Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. ledna 2023 Ingrid

Sportovní výsledky 11. 1. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Tipsport Malta Cup, přípravný turnaj

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Slovan Liberec
Tirol
1:1 (1:0)

Tipsport Malta Cup, přípravný turnaj

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Trinity Zlín
Trnava
1:1 (0:1)

Přípravný zápas

Přidat do mých lig
konec
FK Pardubice
Živanice
3:1 (2:1)

Tipsport extraliga 2022/23

Základní část - 37. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Kouvola
Hämeenlinna
2:3 v prodl.
konec
Lukko Rauma
KalPa Kuopio
2:1
konec
Tappara Tampere
Pelicans Lahti
1:0
konec
TPS Turku
Jukurit Mikkeli
4:2

Östersund (Švéd.) - Mistrovství světa žen do 18 let

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Švédsko
1:6
konec
Kanada
USA
3:1

Östersund (Švéd.) - Mistrovství světa žen do 18 let

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
4:3
konec
Švýcarsko
Japonsko
2:1

Adelaide (Aust.) - Turnaj mužů

Dvouhra - osmifinále:

Přidat do mých lig
konec
Kwon Sun-u (Korea)
Carreňo (2-Šp.)
3:6, 6:4, 6:4
konec
Chačanov (3-Rus.)
Hüsler (Švýc.)
6:4, 6:4
konec
Bautista (4-Šp.)
Haase (Niz.)
6:3, 3:6, 6:3
konec
Davidovich (7-Šp.)
Millman (Austr.)
6:3, 6:3
konec
Draper (Brit.)
Paul (8-USA)
6:4, 6:4
konec
M. Ymer (Švéd.)
McDonald (USA)
3:6, 7:6 (7:2), 6:3
konec
Kokkinakis (Austr.)
Rubljov (1-Rus.)
6:4, 3:6, 6:3
konec
Kecmanovič (6-Srb.)
Kubler (Austr.)
5:7, 7:6 (7:1), 6:4

Adelaide (Aust.) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Kuděrmětovová (6-Rus.)
Alexandrovová bez boje (Rus.)
– : –
konec
Bencicová (8-Švýc.)
Kalinská (Rus.)
6:3, 6:3
konec
Collinsová (10-USA)
Teichmannová (Švýc.)
6:3, 7:6 (8:2)
konec
Haddadová Maiaová (Braz.)
Anisimovová (USA)
6:4, 7:5
konec
Badosaová (9-Šp.)
Kanepiová (Est.)
6:1, 7:5

Adelaide (Aust.) - Turnaj žen

Čtyřhra - osmifinále:

Přidat do mých lig
konec
Kolodziejová, Vondroušová (ČR)
Krejčíková, Hunterová (1-ČR/Austr.)
4:6, 6:4, 10:8

Auckland (Nov. Zél.) - Turnaj mužů

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Brooksby (USA)
Schwartzman (3-Arg.)
6:1 skreč
konec
Giron (USA)
Wolf (USA)
6:4, 6:4
konec
Gasquet (Fr.)
Sousa (Portug.)
7:6 (7:2), 6:2
konec
Djere (Srb.)
Ruud (1-Nor.)
3:6, 6:3, 7:6 (7:3)
konec
Halys (Fr.)
Shelton (USA)
6:3, 6:2
konec
Goffin (Belg.)
Eubanks (USA)
6:2, 6:4
konec
Lestienne (Fr.)
Barrere (Fr.)
1:6, 7:6 (7:4), 7:5

Auckland (Nov. Zél.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Hobart (Aust.) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Kalininová (5-Ukr.)
Mariaová (Něm.)
4:6, 6:3, 6:3
konec
Peraová (6-USA)
Siegemundová (Něm.)
6:4, 6:7 (3:7), 6:4
konec
Cocciarettová (It.)
Paoliniová (It.)
6:2, 6:1
konec
Davisová (USA)
Bonaventureová (Belg.)
7:6 (7:1), 6:3
konec
Keninová (USA)
Zanevská (Belg.)
6:2, 6:3
konec
Wang Sin-jü (Čína)
Van Uytvancková (Belg.)
7:5, 4:6, 6:3
konec
Putincevová (Kaz.)
Párrizasová (Šp.)
6:2, 6:3

Kvalifikace mužů na Australian Open

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Svrčina (ČR)
Kicker (Arg.)
2:6, 7:6 (10:8), 2:0 skreč.

Kvalifikace žen na Australian Open

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bejlek (ČR)
Parksová (1-USA)
5:7, 6:4, 6:2
konec
B. Fruhvirtová (27-ČR)
Snigurová (Ukr.)
5:7, 7:6 (7:3), 6:3
konec
Burrageová (26-Brit.)
Palicová (ČR)
6:1, 6:2

Ruhpolding (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - vytrvalostní závod (20 km): 1. J. T. Bö 48:48,4 (2 trest. minuty), 2. Christiansen (oba Nor.) -9,9 (1), 3. Fak (Slovin.) -29,3 (0), 4. Laegreid (Nor.) -42,8 (1), 5. Giacomel (It.) -47,6 (1), 6. Doll (Něm.) -56,3 (1) ...8. Krčmář -1:27,7 (1), 45. Štvrtecký -5:02,6 (4), 63. Václavík -6:58,6 (6), 73. Hornig (všichni ČR) -7:36,6 (3).
Průběžné pořadí (po 11 z 21 závodů): 1. J. T. Bö 869, 2. Laegreid 725, 3. Christiansen 428, 4. Fillon Maillet (Fr.) 409, 5. Doll 369, 6. Dale (Nor.) 366, ...15. Krčmář 299, 37. Štvrtecký 59, 47. Mikyska 41, 73. Mareček 8.

