Muži - výška: 1. Ghazal (Sýr.) 225, koule: 1. Staněk (ČR) 21,69, 2. Hamza (Eg.) 20,55, 3. Pezer (Bosna) 20,49, ...7. Procházka (ČR) 18,58.
Ženy - výška: 1. Čumačenková (Ukr.) 189, ...4. Krejčiříková (ČR) 179, koule: 1. Mittonová (Kan.) 18,84.
Muži - výška: 1. Ghazal (Sýr.) 225, koule: 1. Staněk (ČR) 21,69, 2. Hamza (Eg.) 20,55, 3. Pezer (Bosna) 20,49, ...7. Procházka (ČR) 18,58.
Ženy - výška: 1. Čumačenková (Ukr.) 189, ...4. Krejčiříková (ČR) 179, koule: 1. Mittonová (Kan.) 18,84.
Ženy - slalom: 1. Shiffrinová (USA) 1:33,85 (48,19+45,66), 2. Dürrová (Něm.) -0,60 (48,48+45,97), 3. Holdenerová (Švýc.) -1,31 (49,32+45,84), 4. Vlhová (SR) -1,56 (48,65+46,76), 5. Moltzanová (USA) -1,89 (50,03+45,71), 6. Swennová-Larssonová (Švéd.) -1,94 (49,83+45,96), ...21. Dubovská -3,16 (50,84+46,17), 33. Jelínková (50,97), Capová a Gašparíková (všechny ČR) nedokončily 1. kolo.
Průběžné pořadí slalomu (po 8 z 11 závodů): 1. Shiffrinová 705, 2. Holdenerová 530, 3. Vlhová 510, 4. Swennová-Larssonová 360, 5. Dürrová 335, 6. Aronssonová-Elfmanová (Švéd.) 224, ...17. Dubovská 104.
Průběžné pořadí SP (po 27 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1617, 2. Vlhová 946, 3. Gutová-Behramiová (Švýc.) 906, 4. Brignoneová (It.) 688, 5. Mowinckelová (Nor.) 675, 6. Holdenerová 647, ...52. Dubovská 104.
1. Granerud (Nor.) 440,7 b. (238+231 m), 2. Kraft (Rak.) 431,9 (232,5+234), 3. D. Prevc (Slovin.) 425,4 (236+224), 4. Žyla (Pol.) 423,0 (233,5+226,5), 5. Hörl (Rak.) 397,8 (212,5+223), 6. Zajc (Slovin.) 391,3 (205,5+243), ...Sakala (ČR) nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 17 z 32 závodů): 1. Granerud 1216, 2. Kubacki (Pol.) 1190, 3. Lanišek (Slovin.) 961, 4. Kraft 891, 5. Žyla 678, 6. Fettner (Rak.) 498, ...64. Koudelka (ČR) 1.
Muži - superobří slalom: 1. Odermatt (Švýc.) 1:25,57, 2. Kilde (Nor.) -0,35, 3. Casse (It.) -0,49, 4. Babinsky -0,63, 5. Kriechmayr -0,76, 6. Feurstein (všichni Rak.) -0,82, ...34. Zabystřan (ČR) -2,26.
Průběžné pořadí super-G (po 5 ze 7 závodů): 1. Odermatt 440, 2. Kilde 392, 3. Kriechmayr 254, 4. Rogentin (Švýc.) 173, 5. Pinturault (Fr.) 165, 6. Caviezel (Švýc.) 115.
Průběžné pořadí SP (po 26 z 38 závodů): 1. Odermatt 1286, 2. Kilde 1073, 3. Kristoffersen (Nor.) 779, 4. Kriechmayr 722, 5. Meillard (Švýc.) 692, 6. Braathen (Nor.) 671.
1. Althausová (Něm.) 258,8 b. (107+102 m), 2. Klinecová (Slovin.) 237,6 (102+105,5), 3. Strateová (Kan.) 236,3 (103+106,5), ...20. K. Indráčková (ČR) 193,3 (89,5+89,5).
Průběžné pořadí SP (po 14 z 26 závodů): 1. Pinkelnigová (Rak.) 1036, 2. Althausová 853, 3. Strömová (Nor.) 673, ...44. K. Indráčková 11.
Sprint klasicky:
Muži: 1. Jouve (Fr.) 2:39,14 min., 2. Klaebo -0,09, 3. Golberg (oba Nor.) -0,91, 4. Anger (Švéd.) -0,91, 5. Wiig (Nor.) -1,78, 6. Pellegrino (It.) -1,82, ...18. Šeller, 23. Černý, 28. Novák (všichni ČR) vyřazeni ve čtvrtfinále.
Průběžné pořadí SP (po 21 z 31 závodů): 1. Klaebo 1576, 2. Golberg 1489, 3. Pellegrino 1178, 4. Holund 948, 5. Krüger 844, 6. Tönseth (všichni Nor.) 802, ...8. Novák 790, 55. Černý 200, 87. Šeller 116, 109. Fellner (ČR) 53.
