Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. ledna 2023 Ingrid

Sportovní výsledky 22. 1. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Antverpy
Standard Lutych
4:1
konec
Seraing
Anderlecht
0:1
konec
FC Bruggy
Charleroi
2:2
konec
St. Truiden
Gent
0:3

Nizozemská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heerenveen
Groningen
3:1
konec
Feyenoord Rotterdam
Ajax Amsterdam
1:1
konec
Twente Enschede
Utrecht
2:0
konec
Alkmaar
Sittard
3:1

Portugalská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Marítimo
Estoril
1:0
konec
Casa Pia
Gil Vicente
1:3
konec
Famalicao
Rio Ave
0:0

Řecká liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ionikos
AEK Atény
1:2
konec
Levadiakos
Lamia
0:0
konec
Panathinaikos Atény
PAOK Soluň
0:3
konec
Atromitos Atény
Olympiakos Pireus
1:1

Turecká liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gaziantep
Sivasspor
1:2
konec
Alanyaspor
Karagümrük
2:2
konec
Kayserispor
Besiktas
0:2
konec
Trabzonspor
Istanbulspor
4:0

Německá liga

45. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Augsburg
4:3 po sam. nájezdech
konec
Eisbären Berlín
Wolfsburg
6:4
konec
Iserlohn
Mannheim
0:3
konec
Mnichov
Ingolstadt
3:2
konec
Schwenningen
Frankfurt
3:4
konec
Straubing
Düsseldorf
3:2 v prodl.
konec
Kolín nad Rýnem
Bietigheim-Bissingen
8:1

Slovenská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Banská Bystrica
Poprad
4:3
konec
Michalovce
Nové Zámky
3:0
konec
Prešov
Zvolen
5:4 v prodl.
konec
Slovan Bratislava
Liptovský Mikuláš
0:3
konec
Spišská Nová Ves
Košice
2:3
konec
Trenčín
Nitra
3:6

Švýcarská liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rapperswil
Ajoie
5:0
konec
Davos
Bern
2:3 v prodl.

Melbourne (Aust.) - Australian Open

Dvouhra žen - Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Azarenková (24-Běl.)
Ču Lin (Čína)
4:6, 6:1, 6:4
konec
Rybakinová (22-Kaz.)
Šwiateková (1-Pol.)
6:4, 6:4
konec
Ostapenková (17-Lot.)
Gauffová (7-USA)
7:5, 6:3

Australian Open -

Čtyřhra mužů - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Chardy, Martin (Fr.)
Molčan, Lehečka (SR/ČR)
7:6 (7:2), 6:3

Melbourne (Aust.) - Australian Open

Dvouhra mužů - Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Tsitsipas (3-Řec.)
Sinner (15-It.)
6:4, 6:4, 3:6, 4:6, 6:3
konec
Korda (29-USA)
Hurkacz (10-Pol.)
3:6, 6:3, 6:2, 1:6, 7:6 (9:7)
konec
Chačanov (18-Rus.)
Nišioka (31-Jap.)
6:0, 6:0, 7:6 (7:4)
konec
Rubljov (5-Rus.)
Rune (9-Dán.)
6:3, 3:6, 6:3, 4:6, 7:6 (11:9)
konec
Shelton (USA)
Wolf
6:7 (5:7), 6:2, 6:7 (4:7), 7:6 (7:4), 6:2
konec
Djokovič (4-Srb.)
De Minaur (22-Austr.)
6:2, 6:1, 6:2
konec
Paul (USA)
Bautista (24-Šp.)
6:2, 4:6, 6:2, 7:5.

Melbourne (Aust.) - Australian Open

Čtyřhra žen - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Vondroušová, Kolodziejová (ČR)
Čang Šuaj, Haddadová Maiaová (7-Čína/Braz.)
3:6, 7:6 (11:9), 7:6 (14:12)

Lucemburk (Luc.) - Halový mítink

Přidat do mých lig

Muži
400 m:
1. Doom (Belg.) 46,20
800 m: 1. De Smet (Belg.) 1:45,04, ...4. Šnejdr 1:48,24, 6. Davidík (oba ČR) 1:48,93
3000 m: 1. Denissel (Fr.) 7:52,09, 2. Sasínek 7:54,31, ...4. Vích (oba ČR) 7:55,94
60 m př.: 1. Martínez (Šp.) 7,65
koule: 1. Bertemes (Luc.) 20,78

