Liga mistrů 2018/2019

Finále
1. června v madridu (atlétiCo)
Tottenham Hotspur Liverpool -:- -:-
semifinále
30. dubna a 1. května, odvety 7. a 8. května
Barcelona Liverpool 3:0 0:4
Tottenham Hotspur Ajax Amsterdam 0:1 3:2
Čtvrtfinále
9. a 10. dubna, odvety 16. a 17. dubna
Liverpool Porto 2:0 4:1
Tottenham Hotspur Manchester City 1:0 3:4
Ajax Amsterdam Juventus Turín 1:1 2:1
Manchester United Barcelona 0:1 0:3
osmifinále
12., 13., 19. a 20. února., odvety 5., 6., 12. a 13. března
AS Řím FC Porto 2:1 1:3 po prodl.
Manchester United Paris St. Germain 0:2 3:1
Tottenham Hotspur Borussia Dortmund 3:0 1:0
Ajax Amsterdam Real Madrid 1:2 4:1
Olympique Lyon Barcelona 0:0 1:5
Liverpool Bayern Mnichov 0:0 3:1
Atlético Madrid Juventus Turín 2:0 0:3
Schalke 04 Manchester City 2:3 0:7

ZÁKLADNÍ SKUPINY

Poznámka: kliknutím na název skupiny se zobrazí výsledky, zbývající los i tabulka

SKUPINA G
Mužstvo Z V R P S B
1. Real Madrid 6 4 0 2 12:5 12
2. AS Řím 6 3 0 3 11:8 9
3. Plzeň 6 2 1 3 7:16 7
4. CSKA Moskva 6 2 1 3 8:9 7
SKUPINA A
Mužstvo Z V R P S B
1. Dortmund 6 4 1 1 10:2 13
2. Atlético Madrid 6 4 1 1 9:6 13
3. Bruggy 6 1 3 2 6:5 6
4. Monako 6 0 1 5 2:14 1
SKUPINA B
Mužstvo Z V R P S B
1. Barcelona 6 4 2 0 14:5 14
2. Tottenham 6 2 2 2 9:10 8
3. Inter Milán 6 2 2 2 6:7 8
4. Eindhoven 6 0 2 4 6:13 2
SKUPINA C
Mužstvo Z V R P S B
1. Paříž SG 6 3 2 1 17:9 11
2. Liverpool 6 3 0 3 9:7 9
3. Neapol 6 2 3 1 7:5 9
4. CZ Bělehrad 6 1 1 4 5:17 4
SKUPINA D
Mužstvo Z V R P S B
1. FC Porto 6 5 1 0 15:6 16
2. Schalke 04 6 3 2 1 6:4 11
3. Galatasaray 6 1 1 4 5:8 4
4. Lokomotiv Moskva 6 1 0 5 4:12 3
SKUPINA E
Mužstvo Z V R P S B
1. Bayern Mnichov 6 4 2 0 15:5 14
2. Ajax 6 3 3 0 11:5 12
3. Benfica 6 2 1 3 6:11 7
4. AEK Atény 6 0 0 6 2:13 0
SKUPINA F
Mužstvo Z V R P S B
1. Manchester City 6 4 1 1 16:6 13
2. Olympique Lyon 6 1 5 0 12:11 8
3. Šachtar Doněck 6 1 3 2 8:16 6
4. Hoffenheim 6 0 3 3 11:14 3
SKUPINA H
Mužstvo Z V R P S B
1. Juventus 6 4 0 2 9:4 12
2. Manchester U. 6 3 1 2 7:4 10
3. Valencie 6 2 2 2 6:6 8
4. Young Boys Bern 6 1 1 4 4:12 4

