Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. ledna 2023 Ingrid

Sportovní výsledky 21. 1. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Přípravné zápasy

Přidat do mých lig
konec
1. FC Slovácko
NK Bravo
2:1
konec
FK Mladá Boleslav
Banská Bystrica
4:3
konec
FK Pardubice
Viktoria Žižkov
3:1

Belgická liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waregem
Westerlo
1:1
konec
Mechelen
Kortrijk
3:2
konec
Ostende
Cercle Bruggy
1:2
konec
Saint-Gilloise
Lovaň
1:0

Nizozemská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nijmegen
Emmen
3:1
konec
Leeuwarden
Sparta Rotterdam
0:3
konec
PSV Eindhoven
Arnhem
1:0

Portugalská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pacos Ferreira
Braga
1:2
konec
Santa Clara
Benfica Lisabon
0:3
konec
Guimaraes
FC Porto
0:1

Řecká liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
OFI Kréta
Asteras Tripolis
1:0
konec
Aris Soluň
Volos
3:0

Turecká liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kasimpasa
Basaksehir
1:3
konec
Galatasaray
Antalyaspor
2:1

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
TPS Turku
Sport Vaasa
3:0
konec
Hämeenlinna
Tappara Tampere
3:4 v prodl.
konec
KalPa Kuopio
Pelicans Lahti
5:3
konec
Kärpät Oulu
IFK Helsinky
1:2
konec
Kouvola
Ilves Tampere
0:4
konec
Lukko Rauma
Ässät Pori
1:2 po sam. nájezdech
konec
SaiPa Lappeenranta
Jukurit Mikkeli
1:2

Švédská liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Färjestad
Skelleftea
1:2
konec
Linköping
Lulea
2:3
konec
Timra
Oskarshamn
4:1
konec
Örebro
HV 71
5:2
konec
Rögle
Malmö
2:1 po sam. nájezdech
konec
Växjö
Leksand
2:3 v prodl.

Švýcarská liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Lugano
2:3 po sam. nájezdech
konec
Fribourg-Gottéron
Zug
1:2 po sam. nájezdech
konec
Kloten
Ambri-Piotta
3:4 po sam. nájezdech
konec
Langnau
Lausanne
4:5 v prodl.
konec
Ženeva
Biel
4:1

Melbourne (Aust.) - Australian Open

Dvouhra žen - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Garciaová (4-Fr.)
Siegemundová (Něm.)
1:6, 6:3, 6:3
konec
Sabalenková (5-Běl.)
Mertensová (26-Belg.)
6:2, 6:3
konec
Bencicová (12-Švýc.)
Giorgiová (It.)
6:2, 7:5
konec
Linetteová (Pol.)
Alexandrovová (19-Rus.)
6:3, 6:4
konec
Čang Šuaj (23-Čína)
Volynetsová (USA)
6:3, 6:2
konec
Vekičová (Chorv.)
Párrizasová (Šp.)
6:2, 6:2

Melbourne (Aust.) - Australian Open

Dvouhra mužů - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (4-Srb.)
Dimitrov (27-Bulh.)
7:6 (9:7), 6:3, 6:4
konec
Rubljov (5-Rus)
Evans (25-Brit.)
6:4, 6:2, 6:3
konec
Rune (9-Dán.)
Humbert (Fr.)
6:4, 6:2, 7:6 (7:5)
konec
De Minaur (22-Austr.)
Bonzi (Fr.)
7:6 (7:0), 6:2, 6:1
konec
Bautista (24-Šp.)
Murray (Brit.)
6:1, 6:7 (7:9), 6:3, 6:4
konec
Shelton (USA)
Popyrin (Austr.)
6:3, 7:6 (7:4), 6:4
konec
Paul (USA)
Brooksby (USA)
6:1, 6:4, 6:3
konec
Wolf (USA)
Mmoh (USA)
6:4, 6:1, 6:2

Melbourne (Aust.) - Australian Open

Čtyřhra mužů - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Molčan, Lehečka (SR/ČR)
Erier, Miedler (Rak.)
7:5, 7:5