Ženy
60 m:
1. Van der Wekenová (Luc.) 7,26
800 m: 1. Korirová (Keňa) 2:02,37
1500 m: 1. Kiplangatová (Keňa) 4:11,46, 2. Mäki (ČR) 4:12,51
60 m př.: 1. Christofiová (Kypr) 7,92

Anterselva (It.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - štafeta 4x7,5 km: 1. Norsko (Laegreid, T. Bö, J. T. Bö, Christiansen) 1:11:50,2 (0 trest. okruhů + 6 dobíjení), 2. Francie (Guigonnat, Claude, Jacquelin, Fillon Maillet) -59,0 (0+6), 3. Německo (Zobel, Kühn, Doll, Rees) -2:17,5 (1+11), 4. Švédsko -2:38,7 (1+13), 5. Itálie -2:47,3 (0+7), 6. Česko (Krčmář, Mikyska, Václavík, Štvrtecký) -2:51,5 (0+10)

Ženy - štafeta 4x6 km: 1. Francie (Jeanmonnotová, Chevalierová-Bouchetová, Chevalierová, Simonová) 1:07:21,3 (0 trest. okruhů + 2 dobíjení), 2. Švédsko (Perssonová, Magnussonová, H. Öbergová, E. Öbergová) -45,2 (0+8), 3. Německo (Voigtová, Schneiderová, Hettichová-Walzová, Kebingerová) -1:16,9 (0+10), 4. Itálie -1:30,4 (1+6), 5. Rakousko -1:56,1 (0+3), 6. Norsko -2:35,4 (3+9), ...10. Česko (Voborníková, Jislová, Davidová, Charvátová) -4:12,7 (2+13)

Bansko (Bul.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Bormolini (It.), 2. Auner (Rak.), 3. Baumeister (Něm.).

Průběžné pořadí SP v paralelních závodech (po 7 z 13 závodů): 1. Bormolini 372, 2. Prommegger 337, 3. Payer (oba Rak.) 317.

Ženy: 1. Zoggová (Švýc.), 2. Ulbingová (Rak.), 3. Kummerová (Švýc.), .. 15. Maděrová (ČR).

Průběžné pořadí SP v paralelních závodech (po 7 z 13 závodů): 1. Zoggová 433, 2. Ulbingová 391, 3. Hofmeisterová (Něm.) 327, ...19. Maděrová 109, 35. Šonková (ČR) 10.

Cortina d’Ampezzo (It.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - super-G:

1. Movinckelová (Nor.) 1:23,22, 2. Hütterová (Rak.) -0,30, 3. Bassinová (It.) -0,47, 4. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,50, 5. Miradoliová (Fr.) -0,53, 6. Curtoniová (It.) -0,56.

Průběžné pořadí super-G (po 5 z 9 závodů): 1. Mowinckelová 272, 2. Gutová-Behramiová 242, 3. Brignoneová (It.) 233, 4. Curtoniová 230, 5. Hütterová 189, 6. Bassinová 167.

Průběžné pořadí SP (po 24 z 39 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 1317, 2. Vlhová (SR) 796, 3. Gutová-Behramiová 781, 4. Bassinová 612, 5. Brignoneová 596, 6. Holdenerová (Švýc.) 587, ...52. Dubovská (ČR) 94.

Idre Fjäll (Švéd.) - Závod Světového poháru v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. Howden (Kan.), 2. E. Mobärg (Švéd.), 3. Müller (Něm.), ...v kvalifikaci 49. Paulus (ČR).

Průběžné pořadí SP (po 7 ze 14 závodů): 1. Howden 481, 2. Graf (Rak.) 328, 3. D. Mobärg (Švéd.) 289.

Ženy: 1. Näslundová (Švéd.), 2. Ofnerová (Rak.), 3. Thompsonová (Kan.), ...v kvalifikaci 19. Kučerová (ČR).

Průběžné pořadí SP (po 7 ze 14 závodů): 1. Näslundová 700, 2. Smithová (Švýc.) 390, 3. Thompsonová 374, ...23. Kučerová 54.

