Úterý 31. ledna 2023, svátek má Marika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 31. ledna 2023 Marika

Sportovní výsledky 10. 1. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Adelaide (Aust.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Paul (8-USA)
O’Connell (Austr.)
6:4, 7:5
konec
Haase (Niz.)
Bonzi (Fr.)
3:6, 7:6 (10:8), 7:6 (7:3)
konec
Millman (Austr.)
Ramos (Šp.)
4:6, 6:3, 7:6 (8:6)
konec
Hüsler (Švýc.)
Rinderknech (Fr.)
4:6, 7:6 (7:5), 6:4
konec
M. Ymer (Švéd.)
Ruusuvuori (Fin.)
6:4, 4:6, 6:3
konec
Kubler (Austr.)
Etcheverry (Arg.)
7:6 (7:2), 7:5

Adelaide (Aust.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anisimovová (USA)
Samsonovová (Rus.)
7:5, 6:3
konec
Kalinská (Rus.)
Ostapenková (Lot.)
6:3, 6:4
konec
Čeng Čchin-wen (Čína)
Rogersová (USA)
4:6, 6:4, 6:0
konec
Kuděrmětovová (6-Rus.)
Azarenková (Běl.)
2:6, 7:6 (7:4), 6:4
konec
Badosaová (9-Šp.)
Kontaveitová (Est.)
6:4, 6:3
konec
Kanepiová (Est.)
Hunterová (Austr.)
6:2, 6:2

Auckland (Nov. Zél.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Barrere (Fr.)
Isner (6-USA)
6:7 (3:7), 7:6 (7:5), 6:3
konec
Eubanks (USA)
Humbert (Fr.)
7:6 (7:4), 7:6 (7:3)
konec
Halys (Fr.)
Molčan (SR)
6:3, 6:4
konec
Giron (USA)
Coria (Arg.)
6:7 (5:7), 6:4, 7:5
konec
Shelton (USA)
Báez (7-Arg.)
7:6 (7:1), 6:1
konec
Djere (Srb.)
Munar (Šp.)
3:6, 6:1, 7:6 (7:4)

Hobart (Aust.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zanevská (Belg.)
Mertensová (2-Belg.)
6:4, 6:4
konec
Cocciarettiová (It.)
Cornetová (3-Fr.)
6:4, 6:2
konec
Peraová (6-USA)
Brengleová (USA)
6:4, 6:4
konec
Putincevová (8-Kaz.)
Liuová (USA)
6:2, 6:4
konec
Blinkovová (Rus.)
Bronzettiová (It.)
6:4, 6:3
konec
Párrizasová (Šp.)
Šarífová (Egypt)
2:6, 6:2, 6:1
konec
Bonaventureová (Belg.)
Zidanšeková (Slovin.)
6:7 (2:7), 6:2, 6:2
konec
Keninová (USA)
Ču Lin (Čína)
6:2, 6:2
konec
Van Uytvancková (Belg.)
Linetteová (Pol.)
6:4, 1:6, 6:4

Kvalifikace na Australian Open

Ženy - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
B. Fruhvirtová (27-ČR)
Stevanovičová (Srb.)
6:0, 7:6 (7:0)
konec
Bejlek (ČR)
Astachovová (Rus.)
6:4, 6:0
konec
Palicová (ČR)
Paquetová (Fr.)
6:4, 7:6 (7:3)
konec
Sebovová (Kan.)
Nosková (ČR)
6:4, 3:6, 6:4

Kvalifikace na Australian Open

Muži - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Passaro (It.)
Rosol (ČR)
6:3, 3:6, 6:3

Bad Gastein (Rak.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní slalom:
Muži:
1. Bormolini (It.), 2. Payer (Rak.), 3. Baumeister (Něm.), ...v kvalifikaci 41. Minárik, 47. Počinek (oba ČR)
Průběžné pořadí SP: 1. Prommegger (Rak.) 234, 2. Payer 232, 3. Bormolini 214.

Ženy: 1. Ulbingová, 2. Rieglerová (obě Rak.), 3. Jennyová (Švýc.), ...14. Maděrová, v kvalifikaci 28. Keclíková (obě ČR).
Průběžné pořadí SP: 1. Ulbingová 216, 2. Kotniková (Slovin.) 194, 3. Hofmeisterová (Něm.) 173, ...21. Maděrová 57, 34. Šonková (ČR) 5, 36. Keclíková 3.

