Úterý 31. ledna 2023, svátek má Marika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 31. ledna 2023 Marika

Sportovní výsledky 15. 1. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
Anderlecht
1:1
konec
Gent
Kortrijk
2:1
konec
Saint-Gilloise
Antverpy
2:0
konec
Charleroi
Cercle Bruggy
2:1

Nizozemská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arnhem
Nijmegen
0:0
konec
Deventer
Utrecht
2:2
konec
Sittard
PSV Eindhoven
2:2
konec
Emmen
Leeuwarden
0:0
konec
Groningen
Feyenoord Rotterdam
0:3

Portugalská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chaves
Arouca
1:1
konec
Benfica Lisabon
Sporting Lisabon
2:2
konec
FC Porto
Famalicao
4:1

Řecká liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
AEK Atény
Panetolikos
4:1
konec
Asteras Tripolis
Levadiakos
0:0
konec
Olympiakos Pireus
Aris Soluň
1:0
konec
Janina
Panathinaikos Atény
0:1

Turecká liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ümraniyespor
Istanbulspor
0:2
konec
Kasimpasa
Karagümrük
2:2
konec
aziantep
Fenerbahce
1:2

Angers (Fr.) - finálový turnaj Kontinentálního poháru

Přidat do mých lig
konec
Nitra
Cardiff
3:2
konec
Angers
Asiago
2:3 v prodl.

Německá liga

43. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Bietigheim-Bissingen
0:1 po sam. nájezdech
konec
Straubing
Ingolstadt
4:3 po sam. nájezdech
konec
Wolfsburg
Bremerhaven
2:3
konec
Norimberk
Mannheim
2:0
konec
Augsburg
Mnichov
1:6
konec
Schwenningen
Iserlohn
2:3 v prodl.
konec
Frankfurt
Kolín nad Rýnem
3:5

Švýcarská liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lugano
Davos
0:4
konec
Ambri-Piotta
Lausanne
4:1

Slovenská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nové Zámky
Poprad
2:5

Bratislava (Slov.) - Winter Games 2023

Přidat do mých lig
konec
Slovan Bratislava
Košice
3:1

Östersund (Švéd.) - Mistrovství světa žen do 18 let

Přidat do mých lig

Finále:
Švédsko - Kanada 0:10 (0:5, 0:3, 0:2)

O 3. místo:
Finsko - USA 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Valencia - silniční běh na 10 km

Přidat do mých lig

Muži: 1. W. Langat 26:55, 2. Ch. Langat 26:57, 3. Kosen (všichni Keňa) 27:01, ...55. Vích 29:07, 86. Vebr 30:00, 96. Zemaník (všichni ČR) 30:20.
Ženy: 1. Yehualawová (Et.) 29:19, 2. Chelangatová 30:01, 3. Boruraová (obě Keňa) 30:15.

Ruhpolding (Něm.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži (15 km): 1. J. T. Bö 36:12,0 (3 tr. okruhy), 2. Christiansen -19,3 (2), 3. Laegreid -35,3 (2), 4. T. Bö (všichni Nor.) -36,4 (1), 5. Jacquelin (Fr.) -49,7 (2), 6. Strolia (Lit.) -55,6 (1), ...23. Krčmář (ČR) -2:23,5 (3).
Průběžné pořadí SP (po 12 z 21 závodů): 1. J. T. Bö 959, 2. Laegreid 785, 3. Christiansen 503, 4. Fillon Maillet (Fr.) 434, 5. Doll (Něm.) 395, 6. T. Bö 391, ...15. Krčmář 315, 39. Štvrtecký 59, 47. Mikyska 41, 73. Mareček (všichni ČR) 8.