Melbourne (Aus.) - Australian Open

Čtyřhra žen - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková, Siniaková (1-ČR)
L. Fruhvirtová, Riskeová-Amritrajová (ČR/USA)
6:2, 6:2

Jablonec nad Nisou - Jablonecká hala, mezinárodní mítink bronzové kategorie World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Muži:
60 m:
1. Özer (Tur.) 6,58, ...3. Veleba 6,64, 5. Stromšík (oba ČR) 6,68
100 m: 1. Özer 10,31
60 m př.: 1. Svoboda (ČR) 7,59
dálka: 1. Roach (Brit.) 773, 2. Juška (ČR) 772
koule: 1. Staněk (ČR) 21,43, 2. Toader (Rum.) 20,36

Ženy:
60 m:
1. Asherová-Smithová (Brit.) 7,09, ...3. Maňasová (ČR) 7,34
60 m př.: 1. Vokálová (ČR) 8,15
dálka: 1. Martynovová (Ukr.) 622

Anterselva (It.) - Závody Světového poháru

Stíhací závody

Přidat do mých lig

Muži (12,5 km): 1. J. T. Bö 31:24,4 (2 trest. okruhy), 2. Laegreid (oba Nor.) -40,2 (0), 3. Ponsiluoma (Švéd.) -1:02,1 (2), 4. Rees (Něm.) -1:34,3 (1), 5. Dale -2:00,8 (1), 6. Christiansen (oba Nor.) -2:17,8 (4), ...17. Krčmář -3:10,7 (3), 46. Václavík (oba ČR) -5:31,2 (6).
Průběžné pořadí SP (po 14 z 21 závodů): 1. J. T. Bö 1139, 2. Laegreid 920, 3. Christiansen 588, 4. Fillon Maillet (Fr.) 483, 5. Ponsiluoma 467, 6. Dale 460, ...15. Krčmář 362, 42. Štvrtecký 59, 51. Mikyska 41, 75. Mareček (všichni ČR) 8.

Ženy (10 km): 1. Herrmannová-Wicková (Něm.) 29:53,1 (2 trest. okruhy), 2. Vittozziová (It.) -11,0 (0), 3. E. Öbergová -17,2 (2), 4. H. Öbergová (obě Švéd.) -21,5 (3), 5. Olsbuová-Röiselandová (Nor.) -25,4 (3), 6. Davidová -27,6 (2), ...42. Voborníková -4:13,3 (4), 49. Charvátová (všechny ČR) -5:44,0 (7).
Průběžné pořadí (po 14 z 21 závodů): 1. Simonová (Fr.) 811, 2. E. Öbergová 735, 3. Vittozziová 641, 4. Wiererová (It.) 603, 5. Herrmannová-Wicková 588, 6. Hauserová (Rak.) 506, ...8. Davidová 495, 29. Jislová 134, 52. Voborníková 50, 76. Václavíková 2, 77. Charvátová (všechny ČR) 1.

Bansko (Bul.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Caviezel (Švýc.), 2. Obmann (Rak.), 3. Coratti (It.)
Průběžné pořadí SP v paralelních závodech (po 6 z 13 závodů): 1. Prommegger 326, 2. Payer (oba Rak.) 288, 3. Caviezel 280

Ženy: 1. Zoggová (Švýc.), 2. Schöffmannová (Rak.), 3. Keiserová (Švýc.), ...7. Maděrová (ČR)
Průběžné pořadí SP v paralelních závodech (po 6 z 13 závodů): 1. Zoggová 333, 2. Ulbingová (Rak.) 311, 3. Hofmeisterová (Něm.) 282, ...20. Maděrová 93, 34. Šonková (ČR) 10

