Los soutěže
Základní skupiny
Skupina D | ||||
---|---|---|---|---|
16. 9. 2021 | Jablonec | Kluž | 1:0 | |
16. 9. 2021 | Randers FC | AZ Alkmaar | 2:2 | |
30. 9. 2021 | AZ Alkmaar | Jablonec | 1:0 | |
30. 9. 2021 | Kluž | Randers FC | 1:1 | |
21. 10. 2021 | Jablonec | Randers FC | 2:2 | |
21. 10. 2021 | Kluž | AZ Alkmaar | 0:1 | |
4. 11. 2021 | AZ Alkmaar | Kluž | 2:0 | |
4. 11. 2021 | Randers FC | Jablonec | 2:2 | |
25. 11. 2021 | Jablonec | AZ Alkmaar | 1:1 | |
25. 11. 2021 | Randers FC | Kluž | 2:1 | |
9. 12. 2021 | Kluž | Jablonec | 2:0 | |
9. 12. 2021 | AZ Alkmaar | Randers FC | 1:0 |
Skupina E | ||||
---|---|---|---|---|
14. 9. 2021 | Maccabi Haifa | Feyenoord Rotterdam | 0:0 | |
16. 9. 2021 | Slavia | Union Berlín | 3:1 | |
30. 9. 2021 | Union Berlín | Maccabi Haifa | 3:0 | |
30. 9. 2021 | Feyenoord Rotterdam | Slavia | 2:1 | |
21. 10. 2021 | Maccabi Haifa | Slavia | 1:0 | |
21. 10. 2021 | Feyenoord Rotterdam | Union Berlín | 3:1 | |
4. 11. 2021 | Union Berlín | Feyenoord Rotterdam | 1:2 | |
4. 11. 2021 | Slavia | Maccabi Haifa | 1:0 | |
25. 11. 2021 | Maccabi Haifa | Union Berlín | 0:1 | |
25. 11. 2021 | Slavia | Feyenoord Rotterdam | 2:2 | |
9. 12. 2021 | Feyenoord Rotterdam | Maccabi Haifa | 2:1 | |
9. 12. 2021 | Union Berlín | Slavia | 1:1 |
Skupina A | ||||
---|---|---|---|---|
14. 9. 2021 | Maccabi Tel Aviv | Alaškert | 4:1 | |
16. 9. 2021 | HJK Helsinky | LASK Linec | 0:2 | |
30. 9. 2021 | LASK Linec | Maccabi Tel Aviv | 1:1 | |
30. 9. 2021 | Alaškert | HJK Helsinky | 2:4 | |
21. 10. 2021 | Alaškert | LASK Linec | 0:3 | |
21. 10. 2021 | HJK Helsinky | Maccabi Tel Aviv | 0:5 | |
4. 11. 2021 | LASK Linec | Alaškert | 2:0 | |
4. 11. 2021 | Maccabi Tel Aviv | HJK Helsinky | 3:0 | |
25. 11. 2021 | HJK Helsinky | Alaškert | 1:0 | |
25. 11. 2021 | Maccabi Tel Aviv | LASK Linec | 0:1 | |
9. 12. 2021 | LASK Linec | HJK Helsinky | 3:0 | |
9. 12. 2021 | Alaškert | Maccabi Tel Aviv | 1:1 |
Skupina B | ||||
---|---|---|---|---|
16. 9. 2021 | Famagusta | Partizan Bělehrad | 0:2 | |
16. 9. 2021 | Flora Tallinn | Gent | 0:1 | |
30. 9. 2021 | Gent | Famagusta | 2:0 | |
30. 9. 2021 | Partizan Bělehrad | Flora Tallinn | 2:0 | |
21. 10. 2021 | Famagusta | Flora Tallinn | 2:2 | |
21. 10. 2021 | Partizan Bělehrad | Gent | 0:1 | |
4. 11. 2021 | Flora Tallinn | Famagusta | 2:2 | |
4. 11. 2021 | Gent | Partizan Bělehrad | 1:1 | |
4. 11. 2021 | Gent | Partizan Bělehrad | 0:0 | |
25. 11. 2021 | Famagusta | Gent | 1:0 | |
25. 11. 2021 | Flora Tallinn | Partizan Bělehrad | 1:0 | |
9. 12. 2021 | Partizan Bělehrad | Famagusta | 1:1 | |