Ženy (12,5 km): 1. Simonová (Fr.) 32:52,0 (3), 2. Vittozziová (It.) -2,6 (1), 3. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -6,7 (1), 4. Perssonová (Švéd.) -30,7 (2), 5. Voigtová (Něm.) -41,5 (2), 6. H. Öbergová (Švéd.) -42,4 (3), ...17. Davidová -1:34,6 (4), 18. Jislová (obě ČR) -1:39,5 (1).
Průběžné pořadí (po 12 z 21 závodů): 1. Simonová 756, 2. E. Öbergová (Švéd.) 615, 3. Vittozziová 538, 4. Wiererová (It.) 477, 5. Tandrevoldová (Nor.) 474, 6. Herrmannová-Wicková 458, ...9. Davidová 430, 28. Jislová 134, 48. Voborníková 50, 73. Václavíková 2, 74. Charvátová (všechny ČR) 1.

 

Svatý Anton (Rak.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - superobří slalom: 1. Gutová-Behramiová (Švýc.) 1:17,26, 2. Brignoneová -0,15, 3. Bassinová -0,19, 4. Curtoniová (všechny It.) -0,52, 5. Siebenhoferová (Rak.) -0,79, 6. Gisinová (Švýc.) -0,99.

Průběžné pořadí super-G (po 4 z 9 závodů): 1. Brignoneová 209, 2. Gutová-Behramiová 192, 3. Curtoniová 190, 4. Mowinckelová (Nor.) 172, 5. Suterová (Švýc.) 158, 6. Puchnerová (Rak.) 125.

Průběžné pořadí SP (po 21 z 39 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 1195, 2. Vlhová (SR) 796, 3. Gutová-Behramiová 636, 4. Holdenerová (Švýc.) 569, 5. Brignoneová 559, 6. Bassinová 552, ...45. Dubovská (ČR) 94.

Wengen (Švýc.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Kristoffersen (Nor.) 1:51,18 (57,58+53,60), 2. Meillard (Švýc.) -0,20 (57,13+54,25), 3. Braathen (Nor.) -0,49 (57,61+54,06), 4. Strasser (Něm.) -1,49 (57,81+54,86), 5. McGrath (Nor.) -1,72 (58,17+54,73), 6. Noël (Fr.) -1,81 (58,99+54,00), ... Forejtek (ČR) nedokončil 1. kolo.

Průběžné pořadí slalomu (po 5 z 10 závodů): 1. Kristoffersen 320, 2. Braathen 310, 3. Feller (Rak.) 241, 4. Yule (Švýc.) 234, 5. Meillard 222, 6. Strasser 190.

Průběžné pořadí SP (po 19 z 38 závodů): 1. Odermatt (Švýc.) 1186, 2. Kilde (Nor.) 846, 3. Kristoffersen 665, 4. Kriechmayr (Rak.) 532, 5. Braathen 525, 6. Meillard 507.

Zakopané (Pol.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Granerud (Nor.) 287,7 b. (129+141 m), 2. Kubacki (Pol.) 286,6 (137,5+124), 3. Kraft (Rak.) 278,5 (134+145,5), 4. Lanišek (Slovin.) 275,1 (126+136,5), 5. Hörl (Rak.) 271,6 (139+126), 6. Eisenbichler (Něm.) 265,0 (130,5+132), ...40. Koudelka 90,0 (109,5), 45. Sakala (oba ČR) 70,7 (93,5).

Průběžné pořadí SP (po 13 z 32 závodů): 1. Kubacki 1010, 2. Granerud 896, 3. Lanišek 872, 4. Kraft 653, 5. Žyla (Pol.) 549, 6. Fettner (Rak.) 423, ...58. Koudelka 1.

Zao (Čín.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Pinkelnigová (Rak.) 230,1 b. (96+98,5 m), 2. Freitagová (Něm.) 228,8 (98,5+98), 3. Strömová (Nor.) 220,1 (95+96,5).

Průběžné pořadí SP (po 13 z 26 závodů): 1. Pinkelnigová 1016, 2. Althausová (Něm.) 753, 3. Strömová 647.

