Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. ledna 2023 Ingrid

Sportovní výsledky 20. 1. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Tappara Tampere
4:2
konec
IFK Helsinky
Hämeenlinna
4:1
konec
Jyväskylä
Lukko Rauma
1:2
konec
Pelicans Lahti
Kouvola
3:1
konec
Sport Vaasa
TPS Turku
2:1

Německá liga

44. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Schwenningen
2:3
konec
Bietigheim-Bissingen
Iserlohn
2:4
konec
Düsseldorf
Kolín nad Rýnem
3:2
konec
Mannheim
Mnichov
5:1
konec
Wolfsburg
Straubing
4:3

Slovenská liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Liptovský Mikuláš
0:1
konec
Nové Zámky
Banská Bystrica
1:3
konec
Poprad
Košice
4:2
konec
Zvolen
Nitra
2:4
konec
Prešov
Spišská Nová Ves
4:3 v prodl.

Švédská liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
HV 71
Frölunda
6:3

Švýcarská liga

40. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajoie
Rapperswil
1:4
konec
Ambri-Piotta
Kloten
2:3
konec
Bern
Davos
2:4
konec
Biel
Ženeva
2:3 v prodl.
konec
Lausanne
Langnau
5:0
konec
Lugano
Curych
2:1
konec
Zug
Fribourg-Gottéron
5:3

Melbourne (Aust.) - Australian Open

Dvouhra mužů - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tsitsipas (3-Řec.)
Griekspoor (Niz.)
6:2, 7:6 (7:5), 6:3
konec
Sinner (15-It.)
Fucsovics (Maď.)
4:6, 4:6, 6:1, 6:2, 6:0
konec
Auger-Aliassime (6-Kan.)
F. Cerúndolo (28-Arg.)
6:1, 3:6, 6:1, 6:4
konec
Nišioka (31-Jap.)
McDonald (USA)
7:6 (8:6), 6:3, 6:2
konec
Hurkacz (10-Pol.)
Shapovalov (20-Kan.)
7:6 (7:3), 6:4, 1:6, 4:6, 6:3
konec
Chačanov (18-Rus.)
Tiafoe (16-USA)
6:3, 6:4, 3:6, 7:6 (11:9)
konec
Korda (29-USA)
Medveděv (7-Rus.)
7:6 (9:7), 6:3, 7:6 (7:4)

Melbourne (Aust.) - Australian Open

Dvouhra žen - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šwiateková (1-Pol.)
Bucsaová (Šp.)
6:0, 6:1
konec
Gauffová (7-USA)
Peraová (USA)
6:3, 6:2
konec
Ostapenková (17-Lot.)
Baindlová (Ukr.)
6:3, 6:0
konec
Pegulaová (3-USA)
Kosťuková (Ukr.)
6:0, 6:2
konec
Rybakinová (22-Kaz.)
Collinsová (13-USA)
6:2, 5:7, 6:2
konec
Azarenková (24-Běl.)
Keysová (10-USA)
1:6, 6:2, 6:1
konec
Ču Lin (Čína)
Sakkariová (6-Řec.)
7:6 (7:3), 1:6, 6:4

Melbourne (Aus.) - Australian Open

Čtyřhra žen - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
L. Fruhvirtová, Riskeová-Amritrajová (ČR/USA)
Panovová, Dzalamidzeová (Rus./Gruz.)
6:7 (4:7), 6:4, 7:5
konec
Kolodziejová, Vondroušová (ČR)
Barnettová, Nichollsová (Brit.)
3:6, 6:3, 7:5

Melbourne (Aus.) - Australian Open

Čtyřhra žen - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sutjiadiová, Katoová (16-Indon./Jap.)
Bouzková, Osoriová (ČR/Kol.)
6:3, 6:7 (4:7), 6:3

Anterselva (It.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

1. J. T. Bö (Nor.) 22:44,1 (1 trest. okruh), 2. Ponsiluoma (Švéd.) -31,4 (1), 3. Laegreid (Nor.) -37,3 (0), 4. Rees (Něm.) -56,7 (1), 5. Christiansen (Nor.) -57,0 (1), 6. Jacquelin (Fr.) -1:07,5 (1), ...18. Krčmář -1:40,3 (2), 51. Václavík -2:41,4 (4), 72. Štvrtecký -3:13,5 (4), 76. Mikyska -3:30,7 (2), 93. Hornig (všichni ČR) -4:26,5 (4).

