To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:10.

Je konec. Burnley ztratilo body a remizovalo s Manchesterem United 1:1.
Už ve 12. minutě šli rudí ďábli do vedení, když se prosadil Raphaël Varane, ale po zhlédnutí videa sudí neuznal gól pro ofsajd Harryho Maguirea. V 19. minutě se už ale svěřenci Ralfa Rangnicka dočkali a po přihrávce Shawa se prosadil Paul Pogba. O tři minuty později se Manchester dočkal branky, ale ta opět neplatila, neboť se faulu dopustil právě Pogba. Ve 33. minutě se Cavani ocitl ve velké šanci, ale Nick Pope jej vychytal. Burnley nedokázalo v první části zápasu ani vystřelit.
Druhá část zápasu byla jako den a noc, neboť se ve 48. minutě prosadil Jay Rodriguez a srovnal stav zápasu na 1:1. O čtyři minuty později mohli jít domácí do vedení, ale David de Gea fantasticky vychytal Weghorsta. Posléze toho k vidění moc nebylo. V 79. minutě se Varane dostal do zakončení, ale to bylo zblokováno. Manchester United po skvělé první půli nedokázal ve druhé části vystřelit na bránu.

Cornet
69. min Lennon
Westwood
Brownhill
11 McNeil
McNeil
Rodriguez
88. min Barnes
Weghorst

Manchester UnitedManchester United(4-2-3-1)

McTominay
80. min Lingard
Rashford
85. min Elanga
Fernandes
25 Sancho
Sancho
21 Cavani
Cavani
68. min Ronaldo

90+4

Po centru z rohu se Harry Maguire dostal ke hlavičce, ale tu poslal samozřejmě jen vedle domácí brány a máme tady překvapení, protože si Manchester United odváží bod!

90+4

Luke Shaw si poradil s brejkem soupeře a po chvíli se Jesse Lingard dostal ke střele, ale ta byla zblokována a skončila v zámezí. Následuje roh.

90+3

Posléze se Bruno Fernandes dostal ke střele po přihrávce Pogby, ale jeho rána zpoza vápna byla zblokována.

90+3

Jesse Lingard centroval z pravé strany do vápna, ale Nick Pope míč odvrátil do zámezí a Manchester United bude zahrávat rohový kop.

90+2

Dokáže Burnley skórovat a rozhodnout utkání nebo se stane překvapení a Manchester United si odveze body? To uvidíme v následujících třech minutách.

90+1

Anthony Elanga si udělal na levé straně místo pro centr a hledal ve vápně Cristiana Ronalda, ale ten nedokázal hlavičku poslat přesně a Manchester United ve druhé půli nevystřelil mezi tři tyče.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90

Luke Shaw centroval z levé strany, ale Erik Pieters si opět našel balón a odhlavičkoval jej. Následně se snažil dostat stříleným centrem míč před bránu Jadon Sancho, ale bez úspěchu.

89

Hra je opět přerušená, protože Jadon Sancho nyní zůstal ležet na hrací ploše po souboji se soupeřem u postranní čáry a Burnley tak dnes za skvělý výkon získává minimálně bod.

88

Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Jay Rodriguez, přichází Ashley Barnes.

88

Bruno Fernandes stál a čekal na míč, který ale k němu nedošel, protože domácí hráč byl daleko rychlejší a posléze Burnley získalo autové vhazování.

87

Tohle Manchesteru na výhru stačit nebude, protože hosté se nenabízejí a předvádějí otřesný výkon ve druhém poločase. Sanchův centr z pravé strany byl zblokován do zámezí.

86

Rudí ďábli nyní drželi míč a Anthony Elanga se snažila vydat po levém křídle, ovšem byl zdvojen a následuje autové vhazování pro hosty.

85

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Anthony Elanga.

84

Luke Shaw zblokoval centr Connora Robertse z pravé strany a Burnley bude pokračovat autovým vhazováním.