Kitzbühel (Rak.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom:
1. Yule (Švýc.) 1:44,63 (53,03+51,60), 2. Ryding (Brit.) -0,40 (53,74+51,29), 3. Braathen (Nor.) -0,41 (52,49+52,55), 4. Strasser (Něm.) -0,42 (52,68+52,37), 5. Kristoffersen (Nor.) -0,47 (53,63+51,47), 6. Meillard (Švýc.) -0,53 (52,86+52,30).
Průběžné pořadí slalomu (po 6 z 10 závodů): 1. Braathen 370, 2. Kristoffersen 365, 3. Yule 334, 4. Meillard 262, 5. Feller (Rak.) 241, 6. Strasser 240.
Průběžné pořadí SP (po 22 z 38 závodů): 1. Odermatt (Švýc.) 1186, 2. Kilde (Nor.) 961, 3. Kristoffersen 710, 4. Kriechmayr (Rak.) 677, 5. Braathen 585, 6. Meillard 547.

Livigno (It.) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint dvojic volnou technikou:
Muži:
1. Jay, Jouve (Fr.) 11:46,13, 2. De Fabiani, Pellegrino (It.) -0,44, 3. Riebli, Grond (Švýc.) -2,62, ...10. Šeller, Novák -13,92, 14. Fellner, Černý (všichni ČR) -45,57.
Ženy: 1. Svahnová, Dahlqvistová 13:06,10, 2. Ribomová, Sundlingová (všechny Švéd.) -0,73, 3. Brennanová, Kernová (USA) -1,05, ...5. Nováková, Janatová (ČR) -13,58.

Sapporo (Jap.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. R. Kobajaši (Jap.) 280,9 b. (141+143 m), 2. Granerud (Nor.) 268,9 (140+136,5), 3. Eisenbichler (Něm.) 256,9 (140,5+139,5), 4. D. Prevc (Slovin.) 249,8 (136+140), 5. Forfang (Nor.) 241,9 (143,5+127), 6. P. Prevc (Slovin.) 241,7 (139+130), ...47. Koudelka 73,2 (110,5), Rýdl (oba ČR) nepostoupil z kvalifikace.

Průběžné pořadí SP (po 16 z 32 závodů): 1. Kubacki (Pol.) 1164, 2. Granerud 1116, 3. Lanišek (Slovin.) 941, 4. Kraft 811, 5. Žyla (Pol.) 628, 6. Fettner (Rak.) 487, ...60. Koudelka 1.

Sv. Anton (Rak.) - Mistrovství světa juniorů ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - obří slalom: 1. Elezi Cannaferina (Fr.) 1:43,61 (50,45+53,16), 2. Hallberg (Fin.) -0,32 (51:00+52,93), 3. Sandvik (Nor.) -0,43 (51,05+52,99)

konec
Atlanta Hawks
Charlotte Hornets
118:122
konec
Cleveland Cavaliers
Milwaukee Bucks
114:102
konec
Minnesota Timberwolves
Houston Rockets
113:104
konec
Phoenix Suns
Indiana Pacers
112:107
konec
Sacramento Kings
Philadelphia 76ers
127:129
konec
Toronto Raptors
Boston Celtics
104:106
konec
Washington Wizards
Orlando Magic
138:118

Mistrovství světa mužů

Osmifinále, skupina I

Přidat do mých lig
konec
Černá Hora
Slovinsko
23:31 (8:15)
konec
Írán
Polsko
22:26 (10:16)
konec
Španělsko
Francie
26:28 (13:13)

Mistrovství světa mužů

Osmifinále, skupina II

Přidat do mých lig
konec
Kapverdy
Maďarsko
30:42 (15:22)
konec
Brazílie
Island
37:41 (22:18)
konec
Švédsko
Portugalsko
32:30 (13:14)

Liga mistryň

12. kolo skupiny A

Přidat do mých lig
konec
Lublaň
Most
42:31 (24:11)
konec
Bietigheim
CSM Bukurešť
25:27
konec
Brest
Ferencváros Budapešť
24:21

Monte Carlo (Mon.) - Rallye Monte Carlo, úvodní podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Ogier, Landais (Fr./Toyota Yaris) 3:12:02,0, 2. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -18,8, 3. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -44,6, 4. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -1:12,4, 5. Tänak, Jarveoja (Est./Ford Puma) -2:34,9, 6. Kacuta, Johnston (Jap., Ir../Toyota Yaris) -3:32,6, ...12. Cais, Těšínský (ČR/Škoda Fabia RS) -11:33,8.

