřinesla nic moc nebezpečného.

25

Posléze se Manchester United dostal do rychlého brejku a Cristiano Ronaldo pálil uvnitř vápna levačkou, ovšem David von Ballmoos si poradil a následovat bude rohový kop.

24

Young Boys zkoušel otevřít hru přes levou stranu a posléze pasem na pravé křídlo, kde se k míči dostal Christian Fassnacht a jeho rána ze střední vzdálenosti letěla k levé tyči, ale David de Gea byl připraven!

23

Následně už ale tlak švýcarského celku skončil, protože byl zfaulován Bruno Fernandes.

22

Centr po rohu nepřinesl nic nebezpečného, ale následný míč do vápna už přinesl pozdvižení, protože Mohamed Ali Camara šel do souboje s Pogbou, ale chybělo mu pár centimetrů do zakončení hlavou.

21

Domácí mužstvo získalo rohový kop z pravé strany po sraženém centru a tohle je šance na srovnání.

20

Luke Shaw po skvělé kombinaci s Fernandesem dostal na levé straně dostatek místa, ale jeho pokus o centr byl zblokován. Po chvíli se k míči dostal Fred, ovšem jeho střela z dálky letěla vedle a navíc se odpískal ofsajd, ve kterém se v předešlé situaci ocitl právě Luke Shaw.

18

Manchester United se snaží něco vymyslet opět pomalou kombinací na své polovině hrací plochy.

17

Meschak Elia se sice snažil dostat za Maguireho, ale to se nepovedlo, ovšem hosté míč neudrželi a Bern musí vymýšlet cesty směrem dopředu.

16

Young Boys se po obdržené brance zatím neoklepalo a znovu se musí bránit nátlaku ze strany rudých ďáblů.

15

Manchester United se opět snaží něco vymyslet směrem dopředu a získal autové vhazování na pravé straně.

13

Manchester United právě vstřelil branku!
Hosté otevírají brankový účet a jdou do vedení 1:0! Bruno Fernandes poslal z levé strany fantastickou šajtli na zadní tyč, kde se dostal CRISTIANO RONALDO do obrovské šance a zakončil mezi nohy brankáře von Ballmoose, jenž málem míč zastavil, ale nakonec se balón ocitl za brankovou čárou. Asistence: Bruno Fernandes.

12

Meschak Elia dostal skvělý křížný pas na levou stranu, kde se dostal přes Victora Lindelöfa a dával nebezpečný míč do vápna, ovšem tam nebyl žádný z jeho spoluhráčů.

12

Luke Shaw dostal trochu prostoru na levé straně, ale jeho centr směřující na Ronalda skončil jen v rukou brankáře Davida von Ballmoose.

11

Po chvíli šel Donny van de Beek do skluzu v souboji s Moumi Ngamaleum a může být rád, že neviděl od sudího žlutou kartu, jelikož ta už se skoro sama vytahovala z kapsičky.

11

Bruno Fernandes se po přihrávce do vápna snažil ještě posunout míč Sanchovi, ale obrana Young Boys byl připravená.

10

Harry Maguire pasem na levou stranu hledal Luke Shawa, ale míč letěl příliš vysoko a anglický obránce musel zahrát hlavou, po které se k balónu dostal soupeř.

9

Zatím hrají hosté opatrně a spíše drží balón na své polovině, čímž chtějí vytáhnout soupeře výš, ale ten se jen pohybuje v šířce.

8

Dlouho ovšem Bern u balónu nezůstal a nyní je k vidění opět kombinace Manchesteru na jeho polovině. Po chvíli přišel pas na pravé křídlo, kde se snažil dostat Jadon Sancho, ale Ulisses García byl připraven a následuje odkop od domácí svatyně.

7

Tentokrát hostující celek drží míč v obranné řadě a Victor Lindelöf následně zkoušel nákop oslovit náběh Cristiana Ronalda, ale balón zachytila domácí obrana.

6

Bruno Fernandésovi nevyšla přihrávka na levou stranu a Young Boys se dostal do brejku, který ale zachytil Victor Lindelöf.

5

Hosté nejsou zvyklí na umělé trávníky a Donny van de Beek podklouzl v souboji se soupeřem, ale nakonec se podle sudího domácí hráč dopustil také nedovoleného zákroku.

4

Cristiano Ronaldo se snažil dostat za obranu soupeře, ale balón skončil jen v moci gólmana Davida von Ballmoose.