Cortina d’Ampezzo (It.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Štuhecová (Slovin.) 1:04,73, 2. Lieová (Nor.) -0,26, 3. Curtoniová (It.) -0,34, 4. Mowinckelová (Nor.) a Gutová-Behramiová obě -0,35, 6. Nuferová (obě Švýc.) -0,37.
Průběžné pořadí sjezdu (po 6 z 9 závodů): 1. Goggiaová (It.) 480, 2. Štuhecová 372, 3. Curtoniová 278, 4. Suterová (Švýc.) 218, 5. Weidleová (Něm.) 203, 6. Ortliebová (Rak.) 196.
Průběžné pořadí SP (po 23 z 39 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 1281, 2. Vlhová (SR) 796, 3. Gutová-Behramiová 731, 4. Brignoneová (It.) 572, 5. Goggiaová 570, 6. Holdenerová (Švýc.) 569, ...52. Dubovská (ČR) 94.

Idre Fjäll (Švéd.) - Závod Světového poháru v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. D. Mobärg (Švéd.), 2. Howden (Kan.), 3. E. Mobärg (Švéd.), ...47. Paulus (ČR) vyřazen v kvalifikaci.
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 14 závodů): 1. Howden 381, 2. Graf (Rak.) 292, 3. D. Mobärg 260.

Ženy: 1. Näslundová (Švéd.), 2. Smithová (Švýc.), 3. Maierová (Něm.), ...11. Kučerová (ČR) vyřazena ve čtvrtfinále.
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 14 závodů): 1. Näslundová 600, 2. Smithová 340, 3. Thompsonová (Kan.) 314, ...23. Kučerová 42.

Kitzbühel (Rak.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd:
1. Kilde (Nor.) 1:56,90, 2. Clarey (Fr.) -0,67, 3. Ganong (USA) -0,95, 4. Casse (It.) -0,99, 5. Kriechmayr (Rak.) -1,30, 6. Alexander (Kan.) a Striedinger (Rak.) oba -1,50.
Průběžné pořadí sjezdu (po 8 z 11 závodů): 1. Kilde 620, 2. Kriechmayr 464, 3. Odermatt (Švýc.) 386, 4. Clarey 276, 5. Casse 233, 6. Crawford (Kan.) 227.
Průběžné pořadí SP (po 21 z 38 závodů): 1. Odermatt 1186, 2. Kilde 961, 3. Kriechmayr 677, 4. Kristoffersen 665, 5. Braathen (Nor.) 525, 6. Meillard (Švýc.) 507.

Laax (Švýc.) - Závod Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

U-rampa:
Muži:
1. Hirano (Jap.) 95,25, 2. James (Austr.) 95,00, 3. Tocuka (Jap.) 91,50.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. James 180, 2. Scherrer (Švýc.) 116, 3. Hirano 114.

Ženy: 1. Onová (Jap.) 89,50, 2. Wu Šao-tchung (Čína) 89,00, 3. Mastrová (USA) 82,50, ...20. Pančochová (ČR) 33,75.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Onová 160, 2. Castelletová (Šp.) 150, 3. Hoskingová (Kan.) 125, ...20. Pančochová 26.

Platí výsledky z kvalifikace, závod byl kvůli špatnému počasí zrušen.

Livigno (It.) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint volně:
Muži:
1. Klaebo (Nor.) 2:28,38, 2. Jouve (Fr.) -0,35, 3. Riebli (Švýc.) -1,44, 4. Golberg (Nor.) -2,93, 5. Grond (Švýc.) -3,66, 6. Jay (Fr.) -10,07, ...9. Novák - vyřazen v semifinále, 14. Černý - vyřazen ve čtvrtfinále, 37. Šeller, 46. Fellner (všichni ČR) - vyřazeni v kvalifikaci.
Průběžné pořadí SP (po 19 z 31 závodů): 1. Klaebo 1397, 2. Golberg 1314, 3. Pellegrino (It.) 1057, 4. Holund 876, 5.Krüger (oba Nor.) 844, 6. Halfvarsson (Švéd.) 793, 7. Novák 740, ...60. Černý 164, 92. Šeller 70, 115. Fellner 47.