Austrálie - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. Yates (Brit./Jayco-AlUla) 2:41:16, 2. Vine (Austr./SAE Team Emirates) stejný čas, 3. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -2, 4. Tiberi (It./Trek-Segafredo) -3, 5. Byström (Nor./Intermarché-Circus-Wanty) -6, 6. Hindley (Austr./Bora-hansgrohe) stejný čas.

Konečné pořadí: 1. Vine 16:07:41, 2. Yates -11, 3. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -27, 4. Sheffield (USA/Ineos Grenadiers) -57, 5. Schmid (Švýc./Soudal-Quick-Step) -58, 6. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -1:04.

Benidorm (Šp.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Van der Poel (Niz.) 1:00:00, 2. Van Aert stejný čas, 3. Iserbyt -9, 4. Sweeck (všichni Belg.) -20, 5. Pidcock (Brit.) -34, 6. Kuhn (Švýc.) -56, ...22. Boroš -3:14, 23. Štybar -3:19, 24. A. Ťoupalík -3:46, 28. Vaníček (všichni ČR) -4:42.
Průběžné pořadí SP (po 13 ze 14 závodů): 1. Sweeck 355, 2. Vanthourenhout (Belg.) 309, 3. Iserbyt 274, ...17. Boroš 90, 47. Štybar 12, 60. A. Ťoupalík 6, 68. Říman (ČR) 4.

Ženy: 1. Van Empelová 52:47, 2. Pieterseová -3, 3. Van Anrooijová (všechny Niz.) -13, 4. Persicová (It.) -21, 5. Brandová -53, 6. Worstová (obě Niz.) -55, ...32. Jeřábková -5:38, Hladíková (obě ČR) nedokončila.
Průběžné pořadí SP (po 13 ze 14 závodů): 1. Van Empelová 395, 2. Pieterseová 350, 3. Van Anrooijová 264, ...29. Zemanová 42, 54. Hladíková 14, 68. Kopecky 7, 85. Jeřábková (všechny ČR) 1.

Muži do 23 let: 1. Nys (Belg.) 47:43, ...13. Fiala -1:25, 33. Kerl -5:05, 36. Stránský (všichni ČR) -5:49.
Průběžné pořadí (po 4 z 5 závodů): 1. Nys 160, ...19. Fiala 26, 34. Jindřich 7, 38. M. Kopecký (oba ČR) 5.

Junioři: 1. Corsus (Belg.) 42:44, ...21. Ježek -1:05, 38. Samec (oba ČR) -4:58.
Průběžné pořadí (po 4 z 5 závodů): 1. Bixiaux (Fr.) 129, ...6. Ježek 68, 22. Novotný 18, 24. Šumpík 17, 35. Samec 9, 38. Hojka 6, 43. Faltýnek (všichni ČR) 2.

Juniorky: 1. Molengraafová (Niz.) 39:06, ...14. Hanáková (ČR) -4:12.
Průběžné pořadí (po 4 z 5 závodů): 1. Molengraafová 160, ...8. Hanáková 61, 17. Douděrová 23, 21. Dlasková 19, 24. Nováková (všechny ČR) 16.

Abú Zabí (SAE) - HSBC Championship, turnaj evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

(par 72):
1. Perez (Fr.) 270 (71+65+68+66), 2. Lee (Austr.) 271 (68+69+66+68) a Söderberg (Švéd.) 271 (67+71+66+67), 4. Harrington (Ir.) 272 (68+73+64+67), 5. F. Molinari (It.) 274 (67+67+69+71) a Norén (Švéd.) 274 (72+66+68+68)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Závody Světového poháru a mistrovství Evropy v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby:
1. Británie (Hall, Lawrence, Gulliver, Cackett) 1:49,32 (54,56+54,76), 2. Německo (Friedrich, Margis, Straub, Bauer) -0,09 (54,58+54,83), 3. Švýcarsko (Vogt, Michel, Knuser, Bieri) -0,22 (54,66+54,88), ...11. Česko I (Dvořák, Bureš, Procházka, Záleský) -1,62 (55,38+55,56), 16. (v ME 15.) Česko II (A. Dobeš, Svoboda, M. Dobeš, Hrazdil) -3,84 (56,43+56,73).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 8 závodů): 1. Hall, 2. Friedrich oba 1287, 3. Lochner (Něm.) 1170, ...11. Dvořák, 12. A. Dobeš oba 464.