Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Konferenční liga 2023/2024

Vyřazovací fáze

finále 29. května v aténách
29. května
Olympiakos Pireus Fiorentina 1:0 po prodl.

semifinále
2. května, odvety 9. května
Fiorentina Bruggy 3:2 1:1
Aston Villa Olympiacos Pireus 2:4 2:0
čtvrtfinále
11. dubna, odvety 18. dubna
Viktoria Plzeň Fiorentina 0:0 0:2 po prodl.
Olympiacos Pireus Fenerbahce Istanbul 3:2 0:1 (3:2 na pen.)
Aston Villa Lille 2:1 1:2 (4:3 na pen.)
Bruggy PAOK Soluň 1:0 2:0
osmifinále
7. března, odvety 14. března
Servette Ženeva Plzeň 0:0 0:0, pen. 1:3
Ajax Amsterdam Aston Villa 0:0 0:4
Molde Bruggy 2:1 0:3
Royal Union SG Fenerbahce Istanbul 0:3 1:0
Dinamo Záhřeb PAOK Soluň 2:0 1:5
Sturm Graz Lille 0:3 1:1
Maccabi Haifa Fiorentina 3:4 1:1
Olympiacos Pireus Maccabi Tel Aviv 1:4 6:1P
1. kolo vyřazovací fáze
15. února, odvety 22. února
Sturm Graz Slovan Bratislava 4:1 1:0
Servette Ženeva Ludogorec Razgrad 0:0 1:0
Royal Union St. Giloise Eintracht Frankfurt nad Mohanem 2:2 2:1
Betis Sevilla Dinamo Záhřeb 0:1 1:1
Olympiakos Pireus Ferencváros Budapešť 1:0 1:0
Ajax Amsterdam Bodö/Glimt 2:2 2:1 (po prodl.)
Molde Legia Varšava 3:2 2:0
Maccabi Haifa Gent 1:0 1:1

Základní fáze

ZÁKLADNÍ SKUPINY

21.9. 2023 - 14.12.2023
LOS A VÝSLEDKY
TABULKY

Skupina C

21. 9. 2023 Plzeň Ballkani 1:0
21. 9. 2023 Dinamo Záhřeb FC Astana 5:1
5. 10. 2023 FC Astana Plzeň 1:2
5. 10. 2023 Ballkani Dinamo Záhřeb 2:0
26. 10. 2023 Ballkani FC Astana 1:2
26. 10. 2023 Dinamo Záhřeb Plzeň 0:1
9. 11. 2023 FC Astana Ballkani 0:0
9. 11. 2023 Plzeň Dinamo Záhřeb 1:0
30. 11. 2023 FC Astana Dinamo Záhřeb 0:2
30. 11. 2023 Ballkani Plzeň 0:1
14. 12. 2023 Plzeň FC Astana 3:0
14. 12. 2023 Dinamo Záhřeb Ballkani 3:0
 

4. PŘEDKOLO (24. srpna - odvety 31. srpna)
Tobol Kostanaj PLZEŇ 1:2 0:3
Spartak Trnava Dnipro-1 1:1 2:1 po prodl.
Levski Sofia Eintracht Frankfurt 1:1 0:2
Sepsi Bodö/Glimt 2:2 2:3 po prodl.
Midtjylland Legia Varšava 3:3 1:1, 5:6 na pen.
Fenerbahce Twente 5:1 1:0
Gent APOEL Nikósie 2:0 2:1
Lille Rijeka 2:1 1:1 po prodl.
Dynamo Kyjev Besiktas 2:3 0:1
Hibernian Aston Villa 0:5 0:3
Genk Adana Demirspor 2:1 0:1, 5:4 na pen.
AZ Alkmaar SK Brann 1:1 3:3, 6:5 na pen.
Rapid Vídeň Fiorentina 1:0 0:2
Hearts PAOK Soluň 1:2 0:4
Nordsjaelland Partizan Bělehrad 5:0 1:0
Osasuna Bruggy 1:2 2:2
Maccabi Tel Aviv Celje 4:1 1:1
Ballkani BATE Borisov  4:1 0:1
Žalgiris Vilnius Ferencvaros 0:4 0:3
Struga Breidablik 0:1 0:1
Farul Constanta Helsinki 2:1 0:2
FC Astana Partizani Tirana 1:0 1:1

