Konferenční liga, 2021/2022
finále | |||
---|---|---|---|
25. května v tiraně | |||
Feyenoord Rotterdam | AS Řím | 0:1 |
semifinále | |||
---|---|---|---|
28. dubna, odvety 5. května | |||
Feyenoord Rotterdam | Olympique Marseille | 3:2 | 0:0 |
Leicester | AS Řím | 1:1 | 0:1 |
čtvrtfinále | |||
---|---|---|---|
7. dubna, odvety 14. dubna | |||
Feyenoord Rotterdam | Slavia | 3:3 | 3:1 |
Olympique Marseille | PAOK Soluň | 2:1 | 1:0 |
Bodö/Glimt | AS Řím | 2:1 | 0:4 |
Leicester | PSV Eindhoven | 0:0 | 2:1 |
osmifinále | |||
---|---|---|---|
10.března, odvety 17. března | |||
Slavia | LASK Linec | 4:1 | 3:4 |
Marseille | Basilej | 2:1 | 2:1 |
Leicester | Rennes | 2:0 | 1:2 |
PAOK Soluň | Gent | 1:0 | 2:1 |
Arnhem | AS Řím | 0:1 | 1:1 |
PSV Eidhoven | FC Kodaň | 4:4 | 4:0 |
Bodö/Glimt | Alkmaar | 2:1 | 2:2P |
Partizan Bělehrad | Feyenoord Rotterdam | 2:5 | 1:3 |
1. KOLO VYŘAZOVACÍ FÁZE | |||
---|---|---|---|
17. února, odvety 24. února | |||
Sparta | Partizan Bělehrad | 0:1 | 1:2 |
Fenerbahce Istanbul | Slavia | 2:3 | 2:3 |
Midtjylland | PAOK Soluň | 1:0 | 1:2, pen. 3:4 |
Rapid Vídeň | Vitesse Arnhem | 2:1 | 0:2 |
Celtic Glasgow | Bodo/Glimt | 1:3 | 0:2 |
Leicester | Randers | 4:1 | 3:1 |
Marseille | Karabach | 3:1 | 3:0 |
PSV Eindhoven | Maccabi Tel Aviv | 1:0 | 1:1 |
Základní část
Los a tabulky skupinové fáze
KONFERENČNÍ LIGA 2021/2022 | |
---|---|
22.7.2021 - 31.5.2022 | |
Los | Tabulky |
4. PŘEDKOLO | |||
---|---|---|---|
19. srpna, odvety 26. srpna | |||
Jablonec | MŠK Žilina | 5:1 | 3:0 |
Viktoria Plzeň | CSKA Sofia | 2:0 | 0:3 po prodl. |
Neftči Baku | Maccabi Haifa | 3:3 | 0:4 |
Žalgiris Vilnius | Bodö Glimt | 2:2 | 0:1 |
Flora Tallinn | Shamrock Rovers | 4:2 | 1:0 |
Riga | Lincoln Red Imps | 1:1 | 1:3 po prodl. |
Fola Esch | Kairat Almaty | 1:4 | 1:3 |
Karabach | Aberdeen | 1:0 | 3:1 |
Basilej | Hammarby | 3:1 |
1:3, 5:4 pen. |
Pacos de Ferreira | Tottenham | 1:0 | 0:3 |
Stade Rennes | Rosenborg | 2:0 | 3:1 |
Anderlecht | Vitesse Arnhem | 3:3 | 1:2 |
LASK Linec | St Johnstone | 1:1 | 2:0 |
Karagandy | Maccabi Tel Aviv | 1:2 | 0:2 |
PAOK Soluň | HNK Rijeka | 1:1 | 2:0 |
KuPS Kuopio | Union Berlín | 0:4 | 0:0 |
Feyenoord | Elfsborg | 5:0 | 1:3 |
Raków Čenstochová | Gent | 1:0 | 0:3 |
Sivasspor | FC Kodaň | 1:3 | 0:5 |
Santa Clara | Partizan Bělehrad | 2:1 | 0:2 |
Trabzonspor | AS Řím | 1:2 | 0:3 |
Hapoel Beer-Ševa | Anorthosis Famagusta | 0:0 | 1:3 |
3. PŘEDKOLO (5. srpna, odvety 12. srpna) | |||
---|---|---|---|
The New Saints | PLZEŇ | 4:2 | 1:3, na pen. 1:4 |