84

Wout Weghorst se lehce dostal přes Maguirea, kterého by dnes nahradil i tréninkový kužel, ale jeho zakončení nemělo moc razance a de Gea si poradil.

83

Obrana hostů si poradila s centrem z pravé strany, ale Burnley pokračuje v nátlaku a chce toto utkání rozhodnout ve svůj prospěch.

82

Proč? Diogo Dalot měl na pravé straně dostatek místa, ale jeho následný centr byl hrubě nepovedený a letěl pouze do zámezí. Znovu je k vidění ve druhé půli Manchester United, který hraje naprosto marně a má problém také s posledním celkem tabulky.

81

Jesse Lingard se okamžitě zapojil do hry, ale jeho centr z pravé strany skončil jen bezpečně v rukou brankáře Nicka Popea.

80

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Scott McTominay, přichází Jesse Lingard.

80

Tlak Manchesteru United se po příchodu Cristiana Ronalda opět zvyšuje, ale nyní Marcus Rashford přišel o balón ve středu hrací plochy.

80

Tentokrát se Cristiano Ronaldo dostal po centru ke hlavičce uvnitř vápna, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu Burnley.

79

Marcus Rashford se fantasticky dostal do vápna z levé strany a následně našel Raphaëla Varana, který to zkoušel skvělým zakončením, ale to zblokoval Ben Mee!

79

Ovšem centr letící do vápna opět končí pouze na přední tyči, kde jej bez problémů vyrazil do bezpečí obránce Burnley.

78

Následný volný kop hledal Maguirea, který sice nevyhrál hlavičku, ale jeho následný centr z pravé strany byl zblokován a Manchester United má k dispozici další roh.

77
Karty

Paul Pogba se nyní hodně rozčiluje a je nesmírně frustrovaný, protože jej Josh Brownhill tahal za dres a za žádnou cenu jej nechtěl pustit. Domácí hráč obdržel žlutou kartu.

76

Ovšem po centru z rohu hostů opět nebylo nic vážnějšího a obrana Burnley si bez problémů poradila. Manchester United dnes předvádí výkon jako den a noc.

75

Ronaldo posunul míč na Pogbu, který dostal Rashforda do střelecké pozice, ale rána domácího hráče z úhlu byla zblokována a následuje další roh Manchesteru.

74
Karty

Erik Pieters zatáhl za dres Paula Pogby a uviděl od hlavního rozhodčího kartu žluté barvy.

73

Standardní situaci hostů znovu rozehráli nakrátko a posléze se uvnitř vápna dostal ke střele Paul Pogba, ovšem jeho pokus byl zblokován. Následně sudí hru přerušil, když zůstal ležet James Tarkowski.

72

Jadon Sancho dnes hraje podařený zápas a sběhl si do vápna na přihrávku Fernandese, ovšem jeho následná přihrávka byla zblokována a následuje rohový kop.

71

Standardní situace posledního celku v tabulce nakonec nepřinesla nic vážnějšího a Manchester United bude u míče na své polovině. Hosté zatím ve druhé půli ani jednou neohrozili bránu Nicka Popeho.

70

Luke Shaw dohrál Connora Robertse v souboji u postranní čáry a Burnley tak bude zahrávat volný kop z pravé strany.

69

Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Maxwel Cornet, přichází Aaron Lennon.

68

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Cristiano Ronaldo.

67

Další obrovská chyba Harryho Maguirea, který předvádí výkon vhodný do okresního přeboru, když absolutně propadl ve středu hrací plochy a hlavičkou našel jen soupeře. Následně se Burnley dostalo do protiútoku, ale koncovka z dálky letěla nad.

66

Jadon Sancho dostal míč na pravou stranu, ale jeho následný centr byl zblokován. Posléze centroval do vápna Pogba, ale Ben Mee odhlavičkoval balón do bezpečí.

65

Náběh Luke Shawa po levé straně, kde dostal přihrávku od Rashforda, ale tentokrát se neprocpal přes obranu Burnley.

