Úterý 31. ledna 2023, svátek má Marika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 31. ledna 2023 Marika

Sportovní výsledky 27. 1. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jyväskylä
Sport Vaasa
4:0
konec
KalPa Kuopio
Jukurit Mikkeli
6:3
konec
Lukko Rauma
Hämeenlinna
2:3 po sam. nájezdech
konec
Tappara Tampere
Ilves Tampere
3:4

Německá liga

47. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bietigheim-Bissingen
Frankfurt
1:2
konec
Bremerhaven
Iserlohn
4:2
konec
Düsseldorf
Augsburg
5:4 v prodl.
konec
Eisbären Berlín
Kolín nad Rýnem
3:4 v prodl.
konec
Straubing
Mnichov
4:1
konec
Wolfsburg
Ingolstadt
3:2.

Slovenská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Poprad
Michalovce
4:3 v prodl.
konec
Košice
Banská Bystrica
1:2 v prodl.
konec
Zvolen
Spišská Nová Ves
0:2
konec
Nitra
Liptovský Mikuláš
4:3
konec
Nové Zámky
Slovan Bratislava
3:2 po sam. nájezdech
konec
Trenčín
Prešov
3:2

Švýcarská liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Biel
Langnau
1:3
konec
Fribourg-Gottéron
Davos
2:3
konec
Kloten
Curych
3:4
konec
Lugano
Ajoie
5:2
konec
Zug
Bern
4:1

Karlsruhe (Něm.) - Halový mítink zlaté kategorie World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Muži - 400 m: 1. Vedel (Dán.) 46,45, 1500 m: 1. Mills (Brit.) 3:35,88, 3000 m: 1. Fayisa (Et.) 7:40,35, 60 m př.: 1. Llopis (Šp.) 7,57, ...6. Svoboda (ČR) 7,66, tyč: 1. Lightfoot (USA) 583.

Ženy - 60 m: 1. Asherová-Smithová (Brit.) 7,04, 800 m: 1. Horvatová (Slovin.) 2:00,44, 3000 m: 1. Hailuová (Et.) 8:37,55, dálka: 1. Vuletaová (Srb.) 676, trojskok: 1. Poveaová (Kuba) 14,64, koule: 1. Dongmová (Portug.) 18,90.

Blue Mountain (Kan.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kwiatkowski (Pol.), 2. Payer (Rak.), 3. Fischnaller (It.), ...v kvalifikaci 40. Počinek (ČR).
Průběžné pořadí SP v paralelních závodech (po 9 z 13 závodů): 1. Payer 433, 2. Bormolini (It.) 407, 3. Prommegger (Rak.) 404.

Ženy: 1. Hofmeisterová (Něm.), 2. Zoggová (Švýc.), 3. Ulbingová (Rak.), ...13. Maděrová (ČR) vyřazena v osmifinále.
Průběžné pořadí SP v paralelních závodech (po 9 z 13 závodů): 1. Zoggová 533, 2. Ulbingová 491, 3. Hofmeisterová 472, ...17. Maděrová 161, 40. Šonková 10, 46. Keclíková (obě ČR) 3.

Cortina d’Ampezzo (It.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

18:00 snowboardcross

Hinterzarten (Něm.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

16:00 ženy

Les Rousses (Fr.) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Ženy - 10 km volnou technikou: 1. Anderssonová (Švéd.) 24:08,8 min., 2. Claudelová (Fr.) -13,4, 3. Digginsová (USA) -20,5, 4. Östbergová (Nor.) -24,4, 5. Brennanová (USA) -40,1, 6. Theodorsenová (Nor.) -41,9, ...13. Janatová -57,6, 18. Razýmová (obě ČR) -1:08,0.

Průběžné pořadí SP (po 20 z 31 závodů): 1. T. U. Wengová (Nor.) 1447, 2. Karlssonová (Švéd.) 1160, 3. Digginsová 1094, 4. Niskanenová (Fin.) 1088, 5. Brennanová 1018, 6. Hennigová (Něm.) 992, ...26. Janatová 444, 39. Razýmová 260, 45. Beranová 229, 83. Antošová 72, 108. P. Nováková 25, 133. A. Nováková (všechny ČR) 6.

Muži: 1. Amundsen 21:26,5, 2. Röthe (oba Nor.) -11,9, 3. Poromaa (Švéd.) -17,9, 4. Golberg (Nor.) -18,9, 5. Lapierre (Fr.) -25,0, 6. Tönseth (Nor.) -25,2, ...29. Novák -1:09,4, 45. Fellner (oba ČR) -1:28,3.

