Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. ledna 2023 Ingrid

Sportovní výsledky 14. 1. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Seraing
Standard Lutych
1:1
konec
Eupen
St. Truiden
0:2
konec
Mechelen
Ostende
2:1
konec
Genk
Waregem
1:0

Nizozemská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heerenveen
Alkmaar
0:2
konec
Volendam
Waalwijk
2:1
konec
Ajax Amsterodam
Twente Enschede
0:0
konec
Sparta Rotterdam
Excelsior Rotterdam
1:0

Portugalská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vizela
Marítimo
3:0
konec
Rio Ave
Pacos Ferreira
0:1
konec
Braga
Boavista Porto
1:0

Řecká liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lamia
Atromitos Atény
1:1
konec
PAOK Soluň
OFI Kréta
0:0

Skotská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hibernian
Dundee United
2:2
konec
Motherwell
Ross County
1:1
konec
St. Johnstone
Livingston
2:4

Tipsport Cup na Maltě

Přidat do mých lig
konec
Slovan Liberec
Trenčín
2:1

Turecká liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Antalyaspor
Giresunspor
2:2
konec
Adana Demirspor
Ankaragücü
3:1
konec
Konyaspor
Besiktas
1:2
konec
Trabzonspor
Basaksehir
1:0

Angers (Francie) - finálový turnaj Kontinentálního poháru

Přidat do mých lig
konec
Cardif
Asiago
7:1
konec
Angers
Nitra
2:3 po sam. nájezdech

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jyväskylä
Ilves Tampere
0:2
konec
Kärpät Oulu
Ässät Pori
1:3
konec
Kouvola
Jukurit Mikkeli
3:2
konec
Pelicans Lahti
IFK Helsinky
4:5
konec
SaiPa Lappeenranta
Lukko Rauma
3:5
konec
Sport Vaasa
Hämeenlinna
3:2 po sam. nájezdech
konec
Tappara Tampere
TPS Turku
2:1 v prodl.

Švédská liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Leksand
Malmö
3:0
konec
Lulea
Växjö
1:3
konec
Skelleftea
Timra
5:0
konec
Färjestad
HV 71
3:1
konec
Linköping
Frölunda
2:3 v prodl.
konec
Örebro
Brynäs
0:2
konec
Oskarshamn
Rögle
4:5 po sam. nájezdech

Švýcarská liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajoie
Bern
6:3
konec
Biel
Zug
3:1
konec
Curych
Ženeva
1:4
konec
Kloten
Langnau
4:3 po sam. nájezdech
konec
Rapperswil
Fribourg-Gottéron
4:3 po sam. nájezdech

Bratislava (Slov.) - Winter Games 2023

Přidat do mých lig
konec
Trenčín
Zvolen
2:1

Östersund (Švéd.) - Mistrovství světa žen do 18 let

O 5. místo:

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
6:3 (4:0, 1:1, 1:2)

Semifinále
Švédsko - USA 2:1  
Kanada - Finsko 3:2 v prodl.

O udržení:
Japonsko - Švýcarsko 1:2, konečný stav série 0:2

Adelaide (Aust.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Kwon Sun-u (Korea)
Bautista (4-Šp.)
6:4, 3:6, 7:6 (7:4)

Adelaide (Aust.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Bencicová (8-Švýc.)
Kasatkinová (5-Rus.)
6:0, 6:2.

Auckland (Nov. Zél.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Gasquet (Fr.)
Norrie (2-Brit.)
4:6, 6:4, 6:4.

Hobart (Aust.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Davisová (USA)
Cocciarettová (It.)
7:6 (7:0), 6:2.

Ruhpolding (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - štafeta (4x6 km): 1. Norsko (Knottenová, Femsteineviková, Röiselandová, Tandrevoldová) 1:08:17,3 hod. (0 tr. okruhů + 6 dobíjení), 2. Německo (Weidelová, Voigtová, Schneiderová, Herrmannová-Wicková) -15,3 (0+10), 3. Itálie (Comolaová, Vittozziová, Passlerová, Wiererová) -33,5 (0+4), 4. Švýcarsko -36,3 (0+10), 5. Česko (Voborníková, Jislová, Davidová, Charvátová) -57,6 (0+7), 6. Francie -1:20,1 (2+9).

