Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 9. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig

New York (USA) - Grandslamový turnaj mužů US Open

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig

New York (USA) - Grandslamový turnaj mužů US Open

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Soares, J. Murray (7-Braz./Brit.)
Polášek, Peers (8-SR/Austr.)
6:3, 3:6, 6:4.
konec
Ram, Salisbury (4-USA/Brit.)
Querrey, Johnson (USA)
7:6 (7:5), 6:4

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Fernandezová (Kan.)
Sabalenková (2-Běl.)
7:6 (7:3), 4:6, 6:4
konec
Raducanuová (Brit.)
Sakkariová (17-Řec.)
6:1, 6:4

Karlsruhe (Něm.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Curych (Švýc.) - Závěrečný mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

MUŽI:
100 m (vítr -0,4 m/s):
1. Kerley (USA) 9,87, 2. De Grasse (Kan.) 9,89, 3. Baker (USA) 9,91.
200 m (+0,5 m/s): 1. Bednarek (USA) 19,70, 2. De Grasse 19,72, 3. Kerley 19,83.
400 m: 1. Cherry (USA) 44,41, 2. James (Gren.) 44,42, 3. Lendore (Trin.) 44,81.
800 m: 1. Korir 1:44,56, 2. Rotich (oba Keňa) 1:44,96, 3. Murphy (USA) 1:45,21.
1500 m: 1. Cheruiyot (Keňa) 3:31,37, 2. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:31,45, 3. McSweyn (Austr.) 3:32,14.
110 m př. (+0,6 m/s): 1. Allen (USA), 2. Levy oba 13,06, 3. Parchment (oba Jam.) 13,17.
400 m př.: 1. Warholm (Nor.) 47,35, 2. Dos Santos (Braz.) 47,81, 3. McMaster (Brit. Pan. o.) 48,24.
3000 m př.: 1. Kigen (Keňa) 8:17,45, 2. El Bakkali (Mar.) 8:17,70, 3. Kibiwot (Keňa) 8:18,16.
Výška: 1. Tamberi (It.) 234, 2. Procenko (Ukr.) 230, 3. Ivaňuk (Rus.) 230.
Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 606, 2. Kendricks (USA) 593, 3. Morgunov (Rus.) 593.
Trojskok: 1. Pichardo (Portug.) 17,70, 2. Zango (Bur. Faso) 17,20, 3. Triki (Alž.) 17,03.
Disk: 1. Stahl (Švéd.) 66,49, 2. Čeh (Slovin.) 65,39, 3. Dacres (Jam.) 65,33.
Oštěp: 1. Vetter 89,11, 2. Weber (oba Něm.) 87,03, 3. Vadlejch (ČR) 85,22.

ŽENY:
100 m (+0,6 m/s):
1. Thompsonová-Herahová (Jam.) 10,65, 2. Asherová-Smithová (Brit.) 10,87, 3. Del Ponteová (Švýc.) 10,93.
200 m (+0,6 m/s): 1. Mbomaová (Nam.) 21,78, 2. Jacksonová (Jam.) 21,81, 3. Asherová-Smithová 22,19.
400 m: 1. Hayesová (USA) 49,88, 2. Paulinová (Dom. Rep.) 49,96, 3. Williamsová (Bar.) 50,24.
800 m: 1. Hodgkinsonová (Brit.) 1:57,98, 2. Graceová (USA) , 3. Gouleová (Jam.) obě 1:58,34.
1500 m: 1. Kipyegonová (Keňa) 3:58,33, 2. Hassanová (Niz.) 3:58,55, 3. Norrisová (USA) 4:00,41.
100 m př. (+0,4 m/s): 1. Amusanová (Nig.) 12,42, 2. Visserová (Niz.) 12,51, 3. Tapperová (Jam.) 12,55.
400 m př.: 1. Bolová (Niz.) 52,80, 2. Littleová (USA) 53,35, 3. Ryžykovová (Ukr.) 53,70.
3000 m př.: 1. Jerutová 9:07,33, 2. Kiyengová (obě Keňa) 9:08,55, 3. Frerichsová (USA) 9:08,74.
Tyč: 1. Sidorovová (Rus.) 501, 2. Stefanídiová (Řec.) 477, 3. Šutejová (Slovin.) 467.
Trojskok: 1. Rojasová (Ven.) 15,48, 2. Rickettsová 14,64, 3. Williamsová (obě Jam.) 14,47.
Disk: 1. Allmanová (USA) 69,20, 2. Perkovičová (Chorv.) 67,22, 3. Pérezová (Kuba) 64,83.
Oštěp: 1. Hussongová (Něm.) 65,26, 2. Barberová (Austr.) 62,68, 3. Ogrodníková 61,54, 4. Špotáková (obě ČR) 61,43.