Ženy: 1. Skistadová (Nor.) 3:01,97, 2. Ribomová -0,70, 3. Dahlqvistová -1,78, 4. Svahnová (všechny Švéd.) -2,08, 5. Kernová (USA) -3,45, 6. Hagströmová (Švéd.) -9,24, ...19. Beranová vyřazena ve čtvrtfinále, 34. Janatová (obě ČR) vyřazena v kvalifikaci.
Průběžné pořadí SP (po 21 z 31 závodů): 1. T. U. Wengová (Nor.) 1447, 2. Karlssonová (Švéd.) 1160, 3. Niskanenová (Fin.) 1126, 4. Digginsová 1110, 5. Brennanová (obě USA) 1066, 6. Hennigová (Něm.) 992, ...26. Janatová 461, 41. Beranová 273, 44. Razýmová 260, 85. Antošová 72, 110. P. Nováková 25, 135. A. Nováková (všechny ČR) 6.
Muži: 1. Lamparter (Rak.) 25:19,2, 2. Geiger -20,3, 3. Schmid (oba Něm.) -22,7, 4. Ilves (Est.) -25,1, 5. Rehrl (Rak.) -25,3, 6. R. Jamamoto (Jap.) -32,6, ...34. Vytrval -3:03,1, 38. Portyk -3:13,1, 39. Pažout (všichni ČR) -3:36,8.
Průběžné pořadí SP (po 13 z 21 závodů): 1. Riiber (Nor.) 723, 2. Lamparter 695, 3. J. L. Oftebro (Nor.) 644, 4. Schmid 634, 5. Geiger 463, 6. R. Jamamoto 444, ...47. Portyk 10, 58. Vytrval 2.
Ženy: 1. Westvoldová Hansenová (Nor.) 14:58,6, 2. Sieffová (It.) -35,9, 3. Armbrusterová (Něm.) -36,0.
Průběžné pořadí SP (po 7 z 10 závodů): 1. Westvoldová Hansenová 700, 2. Armbrusterová 450, 3. Sieffová 420, ...28. Hradilová 27, 31. Koldovská (obě ČR) 18.
Junioři: 1. Grahn, 2. Danielsson (oba Švéd.), 3. Rantala (Fin.), ...14. Tuž, 19. Bauer (oba ČR) oba vyřazeni ve čtvrtfinále.
Juniorky: 1. Tossavainenová (Fin.), 2. Andreassenová (Nor.), 3. Erikssonová (Švéd.), ...v kvalifikaci 54. Vránová (ČR).
6. etapa (112,7 km): 1. Welsford (Austr.) 3:03:39, 2. Bennett (Ir.), 3. Gaviria (Kol.), 4. Jakobsen (Niz.), 5. Viviani (It.), 6. Sagan (SR), ...76. M. Vacek všichni stejný čas, 105. Hirt (oba ČR) -26.
Průběžné pořadí: 1. López (Kol.) 23:17:16, 2. Ganna (It.) -30, 3. Higuita -44, 4. Rubio -50, 5. Rivera -1:01, 6. Paredes (všichni Kol.) -1:19, ...29. M. Vacek -4:24, 40. Hirt -10:26.
Ženy - konečné pořadí: 1. Gubanovová (Gruz.) 199,91 b., 2. Hendrickxová (Belg.) 193,48, 3. Repondová (Švýc.) 192,51, 4. Kurakovová (Pol.) 186,90, 5. Pinzarroneová (Belg.) 185,92, 6. Petrokinová (Est.) 183,74, ...24. Rychtaříková (ČR) 123,13.
17:30 taneční páry - volný tanec.
1. Homa 275 (68+70+71+66), 2. Bradley 277 (70+73+68+66), 3. Morikawa 278 (67+72+70+69), 4. Ryder 279 (64+68+72+75), Theegala (všichni USA) 279 (66+72+71+70) a Im Song+če (Korea) 279 (68+74+67+70).
Muži
dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:23,517, 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) -0,171, 3. Y. Müller, Frauscher (Rak.) -0,192, ...14. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,429.
Ženy
jednotlivkyně: 1. Berreiterová 1:23,991, 2. Taubitzová -0,058, 3. Eitbergerová (všechny Něm.) -0,116.
dvojice: 1. Degenhardtová, Rosenthalová (Něm.) 1:17,619, 2. Egleová, Kippová (Rak.) -0,126, 3. Vötterová, Oberhoferová (It.) -0,187.
Dvojboby:
Muži (průběžné pořadí po 2 jízdách):
1. Lochner, Fleischhauer 2:10,91 (1:05,69+1:05,22), 2. Friedrich, Schüller (všichni Něm.) -0,32 (1:05,78+1:05,45), 3. Vogt, Michel (Švýc.) -0,39 (1:05,62+1:05,68), ...15. A. Dobeš, Procházka -2,10 (1:06,56+1:06,45), 23. Běhounek, Záleský (všichni ČR) -3,25 (1:06,86+1:07,30).