Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. ledna 2023 Ingrid

Sportovní výsledky 12. 1. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
SaiPa Lappeenranta
Jyväskylä
2:3 v prodl.
konec
Sport Vaasa
Kärpät Oulu
2:1 po sam. nájezdech

Německá liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mnichov
Schwenningen
1:2

Slovenská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trenčín
Košice
1:2 po sam. nájezdech

Švédská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Leksand
5:2
konec
Lulea
Färjestad
5:4 v prodl.
konec
Örebro
Linköping
4:1
konec
Skelleftea
Malmö
5:2
konec
Timra
Rögle
0:5
konec
Växjö
Frölunda
2:0

Östersund (Švéd.) - Mistrovství světa žen do 18 let

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
Slovensko
6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
konec
Česko
Finsko
2:3 (0:1, 0:0, 2:2)

Östersund (Švéd.) - Mistrovství světa žen do 18 let

O udržení - 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Japonsko
5:0 (1:0, 0:0, 4:0)

Adelaide (Aust.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Draper (Brit.)
Chačanov (3-Rus.)
6:4, 7:6 (7:3)
konec
Bautista (4-Šp.)
Davidovich (7-Šp.)
6:3, 6:2
konec
Kwon Sun-u (Korea)
M. Ymer (Švéd.)
6:1, 6:2
konec
Kokkinakis (Austr.)
Kecmanovič (6-Srb.)
6:3, 6:7 (4:7), 6:1

Adelaide (Aust.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Badosaová (9-Šp.)
Haddadová Maiaová (Braz.)
7:6 (7:5), 7:5
konec
Kuděrmětovová (6-Rus.)
Collinsová (10-USA)
4:6, 7:6 (7:5), 6:1
konec
Bencicová (8-Švýc.)
Garciaová (4-Fr.)
6:2, 3:6, 6:4

Adelaide (Aust.) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Townsendová, Stefaniová (USA/Braz.)
Vondroušová, Kolodziejová (ČR)
6:2, 6:3

Auckland (Nov. Zél.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Norrie (2-Brit.)
Giron (USA)
6:1, 6:7 (5:7), 6:2
konec
Brooksby (USA)
Halys (Fr.)
7:6 (7:3), 7:6 (7:2)
konec
Gasquet (Fr.)
Goffin (Belg.)
1:6, 6:1, 6:1
konec
Lestienne (Fr.)
Djere (Srb.)
2:6, 7:6 (7:2), 7:5

Hobart (Aust.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Keninová (USA)
Kalininová (5-Ukr.)
4:6, 6:3, 6:1
konec
Cocciarettová (It.)
Peraová (6-USA)
5:7, 7:6 (10:8), 6:4
konec
Blinkovová (Rus.)
Putincevová (8-Kaz.)
6:3, 6:4
konec
Davisová (USA)
Wang Sin-jü (Čína)
6:3, 6:3

Melbourne - kvalifikace na Australian Open

Přidat do mých lig

Muži - 3. kolo
Svrčina (ČR) - Riedi (Švýc.) 6:0, 6:4

Ženy - 3. kolo
B. Fruhvirtová (27-ČR) - Bouzasová (Šp.) 3:6, 7:6 (7:2), 6:4
Bejlek (ČR) - Andrejevová (29-Rus.) 6:2, 6:3

Ruhpolding (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - vytrvalostní závod (15 km): 1. Vittozziová (It.) 40:05,9 (0 tr. minut), 2. Jeanmonnotová -39,0 (0), 3. Simonová (obě Fr.) -45,2 (1), 4. Wiererová (It.) -1:09,7 (1), 5. H. Öbergová -1:10,9 (1), 6. E. Öbergová (obě Švéd.) -1:20,5 (1), ...14. Jislová -2:38,0 (0), 18. Davidová -3:03,2 (2), 40. Charvátová -5:04,7 (3), 80. Voborníková (všechny ČR) -8:53,1 (6).
Průběžné pořadí (po 11 z 21 závodů): 1. Simonová 666, 2. E. Öbergová 615, 3. Vittozziová 463, 4. Wiererová 461, 5. Herrmannová-Wicková (Něm.) 458, 6. Tandrevoldová (Nor.) 449, ...8. Davidová 406, 31. Jislová 111, 46. Voborníková 50, 71. Václavíková (ČR) 2.