Bad Gastein (Rak.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

1. Prommegger, Ulbingová (Rak.), 2. Baumeister, Hofmeisterová (Něm.), 3. D. Caviezel, Zoggová (Švýc.), ...16. Minárik, Maděrová, 20. Počinek, Keclíková (všichni ČR).

Euroliga mužů

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
ASVEL Lyon-Villeurbanne
FC Barcelona
75:82
konec
Maccabi Tel Aviv
Partizan Bělehrad
90:81
konec
Valencie Basket
Anadolu Efes Istanbul
81:71

Euroliga žen

9. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
Basket Landes
Perfumerías Avenida Salamanca
71:64 po prodl.

Kooperativa Národní basketbalová liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
BK Redstone Olomoucko
USK Praha
84:78 (20:22, 38:49, 59:63)

Chance Ženská basketbalová liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
BLK Slavia Praha
Slovanka
82:34 (10:11, 37:19, 59:22)

Český pohár mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Sokol Pražský
BK Sluneta Ústí nad Labem
62:114
konec
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
77:67
konec
BC Nový Jičín
BK Opava
65:114
konec
SK Slavia Praha
BK Armex Děčín
63:81
konec
Golden State
Phoenix
113:125
konec
LA Clippers
Dallas
113:101
konec
Miami
Oklahoma City
112:111
konec
Philadelphia
Detroit
147:116
konec
Portland
Orlando
106:109
konec
Toronto
Charlotte
132:120
konec
Utah
Cleveland
116:114

Pohár CEV mužů

Úvodní čtvrtfinálové utkání

Přidat do mých lig
konec
Maaseik
České Budějovice
3:1 (22, -20, 17, 22)

Pohár CEV žen

Úvodní osmifinálové utkání

Přidat do mých lig
konec
Olympiakos Pireus
KP Brno
3:0 (15, 18, 19)

Vyzývací pohár žen

Úvodní osmifinálové utkání

Přidat do mých lig
konec
Avarca Menorca
Prostějov
3:0 (23, 23, 21)

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

10. etapa: Haraz - Šajbá (622 km celkově/113 km rychlostní zkouška)

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Loeb, Lurquin (Fr., Belg./Prodrive) 1:48:32, 2. Ekström, Bergkvist (Švéd./Audi) -3:04, 3. Moraes, Gottschalk (Braz., Něm./Toyota) -5:22, ...9. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -10:11.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 36:13:37, 2. Moraes, Gottschalk -1:21:34, 3. Loeb, Lurquin -1:37:23, ...7. Prokop, Chytka -2:50:02.

SSV: 1. Farres Guell, Ortega Gil (Šp./Can-Am) 1:58:22.
Průběžné pořadí: 1. Baciuška, Vidal (Lit., Šp./Can-Am) 43:17:29.

Lehké prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./Can-Am) 1:55:17, ...20. Macháček, Schovánek (ČR/Can-Am) -18:22.
Průběžné pořadí: 1. De Mevius, Cazalet (Belg., Fr./OT3) 41:45:58, ...11. Macháček, Schovánek -8:19:11.

Motocykly: 1. Branch (Botsw./Hero) 1:44:00, 2. Van Beveren (Fr./Honda) -21, 3. Docherty (JAR/Husqvarna) -30, ...14. Michek -6:59, 29. J. Brabec -17:56, 50. Pabiška (všichni ČR/KTM) -31:03.
Průběžné pořadí: 1. K. Benavides (Arg./KTM) 35:46:06, 2. Howes (USA/Husqvarna) -1:29, 3. Price (Austr./KTM) -2:10, ...12. Michek -1:17:41, 33. J. Brabec -6:38:49, 41. Pabiška -9:10:20.

Čtyřkolky: 1. Medeiros (Braz./Yamaha) 2:04:28.
Průběžné pořadí: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 44:35:00.

Kamiony: 1. De Baar (Niz./Renault) 2:09:46, 2. Mitchel van den Brink -22, 3. Van Kasteren (oba Niz./Iveco) -1:12, 4. Macík -1:23, ...6. Valtr -17:39, 8. Šoltys -25:17, 15. Vrátný (všichni ČR/Tatra) -54:03.
Průběžné pořadí: 1. Van Kasteren 43:00:51, 2. Martin van den Brink (Niz./Iveco) -22:41, 3. Macík -51:07, ...5. Valtr -2:22:47, 6. Šoltys -5:00:45, 8. Vrátný -10:01:13.

Rabat (Mar.) - Světový pohár ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Havířov - Kvalifikace ME ženských družstev

Skupina A2

Přidat do mých lig
konec
Česko
Itálie
3:2

Matelová - Vivarelliová 3:2 (9, -11, -8, 6, 12)
Blašková - Piccolinová 2:3 (9, -10, 10, -10, -9)
Tomanovská - Stefanová 0:3 (-9, -9, -4)
Matelová - Piccolinová 3:0 (2, 6, 6)
Blašková - Vivarelliová 3:1 (-9, 4, 4, 4)