Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. ledna 2023 Ingrid

Sportovní výsledky 18. 1. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cercle Bruggy
Saint-Gilloise
1:1
konec
Ostende
Antverpy
0:3
konec
Anderlecht
Waregem
2:3
konec
Kortrijk
Seraing
3:2

Skotská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
St. Mirren
4:0
konec
Hearts
Aberdeen
5:0
konec
Kilmarnock
Glasgow Rangers
2:3

Skotská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Livingston
Dundee United
odloženo

Tipsport extraliga 2022/23

Základní část - 27. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
SaiPa Lappeenranta
4:2
konec
Hämeenlinna
KalPa Kuopio
6:2
konec
IFK Helsinky
Jyväskylä
1:2 v prodl.
konec
Jukurit Mikkeli
Kärpät Oulu
0:4
konec
Lukko Rauma
Pelicans Lahti
2:1

Německá liga

50. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín nad Rýnem
Schwenningen
3:4 po sam. nájezdech

Melbourne (Aust.) - Australian Open

Dvouhra žen - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šwiateková (1-Pol.)
Osoriová (Kol.)
6:2, 6:3
konec
Pegulaová (3-USA)
Sasnovičová (Běl.)
6:2, 7:6 (7:5)
konec
Sakkariová (6-Řec.)
Šnajderová (Rus.)
3:6, 7:5, 6:3
konec
Keysová (10-USA)
Wang Sin-jü (Čína)
6:3, 6:2
konec
Ču Lin (Čína)
Teichmannová (32-Švýc.)
6:2, 6:2
konec
Gauffová (7-USA)
Raducanuová (Brit.)
6:3, 7:6 (7:4)
konec
Ostapenková (17-Lot.)
Bondárová (Maď.)
7:6 (7:5), 5:7, 6:0
konec
Baindlová (Ukr.)
McNallyová (USA)
6:1, 7:6 (7:4)
konec
Bucsaová (Šp.)
Andreescuová (Kan.)
2:6, 7:6 (9:7), 6:4
konec
Rybakinová (22-Kaz.)
Juvanová (Slovin.)
6:2, 6:1
konec
Azarenková (24-Běl.)
Podoroská (Arg.)
6:1, 6:0
konec
Peraová (USA)
Čeng Čchin-wen (29-Čína)
6:4, 6:4
konec
Kosťuková (Ukr.)
Gadecká (Austr.)
6:2, 6:1

Melbourne (Aust.) - Australian Open

Dvouhra mužů - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sinner (15-It.)
Etcheverry (Arg.)
6:3, 6:2, 6:2
konec
McDonald (USA)
Nadal (1-Šp.)
6:4, 6:4, 7:5
konec
Auger-Aliassime (6-Kan.)
Molčan (SR)
3:6, 3:6, 6:3, 6:2, 6:2
konec
Tiafoe (16-USA)
Šang Ťün-čcheng (Čína)
6:4, 6:4, 6:1
konec
Chačanov (18-Rus.)
Kubler (Austr.)
6:4, 5:7, 6:4, 6:2
konec
Fucsovics (Maď.)
Harris (JAR)
6:2, 6:3, 5:7, 6:4
konec
Medveděv (7-Rus.)
Millman (Austr.)
7:5, 6:2, 6:2
konec
Tsitsipas (3-Řec.)
Hijikata (Austr.)
6:3, 6:0, 6:2
konec
Shapovalov (20-Kan.)
Daniel (Jap.)
6:3, 7:6 (7:3), 7:5
konec
F. Cerúndolo (28-Arg.)
Moutet (Fr.)
3:6, 6:4, 6:2, 7:5
konec
Korda (29-USA)
Watanuki (Jap.)
6:2, 7:5, 6:4
konec
Griekspoor (Niz.)
Van de Zandschulp (32-Niz.)
6:4, 6:4, 6:4
konec
Hurkacz (10-Pol.)
Sonego (It.)
3:6, 7:6 (7:3), 2:6, 6:3, 6:3
konec
Norrie (11-Brit.)
Lestienne (Fr.)
6:3, 3:6, 7:6 (7:2), 6:3