Euroliga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Bayern Mnichov
79:71
konec
Crvena zvezda Bělehrad
AS Monako
92:68
konec
Alba Berlín
Real Madrid
77:84
konec
Virtus Boloňa
Olympiakos Pireus
83:85

Euroliga žen

9. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
Šoproň
Mersin
51:44
konec
Schio
Girona
70:65
konec
Mechelen
Miškovec
60:96

Český pohár mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Sršni Photomate Písek
ERA Basketball Nymburk
79:87
konec
Detroit
Minnesota
135:118
konec
Washington
Chicago
100:97
konec
Atlanta
Milwaukee
105:114
konec
Sacramento
Houston
135:115
konec
New York
Indiana
119:113
konec
Memphis
San Antonio
135:129
konec
Denver
Phoenix
126:97
konec
Boston
New Orleans
125:114

Pohár CEV žen

Úvodní osmifinálové utkání

Přidat do mých lig
konec
Szent Benedek Balatonfüred
Dukla Liberec
1:3 (-23, 20, -15, -21)

Extraliga žen

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šelmy Brno
Prometej Dnipro
2:3 (-25, 22, 24, -21, -13)

Mistrovství světa mužů

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Chile
Írán
24:25 (11:13)
konec
Španělsko
Černá Hora
30:25 (15:12)

Mistrovství světa mužů

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Saúdská Arábie
Slovinsko
19:33 (8:16)

Mistrovství světa mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Kapverdy
Uruguay
33:25 (17:11)
konec
Švédsko
Brazílie
26:18 (11:9)

Mistrovství světa mužů

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Maďarsko
Jižní Korea
35:27 (21:11)
konec
Island
Portugalsko
30:26 (15:15)

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

11. etapa: Šajbá - Ardá (426 km celkově/273 km rychlostní zkouška)

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Loeb, Lurquin (Fr., Belg./Prodrive) 2:56:14, 2. Chicherit, Winocq (Fr./Prodrive) -2:16, 3. Ekström, Bergkvist (Švéd./Audi) -2:26, ...10. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -10:39.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 39:16:33, 2. Moraes, Gottschalk (Braz., Něm./Toyota) -1:21:04, 3. Loeb, Lurquin -1:30:41, ...6. Prokop, Chytka -2:53:59.

SSV: 1. Baciuška, Vidal (Lit., Šp./Can-Am) 3:25:13.
Průběžné pořadí: 1. Baciuška, Vidal 46:42:42.

Lehké prototypy: 1. Porem, Sanz (Portug., Arg./Yamaha) 3:19:11, ...16. Macháček, Schovánek (ČR/Can-Am) -31:58.
Průběžné pořadí: 1. Jones, Gugelmin (USA, Braz./Can-Am) 45:19:15, ...11. Macháček, Schovánek -8:37:03.

Motocykly: 1. L. Benavides (Arg./Husqvarna) 2:57:59, 2. Sanders (Austr./ Gas Gas) -1:38, 3. Price (Austr./KTM) -1:56, ...16. Michek -9:06, 39. J. Brabec -37:17, 43. Pabiška (všichni ČR/KTM) -42:57.
Průběžné pořadí: 1. Howes (USA/Husqvarna) 38:47:43, 2. Price -28, 3. K. Benavides (Arg./KTM) -2:44, ...13. Michek -1:23:09, 33. J. Brabec -7:12:28, 38. Pabiška -9:49:39.

Čtyřkolky: 1. Medeiros (Braz./Yamaha) 3:50:47.
Průběžné pořadí: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 48:31:56.

Kamiony: 1. Martin van den Brink (Niz./Iveco) 3:39:52, 2. Macík (ČR/Iveco) -18:08, 3. De Baar (Niz./Renault) -18:18, ...5. Valtr -21:29, 7. Šoltys -38:12, 11. Vrátný (všichni ČR/Tatra) -1:35:07.
Průběžné pořadí: 1. Van Kasteren 47:02:12, 2. Martin van den Brink -1:12, 3. Macík -47:46, 4. Valtr -2:35:08, ...6. Šoltys -5:17:28, 8. Vrátný -10:1:41:51.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Lake Placid - Světová zimní univerziáda

Přidat do mých lig

Lední hokej
Ženy

Česko - Británie 13:0 (2:0, 6:0, 5:0)

stolní tenisPřidat do mých lig

Havířov - Kvalifikace ME ženských družstev

Skupina A2

Přidat do mých lig
konec
Česko
Portugalsko
3:1

Blašková - Matosová 1:3 (4, -7, -7, -6)
Ševčíková - Shao Jieni 3:1 (-4, 9, 3, 7)
Vašendová - Santosová 3:2 (8, -8, -10, 5, 9)
Tomanovská - Shao Jieni 3:0 (7, 5, 9)