To je z mé strany vše a přeji hezký večer.

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:9. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:13.

Domácímu celku se nakonec pasivní hra stala osudnou. Přestože v první půli byla obrana téměř bezchybná, v té druhé si podlomila větev. V 74. minutě totiž ve snaze ubránit centrovanou střelu hlavičkou poslal míč do vlastní klece Francisco Sierralta. Své vítězství Wolves potvrdili v 83. minutě, kdy se prosadil Hwang Hi-Čchan.

Etebo
77. min Sema
King
53. min Cucho Hernández

Traoré
81. min Podence
Jiménez
Trincão
63. min Hwang Hi-čchan

Karty

Žlutou kartu dostává Max Kilman (Wolverhampton Wanderers).

90+2
Karty

Žlutou kartu dostává Raúl Jiménez (Wolverhampton Wanderers).

90

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

89

Konec utkání se nese v poklidnějším duchu. Po faulu Kucka dostává volný kop v obranné polovině hráč hostů.

Během druhé půle se potýkáme průběžně s technickými problémy. Přesto se vám pokusíme zprostředkovat co nejpodrobnější textový přenos až do konce utkání.

86

Fauluje ale rovněž domácí hráč Dennis, který poskytuje výhodu Wolves.

85

Právě autor druhé trefy Wolves se dostal do střetu s Kuckou, který získává volný kop.

83

Wolves právě vstřelili branku!
Tak tohle byl jasný tah na bránu. Nejprve měl gól na kopačce Marcal, jehož střela byla zblokována, nicméně dorážka, kterou má na kontě HWANG HI-ČCHAN, již do brány zapadla.

82

Na kopačkách mají míč hosté a hledají cestu do útoku.

81

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Daniel Podence.

81

Watfrod je v ofsajdu. Rose posílal přihrávku na Sarra, ten byl však příliš rychlý.

80

Hra se trochu uklidňuje po dramatičtějších minutách.

78

Nakonec to nebyl daleký výkop, naopak se ke střele dostal Slovák Juraj Kucka, který pálil zleva.

77

Semeda atakuje Rose, který získává volný kop z levého křídla.

77

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Peter Etebo, přichází Ken Sema.

76

Davakrát po sobě se Raúl Jiménez dopustil faulu na hráče Watfordu, v obou případech volný kop pro domácí.

74

Tak to je nepříjemné pro domácí celek. Při snaze ubránit rohový kop Wolves si FRANCISCO SIERRALTA poslal míč do vlastní sítě. Hosté jsou do vedení 1:0.

73

A ještě jednou roh pro Wolverhampton, tentokrát ho provede Jeremy Ngakia.

71

Míč se dostal k Coadymu, který rovněž hlavičkoval, jenže jeho pokus letěl příliš vysoko nad bránu.

70

Je tu roh pro Wolves, který provede Troos-Ekong.

69

Ze středu hřiště zkusil hlavičku Jiménez, ale míč poslal příliš doprava.

69
Karty

Žlutou kartu dostává Emmanuel Dennis (Watford FC).

68

Hra se nám pěkně vyostřuje, je tu další faul Watfordu, Moussa Sissoko si vyšlápl na Traorého.

68
Karty

Žlutou kartu dostává Fernando Marçal (Wolverhampton Wanderers).

67

Tentokrát fauloval hráč Wolves Marcala, volný kop v obranné půli provede Sarr.

67
Karty

Žlutou kartu dostává Danny Rose (Watford FC).

65

Další faul Watfordu, Rose atakoval Traorého, hosté mají další šanci na volný kop.

65

Volný kop pro Wolves, který na útočné polovině provede Semedo.

63

A gólová šance také na druhé straně! Sarr pálil pravačkou do horního středu branky po přihrávce hlavičkou od Hernandeze.

63

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Trincão, přichází Hwang Hi-čchan.

62

Tak tohle bylo hodně blízko! Jiménez patičkou našel Nélsona Semeda, kteří nabíhal před bránu a jen těsně minul prostor u pravé tyčky.

62

Dopředu ale jdou Wolves.

61

Domácí tvoří na polovině Wolverhamptonu, zatím se ale ke střele nedprobojovali.