KVALIFIKACE

4. PŘEDKOLO (21. a 22. srpna - odvety 28.  a 29. srpna)
NEMistrovská část
Ajax Amsterdam Dynamo Kyjev 3:1 0:0
Benfica Lisabon PAOK Soluň 1:1 4:1
Mistrovská část
Crvena zvezda Bělehrad Salcburk 0:0 2:2
BATE Borisov PSV Eindhoven 2:3 0:3
Young Boys Bern Dinamo Záhřeb 1:1 2:1
Vidi Székesfehérvár AEK Athény 1:2 1:1
3. PŘEDKOLO (7. a 8. srpna - odvety 14.  a 15. srpna)
NEMistrovská část
Slavia Dynamo Kyjev 1:1 0:2
Standard Lutych Ajax 2:2 0:3
Benfica Lisabon Fenerbahce Istanbul 1:0 1:1
PAOK Soluň Spartak Moskva 3:2 0:0
Mistrovská část
Celtic AEK Atény 1:1 1:2
Salcburk Škëndija Tetovo 3:0 1:0
Crvena zvezda Bělehrad Spartak Trnava 1:1 2:1P
Karabach BATE Borisov 0:1 1:1
Astana Dinamo Záhřeb 0:2 0:1
Malmö Mol Vidi Székesfehérvár 1:1 0:0
2. PŘEDKOLO (24. a 25. ČERVENCE - odvety 31. července a 1. srpna)
Mistrovská část
Astana Midtjylland 2:1 0:0
Ludogorec Razgrad (Bulh.) Videoton Székesfehérvár (Maď.) 0:0 0:1
Kukësi (Alb.) Karabach 0:0 0:3
Kluž Malmö 0:1 1:1
Dinamo Záhřeb Hapoel Beerševa (Izr.) 5:0 2:2
CZ Bělehrad Süduva Marijampole (Lit.) 3:0 2:0
BATE Borisov HJK Helsinky 0:0 2:1
Shkëndija (Mak.) Šeriff Tiraspol (Mold.) 1:0 0:0
Legia Varšava Trnava 0:2 1:0
Celtic Glasgow Rosenborg Trondheim 3:1 0:0
NEMistrovská část
 PAOK Soluň Basilej 2:1 3:0
Ajax Amsterdam Sturm Štýrský Hradec 2:0 3:1

1. PŘEDKOLO (10. a 11. července, odvety 17. a 18. července)
Torpedo Kutaisi (Gruz.)  Šeriff Tiraspol (Mold.) 2:1 0:3
Shkëndija (Mak.)  The New Saints (Wales) 5:0 0:4
Süduva Marijampole (Lit.) APOEL Nikósie 3:1 0:1
Olimpija Lublaň (Slov.) Karabach (Ázerb.) 0:1 0:0
F91 Dudelange (Luc.) Videoton Székesfehérvár (Maď.) 1:1 1:2
Drita (Kos.) Malmö 0:3 0:2
Víkingur Göta (Faer. ostr.) HJK Helsinky 1:2 1:3
Ludogorec Razgrad (Bulh.) Crusaders (Sev. Ir.), 7:0 2:0
Cork City (Ir.) Legia Varšava 0:1 0:3
Valur Reykjavík Rosenborg Trondheim 1:0 1:3
Kukësi (Alb.) Valletta (Malta) 0:0 1:1
Flora Tallinn Hapoel Beerševa (Izr.) 1:4 1:3
Spartaks Jürmala (Lot.) CZ Bělehrad 0:0 0:2
Alaškert (Arm.) Celtic Glasgow 0:3 0:3
Trnava Zrinjski Mostar (Bosna) 1:0 1:1
Astana Sutjeska Nikšič (Č. Hora) 1:0 2:0

Historie Ligy mistrů

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu
2018: Real Madrid - Liverpool 3:1
2017: Real Madrid - Juventus Turín 4:1
2016: Real Madrid - Atlético Madrid 1:1, 5:3 penalty
2015: Juventus Turín - FC Barcelona 1:3
2014: Real Madrid - Atlético Madrid 4:1 po prodloužení
2013: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund 2:1
2012: Chelsea - Bayern Mnichov 1:1, na penalty 4:2 
2011: Barcelona - Manchester United 3:1
2010: Inter Milán - Bayen Mnichov 2:0
2009: Barcelona - Manchester 2:0
2008: Manchester - Chelsea 1:1, 6:5 na penalty
2007: AC Milán - FC Liverpool 2:1
2006: FC Barcelona - FC Arsenal 2:1
2005: FC Liverpool - AC Milán 3:3, na pen. 3:2
2004: FC Porto - AS Monako 3:0
2003: AC Milán - Juventus Turín 0:0, na pen. 3:2
2002: Real Madrid - Bayer Leverkusen 2:1
2001: Bayern Mnichov - FC Valencie 1:1, na pen. 5:4
2000: Real Madrid - FC Valencie 3:0
1999: Manchester United - Bayern Mnichov 2:1
1998: Real Madrid - Juventus Turín 1:0
1997: Borussia Dortmund - Juventus Turín 3:1
1996: Juventus Turín - Ajax Amsterdam 1:1, na pen. 4:2
1995: Ajax Amsterdam - AC Milán 1:0
1994: AC Milán - FC Barcelona 4:0
1993: Olympique Marseille - AC Milán 1:0
1992: FC Barcelona - Sampdoria Janov 1:0 po prodl.

Tipsport

Liga mistrůEvropská liga
Tottenham-Liverpool4.193.701.93
Chelsea - Arsenal2.373.453.19
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Najdete na iDNES.cz