Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. ledna 2023 Ingrid

Sportovní výsledky 25. 1. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Nizozemská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arnhem
Twente Enschede
2:2
konec
Deventer
Alkmaar
1:4
konec
Sittard
Heerenveen
2:0
konec
Feyenoord Rotterdam
Nijmegen
2:0
konec
Utrecht
Excelsior Rotterdam
1:0

Anglický Ligový pohár

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Nottingham
Manchester United
0:3 (0:2)

Portugalský Ligový pohár

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
FC Porto
Viseu
3:0

Tipsport extraliga 2022/23

Základní část - 41. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
TPS Turku
1:2 po sam. nájezdech
konec
Ilves Tampere
SaiPa Lappeenranta
5:0
konec
Sport Vaasa
Pelicans Lahti
5:2

Německá liga

46. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Bremerhaven
2:1
konec
Eisbären Berlín
Straubing
4:1
konec
Frankfurt
Augsburg
3:5

Švýcarská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Kloten
3:1

Australian Open - ženy

Dvouhra, čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Sabalenková (5-Běl.)
Vekičová (Chorv.)
6:3, 6:2

Australian Open - Muži

dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Paul (USA)
Shelton (USA)
7:6 (8:6), 6:3, 5:7, 6:4
konec
Djokovič (4-Srb.)
Rubljov (5-Rus.)
6:1, 6:2, 6:4

Australian Open - junioři

Čtyřhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frusina, Hrazdil (USA/ČR)
Jones, Panarin (5-Austr./Rus.)
4:6, 6:4, 10:6
konec
Cina, Edengren (It./Švéd.)
Fix, Kalina (Něm./ČR)
6:7 (6:8), 7:5, 10:5

Australian Open - juniorky

Čtyřhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Mesterová, Zhiyenbayevová (Rum./Něm.)
Moyanová, Šmejkalová (6-Arg./ČR)
6:4, 7:5

Australian Open - juniorky

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Valentová (2-ČR)
Kinošitaová (16-Jap.)
6:2, 6:1

Australian Open - junioři

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Tien (USA)
Filip (ČR)
6:0, 6:2

Kronplatz (It.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - obří slalom: 1. Shiffrinová (USA) 2:03,28 (1:00,56+1:02,72), 2. Mowinckelová (Nor.) -0,82 (1:01,28+1:02,82), 3. Hectorová (Švéd.) -1,19 (1:01,07+1:03,40), 4. Vlhová (SR) -1,37 (1:01,78+1:02,87), 5. Gutová-Behramiová (Švýc.) -1,38 (1:02,36+1:02,30), 6. Worleyová (Fr.) -1,65 (1:01,61+1:03,32).
Pořadí obřího slalomu (po 8 z 10 závodů): 1. Shiffrinová 600, 2. Gutová-Behramiová 482, 3. Bassinová (It.) 451, 4. Vlhová 436, 5. Brignoneová (It.) 396, 6. Hectorová 333.
Průběžné pořadí SP (po 26 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1517, 2. Gutová-Behramiová 906, 3. Vlhová 896, 4. Brignoneová 688, 5. Mowinckelová 675, 6. Bassinová 638, ...53. Dubovská (ČR) 94.

Schladming (Rak.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - obří slalom: 1. Meillard 2:18,77 (1:09,05+1:09,72), 2. G. Caviezel (oba Švýc.) -0,59 (1:09,69+1:09,67), 3. Schwarz (Rak.) -0,81 (1:11,43+1:08,15), 4. Steen Olsen -1,29 (1:11,58+1:08,48), 5. Kristoffersen (oba Nor.) -1,30 (1:10,11+1:09,96), 6. Kranjec (Slovin.) -1,41 (1:10,70+1:09,48).
Průběžné pořadí obřího slalomu (po 6 z 10 závodů): 1. Odermatt (Švýc.) 460, 2. Kristoffersen 390, 3. Kranjec 330, 4. Meillard 296, 5. Schwarz 224, 6. Braathen (Nor.) 205.
Průběžné pořadí SP (po 25 z 38 závodů): 1. Odermatt 1186, 2. Kilde (Nor.) 993, 3. Kristoffersen 779, 4. Meillard 692, 5. Kriechmayr (Rak.) 677, 6. Braathen 671.