64

Nyní hosté předvedli rychlý protiútok a po přihrávce Sancha se snažila odcentrovat uvnitř vápna Fernandes, ovšem jeho pokus byl zblokován a následuje autové vhazování United.

63

Standardní situace nepřinesla nic vážnějšího, ale Dwight McNeil se posléze dostal ke střele z dálky, ale David de Gea byl připraven. Manchester ale neudržel balón delší dobu a Burnley je ve druhé půli jednoznačně lepším celkem.

62
Karty

Harry Maguire se dopustil naprosto nesmyslného nedovoleného zákroku, když poslal k zemi Jaye Rodrigueze a kapitán Manchesteru United předvádí katastrofální výkon, protože za tohle mohl Mike Dean udělit také červenou kartu, neboť se domácí útočník mohl dostat do úniku.

61

Hostům se nyní vůbec nedaří vymyslet něco vážnějšího a Burnley se po ukradení míče dostalo ke střele, ovšem rána Wouta Weghorsta trefila jen boční síť.

60

Hodina utkání je za námi a na hrací plochu se připravuje sedmatřicetiletá legenda Cristiano Ronaldo.

59

Manchester United momentálně zažívá déjà vu, neboť naprosto stejně se vyvíjel zápas s Middlesbroughem, kdy vedl 1:0, vstřelil také dvě neplatné branky a následně soupeř srovnal.

58

Nyní se hraje ve středu hrací plochy bez něčeho vážnějšího a Scott McTominay má menší zdravotní problémy po souboji se soupeřem.

56

Standardní situace byla rozehrána nakrátko a následně si Manchester nevypracoval nic nebezpečného, ovšem hosté zůstali na míči.

55

Jadon Sancho skvěle tancoval s míčem na levé straně, kde nasadil housle soupeři a pochvíli posunul balón Brunu Fernandesovi, ale jeho rána z dálky byla sražená a následuje rohový kop.

54

Rudí ďábli už jsou zpět z šatny a snaží se něco vymyslet ve středu hrací plochy po katastrofálním vstupu do druhé půle, kdy Burnley mohlo otočit vývoj zápasu.

53

Posléze sice Burnley získalo rohový kop, ale ten nepřinesl nic moc nebezpečného. Manchester United ovšem nyní neví a má problémy s presinkem soupeře.

52

Fantastický zákrok nejlepšího hráče měsíce ledna Davida de Gey! Wout Weghorst se totiž opřel do míče z dvaceti metrů, ale jeho tvrdou ránu k levé tyči parádně vytáhl španělský gólman!

51

Bruno Fernandes se snažil svým centrem najít ve vápně Edinsona Cavaniho, ale balón byl příliš přetažený a skončil v zámezí. Mezitím se rozcvičuje Cristiano Ronaldo, které netřeba představovat.

50

Wout Weghorst jednoznačně přišlápl nohu Dioga Dalota a není tady tak místo k nějakému divení se.

49

Manchester United tak musí opět zapnout své motory, protože v první půli klidně mohl vést 4:0, ovšem aktuálně je srovnáno.

48

Burnley právě vstřelilo branku!
Fantastický vstup domácích do druhé půle a vůbec z první střely je srovnáno na 1:1! Naprosto katastrofálně si počínal Harry Maguire, přes kterého se náramně dostal Wout Weghorst a poslal jej na daleký východ, následně posunul míč na JAYE RODRIGUEZE a ten zakončil k levé tyči. Asistence: Wout Weghorst.

47

Domácí mužstvo se snažilo něco vymyslet centrem z levé strany, ale obrana Manchesteru United si poradila. Tlak Burnley ovšem na začátku druhé půle trvá.

Fauly: 6:8

První polovina utkání je za námi a Manchester United zaslouženě vede nad Burnley v poměru 1:0.

45+2

První poločas skončil.

45+2

Marcus Rashford si skvěle sklepl míč s Fernandesem směrem do vápna, ale následně nedokázal projít přes Erika Pieterse.

45+1

Manchester United už chce dohrát první polovinu zápasu v poklidu a drží balón na své polovině, zatímco hráči Burnley spíše vyčkávají.