Chance Ženská basketbalová liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Slavia Praha
64:98
konec
Charlotte
Boston
106:122
konec
Indiana
Memphis
112:130
konec
Miami
Milwaukee
111:95
konec
Minnesota
Cleveland
110:102
konec
Portland
Dallas
136:119
konec
Toronto
Atlanta
103:114
konec
Utah
Philadelphia
117:118

Extraliga žen

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Dnipro
0:3 (-22, -23, -17)

Mistrovství světa mužů

Skupina E

Přidat do mých lig
konec
Německo
Srbsko
34:33
konec
Katar
Alžírsko
29:24

Mistrovství světa mužů

Skupina F

Přidat do mých lig
konec
Severní Makedonie
Nizozemsko
24:34
konec
Norsko
Argentina
32:21

Mistrovství světa mužů

Skupina G

Přidat do mých lig
konec
Egypt
Maroko
30:19
konec
Chorvatsko
USA
40:22

Mistrovství světa mužů

Skupina H

Přidat do mých lig
konec
Belgie
Tunisko
31:29
konec
Dánsko
Bahrajn
36:21

Český pohár žen

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Poruba
27:23

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

Závěrečná 14. etapa: Hufuf - Dammám (416 km celkově/136 km rychlostní zkouška)

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Chicherit, Winocq (Fr./Prodrive) 1:09:24, 2. Ekström, Bergkvist (Švéd./Audi) -1:36, 3. Halpern, Graue (Arg./Mini) -1:53, ...12. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -7:12.

Konečné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 45:03:15, 2. Loeb, Lurquin (Fr., Belg./Prodrive) -1:20:49, 3. Moraes, Gottschalk (Braz., Něm./Toyota) -1:38:31, ...6. Prokop, Chytka -3:40:44.

SSV (buggy): 1. Sanchéz, Moreno (Šp./Can-Am) 1:21:54.

Konečné pořadí: 1. E. Goczal, Mena (Pol., Šp./Can-Am) 53:10:14.

Lehké prototypy: 1. Gutiérrezová, Moreno (Šp./Can-Am) 1:18:01, ...25. Macháček, Schovánek (ČR/Can-Am) -16:34.

Konečné pořadí: 1. Jones, Gugelmin (USA, Braz./Can-Am) 51:55:53, ...11. Macháček, Schovánek -10:06:01.

Motocykly: 1. K. Benavides (Arg./KTM) 1:15:17, 2. Price (Austr./KTM) -55, 3. Quintanilla (Chile/Honda) -3:15, ...11. Michek -7:27, 35. Brabec -23:49, 49. Pabiška (všichni ČR/KTM) -30:58.

Konečné pořadí: 1. K. Benavides 44:27:20, 2. Price -43, 3. Howes (USA/Husqvarna) -5:04, ...11. Michek -1:42:24, 31. Brabec -8:35:58, 36. Pabiška -11:17:36.

Origina by Motul (bez asistence):

Konečné pořadí: 1. Moore (JAR/Husqvarna) 52:24:42, ...4. Pabiška -3:20:14.

Čtyřkolky: 1. Kancius (Lit./Yamaha) 1:36:16.

Konečné pořadí: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 56:44:30.

Kamiony: 1. Paškevičius (Lit./Tatra) 1:18:34, 2. Mitchel van den Brink (Niz./Iveco) -7, 3. Valtr (ČR/Tatra) -1:46, ...6. Macík (ČR/Iveco) -3:53, 9. Vrátný -12:33, 10. Šoltys (oba ČR/Tatra) -13:22.

Konečné pořadí: 1. J. van Kasteren (Niz./Iveco) 54:03:33, 2. Macík -1:14:34, 3. Martin van den Brink (Niz./Iveco) -2:40:22, ...5. Valtr -5:06:09, 6. Šoltys -9:08:43, 9. Vrátný -14:23:52.

Klasik - konečné pořadí: 1. Morera, Rubaová (Šp./Toyota) 428 trestných bodů, ...37. Martinec, Zubor (ČR/Toyota Land Cruiser) 13.043, 51. Roučková, Kopřiva (ČR/Suzuki Samurai) 32.831, 55. Klymčiw, Conger (ČR, USA/Škoda 130 LR) 43.322, 58. Vávra, Vála (ČR/Nissan Patrol) 53.685.

Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži elite (19,32 km): 1. Boroš (Elkov Kasper) 1:03:34, 2. M. Kopecký (Novo Nordisc) -58, 3. Říman (Auto Škoda Mladá Boleslav) -1:48, 4. Zatloukal (Nutrend Specialized) -3:13, 5. A. Ťoupalík (Elkov Kasper) -4:04, 6. Fiala (ČEZ cyklo Tábor) -4:30.

Ženy elite (11,04 km): 1. Zemanová (Brilon Racing) 42:05, 2. Kopecky (Cc Pavé76) -52, 3. Bajgerová (Mat Atom Deweloper Wroclaw) -2:10.

Junioři (13,8 km): 1. Kuba (Dukla Praha) 44:25, 2. V. Ježek (Brilon Racing) -39, 3. Novotný (Dukla Praha) -46.

Juniorky (8,28 km): 1. Hanáková (Hanak sisters academy) 33:03, 2. Dlasková (Auto Škoda Mladá Boleslav) -1:17, 3. Nováková (Jaroslav Kulhavý Cycling) -3:13.

První liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Perštejn
Mělník
8:7
konec
Liberec
Helas Brno
6:6

Lake Placid (USA) - Zimní světová univerziáda

Přidat do mých lig

Lední hokej
Muži:

Česko - Lotyšsko 3:4 po sam. nájezdech (1:2, 1:1, 1:0 - 0:0)

Ženy:
Česko - Kanada 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Závody Světového poháru v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Británie (Hall, Lawrence, Gulliver, Cackett) 1:48,22 (54,17+54,05), 2. Německo (Hafer, Sommer, Schneider, Korona) -0,09 (54,24+54,07), 3. Německo (Lochner, Bruckert, Fleischhauer, Rasp) -0,26 (54,29+54,19), ...7. Česko (Dvořák, M. Dobeš, Záleský, Hrazdil) -1,92 (55,19+54,95), 11. Česko (A. Dobeš, Svoboda, Havelka, Kopřiva) -3,61 (55,99+55,84).

Průběžné pořadí SP (po 5 z 8 závodů): 1. Friedrich 1077, 2. Hall 1062, 3. Lochner 978, ...11. A. Dobeš 368, 12. Dvořák 328.

Lillehammer (Nor.) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Berreiterová 1:24,6 (42,546+42,054), 2. Eitbergerová (obě Něm.) -0,031 (42,461+42,170), 3. Vitolaová (Lot.) -0,037 (42,488+42,149).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 12 závodů): 1. Eitbergerová 512 b., 2. Taubitzová (Něm.) 507, 3. M. Egleová (Rak.) 425.

Rabat (Mar.) - Světový pohár ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Skeet:
Muži:
1. Mavrommatis (Řec.) 38, 2. Mehelba (Eg.) 37, 3. Palmucci (It.).

Ženy: 1. Rhodeová (USA) 37, 2. Katzurakiová (Řec.) 36, 3. Nikolauová (Kypr), ...v kvalifikaci 19. Šumová (ČR).

stolní tenisPřidat do mých lig

Durban (JAR) - Turnaj série WTT

Přidat do mých lig

Muži
Dvouhra:
Calderano (Braz.) - Žmunděnko (Ukr.) 4:0 (4, 5, 2, 8).
Čtyřhra: Lin Š’-tung, Čchen Jüan-jü - Sü Jing-pin, Sü Chaj-tung (všichni Čína) 3:1 (8, 9, -8, 5).

Ženy
Dvouhra:
Čchien Tchien-i - Fan S’-čchi (obě Čína) 4:1 (7, -12, 6, 8, 10).
Čtyřhra: Čang Žuej, Kchuaj Man - Čchien Tchien-i, Š’ Sün-jao (všechny Čína) 3:1 (7, -10, 11, 8).

Smíšená čtyřhra: Kchuaj Man, Lin Š’-tung - Čchien Tchien-i, Süe Fej (všichni Čína) 3:1 (7, -6, 6, 7).