Flachau (Rak.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom:
1. Vlhová (SR) 1:51,95 (55,90+56,05), 2. Shiffrinová (USA) -0,43 (56,07+56,31), 3. Dürrová (Něm.) -0,85 (56,86+55,94), 4. Holdenerová (Švýc.) -1,54 (57,14+56,35), 5. Moltzanová (USA) -2,15 (57,79+56,31), 6. Liensbergerová (Rak.) -2,62 (57,75+56,82), ...Dubovská (ČR) nedokončila 1. kolo.
Průběžné pořadí slalomu (po 7 z 11 závodů): 1. Shiffrinová 605, 2. Holdenerová 470, 3. Vlhová 460, 4. Swennová-Larssonová (Švéd.) 320, 5. Dürrová 255, 6. Buciková (Slovin.) 195, ...17. Dubovská 94.
Průběžné pořadí SP (po 19 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1195, 2. Vlhová 796, 3. Holdenerová 569, 4. Gutová-Behramiová (Švýc.) 476, 5. Goggiaová 470, 6. Bassinová (obě It.) 460, ...42. Dubovská (ČR) 94.

Euroliga mužů

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Crvena zvezda Bělehrad
Real Madrid
59:79
konec
AS Monako
Olympiakos Pireus
64:60
konec
Alba Berlín
Olimpia Milán
83:63
konec
Bayern Mnichov
Baskonia Vitoria
92:79
konec
Virtus Boloňa
Žalgiris Kaunas
88:94 po prodl.
konec
Panathinaikos Atény
Fenerbahce Istanbul
77:87

Český pohár mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
GBA Lions Jindřichův Hradec
BC Geosan Kolín
66:83 (15:27, 29:45, 48:55)

Chance Ženská basketbalová liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
88:65 (20:14, 53:23, 74:48)
konec
Boston
Chicago
107:99
konec
Denver
LA Lakers
122:109
konec
Memphis
San Antonio
121:113
konec
New York
Milwaukee
107:111
konec
Sacramento
Orlando
136:111
konec
Washington
New Orleans
112:132

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

9. etapa: Rijád - Haraz (686 km celkově/358 km rychlostní zkouška)

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Loeb, Lurquin (Fr., Belg./Prodrive) 3:07:24, 2. Žala, Fiuza (Lit., Portug./Prodrive) -57, 3. Chicherit, Winocq (Fr./Prodrive) -2:08, ...14. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -17:34.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 34:19:20, 2. Moraes, Gottschalk (Braz., Něm./Toyota) -1:21:57, 3. Loeb, Lurquin -1:43:08, ...7. Prokop, Chytka -2:45:36.

SSV: 1. E. Goczal, Mena (Pol., Šp./Can-Am) 3:42:20.
Průběžné pořadí: 1. Baciuška, Vidal (Lit., Šp./Can-Am) 41:16:37.

Lehké prototypy: 1. Zille, Cesana (Arg./Can-Am) 3:38:00, ...21. Macháček, Schovánek (ČR/Can-Am) -29:45.
Průběžné pořadí: 1. De Mevius, Cazalet (Belg., Fr./OT3) 39:41:11, ...11. Macháček, Schovánek -8:10:19.

Motocykly: 1. L. Benavides (Arg./Husqvarna) 3:18:44, 2. Price (USA/KTM) -1:02, 3. Howes (USA/Husqvarna) -2:57, ...9. Michek -9:58, 38. Pabiška -47:00, 40. J. Brabec (všichni ČR/KTM) -50:08.
Průběžné pořadí: 1. Howes 33:55:57, 2. Price -3, 3. K. Benavides (Arg./KTM) -5:09, ...12. Michek -1:16:51, 33. J. Brabec -6:27:02, 41. Pabiška -8:45:26.

Čtyřkolky: 1. Kančius (Lit./Yamaha) 4:20:14.
Průběžné pořadí: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 42:25:05.

Kamiony: 1. Van Kasteren (Niz./Iveco) 3:40:52, 2. De Baar (Niz./Renault) -3:06, 3. Valtr (ČR/Tatra) -4:21. 4. Loprais (ČR/Praga) -11:09, ...6. Vrátný -19:42, 7. Šoltys (oba ČR/Tatra) -21:33, 10. Macík (ČR/Iveco) -49:59.
Průběžné pořadí: 1. Loprais 40:22:59, 2. Van Kasteren -26:54, 3. Martin van den Brink (Niz./Iveco) -46:08, 4. Macík -1:17:40, 5. Valtr -2:33:14, ...7. Šoltys -5:03:34, 9. Vrátný -9:35:16.