45

Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

45

Luke Shaw se ujal autového vhazování rudých ďáblů na své polovině, ale potom co se k míči dostal Pogba tak přišel nepřesný pas do zámezí hrací plochy.

44

Manchester United zcela zaslouženě vede nad Burnley, ovšem 1:0 je pro hosty málo a stát se může ve druhé polovině utkání vše.

43

Jadon Sancho rozehrál rohový kop nakrátko Shawovi, ale Manchester následně přišel o míč po zblokované střele McTominaye, ovšem Burnley nedokázalo z protiútoku vytěžit nic vážnějšího.

42

Edinson Cavani si zpracoval balón uvnitř vápna, ale následně jeho rána trefila Jamese Tarkowského a Manchester United bude zahrávat rohový kop.

41

Pro Manchester United je to zatím velmi podobný zápas jako v FA Cupu s Middlesbroughem. Dvě neuznané branky a vedení 1:0. Pro ty co neví jak dopadl tento zápas, tak rudí ďábli vypadli na pokutové kopy.

40

Luke Shaw si vyměnil míč s Jadonem Sanchem, ale nakonec se nedostal přes několikačlennou zeď před sebou. Manchester ale znovu získal balón zpět a Marcus Rashford pálil z pravé strany vápna tvrdou ránu, se kterou si Nick Pope poradil.

39

Opět se domácím nepodařilo vymyslet směrem dopředu nic smysluplnějšího a Bruno Fernandes následně dlouhým pasem našel na pravé straně Marcuse Rashforda, který ale celou akci zastavil a rudí ďábli drží míč na polovině soupeře.

38

Diogo Dalot svým presinkem vybojoval míč v souboji s Cornetem a následně se dostal na hranici vápna, kde posunul míč Fernandesovi, který ale v těžké pozici nezakončil podle představ.

37

Jay Rodriguez se nyní sice rozčiluje na své spoluhráče, protože další míč letěl vysoce a Wout Weghorst se následně dopustil faulu na Harryho Maguirea.

36

Erik Pieters se parádně dostal hned přes čtyři hráče soupeře, ale následně se snažil vysunout do šance svého krajana Wouta Weghorsta, což se nepovedlo, protože u míče byl jako první David de Gea.

35

Luke Shaw dělá domácím velké problémy na levé straně a tentokrát společně s Jadonem Sanchem získal autové vhazování.

34

Jadon Sancho sice dostal na levém křídle prostor od Connora Robertse, ale jeho pokus uvnitř vápna letěl hodně vedle.

33

Nick Pope si připisuje fantastický zákrok! Luke Shaw z levé strany opět poslal velice nebezpečný centr do vápna, kde se dostal ke hlavičce z bezprostřední blízkosti Edinson Cavani, ale domácí brankář se zaskvěl a podržel Burnley!

32

Bruno Fernandes se sice ocitl ve střelecké pozici, ale nakonec ještě posunul míč Scottu McTominayovi, ovšem jeho rána letěla vedle.

31

Edinson Cavani byl tentokrát zfaulován ve středu hrací plochy a rudí ďábli budou opět u míče.

30

Půl hodina utkání je za námi a Manchester United vede na půdě Burnley 1:0.

29

Harry Maguire nyní šel do souboje s Woutem Weghorstem tvrdě, ale vše v rámci pravidel. Domácí útočník ale je trochu otřesený, ovšem lékaře na hrací plochu nepotřebuje.

28

Burnley je zatím směrem dopředu nulové a svěřenci Ralfa Rangnicka předvádějí v první půli velice dominantní výkon proti poslednímu celku tabulky.

27

Raphaël Varane si skvěle poradil s domácím útočníkem, který jej navíc poslal k zemi a rozhodčí Mike Dean odpískal faul.

26

Marcus Rashford se snažil dostat k míči v souboji s Jamesem Tarkowskim, ale nakonec si jej ukopl jen do zámezí.