Štítná nad Vláří - mistrovství světa v travním lyžování

Přidat do mých lig

Superobří slalom:
Muži:
1. Němec (ČR) 31,43, 2. Frau (It.) -0,52, 3. Borák -0,63, ...7. Barták (oba ČR) -1,04.
Ženy: 1. Č. Maedaová (Jap.) 32,80, 2. Krückelová (Rak.) -1,01, 3. Fričová (SR) -1,03, ...7. Rejchrtová -1,38, 9. Stloukalová -1,42, 10. Abrahamová (všechny ČR) -1,43.

Junioři: 1. Iori (It.) 31,81, 2. Knor (ČR) -0,24.
Juniorky: 1. M. Maedaová (Jap.) 33,42, 2. Abrahamová (ČR) -0,31.

Ostrava - Mistrovství Evropy mužů

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Bulharsko
Bělorusko
3:1 (13, 18, -24, 22)

Tallinn (Est.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Německo
Slovensko
3:2 (20, 17, -25, -25, 9)
konec
Francie
Estonsko
3:0 (18, 17, 19)

Řecko - Rallye Akropolis, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

po 1. rychlostní zkoušce: 1. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) 51,5, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -0,6, 3. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -0,8, 4. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -0,9, 5. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -1,0, 6. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -1,0, ...22. Prokop, Ernst (ČR/Ford Fiesta R5) -4,

Trento (It.) - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Časovka
Muži elite:
1. Küng (Švýc.) 24:30, 2. Ganna (It.) -8, 3. Evenepoel (Belg.) -15, 4. Bissegger (Švýc.) -23, 5. Walscheid (Něm.) -38, 6. Affini (It.) -38, ...17. J. Bárta (ČR) -1:51.

Muži do 23 let: 1. Price-Pejtersen (Dán.) 25:35, 2. Wärenskjold (Nor.) -33, 3. Hoole (Niz.) -34.

Ženy elite: 1. Reusserová (Švýc.) 27:13, 2. Van Dijková (Niz.) -19, 3. Brennauerová -1:02, 4. Kleinová (obě Něm.) -1:22, 5. Markusová (Niz.) -1:43, 6. Kononěnková (Ukr.) -1:52.

Ženy do 23 let: 1. Guazziniová (It.) 29:02, 2. Ludwigová (Něm.) -39, 3. Pirroneová (It.) -46.

Velká Británie - etapový závod Kolem Británie

Přidat do mých lig

5. etapa (152,2 km): 1. Hayter (Brit.) 3:33:01, 2. Nizzolo (It.), 3. McLay (Brit.), 4. Lamperti (USA), 5. Cavendish (Brit.), 6. Joyce (USA) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Hayter 18:17:42, 2. Van Aert (Belg.) -8, 3. Alaphilippe (Fr.) -19, 4. Honoré (Dán.) -29, 5. Woods (Kan.) -48, 6. Dennis (Austr.) -52.

Řím (It.) - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Přidat do mých lig

Neapol (It.) - Mítink série International Swimming League

Přidat do mých lig