60

Je tu další rozehrávka Watfordu ze své poloviny hřiště, hra je nyní rozvolněná.

59

Watford hledá cestu dopředu, zatím se mu však nedaří dostat do zakočení.

57

Po faulu Dennise provede volný kop v obranné polovině Kilman.

55

Hra se zatím v druhé polovině přelévá ze strany na stranu.

53

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Joshua King, přichází Cucho Hernández.

52

Záhy se však kupředu probojoval Watford a Peter Etebo ohrozil Sáa střelou ze šestnáctky.

51

Nyní se dopředu vydávají hosté v bílých dresech, zatím jsou úspěšnější ve svém tažení.

50

Na míči jsou domácí, kteří hledají cestu na útočnou polovinu hřiště.

48

Roh Watfordu provedl Semedo, vážnější akce však z toho nebyla.

47

A nyní dokonce parádní hlavička z dílny Trincaoa, kterou zastavil pozorný Bachmann.

46

Watfordu se nedaří prokousat do útočné poloviny, Wolves úspěšně napadají.

46

Začal druhý poločas.

V prvním poločase měl jasně více ze hry Wolverhampton, který byl v držení míče v 59,7 % času. Nicméně Watford se mohl spolehnout na pevnou obrannou hru a úspěšně blokoval pokusy soupeře. Hned v úvodu zápasu byla k vidění žlutá karta, gól ale zatím nepadl, i když v závěru poločasu k němu měli velmi blízko hosté. Uvidíme, jak se utkání bude vyvíjet dál.

45+2

První poločas skončil.

45+1

A ještě jedna gólová šance. Saiss hlavičkoval do levého dolního rohu, nicméně neúspěšně.

45+1

Nélson Semedo mohl před koncem poločasu poslat Wolves do vedení, ale jeho střela byla vyražena.

45

Nastavena je jedna minuta.

45

Rose hledal před bránou nabíhajícího spoluhráče, ale míč se dostal dříve na kopačku soupeře.

44

Marcal se dopustil útočného faulu a Sarr provede volný kop z obranné poloviny.

42

Moutinho se dlouho soustředil na svůj kop, pravačkou však přestřelil nejen obrannou hradbu, ale také celou bránu.

40

Neves byl atakován na polovině soupeře a je nařízen volný kop.

40

A byla tu pohledná šance domácího celku, chybělo ale několik centimetrů pro nasměrování míče do sítě.

39

Rohový kop Saisse skončil hned u prvního hráče v obraně, ale i nadále může Watford zaútočit.

37

Dennis si pořádně nezpracoval míč na kopačce a přestřelil bránu hodně vysoko.

36

Místo hrozby domácích přišel únik hostů, Watford však hrozbu brzy zastavil.

36

A je tu rohový kop pro Watford, který provede Saiss.

35

Ke střele na bránu se nakonec dostal Trincao, ale ve středu čekal Bachmann a chytil míč do náruče.

34

Nyní se nedaří domácím odstavit hráče v bílém od míče, přihrávky lítají po celé útočné polovině.

32

Nyní jsou to domácí, kteří mají míč na kopačkách a hledají cestu na druhou stranu hřiště.

31

Wolves mají problém se dostat k zakončení přes obranu Watfordu.

30

Hosté opět rozehrávají z vlastní poloviny a hledají cestu do útoku.

29

Saiss poslal dlouhou přihrávku dopředu na Traorého, ten ale byl v ofsajdu.

27

Watford rozehrává od své brány, hra se začala na trávníku vyrovnávat.

25

Na druhé straně přišel však protiútok Semeda, jeho střela zprava byla zblokována.

24

Watford okradl Wolves o míč během rozehrávky a Sá předvedl svou důležitost pro tým, když vyběhl proti střele zblízka.

22

Nyní však obrana neuhlídala Kinga, kterému přihrál před bránu Moussa Sissoko. Naštěstí pro domácí střela nebyla přesná.

21

Co se Watfordu nedá upřít, tak je to jejich precizní obranná hra, kdy téměř soupeře ani nepustí ke střele.