25

Domácí celek se nyní snažil něco vymyslet ve tříminutovém tlaku, ale obrana Manchesteru nepropustila žádnou střelu na svého gólmana.

23

Burnley nyní vybojovalo rohový kop z levé strany, ale David de Gea fantasticky vyboxoval centr do bezpečí.

22

Gól Manchesteru opět neplatí! Jadon Sancho poslal nebezpečný centr z levé strany do vápna, kde se následně dostal k balónu Marcus Rashford, který si jej zpracoval a následně poslal před bránu, kde si jej domácí hráč srazil do brány! Rozhodčí ale odpískal faul Paula Pogby!

21

Jadon Sancho si zatančil s míčem na hranici vápna a následně našel Bruna Fernandese, který z první vypálil, ale jeho rána byla zblokována.

20

Burnley se opět ocitlo v ofsajdové pasti hostů a David de Gea se znovu postará o odkop na své polovině.

19

Manchester United právě vstřelil branku!
Tentokrát už branka platit bude a rudí ďábli jdou do vedení 1:0! Marcus Rashford na levém křídle posunul míč pod sebe do vápna Luke Shawovi, který fantastickou přihrávkou ve vápně našel volného PAULA POGBU a ten z první vystřelil pod horní tyč do pravé části branky. Asistence: Luke Shaw.

18

Maxwel Cornet si sbíhal na levé straně na přihrávku z kopačky Dwighta McNeila, ale nacházel se v ofsajdu a míč stejně nedostihl.

17

Posléze se sice na druhé straně dostalo Burnley k centru, ale obrana rudých ďáblů byla připravená. Následně šel Scott McTominay tvrdě k zemi v souboji se soupeřem, ale vše bylo podle sudího v rámci pravidel.

16

Paul Pogba šel nyní na zem velmi neohrabaně a skluzem sejmul Jaye Rodrigueze.

15

Branka neplatí! Mike Dean ukazuje, že se Harry Maguire z ofsajdu zapojil do hry! Zápas tak nadále pokračuje v bezgólovém stavu.

14

Mike Dean se jde na celou situaci podívat osobně! Tak tohle bude ještě velmi zajímavé.

13

Následně ještě videorozhodčí přezkoumává možný nedovolený zákrok.

12

Bruno Fernandes se ujal exekuce volného kopu a poslal centr do vápna, kde míč podskočil James Tarkowski a následně zakončil hlavou k pravé tyči Raphaël Varane. Po zhlédnutí videa hlavním rozhodčím ale gól není uznán, protože se Harry Maguire nacházel v ofsajdu a nenechal hrát domácího obránce. Opět velmi spekulativní rozhodnutí rozhodčího.

11

Francouzský záložník a mistr světa Paul Pogba byl nyní natěsno bráněn Woutem Weghorstem, který se nakonec dopustil faulu a Manchester United bude mít k dispozici další volný kop.

10

Diogo Dalot chtěl po pravé straně vysunout svým pasem Paula Pogbu, ale míč byl znovu nepřesný a skončil jen u brankáře Nicka Popeho.

9

Znovu byl rohový kop Manchesteru rozehrán pouze nakrátko, ale následný centr Bruna Fernandese z pravé strany nepřinesl nic vážnějšího a obrana Burnley odvrátila balón.

8

Bruno Fernandes si na levé straně skvěle vyměnil míč se Sanchem a následně odcentroval do vápna, kde se po chvíli opřel do míče Marcus Rashford z úhlu, ale Nick Pope byl připraven a vyrazil jeho pokus na rohový kop.

7

David de Gea se posléze postaral o nákop zpoza svého vápna, ale ten byl hodně nepřesný a skončil jen mimo hrací plochu, což se Rashfordovi moc nelíbilo.

6

Nedovolený zákrok ze strany rudých ďáblů a po rozehrání volného kopu se Maxwel Cornet snažil najít uvnitř vápna Wouta Weghorsta, ale to se mu nepovedlo a navíc se Cornet nacházel v ofsajdu.