9. 12. 2021 | Gent | Flora Tallinn | 1:0 |
Skupina C | ||||
---|---|---|---|---|
16. 9. 2021 | AS Řím | CSKA Sofie | 5:1 | |
16. 9. 2021 | Bodö | Zorja Luhansk | 3:1 | |
30. 9. 2021 | Zorja Luhansk | AS Řím | 0:3 | |
30. 9. 2021 | CSKA Sofie | Bodö | 0:0 | |
21. 10. 2021 | Bodö | AS Řím | 6:1 | |
21. 10. 2021 | CSKA Sofie | Zorja Luhansk | 0:1 | |
4. 11. 2021 | Zorja Luhansk | CSKA Sofie | 2:0 | |
4. 11. 2021 | AS Řím | Bodö | 2:2 | |
25. 11. 2021 | Bodö | CSKA Sofie | 2:0 | |
25. 11. 2021 | AS Řím | Zorja Luhansk | 4:0 | |
9. 12. 2021 | Zorja Luhansk | Bodö | 1:1 | |
9. 12. 2021 | CSKA Sofie | AS Řím | 2:3 |
Skupina F | ||||
---|---|---|---|---|
16. 9. 2021 | Slovan Bratislava | FC Kodaň | 1:3 | |
16. 9. 2021 | Lincoln Red Imps | PAOK Soluň | 0:2 | |
30. 9. 2021 | PAOK Soluň | Slovan Bratislava | 1:1 | |
30. 9. 2021 | FC Kodaň | Lincoln Red Imps | 3:1 | |
21. 10. 2021 | FC Kodaň | PAOK Soluň | 1:2 | |
21. 10. 2021 | Slovan Bratislava | Lincoln Red Imps | 2:0 | |
4. 11. 2021 | Lincoln Red Imps | Slovan Bratislava | 1:4 | |
4. 11. 2021 | PAOK Soluň | FC Kodaň | 1:2 | |
25. 11. 2021 | Slovan Bratislava | PAOK Soluň | 0:0 | |
25. 11. 2021 | Lincoln Red Imps | FC Kodaň | 0:4 | |
9. 12. 2021 | FC Kodaň | Slovan Bratislava | 2:0 | |
9. 12. 2021 | PAOK Soluň | Lincoln Red Imps | 2:0 |
Skupina G | ||||
---|---|---|---|---|
16. 9. 2021 | Stade Rennes | Tottenham | 2:2 | |
16. 9. 2021 | NŠ Mura | Vitesse Arnhem | 0:2 | |
30. 9. 2021 | Vitesse Arnhem | Stade Rennes | 1:2 | |
30. 9. 2021 | Tottenham | NŠ Mura | 5:1 | |
21. 10. 2021 | NŠ Mura | Stade Rennes | 1:2 | |
21. 10. 2021 | Vitesse Arnhem | Tottenham | 1:0 | |
4. 11. 2021 | Tottenham | Vitesse Arnhem | 3:2 | |
4. 11. 2021 | Stade Rennes | NŠ Mura | 1:0 | |
25. 11. 2021 | NŠ Mura | Tottenham | 2:1 | |
25. 11. 2021 | Stade Rennes | Vitesse Arnhem | 3:3 | |
9. 12. 2021 | Vitesse Arnhem | NŠ Mura | 3:1 | |
20. 12. 2021 | Tottenham | Stade Rennes | 0:3 |
Skupina H | ||||
---|---|---|---|---|
16. 9. 2021 | Kajrat Almaty | Omonia Nikosia | 0:0 | |
16. 9. 2021 | Karabach | Basilej | 0:0 | |
16. 9. 2021 | Dinamo Záhřeb | West Ham | ||
30. 9. 2021 | Basilej | Kajrat Almaty | 4:2 | |
30. 9. 2021 | Omonia Nikosia | Karabach | 1:4 | |
21. 10. 2021 | Karabach | Kajrat Almaty | 2:1 | |
21. 10. 2021 | Basilej | Omonia Nikosia | 3:1 | |
4. 11. 2021 | Kajrat Almaty | Karabach | 1:2 | |
4. 11. 2021 | Omonia Nikosia | Basilej | 1:1 | |
25. 11. 2021 | Kajrat Almaty | Basilej | 2:3 | |
25. 11. 2021 | Karabach | Omonia Nikosia | 2:2 | |
9. 12. 2021 | Omonia Nikosia | Kajrat Almaty | 0:0 | |
9. 12. 2021 | Basilej | Karabach | 3:0 |