Ženy: 1. Sundlingová 2:45,70, 2. Dahlqvistová -1,05, 3. Ribomová (všechny Švéd.) -1,30, 4. Fähndrichová (Švýc.) -1,47, 5. Svahnová (Švéd.) -3,32, 6. Kernová (USA) -7,34, ...10. Janatová - vyřazena v semifinále, 34. P. Nováková (obě ČR) - vyřazena v kvalifikaci.
Průběžné pořadí SP (po 19 z 31 závodů): 1. T. U. Wengová (Nor.) 1447, 2. Karlssonová (Švéd.) 1160, 3. Niskanenová (Fin.) 1019, 4. Digginsová (USA) 1004, 5. Hennigová (Něm.) 992, 6. Brennanová (USA) 938, ...28. Janatová 388, 43. Beranová 229, 45. Razýmová 214, 81. Antošová 72, 103. P. Nováková 25, 124. A. Nováková (všechny ČR) 6.

Sapporo (Jap.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kraft (Rak.) 283,5 b. (139+135,5 m), 2. Granerud (Nor.) 277,9 (129,5+132), 3. R. Kobajaši (Jap.) 276,1 (129+137,5), 4. Kubacki (Pol.) 264,8 (131,5+128), 5. Tschofenig 257,9 (135+128,5), 6. Fettner (oba Rak.) 255,2 (127+133,5), ...Koudelka, Rýdl (oba ČR) nepostoupili z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 15 z 32 závodů): 1. Kubacki 1140, 2. Granerud 1036, 3. Lanišek (Slovin.) 912, 4. Kraft 798, 5. Žyla (Pol.) 596, 6. Fettner 467, ...60. Koudelka 1.

Sv. Anton (Rak.) - Mistrovství světa juniorů ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - obří slalom: 1. Aronssonová Elfmanová (Švéd.) 2:06,02 (56,29+1:09,73), 2. Grobová (Švýc.) -1,06 (56,57+1:10,51), 3. Colturiová (Alb.) -1,24 (56,80+1:10,46), ...C. Sommerová (ČR) nedokončila 1. kolo

Kooperativa Národní basketbalová liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Basket Brno
BK Armex Děčín
96:86 po prodl. (23:16, 39:42, 64:61, 81:81)
konec
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
85:87 (25:26, 50:52, 63:66)
konec
NH Ostrava
BC Geosan Kolín
69:75 (21:20, 45:33, 49:49)
konec
BK KVIS Pardubice
BK Opava
76:64 (17:17, 39:26, 61:49)
konec
Královští sokoli Hradec Králové
SK Slavia Praha
62:73 (16:24, 35:35, 53:57)
konec
BK Redstone Olomoucko
BK Sluneta Ústí nad Labem
86:93 (20:27, 44:51, 65:72)

Chance Ženská basketbalová liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sokol Hradec Králové
USK Praha
25:116 (11:23, 15:49, 20:86)
konec
Slovanka
BLK Slavia Praha
66:74 (16:15, 27:33, 44:54)
konec
BK Žabiny Brno
KP Brno
91:72 (24:19, 43:36, 70:62)
konec
Atlanta Hawks
New York Knicks
139:124
konec
Cleveland Cavaliers
Golden State Warriors
114:120
konec
Dallas Mavericks
Miami Heat
115:90
konec
Denver Nuggets
Indiana Pacers
134:111
konec
Los Angeles Lakers
Memphis Grizzlies
122:121
konec
Orlando Magic
New Orleans Pelicans
123:110
konec
Sacramento Kings
Oklahoma City Thunder
118:113
konec
San Antonio Spurs
Los Angeles Clippers
126:131
konec
Utah Jazz
Brooklyn Nets
106:117

Extraliga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Ostrava
3:0 (14, 18, 12)
konec
Příbram
Liberec
0:3 (-19, -17, -19)
konec
Ústí nad Labem
Odolena Voda
0:3 (-23, -13, -26)
konec
Benátky nad Jizerou
Lvi Praha
1:3 (23, -15, -24, -11)
konec
Kladno
Zlín
3:1 (20, -22, 16, 21)
konec
Beskydy
České Budějovice
0:3 (-15, -19, -21)