Plovdiv | Kodaň | 1:1 | 2:4 |
Čenstochová | Rubin Kazaň | 0:0 | 1:0P |
Vittese Armhem | Dundalk | 2:2 | 2:1 |
Trabzonspor | Molde | 3:3 | 1:1, na pen 4:3 |
Pacos Ferreira | Larne | 4:0 | 0:1 |
Kovalivka | Šachtar Karaganda | 0:0 | 0:0, na pen. 1:3 |
Lucern | Feyenoord | 0:3 | 0:3 |
Shamrock Rovers | Teuta | 1:0 | 2:0 |
Bohemians | PAOK Soluň | 2:1 | 0:2 |
Vojvodina | LASK Linec | 0:1 | 1:6 |
CSKA Sofie | Osijek | 4:2 | 1:1 |
Limassol | Karabach | 1:1 | 0:1 |
Trnava | Maccabi Tel-Aviv | 0:0 | 0:1 |
Rosenborg | Domžale | 6:1 | 2:1 |
Laci | Anderlecht | 0:3 | 1:2 |
Kostanaj | Žilina | 0:1 | 0:5 |
Čukarički | Hammarby | 3:1 | 1:5 |
Breidablik | Aberdeen | 2:3 | 1:2 |
Hibernian | Rijeka | 1:1 | 1:4 |
Gent | RFS Riga | 2:2 | 1:0 |
Elfsborg | Velež Mostar | 1:1 | 4:1 |
Újpest | Basilej | 1:2 | 0:4 |
Santa Clara | Olimpija Lublaň | 2:0 | 1:0 |
Slask Vratislav | Hapoel Beer-Ševa | 2:1 | 0:4 |
Soči | Partizan Bělehrad | 1:1 | 2:2 |
KuPS Kuopio | Astana | 1:1 | 4:3 |
Batumi | Sivasspor | 1:2 | 1:1P |
Maccabi Haifa | HB Tórshavn | 7:2 | 0:1 |
Linfield | Fola Esch | 1:2 | 1:2 |
Shamrock Rovers | Teuta | 1:0 | 2:0 |
Riga FC | Hibernians | 0:1 | 4:1P |
Priština | Bodö/Glimt | 2:1 | 0:2 |
2. PŘEDKOLO (22. července, odvety 29. července) | ||||
---|---|---|---|---|
Lokomotiv Plovdiv | SLOVÁCKO | 1:0 | 0:1, 2:3 na pen. | |
VIKTORIA PLZEŇ | Brest | 2:1 | 2:1 | |
KuPS Kuopio | Vorskla Poltava | 2:2 | 3:2 po prodl. | |
FCSB | Karaganda | 1:0 | 1:2 po prodl. | |
Arda Kardzhali | Hapoel Beer-Ševa | 0:2 | 0:4 | |
Apollon Limassol | Žilina | 1:3 | 2:2 | |
Čukarički | Sumgait | 0:0 | 2:0 | |
Sutjeska | Maccabi Tel-Aviv | 0:0 | 1:3 | |
Astana | Aris Soluň | 2:0 | 1:2 po prodl. | |
Petroclub Hincesti | Sivasspor | 0:1 | 0:1 | |
AEL Limassol | Vllaznia | 1:0 | 1:0 | |
Soči | Kesla | 3:0 | 4:2 | |
Elfsborg | Milsami Orhei | 4:0 | 5:0 | |
RFS Rigas | Puskás Akadémia | 3:0 | 2:0 | |
Dinamo Batumi | BATE Borisov | 0:1 | 4:1 | |
Partizan Bělehrad | Dunajská Streda | 1:0 | 2:0 | |
Dundalk | Levadia Tallinn | 2:2 | 2:1 | |
Gzira United | Rijeka | 0:2 | 0:1 | |
Kauno Žalgiris | The New Saints | 0:5 | 1:5 | |
Domžale | Honka Espoo | 1:1 | 1:0 | |
CSKA Sofia | Liepaja | 0:0 | 0:0, 3:1 na pen. | |
Škupi | Santa Clara | 0:3 | 0:2 | |
Hibernian Edinburgh | Santa Coloma | 3:0 | 2:1 | |
Larne | AGF Aarhus | 2:1 | 1:1 | |
Gent | Valerenga Oslo | 4:0 | 0:2 | |
Dudelange | Bohemians Dublin | 0:1 | 0:3 | |
Velež Mostar | AEK Atény | 2:1 | 0:1, 3:2 na pen. | |
Karabach | Ašdod | 0:0 | 1:0 | |