20

Sá si poradil s nepředvídatelnou rozehrávkou Watfordu a pošle své spoluhráče opět kupředu.

19

Po faulu Marcala má Watford možnost volného kopu ze své poloviny.

17

Velkou šanci měl Moussa Sissoko, který zprava mířil do dolního rohu, hostující gólman ale zasáhl.

16

Watford chce asi napravit mé předešlé tvrzení a vydává se poprvé v zápase dopředu.

14

Wolves volně rozehráli volný kop a i nadále jsou výrazně aktivnější tým na pažitu. Watford dnes domácímu publiku příliš radost nedělá.

13
Karty

Žlutou kartu dostává Peter Etebo (Watford FC).

12

Tentokrát se po skvělé práci nohou Traorého dostal míč k Nevesovi, který přestřelil břevno.

11

Traoré předvedl parádní úprk na branku, nicméně jeho střela neprošla přes obranný val.

10

Žlutočerná zeď však zastavila letící míč a domácí se ujímají slova.

10

Emmanuel Dennis fauloval během obrané akce a Wolves čeká volný kop.

8

Wolves jsou dnes při chuti, neustále kombinují na polovině soupeře, ten ale úspěšně brání.

6

Kuckovi se však rohový kop příliš nepovedl, k míči se dostává Watford.

5

Je tu první nebezpečnější pokus, Neves poslal míč na bránu, ale bránící hráč vyrazil míč mimo hřiště. Následuje rohový kop.

4

Až nyní bojovali hráči ve žlutém o míč v polovině Wolves, ti ale odolávají a otáčí hru.

3

Watford se nedokázal zatím probojovat do útoku, zatím se jen brání snaze soka.

2

Domácí posílají míč na polovinu soupeře, ten se však opět ujímá slova a míří dopředu.

1

Wolves jdou jako první dopředu, propracovávají se postupně blíže a blíže před bránu.

1

Utkání právě začalo.

Hráči již nastupují na trávník a utkání bude moci brzy odstartovat.

Úvodní sestavy:

Watford FC: Bachmann – Rose, Sierralta, Troost-Ekong (C), Ngakia – Etebo – Dennis, Kucka, Moussa Sissoko, Sarr – J. King.
Náhradníci: Elliot – Masina, Cathcart, Kabasele, Louza, Cleverley, Sema, Tufan, Cucho Hernández.

Wolverhampton Wanderers: J. Sá – Saïss, Coady, Kilman – Marçal, Moutinho, Neves, N. Semedo – Traoré, Jiménez, Trincão.
Náhradníci: Ruddy – Hoever, Aït-Nouri, Mosquera, Boly, Podence, Dendoncker, F. Silva, Hwang Hi-čchan.

Rozhodčí: Peter Bankes.

Wolverhampton Wanderers

Hůře je na tom Wolvehampton. Ten na svém kontě zatím nemá žádné body a obsazuje 18. příčku se skóre -3. Třikrát totiž Wolves padli hubeným výsledkem 0:1. Nejprve to bylo v polovině srpna na trávníku Leicesteru, poté doma se Spurs. Chuť si spravili v ligovém poháru proti Nottinghamu, který sestřelili 4:0. Jenže naposledy se Wolverhampton představil doma proti Manchesteru United již zmiňovaným skóre 0:1.

Watford FC

Celek z hrabství Hertfordshire vstoupil do sezóny vítězně. V polovině srpna na domácí půdě, jistě i k radosti skalního fanouška Watfordu sira Eltona Johna, porazil Aston Villu 3:2. V Brigtonu se však hráčům anglického týmu nezadařilo a padli 0:2, podobně jako v posledním zápase Premier League proti Tottenhamu, se kterým prohráli 0:1. Mezitím se ještě utkali s Crystal Palace v rámci ligového poháru a domácí publikum vidělo výhru svého celku 1:0. Po třech kolech je Watford na 12. místě v tabulce.

Krásné sobotní odpoledne u sledování anglické fotbalové ligy. Po reprezentační přestávce je na programu celkem osmička zápasů, v tomto přenosu se zaměříme na duel Watfordu s Wolves, startujeme v 16 hodin. Přeji hezkou zábavu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.