Extraliga žen

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Přerov
3:0 (24, 22, 17)
konec
Liberec
Šternberk
3:0 (10, 13, 21)
konec
Frýdek-Místek
Olymp Praha
2:3 (23, -23, -22, 27, -12)
konec
Olomouc
Prostějov
3:0 (16, 20, 23)

Český pohár žen

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Šelmy Brno
3:0 (24, 27, 15)

Monte Carlo (Mon.) - Rallye Monte Carlo, úvodní podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 3. dnu:
1. Ogier, Landais (Fr./Toyota Yaris) 2:27:11,5, 2. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -16,0, 3. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -32,0, 4. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -56,5, 5. Tänak, Jarveoja (Est./Ford Puma) -1:37,3, 6. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -3:08,8, ...13. Cais, Těšínský (ČR/Škoda Fabia RS) -9:05,6.

Austrálie - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

4. etapa (133,2 km)
1. Coquard (Fr./Cofidis) 2:53:41, 2. Bettiol (It./EF Education-EasyPost), 3. Page (Fr./Intermarché-Circus-Wanty), 4. Penhoët (Fr./Groupama-FDJ), 5. Strong (N. Zél./Israel-Premier Tech), 6. Matthews (Austr./Jayco-AlUla) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Vine (Austr./SAE Team Emirates) 13:26:31, 2. S. Yates (Brit./Jayco-lUla), 3. Bilbao (Šp./Bahrain Victorious) oba -15, 4. Sheffield (USA/Ineos Grenadiers) -45, 5. Schmid (Švýc./Soudal-Quick-Step) -46, 6. Hayter (Brit./Ineos Grenadiers) -50.

První liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chrudim
Ústí nad Labem
12:1 (5:1)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Závody Světového poháru a mistrovství Evropy v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Dvojboby:
1. Lochner, Bruckert (Něm.) 1:51,50 (55,60+55,90), 2. Vogt, Michel (Švýc.) -0,05 (55,50+56,05), 3. Friedrich, Schüller (Něm.) -0,38 (55,53+56,35), ...11. Dvořák, Procházka -1,61 (56,50+56,61), 18. (v ME 16.) A. Dobeš, Procházka (všichni ČR) -3,14 (57,02+57,62).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 8 závodů): 1. Lochner 1292, 2. Friedrich 1236, 3. Hall (Brit.) 1206, ...12. A. Dobeš 456, 13. Dvořák 432.

Rabat (Mar.) - Světový pohár ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Trap
Muži:
1. Coward-Holley (Brit.) 32, 2. Kostelecký (ČR) 31, 3. Azevedo (Portug.).
Ženy: 1. Molnéová (Šp.) 29, 2. Saritürková-Temizdemirová (Tur.) 26, 3. Tozierová (USA), ...v kvalifikaci 17. Hrdličková (ČR).

stolní tenisPřidat do mých lig

Dauhá (Kat.) - Turnaj série WTT

Finále

Přidat do mých lig

Muži:
Dvouhra:

Calderano (Braz.) - Čang U-čin (Korea) 4:1 (10, -11, 3, 12, 7)

Čtyřhra:
Jü C’-jang, Čou Kchaj (Čína) - Čo Sung-min, An Če-hjon (Korea) 3:1 (-5, 7, 7, 9)

Ženy:
Dvouhra:

Fan S’-čchi - Čang Žuej (obě Čína) 4:3 (-6, -5, 5, 7, 9, -7, 5)

Čtyřhra:
Čang Žuej, Kchuaj Man (Čína) - Čon Či-hi, Šin Ju-pin (Korea) 3:1 (-5, 5, 8, 9)

Smíšená čtyřhra:
Kchuaj Man, Lin Š’-tung - Šin Ju-pin, Lim Čong-hun (Korea) 3:0 (4, 7, 7)