Melbourne (Aust.) - Australian Open

Dvouhra mužů - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Ruusuvuori (Fin.)
Purcell (Austr.)
4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (13:11)
konec
Humbert (Fr.)
Gasquet (Fr.)
6:3, 6:4, 6:3
konec
Mmoh (USA)
Lokoli (Fr.)
4:6, 2:6, 7:6 (9:7), 6:4, 6:2
konec
Bautista (24-Šp.)
Sousa (Portug.)
6:3, 6:2, 6:2
konec
Kudla (USA)
Safiullin (Rus.)
3:6, 7:5, 7:6 (8:6), 6:3
konec
Mannarino (Fr.)
Isner (USA)
6:7 (5:7), 7:6 (10:8), 6:2, 6:2
konec
Kokkinakis (Austr.)
Fognini (It.)
6:1, 6:2, 6:2
konec
Holt (USA)
Vukic (Austr.)
6:4, 1:6, 6:3, 3:6, 6:3
konec
Cressy (USA)
Ramos (Šp.)
7:6 (7:2), 7:5, 3:6, 6:3
konec
Couacaud (Fr.)
Dellien (Bol.)
6:4, 7:5, 6:0

Sv. Anton (Rak.) - Mistrovství světa juniorů ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Euroliga žen

10. kolo skupiny A

Přidat do mých lig
konec
Olympiakos Pireus
Fenerbahce Istanbul
58:92
konec
Szekszárd
Valencie
54:75

Euroliga žen

10. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
Mersin
Landes
75:59
konec
Salamanca
Schio
61:72
konec
Girona
Mechelen
71:59

Kooperativa Národní basketbalová liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Děčín
USK Praha
85:77 (18:14, 44:34, 59:57)
konec
Kolín
Hradec Králové
95:75 (18:14, 38:36, 66:50)
konec
Nymburk
Ostrava
89:80 (18:21, 44:37, 65:57)
konec
Opava
Olomoucko
105:73 (29:17, 57:41, 83:49)
konec
Ústí nad Labem
Brno
92:90 (29:27, 48:45, 66:68)
konec
Slavia Praha
Pardubice
47:75 (14:12, 22:30, 37:49)

Český pohár žen

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
SBŠ Ostrava
KP Brno
84:83 (33:42)
konec
Žabiny Brno
Hradec Králové
81:62 (51:43)
konec
Slovanka
Slavia Praha
84:78 (44:31)
konec
Milwaukee
Toronto
130:122
konec
LA Clippers
Philadelphia
110:120
konec
Denver
Portland
122:113
konec
San Antonio
Brooklyn
106:98

Pohár CEV žen

Odveta osmifinále

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Olympiakos Pireus
2:3 (23, -23, -24, 22, -7)

Vyzývací pohár žen

Odveta osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Prostějov
Avarca Menorca
3:0 (14, 15, 22), zlatý set 15:13

Mistrovství světa mužů v Polsku a Švédsku

Osmifinálová skupina I (Krakov)

Přidat do mých lig
konec
Írán
Slovinsko
21:38 (9:20)
konec
Francie
Černá Hora
35:24 (16:13)
konec
Španělsko
Polsko
27:23 (16:15).

Mistrovství světa mužů v Polsku a Švédsku

Osmifinálová skupina II (Göteborg)

Přidat do mých lig
konec
Portugalsko
Brazílie
28:28 (12:11)
konec
Kapverdy
Island
30:40 (13:18)
konec
Švédsko
Maďarsko
37:28 (18:14)

Austrálie - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

Cyklistický závod Tour Down Under (WorldTour) - 1. etapa (149,9 km): 1. Bauhaus (Něm./Bahrain Victorious) 3:37:35, 2. Ewan (Austr./UniSA-Australia), 3. Matthews (Austr./Jayco-AlUla), 4. Covi (It./SAE Team Emirates), 5. Penhoët (Fr./Groupama-FDJ), 6. Liepinš (Lot./Trek-Segafredo) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Bettiol (It./EF Education-EasyPost) 3:43:54, 2. Matthews -6, 3. Sheffield (USA/Ineos Grenadiers) -8, 4. Johansen (Dán./Intermarché-Circus-Wanty) -10, 5. Groves (Austr./Alpecin-Deceuninck), 6. Gaze (N. Zél./Alpecin-Deceuninck) oba -11.

Lake Placid (USA) - Zimní světová univerziáda

Přidat do mých lig

Lední hokej
Ženy:

Česko - Slovensko 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
 

stolní tenisPřidat do mých lig

Dauhá (Kat.) - Turnaj série WTT

Přidat do mých lig

Muži
Dvouhra - 1. kolo:

Jančařík (ČR) - Wong Čchun-tching (Hongkong) 3:2 (5, 4, -10, -8, 8)