3. PŘEDKOLO (10. srpna - odvety 17.  srpna)
PLZEŇ Gzira 4:0 2:0
Bodö/Glimt Pjunik Jerevan 3:0 3:0
AEK Larnaca Maccabi Tel Aviv 1:1 0:1
Sabah Baku Partizan Bělehrad 2:0 0:2, 4:5 pen.
Sepsi Aktobe 1:1 1:0
Rapid Vídeň Debrecín 0:0 5:0
Hajduk Split PAOK Soluň 0:0 0:3
Santa Coloma AZ Alkmaar 0:1 0:2
Celje Neman Grodno 1:0 4:1
Něftči Baku Besiktas 1:3 1:2
Omonia Nikósie Midtjylland 1:0 1:5
Aris Dynamo Kyjev 1:0 1:3
Legia Varšava Austria Vídeň 1:2 5:3
Hapoel Beer Ševa Levski Sofia 0:0 1:2
Hibernian Lucern 3:1 2:2
Arouca SK Brann 2:1 1:3
Gent Pogoň Štětín 5:0 1:2
Adana Demirspor Osijek 5:1 2:3
B36 Tórshavn Rijeka 1:3 0:2
Twente Riga FC 2:0 3:0
Rosenborg Trondheim Hearts 2:1 1:3
Fenerbahce Maribor 3:1 3:0
Bruggy KA Akureyri 5:1 5:1
Dila Gori APOEL Nikósie 0:2 0:1
Lech Poznaň Spartak Trnava 2:1 1:3
FCSB Nordsjaelland 0:0 0:2
Tobol Derry City 1:0 0:1, 6:5 pen.
Hamrun Spartans Ferencvaros 1:6 1:2
Farul Constanta Flora Tallinn 3:0 2:0
Valmiera Partizani Tirana  1:2 0:1
Ballkani Lincoln Red Imps 2:0 3:1
Struga Swift Hesperange 3:1 1:2
2. PŘEDKOLO (27. července - odvety 3. srpna)
Bodö/Glimt BOHEMIANS PRAHA 1905 3:0 4:2
VIKTORIA PLZEŇ FC Drita 0:0 2:1
Rijeka Dukagjini 1:0 6:1
Gzira United Diddelang 2:0 1:2
Djurgardens Lucern 1:2 1:1
Celje Vitória Setúbal 3:4 1:0, na pen. 4:2
Nikšič Santa Coloma 2:0 0:3 po prodl.
Beer Ševa Penevéžys 1:0 1:1
Poltava Dila Gori 2:1 1:3
Kluž Demirspor 1:1 1:2
Ordabasy Šymkent Legia Varšava 2:2 2:3
RFS Sabah 0:2 1:2
Besiktas Istanbul Tirana 3:1 2:0
Željezničar Sarajevo Něftči Baku 2:2 0:2
APOEL Nikósie Novi Sad 2:1 2:1
CSKA 1948 FCSB 0:1 2:3
Alaškert Jerevan Debrecín 0:1 2:1, na pen. 1:3
Lech Poznaň Kauno Žalgiris 3:1 2:1
Kalmar Pjunik 1:2 1:2
Auda Trnava 1:1 1:4
Osijek Zalaegerszég 1:0 2:1
Twente Hammarby 1:0 1:1 po prodl.
KÁ Hafnarföjrdur Dundalk 3:1 2:2
FC Bruggy Aarhus 3:0 0:1
Crusaders Rosenborg Trondheim 2:2 2:3 po prodl.
Hibernian Escaldes 2:1 6:1
B36 Tórshavn Haverfordwest 2:1 1:1 po prodl.
Basilej Kostanaj 1:3 2:1
Differdange Maribor 1:1 3:4 po prodl.
Austria Vídeň Borac Banja Luka 1:0 2:1
CSKA Sofia Sfintul Gheorghe 0:2 0:4
Ararat-Armenia Aris Soluň 1:1 0:1
Maccabi Tel Aviv Petrocub Hincesti 3:0 2:0
Torpedo Žodino Larnaca 2:3 1:1
Kutaisi Aktobe 1:4 2:1
Midtjylland Niedekorn 2:0 1:2 po prodl.
Derry City Kuopio 2:1 3:3
Gent Žilina 5:1 5:2
Kesckemét Riga 2:1 1:3 po prodl.
Linfield Štětín 2:5 2:3
PAOK Soluň Beitar Jeruzalém 0:0 4:1
Neman Grodno Balzan 2:0 0:0
Fenerbahce Istanbul Zimbru Kišiněv 5:0 4:0
Gabala Omonia Nikósie 2:3 1:4
Škupi Levski Sofia 0:2 0:1
Atletic Escaldes Partizani 0:1 1:4
Hamrun Dinamo Tbilisi 2:1 1:0
TNS Hesperange 1:1 2:3
Ballkani Larne 3:0 4:1
Tre Penne Valmiera 0:3 0:7
Struga Buducnost Podgorica 1:0 4:3
1. PŘEDKOLO (13. Července - odvety 20.  července)
Nikšič  Cosmos 1:0 1:1
Domžale Balzan 1:4 3:1P
Vaduz Neman Grodno 1:2  1:1
Ararat-Armenia Egnatia 1:1 4:4, na pen. 4:2
Kutaisi Sarajevo 2:2 1:1, na pen. 4:2
Alaškert Jerevan Arsenal Tivat 1:1 6:1
Željezničar Sarajevo Dinamo Minsk 2:2 2:1
La Fiorita  Zimbru Kišiněv 1:1 0:1
Maribor Birkirkara 1:1 2:1
Tirana Dinamo Batumi 1:1 2:1
Dundalk Magpies 0:0 3:1
Escaldes Víkingur 2:1 1:1
Niederkorn Gjilani 2:2 2:0
Linfield Vllaznia 3:1 0:1
KÁ Hafnarfjördur Connah's Quay Nomads 2:0 2:0
Škendija Haverfordwest  1:0 0:1, na pen. 2:3
Haka Crusaders 2:2 0:1
HB Torshávn Derry City 0:0 0:1
Riga Víkingur Reykjavík 2:0 0:1
Žilina Levadia Tallinn 2:1 2:1
Pjunik  Narva Trans 2:0 3:0
Panevéžys Milsami  2:2 1:0
Kostanaj Honka Espoo 2:1 0:0
Dunajská Streda  Dila Gori 2:1 0:2
Makedonija Skopje RFS Riga 0:1 1:4
Dukagjini Europa 2:1 3:2
Penybont Santa Coloma 1:1 0:2P
Hegelmann Škupi 0:5 0:0
Diddeleng St Patrick's 2:1 3:2
B36 Tórshavn Paide 0:0 2:0P
Gzira United Glentoran 2:2 1:1, na pen. 14:13

Historie Konferenční ligy

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu

2023: Fiorentina - West Ham 1:2

2022: Feyenoord Rotterdam - AS Řím 0:1