Průběžné pořadí SP (po 13 z 21 závodů): 1. J. T. Bö 1049, 2. Laegreid 845, 3. Christiansen 548, 4. Fillon Maillet (Fr.) 455, 5. Doll (Něm.) 424, 6. T. Bö (Nor.) 418, ...15. Krčmář 338, 39. Štvrtecký 59, 50. Mikyska 41, 73. Mareček (ČR) 8.

Cortina d’Ampezzo (It.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Goggiaová (It.) 1:33,47, 2. Štuhecová (Slovin.) -0,13, 3. Weidleová (Něm.) -0,36, 4. Shiffrinová (USA) -0,50, 5. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,53, 6. Tipplerová (Rak.) -0,63.
Pořadí sjezdu (po 5 z 8 závodů): 1. Goggiaová 480, 2. Štuhecová 272, 3. C. Suterová (Švýc.) a Curtoniová (It.) obě 218, 5. Ortliebová (Rak.) 198, 6. Weidleová 187.
Průběžné pořadí SP (po 22 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1245, 2. Vlhová (SR) 796, 3. Gutová-Behramiová 681, 4. Brignoneová (It.) 572, 5. Goggiaová 570, 6. Holdenerová (Švýc.) 569, ...50. Dubovská (ČR) 94.

Kitzbühel (Rak.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Kriechmayr (Rak.) 1:56,16, 2. Schieder (It.) -0,23, 3. Hintermann (Švýc.) -0,31, 4. Goldberg (USA) -0,35, 5. Paris (It.) a Sejersted (Nor.) oba -0,39.
Průběžné pořadí sjezdu (po 7 z 11 závodů): 1. Kilde (Nor.) 520, 2. Kriechmayr 419, 3. Odermatt (Švýc.) 386, 4. Crawford (Kan.) 223, 5. Clarey (Fr.) 196, 6. Casse (It.) 183.
Průběžné pořadí SP (po 20 z 38 závodů): 1. Odermatt 1186, 2. Kilde 861, 3. Kristoffersen (Nor.) 665, 4. Kriechmayr 632, 5. Braathen (Nor.) 525, 6. Meillard (Švýc.) 507.

Sapporo (Jap.) - SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Muži:
1. R. Kobajaši (Jap.) 271,5 b. (135+130 m), 2. Kubacki (Pol.) 264,3 (137+125,5), 3. Granerud (Nor.) 262,6 (130,5+126), 4. Stoch (Pol.) 253,0 (133+123,5), 5. Kraft (Rak.) 252,6 (130+132), 6. Lanišek (Slovin.) 247,9 (130,5+127), ...41. Koudelka (ČR) 99,7 (114,5).
Průběžné pořadí SP (po 14 z 32 závodů): 1. Kubacki 1090, 2. Granerud 956, 3. Lanišek 912, 4. Kraft 698, 5. Žyla (Pol.) 567, 6. Fettner (Rak.) 427, ...58. Koudelka 1.

Sv. Anton (Rak.) - Mistrovství světa juniorů ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Super-G:
Junioři:
1. Hiltbrand 1:00,17, 2. Hächler (oba Švýc.) -0,03, 3. Wieser (Rak.) -0,11.
Juniorky: 1. Colturiová (Alb.) 1:01,64, 2. Grobová (Švýc.) -0,65, 3. Calabaová (It.) -0,72.

Euroliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anadolu Efes Istanbul
Bayern Mnichov
81:89
konec
Žalgiris Kaunas
Crvena zvezda Bělehrad
71:66
konec
Olympiakos Pireus
Real Madrid
73:60
konec
Milán
Villeurbanne
73:79

Chance Ženská basketbalová liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chomutov
Strakonice
97:63
konec
Boston Celtics
Golden State Warriors
121:118 po prodl.
konec
Detroit Pistons
Chicago Bulls
108:126
konec
Minnesota Timberwolves
Toronto Raptors
128:126
konec
Phoenix Suns
Brooklyn Nets
117:112
konec
Portland Trail Blazers
Philadelphia 76ers
95:105

Mistrovství světa mužů

Osmifinálová skupina I (Krakov)

Přidat do mých lig
konec
Slovinsko
Španělsko
26:31
konec
Írán
Francie
29:41
konec
Černá Hora
Polsko
20:27

Mistrovství světa mužů

Osmifinálová skupina II (Göteborg)

Přidat do mých lig
konec
Kapverdy
Portugalsko
23:35
konec
Brazílie
Maďarsko
25:28
konec
Island
Švédsko
30:35

Monte Carlo (Mon.) - Rallye Monte Carlo, úvodní podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 2. dnu: 1. Ogier, Landais (Fr./Toyota Yaris) 1:26:39,4, 2. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -36,0, 3. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -37,9, 4. Tänak, Jarveoja (Est./Ford Puma) -54,2, 5. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -1:02,3, 6. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -1:30,2, ...16. Cais, Těšínský (ČR/Škoda Fabia RS) -5:56,7.

Austrálie - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

3. etapa (116,8 km):
1. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) 2:48:10, 2. S. Yates (Brit./Jayco-AlUla), 3. Vine (Austr./SAE Team Emirates) oba stejný čas, 4. Matthews (Austr./Jayco-AlUla), 5. Byström (Nor./Intermarché-Circus-Wanty), 6. Tesfatsion (Er./Trek-Segafredo) všichni -28.
Průběžné pořadí: 1. Vine 10:32:50, 2. Bilbao -15, 3. S. Yates -16, 4. Sheffield (USA/Ineos Grenadiers) -45, 5. Schmid (Švýc./Soudal-Quick Step) -46, 6. Hayter (Brit./Ineos Grenadiers) -50.

První liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Helas Brno
Sparta Praha
3:2
konec
Mělník
Liberec
10:4
konec
Vysoké Mýto
Olomouc
10:8
konec
Česká Lípa
Perštejn
11:5

Lake Placid (USA) - Zimní světová univerziáda

Přidat do mých lig

Lední hokej:
Muži:

Česko - Ukrajina 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Závody Světového poháru a mistrovství Evropy v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Weston (Brit.) 1:54,16 (57,15+57,01), 2. Grotheer -0,35 (57,52+56,99), 3. Jungk (oba Něm.) -0,38 (57,67+56,87).
Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. Grotheer 1264, 2. Wyatt (Brit.) 1169, 3. Weston 1155.

Ženy: 1. Hermannová (Něm.) 1:56,52 (58,34+58,18), 2. Flocková (Rak.) -0,62 (58,51+4763), 3. Kreherová (Něm.) -0,63 (58,57+58,58), ...9. (v ME 6.) Fernstädtová (ČR) -1,62 (59,21+58,93).
Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. Hermannová 1253, 2. Rahnevová (Kan.) 1147, 3. Bosová (Niz.) 1145, ...7. Fernstädtová 896.

stolní tenisPřidat do mých lig

Čtvrtfinále Evropského poháru žen

odveta

Přidat do mých lig

Hodonín - Grand-Quevilly 3:1
Partyková - Coková 3:2 (3, 9, -8, -7, 5), Grofová - Li Samson 3:1 (8, -9, 9, 4), Ševčíková - Salpinová 2:3 (7, -10, 6, -8, -1), Partyková - Li Samson 3:1 (8, -6, 5, 11).

Zlatý zápas: 1:2 (Grofová - Salpinová 11:6, Partyková - Coková 8:11, Ševčíková -Li Samson 6:11.

První zápas 1:3, postoupilo Grand-Quevilly