Kreischberg (Rak.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Big Air
Muži:
1. Hasegawa 186,00, 2. Kimata 182,50, 3. Kimura (všichni Jap.) 181,75, ...v kvalifikaci 44. Hroneš (ČR).
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Guseli (Austr.) 214, 2. Corning (USA) 196, 3. Kleveland (Nor.) 140, ...34. Hroneš 23.

Ženy: 1. Gasserová (Rak.) 179,75, 2. Sadowská Synnottová (N. Zél.) 176,50, 3. Muraseová (Jap.) 174,50, ...v kvalifikaci 18. Volopichová (ČR).
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Iwabučiová (Jap.) 192, 2. Muraseová 182, 3. Gasserová 180, ...23. Pančochová (ČR) 36, 41. Volopichová 13.

Scuolo (Švýc.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní obří slalom
Muži:
1. Kwiatkowski (Pol.), 2. Felicetti (It.), 3. Prommegger (Rak.), ...Počinek (ČR) diskvalifikován.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 12 závodů): 1. Prommegger 240, 2. Kwiatkowski 174, 3. Fischnaller (It.) 171.

Ženy: 1. Langenhorstová, 2. Hofmeisterová (obě Něm.), 3. Zoggová (Švýc.), ...v kvalifikaci 26. Šonková, Maďerová (obě ČR) diskvalifikována.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 12 závodů): 1. Hofmeisterová 182, 2. Langenhorstová 160, 3. Kotniková (Slovin.) 150, ...21. Maděrová 39, 29. Šonková 10.

Svatý Anton (Rak.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

1. Brignoneová (It.) 1:00,21, 2. Hählenová -0,54, 3. Gutová-Behramiová (obě Švýc.) -0,66, 4. Worleyová (Fr.) -0,82, 5. Tipplerová (Rak.) -0,89, 6. Mowinckelová (Nor.) -0,96.

Průběžné pořadí super-G (po 3 z 9 závodů): 1. Curtoniová (It.) a Mowinckelová obě 140, 3. C. Suterová (Švýc.) 132, 4. Brignoneová 129, 5. Hählenová 111, 6. Puchnerová (Rak.) 110.

Průběžné pořadí SP (po 20 z 39 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 1195, 2. Vlhová (SR) 796, 3. Holdenerová (Švýc.) 569, 4. Gutová-Behramiová 536, 5. Bassinová (It.) 492, 6. Brignoneová 479, ...44. Dubovská (ČR) 94.

Wengen (Švýc.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Kilde (Nor.) 1:43,14, 2. Odermatt (Švýc.) -0,88, 3. Casse (It.) -1,01, 4. Kriechmayr (Rak.) -1,15, 5. Feuz (Švýc.) -1,25, 6. Schwarz (Rak.) -1,29.

Průběžné pořadí sjezdu (po 6 z 11 závodů): 1. Kilde 505, 2. Odermatt 386, 3. Kriechmayr 319, 4. Crawford (Kan.) 223, 5. Clarey (Fr.) 183, 6. Mayer (Rak.) 182.

Průběžné pořadí SP (po 18 z 38 závodů): 1. Odermatt 1186, 2. Kilde 846, 3. Kristoffersen (Nor.) 565, 4. Kriechmayr 532, 5. Braathen (Nor.) 465, 6. Meillard (Švýc.) 427.

Zakopané (Pol.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - družstva: 1. Rakousko (Tschofenig, Hayböck, Fettner, Kraft) 1151,5 b., 2. Polsko (Stoch, Žyla, Wasek, Kubacki) 1150,5, 3. Německo (Eisenbichler, Raimund, Geiger, Wellinger) 1144,4, 4. Slovinsko 1117,7, 5. Norsko 1113,4, 6. Finsko 1015,5, ...8. Česko (Sakala, Lejsek, Holub, Koudelka) 778,4.