5

Následná standardní situace byla rozehrána nakrátko a po chvíli dával Varaně hlavou míč do vápna na Cavaniho, který ale postrčil domácího obránce a rozhodčí odpískal útočný faul.

4

Kombinaci přihrávek hostů na krátko a Connor Roberts raději zakopl balón do zámezí, což znamená rohový kop pro Manchester United.

4

Paul Pogba hledal pasem za obranu Marcuse Rashforda, ale domácí obrana byla připravená a po chvíli se Scott McTominay dopustil faulu ve středu hrací plochy.

3

Rudí ďábli ale svým presinkem okamžitě získal balón zpět na svou stranu v podobě autového vhazování a následně přes stopery obrátili hru znovu na levé křídlo, kde je připraven Jadon Sancho.

2

Manchester United se snaží něco vymyslet po levé straně, kde posléze získal autové vhazování a následně Bruno Fernandes přišel o míč.

1

Hostující celek se postaral o úvodní výkop dnešního zápasu a následně hledal Harry Maguire svým pasem na pravé straně Pogbu, ovšem ten prohrál hlavičkový souboj.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Burnley FC: Pope – C. Roberts, Tarkowski, Mee (C), Pieters – Cornet, A. Westwood, Brownhill, McNeil – Jay Rodriguez, Weghorst.
Náhradníci: Hennessey – Bardsley, A. Barnes, Collins, Cork, Lennon, K. Long, Lowton, D. Stephens.
Trenér: Sean Dyche

Manchester United: de Gea – Dalot, Varane, Maguire (C), Shaw – P. Pogba, McTominay – Rashford, B. Fernandes, Sancho – Cavani.
Náhradníci: D. Henderson – Elanga, P. Jones, Lindelöf, Lingard, Mata, N. Matić, Wan-Bissaka, Ronaldo.

FAC: Manchester United 1:0 Aston Villa

Manchester United je momentálně na 4. pozici se 38 body a skóre 36:30. Po výhře 3:1 nad Brentfordem se rudí ďábli utkali doma s West Hamem. První polovina utkání nenabídla vůbec nic a diváci neviděli ani jednu střelu na bránu. Druhý poločas už přinášel nějaké šance, ovšem vypadalo na bezbrankovou remízu. V 90+3. minutě se ale United dostal do rychlého brejku, který nakonec zakončil z bezprostřední blízkosti Rashford a Manchester vyhrál 1:0. Naposled se ale klub z Old Trafford utkal ve 4. kole FA Cupu s Middlesbroughem. Domácí vedli po poločase 1:0, ovšem následně zahodili plno možností ke skórování a v 64. minutě kontroverzně srovnal Crooks. Následně se šlo do prodloužení, kde branka nepadla a došlo až na penalty, ve kterých jako jediný neproměnil pokutový kop v 8. sérii Elanga a Manchester tak prohrál a skončil v domácím putování pohárem.

Burnley FC

Burnley se momentálně nachází až na posledním 20. místě se 13 body a skóre 16:27. Zatím má v letošním ročníku za 19 zápasů pouze 1 výhru a hned 10 remíz. Po bezbrankovém boji a vydřené remíze na stadionu Arsenalu se Burnley utkalo doma s Watfordem. Do utkání už zasáhla nová akvizice Wout Weghorst. Ovšem zápas toho moc nepřinesl a Watford byl o něco lepším týmem. Gól ale ani tentokrát nepadl a Burnley tak potřetí z posledních pěti zápasů remizovalo 0:0.

Ve 24. kole Anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Burnley FC a Manchester United. Naposled se spolu tato mužstva utkala v prosinci na půdě Manchesteru United, který zvítězil v poměru 3:1, když padly všechny čtyři branky v první půli. Dnes se bude bojovat na Turf Moor. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Mike Dean a jeho asistenti Ian Hussin a Eddie Smart. Jako čtvrtý rozhodčí bude Tony Harrington. U videa bude sedět Stuart Attwell a jeho asistent Dan Robathan. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.