Ararat Jerevan | Slask Vratislav | 2:4 | 3:3 | |
Laci | Universitatea Craiova | 1:0 | 0:0 | |
Drita | Feyenoord | 0:0 | 2:3 | |
Basilej | Partizani | 3:0 | 2:0 | |
Pogon Štětín | Osijek | 0:0 | 0:1 | |
Austria Vídeň | Breidablik | 1:1 | 1:2 | |
Olimpija Ljubljaň | Birkirkara | 1:0 | 0:1, 5:4 na pen. | |
Hammarby | Maribor | 3:1 | 1:0 | |
Molde | Servette Ženeva | 3:0 | 0:2 | |
Újpest | Vaduz | 2:1 | 3:1 | |
Sūduva | Raków Čenstochová | 0:0 | 0:0, 3:4 na pen. | |
Trnava | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 0:0 | 1:1, 4:3 na pen. | |
FH Hafnarfjördur | Rosenborg | 0:2 | 1:4 | |
FC Kodaň | Žodino | 4:1 | 5:0 | |
Panevežys | Vojvodina Novi Sad | 0:1 | 0:1 | |
Hajduk Split | Tobol Kostanaj | 2:0 | 1:4 po prodl. | |
Aberdeen | BK Häcken | 5:1 | 0:2 | |
Teuta | Inter Club d'Escaldes | 0:2 | 3:0 po prodl | |
Riga | Shkëndija Tetovo | 2:0 | 1:0 | |
Dinamo Tbilisi | Maccabi Haifa | 1:2 | 1:5 | |
HB Tórshavn | Budučnost Podgorica | 4:0 | 2:0 | |
Linfield | Borac Banja Luka | 4:0 | 0:0 | |
Soligorsk | Fola Esch | 1:2 | 0:1 | |
Folgore | Hibernians | 1:3 | 2:4 | |
Priština | Connah's Quay | 4:1 | 2:4 | |
Valur | Bodö/Glimt | 0:3 | 0:3 |
1. PŘEDKOLO (8. července, odvety 15. července) | ||||
---|---|---|---|---|
Stjarnan | Bohemians Dublin | 1:1 | 0:3 | |
Liepaja | Struga | 1:1 | 4:1 | |
Sileks | Petrocub Hincesti | 1:1 | 0:1 | |
Noah | KuPS Kuopio | 1:0 | 0:5 | |
Inter Turku | Puskás Akadémia | 1:1 | 0:2 | |
Honka Espoo | NSÍ Runavík | 0:0 | 3:1 | |
Sant Julia | Gzira | 0:0 | 1:1, 3:5 na pen. | |
RFS | KÍ Klaksvík | 2:3 | 4:2p | |
Suduva | Valmiera | 2:1 | 0:0 | |
Levadia Tallinn | St Joseph's | 3:1 | 1:1 | |
Dundalk | Newtown | 4:0 | 1:0 | |
Žilina | Dila Gori | 5:1 | 1:2 | |
Racing-Union | Breidablik (Isl.) | 2:3 | 0:2 | |
Milsami Orhei | FK Sarajevo | 0:0 | 1:0 | |
Glentoran | The New Saints | 1:1 | 0:2 | |
Europa | Kauno Žalgiris | 0:0 | 0:2 | |
Fehérvár | Ararat Jerevan | 1:1 | 0:2 | |
Bala Town | Larne | 0:1 | 0:1 | |
Paide Linnameeskond | Vratislav | 1:2 | 0:2 | |
Hafnarfjördur | Sligo Rovers | 1:0 | 2:1 | |
Partizani | Sfintul Gheorghe | 5:2 | 3:2 | |
Škupi | Llapi | 2:0 | 1:1 | |
Domžale | Swift Hesper | 1:0 | 1:1 | |
Birkirkara | La Fiorita | 1:0 | 1:1 | |
Drita | Dečič | 2:1 | 1:0 | |
Sutjeska | Gagra | 1:0 | 1:1 | |
Velež | Coleraine | 2:1 | 2:1 | |
Maribor | Urartu | 1:0 | 1:0 | |
Tre Penne | Dinamo Batumi | 0:4 | 0:3 | |
Široki Brijeg | Vllaznia | 3:1 | 0:3 | |
Mosta | Trnava | 3:2 | 0:2 | |
Moc Calpe | Santa Coloma | 1:1 | 0:4 | |
FK Podgorica | Laci | 1:0 | 0:3p |