3

Meschak Elia si tělem odstavil Freda a posléze se vydal přímočaře dopředu a přízemně vystřelil nějaký ten metr vedle pravé tyče.

2

Meschak Elia číhal na nákop svého spoluhráče, ale Harry Maguire hlavou odvrátil balón do bezpečí a rudí ďábli budou moct rozjet útočnou akci od své svatyně.

1

Silvan Hefti si musel poradit s chladnou hlavou, jelikož na něj dotíral při rozehrávce Bruno Fernandes, ale nakonec domácí hráč napálil balón do portugalského záložníka a následovat tak bude odkop od svatyně Davida von Ballmoose.

1

Manchester United se ujal úvodního výkopu, ale následný pas směřující na levou stranu, kde dnes hraje Paul Pogba, skončil v zámezí.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

BSC Young Boys: von Ballmoos (C) – Hefti, M. A. Camara, Lauper, U. García – Sierro, Martins – Fassnacht, Aebischer, Ngamaleu – Elia.
Náhradníci: Faivre, Zbinden – Bürgy, Jankewitz, Kanga, Mambimbi, Maceiras, Rieder, Siebatcheu, Spielmann, Sulejmani, Zesiger.

Manchester United: de Gea – Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire (C), Shaw – van de Beek, Fred – Sancho, B. Fernandes, P. Pogba – Ronaldo.
Náhradníci: Heaton, Kovář – Bailly, Dalot, M. Greenwood, Lingard, Martial, Mata, N. Matić, Varane, Elanga.

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Rahmouni (vš. FRA).

Posledních 5 zápasů:

PL: Manchester United 4:1 Newcastle
PL: Wolves 0:1 Manchester United
PL: Southampton 1:1 Manchester United
PL: Manchester United 5:1 Leeds
PK: Manchester United 4:0 Everton

Manchester United se díky minulé sezóně, ve které skončil v domácí anglické lize na 2. místě, kvalifikoval rovněž do skupinové fáze Ligy mistrů. V minulém ročníku si Rudí ďábli uřízli kus ostudy, neboť ve skupině s PSG, Lipskem a Basaksehirem, i přes výhru nad PSG, nepostoupili do playoff a hráli jen Evropskou ligu. Tam se probojovali jako velký favorit až do finále, kde ale po nekonečném penaltovém rozstřelu nakonec prohráli s Villarrealem 1:2. Aktuálně je Manchester United v Premier League na 1. příčce s 10 body a skóre 11:3. Do letošní sezóny tak vstoupil velice dobře a navíc přivedl v přestupovém období hvězdy jako Cristiano Ronaldo, Jadon Sancho nebo Raphael Varane.

Posledních 5 zápasů Young Boys:

SL: Young Boys 4:0 Curych
SL: Basilej 1:1 Young Boys
LM: Ferencváros 2:3 Young Boys
LM: Young Boys 3:2 Ferencváros
POH: Littau 1:4 Young Boys

Švýcarské mužstvo zvládlo svůj boj kvalifikací do skupinové fáze. Ve 2. předkole se nejprve představilo na půdě Slovanu Bratislava, kde si odvezl bezbrankovou remízu. V odvetě Young Boys vedl 3:0, ale nakonec uchránil těsnou výhru 3:2. 3. předkolo nabídlo boj nejprve na hřišti CFR Kluž, kde v 90+3. minutě dokázal srovnat na 1:1 Sierro. Také odvetě Švýcaři vstřelili tři branky a vyhráli 3:1. No a ve 4. předkole se Bern utkal s přemožitelem Slavie maďarským Ferencvárosem. Tentokrát Young Boys začalo doma a vyhrálo 3:2. V odvetě rovněž Bern vyhrál opět 3:2 a postoupil do základní skupiny Ligy mistrů.
V lize je momentálně na 4. místě s 8 body a skóre 9:5. V posledním zápase si ale Young Boys zlepšilo chuť jasnou výhrou 4:0 nad prvním Curychem.

V 1. kole skupinové fáze Ligy mistrů se proti sobě utkají týmy BSC Young Boys a Manchester United. Naposled se spolu tato mužstva utkala před třemi lety rovněž v základní skupině této soutěže. Na půdě švýcarského celku vyhrál Manchester United 3:0 a následně v odvetě 1:0. Dnes se opět začne v Bernu na Stade de Suisse. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Letexier a jeho asistenti Mugnier a Rahmouni (vš. FRA). Úvodní výkop je naplánován na 18:45.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.