Zao (Čín.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Rakousko (Pinkelnigová, Kreuzerová) 624,6 b., 2. Norsko (Strömová, Björsethová) 589,3, 3. Německo (Althausová, Freitagová) 581,8.

Kooperativa Národní basketbalová liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Hradec Králové
101:59
konec
Ostrava
Děčín
87:78
konec
Pardubice
Olomoucko
108:70
konec
USK Praha
Ústí nad Labem
76:80
konec
Brno
Opava
76:95
konec
Slavia Praha
Kolín
90:88 po prodl.

Chance Ženská basketbalová liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Slovanka MB
126:71
konec
Chicago
Oklahoma City
110:124
konec
Detroit
New Orleans
110:116
konec
Indiana
Atlanta
111:113
konec
LA Clippers
Denver
103:115
konec
Minnesota
Phoenix
121:116
konec
Sacramento
Houston
139:114
konec
San Antonio
Golden State
113:144
konec
Utah
Orlando
112:108
konec
Washington
New York
108:112

Extraliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Ústí nad Labem
3:0 (15, 23, 20)
konec
Ostrava
Zlín
0:3 (-21, -22, -19)
konec
Příbram
Beskydy
3:0 (23, 26, 19)
konec
Odolena Voda
Liberec
1:3 (-22, -21, 24, -21)
konec
Lvi Praha
Kladno
2:3 (-15, 26, -21, 22, -10)
konec
České Budějovice
Karlovarsko
3:2 (19, -24, 14, -21, 15)

Extraliga žen

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Přerov
Liberec
1:3 (20, -27, -11, -20)
konec
Prostějov
Ostrava
3:1 (20, -16, 13, 16)
konec
Šternberk
Dnipro
0:3 (-22, -16, -13)
konec
Olymp Praha
Olomouc
3:1 (17, 20, -16, 21)
konec
Šelmy Brno
KP Brno
2:3 (16, 21, -23, -21, -11)

Mistrovství světa mužů

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Černá Hora
Írán
34:31
konec
Španělsko
Chile
34:26

Mistrovství světa mužů

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Francie
Saúdská Arábie
41:23
konec
Polsko
Slovinsko
23:32

Mistrovství světa mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Brazílie
Uruguay
35:24
konec
Švédsko
Kapverdy
34:27

Mistrovství světa mužů

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Portugalsko
Jižní Korea
32:24
konec
Island
Maďarsko
28:30

Liga mistryň

Utkání 11. kola skupiny A

Přidat do mých lig
konec
Most
Brest
30:46
konec
Ferencváros Budapešť
Lublaň
37:26
konec
CSM Bukurešť
Odense
40:31
konec
Kristiansand
Bietigheim
34:32

Evropský pohár žen

Odveta osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Gijón
Kynžvart
35:24, první zápas 26:24, postoupil Gijón

Extraliga žen

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
FBC Ostrava
FbŠ Bohemians
5:4 po sam. nájezdech
konec
Bulldogs Brno
FBC Liberec
6:5
konec
1. SC Vítkovice
FBS Olomouc
4:3
konec
Tatran Střešovice
FBK Jičín
7:6 v prodl.

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

13. etapa: Šajbá - Hufuf (674 km celkově/154 km rychlostní zkouška)

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Loeb, Lurquin (Fr., Belg./Prodrive) 2:25:17, 2. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -5:28, 3. Ekström, Bergkvist (Švéd./Audi) -6:31, ...72. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -44:15.

Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel 43:48:10, 2. Loeb, Lurquin -1:21:42, 3. Moraes, Gottschalk (Braz., Něm./Toyota) -1:35:50, ...6. Prokop, Chytka -3:39:13.

SSV: 1. E. Goczal, Mena (Pol., Šp./Can-Am) 2:35:13.

Průběžné pořadí: 1. Baciuška, Vidal (Lit., Šp./Can-Am) 51:41:34.

Lehké prototypy: 1. Guthrie, Walch (USA/T3M) 2:41:08, ...31. Macháček, Schovánek (ČR/Can-Am) -1:03:27.