Sv. Anton (Rak.) - Mistrovství světa juniorů ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Junioři - slalom: 1. Barbera (It.) 1:39,21 (48,93+50,28), 2. Hofstedt (Švéd.) -0,29 (50,67+48,83), 3. Azzolin (Fr.) -0,38 (49,77+49,82) 

Euroliga žen

11. kolo skupiny A

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Virtus Boloňa
95:73
konec
Olympiakos Pireus
Atomerömü Szekszárd
87:68
konec
Tango Bourges
Valencie BC
70:68

Euroliga žen

11. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
Šoproň
Girona
62:60
konec
Schio
Landes
85:71

Český pohár mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Královští sokoli Hradec Králové
USK Praha
95:80
konec
Dallas
Washington
126:127
konec
Indiana
Chicago
116:110
konec
LA Lakers
LA Clippers
115:133
konec
Miami
Boston
98:95
konec
New Orleans
Denver
98:99
konec
New York
Cleveland
105:103
konec
Phoenix
Charlotte
128:97

Liga mistrů

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Kedzierzyn-Kožle
Trentino
2:3 (17, 15, -18, -23, -12)

Pohár CEV mužů

Odveta play off

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Maaseik
3:0 (25, 21, 16), zlatý set 9:15
První zápas 1:3, postoupil Maaseik.

Český pohár mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Odolena Voda
Liberec
1:3 (-20, -24, 23, -19)

Český pohár žen

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Prostějov
3:2 (20, -23, 17, -23, 16)
konec
Olomouc
Šternberk
3:1 (10, -21, 17, 14)

Mistrovství světa mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Norsko
Španělsko
34:35 po druhém prodl. (29:29, 25:25, 13:12)
konec
Dánsko
Maďarsko
40:23 (21:12)
konec
Francie
Německo
35:28 (16:16)
konec
Švédsko
Egypt
26:22 (14:9)

Český pohár žen

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Kynžvart
Most
24:31 (10:15)

Argentina - Etapový závod Vuelta San Juan

Přidat do mých lig

3. etapa (170,9 km): 1. Simmons (USA) 3:49:30, 2. Richeze (Arg.), 3. Bennett (Ir.), 4. Gaviria (Kol.), 5. Nizzolo (It.), 6. Sagan (SR) všichni stejný čas, ...27. M. Vacek -2, 124. Hirt (oba ČR) -3:07.

Průběžné pořadí: 1. Bennett 11:30:54, 2. Jakobsen (Niz.) -6, 3. Gaviria -8, 4. Nizzolo -10, 5. Sagan, 6. Van Poppel (Niz.) oba -14, ...33. M. Vacek -16, 110. Hirt -7:27.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Espoo (Fin.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži - po krátkém programu: 1. Siao Him Fa (Fr.) 96,53, 2. Rizzo (It.) 86,46, 3. Vasiljevs (Lot.) 84,81, 4. Aymoz (Fr.) 83,75, 5. Britschgi (Švýc.) 79,26, 6. Samoilov (Pol.) 78,26, ...25. Kotlařík 60,24, 26. Reshtenko (oba ČR) 54,52 - nepostoupili do volných jízd.

Sportovní dvojice - po krátkém programu: 1. Contiová, Macii (It.) 70,45 b., 2. Hockeová, Kunke 67,08, 3. Efimovová, Blommaert (všichni Něm.) 62,77, 4. Kovalevová, Kovalev (Fr.) 62,46, 5. Ghilardiová, Ambrosini (It.) 59,48, 6. Pavlovová, Sviatchenko (Maď.) 57,97, ...11. Simioliová, Zarbo (ČR) 46,68.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Mistrovství světa v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Pořadí po 2 jízdách:
Muži: 1. Weston (Brit.) 2:13,96 (1:07,08+1:06,88), 2. Bagnis (It.) -1,13 (1:07,55+1:07,54), 3. Wyatt (Brit.) -1,30 (1:07,77+1:07,49), ...29. Drahoňovský (ČR) -5,13 (1:09,40+1:09,69).

13:30 a 15:00 ženy.