Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. ledna 2023 Ingrid

Sportovní výsledky 1. 2. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

22. kolo

Přidat do mých lig
18:45
Eupen
Genk
– : –

Nizozemská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Waalwijk
Deventer
– : –

Polská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Legnica
Lech Poznaň
– : –

Portugalská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Marítimo
FC Porto
– : –
22:15
Sporting Lisabon
Braga
– : –

Skotská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
20:45
Aberdeen
St. Mirren
– : –
20:45
Celtic Glasgow
Livingston
– : –
20:45
Motherwell
St. Johnstone
– : –
20:45
Kilmarnock
Dundee United
– : –
20:45
Hearts
Glasgow Rangers
– : –

Turecká liga

22. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Gaziantep
Hatayspor
– : –
15:00
Kasimpasa
Giresunspor
– : –
18:00
Trabzonspor
Antalyaspor
– : –
18:00
Galatasaray
Ümraniyespor
– : –

Tanger (Mar.) - Mistrovství světa klubů

Předkolo

Přidat do mých lig
20:00
al-Ahlí
Auckland
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
17:30
Ilves Tampere
TPS Turku
– : –
17:30
Sport Vaasa
SaiPa Lappeenranta
– : –
17:30
Kärpät Oulu
Jyväskylä
– : –
17:30
Jukurit Mikkeli
Ässät Pori
– : –

Cali (Kol.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Chua chin (Thaj.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Lyon (Fr.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Whistler (Kan.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Euroliga mužů

22. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Anadolu Efes Istanbul
Žalgiris Kaunas
– : –
20:00
Alba Berlín
Monako
– : –
20:45
Real Madrid
Panathinaikos Atény
– : –

Euroliga žen

Utkání 12. kola skupiny A

Přidat do mých lig
20:00
Valencie
Polkowice
– : –
20:30
Boloňa
Olympiakos Pireus
– : –

Euroliga žen

Utkání 12. kola skupiny B

Přidat do mých lig
20:30
Salamanca
Šoproň
– : –

Kooperativa Národní basketbalová liga

10. kolo

Přidat do mých lig
18:00
USK Praha
Kolín
– : –

Chance Ženská basketbalová liga

11. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Ostrava
Hradec Králové
– : –

Český pohár mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
0:00
Hradec Králové
Děčín
– : –
18:00
Opava
Ústí nad Labem
– : –
0:00
Cleveland
Miami
– : –
0:00
New York
LA Lakers
– : –
0:00
Denver
New Orleans
– : –
0:00
Milwaukee
Charlotte
– : –
0:00
Chicago
LA Clippers
– : –

Vyzývací pohár žen

Úvodní čtvrtfinálové utkání

Přidat do mých lig
19:00
Suhl
Prostějov
– : –

Český pohár mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
18:00
České Budějovice
Kladno
– : –

Dauhá (Kat.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Lignano Sabbiodoro (It.) - Kvalifikace na mistrovství světa žen

4. evropská skupina

Přidat do mých lig
16:00
Maďarsko
Francie
– : –
19:00
Itálie
Polsko
– : –

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sv. Mořic (Švýc.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Jakarta (Indon.) - Světový pohár ve sportovní střelbě

Přidat do mých lig