Průběžné pořadí: 1. Jones, Gugelmin (USA, Braz./Can-Am) 50:31:59, ...11. Macháček, Schovánek -9:55:20.

Motocykly: 1. K. Benavides (Arg./KTM) 2:21:47, 2. Docherty (JAR/Husqvarna) -27, 3. L. Benavides (Arg./Husqvarna) -57, ...19. Michek -11:43, 39. J. Brabec -36:45, 44. Pabiška (všichni ČR/KTM) -37:35.

Průběžné pořadí: 1. Price (Austr./KTM) 43:11:51, 2. K. Benavides -12, 3. Howes (USA/Husqvarna) -1:31, ...11. Michek -1:35:09, 31. J. Brabec -8:12:21, 36. Pabiška -10:46:50.

Čtyřkolky: 1. Medeiros (Braz./Yamaha) 2:55:48.

Průběžné pořadí: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 54:53:18.

Kamiony: 1. Macík (ČR/Iveco) 3:02:43, 2. Van Kasteren (Niz./Iveco) -3:25, 3. Valtr -10:31, ...7. Šoltys -34:55, 11. Vrátný (všichni ČR/Tatra) -43:47.

Průběžné pořadí: 1. Van Kasteren 52:38:58, 2. Macík -1:16:42, 3. Martin van den Brink (Niz./Iveco) -2:43:03, ...5. Valtr -5:10:24, 6. Šoltys -9:01:22, 9. Vrátný -14:17:20.

Paříž (Fr.) - Světový pohár

Fleret mužů

Přidat do mých lig

Lake Placid (USA) - Zimní světová univerziáda

Přidat do mých lig

Lední hokej
Muži

Česko - Japonsko 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)

Ženy
Česko - USA 2:8 (0:2, 1:5, 1:1)

Snowboardcross
Muži:
1. Gattaz (Fr.), 2. Žerava (ČR), 3. Beckhaus (Něm.), ...8. Tatarko, 12. Šmerák (oba ČR).

Sjezdové lyžování
superobří slalom mužů:
1. Zabystřan (ČR) 58,35, 2. Taranzano (It.) -0,41, 3. Wyler (Švýc.) -0,42.

Biatlon
Ženy (12,5 km):
1. Rousseauová (Kan.) 42:52,9 (2 tr. kola), 2. Skrobiszewská (Pol.) -48,4 (1), 3. Jandová (ČR) -53,7 (3).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Závody Světového poháru v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Dvojboby: 1. Lochner, Fleischhauer (Něm.) 1:49,20 (54,39+54,81), 2. Hall, Lawrence (Brit.) -0,43 (54,99+55,04), 3. Friedrich, Schüller (Něm.) -1,06 (55,01+55,25), ...10. A. Dobeš, Záleský -3,01 (55,95+56,26), 11. Dvořák, M. Dobeš (všichni ČR) -3,28 (56,16+56,32).

Průběžné pořadí SP (po 5 z 8 závodů): 1. Lochner 1067, 2. Friedrich 1036, 3. Hall 1014, ...11. A. Dobeš 376, 14. Dvořák 296.

Lillehammer (Nor.) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Langenhan 1:37,588 (49,178+48,410), 2. Loch (oba Něm.) -0,058 (49,066+48,580), 3. Aparjods (Lot.) -0,085 (48,771+48,902), ...25. (v ME 22.) Lejsek (ČR) -2,027 (49,954+49,661).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 12 závodů): 1. Fischnaller (It.) 520, 2. Loch 426, 3. Aparjods 396, ...27. Lejsek 49.

Dvojice: 1. Wendl, Arlt (Něm.) 1:24,022 (42,173+41,849), 2. Bots, Plume -0,062 (42,138+41,946), 3. Ševics-Mikelševics, Krasts (všichni Lot.) -0,089 (42,147+41,964), ...14. (12.) Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,100 (43,289+42,833).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 12 závodů): 1. Wendl, Arlt 529, 2. Eggert, Benecken (Něm.) 515, 3. Gatt, Schöpf (Rak.) 460, ...18. Vejdělek, Pěkný 77.