Průběžné pořadí SP (po 20 z 31 závodů): 1. Klaebo (Nor.) 1466, 2. Golberg 1399, 3. Pellegrino (It.) 1097, 4. Holund 948, 5. Krüger (oba Nor.) 844, 6. Tönseth 802, ...8. Novák 764, 61. Černý 164, 94. Šeller (oba ČR) 70, 107. Fellner 53.

Seefeld (Rak.) - Závody Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Westvoldová Hansenová (Nor.) 14:47,3, 2. Armbrusterová (Něm.) -25,7, 3. I. Hagenová (Nor.) -27,8, ...25. Koldovská -6:17,9, Hradilová (obě ČR) nenastoupila do běžecké části.

Průběžné pořadí SP (po 6 z 11 závodů): 1. Westvoldová Hansenová 600, 2. Armbrusterová 390, 3. Sieffová (It.) 340, ...28. Hradilová 27, 31. Koldovská 18.

Muži: 1. J. L. Oftebro (Nor.) 18:33,7, 2. Lamparter (Rak.) -8,1, 3. Schmid (Něm.) -14,1, 4. Riiber (Nor.) -17,7, 5. Faisst -29,9, 6. Geiger (oba Něm.) -32,4, ...33. Vytrval -2:01,9, 35. Pažout -2:21,4, 48. Portyk (všichni ČR) -3:36,0.

Průběžné pořadí (po 12 z 21 závodů): 1. Riiber 723, 2. Lamparter 645, 3. J. L. Oftebro 628, 4. Schmid 604, 5. R. Jamamoto (Jap.) 424, 6. Geiger 423, .....47. Portyk 10, 58. Vytrval 2.

Whistler (Kan.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Euroliga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Crvena zvezda Bělehrad
Partizan Bělehrad
78:79
konec
Baskonia Vitoria
Anadolu Efes Istanbul
114:111 po prodl.
konec
Olympiakos Pireus
Maccabi Tel Aviv
95:89
konec
Bayern Mnichov
Boloňa
91:84

Chance Ženská basketbalová liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strakonice
Žabiny Brno
46:89
konec
Trutnov
Slovanka MB
99:100 po prodl.
konec
USK Praha
Chomutov
125:50
konec
Boston
New York
117:120 po prodl.
konec
Brooklyn
Detroit
122:130
konec
Charlotte
Chicago
111:96
konec
Houston
Cleveland
95:113
konec
LA Clippers
San Antonio
138:100
konec
Phoenix
Dallas
95:99.

Dauhá (Kat.) - Finálový turnaj Pro Tour v plážovém volejbalu

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Brouwer, Meeuwsen (3-Niz.)
Perušič, Schweiner (7-ČR)
2:0 (16, 14)

Mistrovství světa mužů

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
Dánsko
23:26
konec
Švédsko
Francie
26:31

Mistrovství světa mužů

Utkání o 5. až 8. místo

Přidat do mých lig
konec
Německo
Egypt
35:34 po prodl.
konec
Maďarsko
Norsko
25:33

Argentina - Etapový závod Vuelta San Juan

Přidat do mých lig

5. etapa (173,7 km): 1. López (Kol.) 4:07:10, 2. Ganna (It.) -30, 3. Higuita -38, 4. Bernal -40, 5. Rubio stejný čas, 6. Rivera (všichni Kol.) -51, ...28. Hirt -2:39, 39. M. Vacek -4:23.

Průběžné pořadí: 1. López 20:13:37, 2. Ganna -30, 3. Higuita -44, 4. Bernal -50, 5. Rubio stejný čas, 6. Rivera -1:01, ...30. M. Vacek -4:33, 41. Hirt -10:00.

Dauhá (Kat.) - Grand Prix v šermu kordem

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Espoo (Fin.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži - konečné pořadí: 1. Siao Him Fa (Fr.) 267,77, 2. Rizzo (It.) 259,92, 3. Britschgi (Švýc.) 248,01, 4. Aymoz (Fr.) 240,92, 5. Vasiljevs (Lot.) 236,35, 6. Grassl (It.) 230,83, ...25. Kotlařík, 26. Reshtenko (oba ČR) - nepostoupili do volných jízd.

Taneční páry - po rytmickém tanci: 1. Guignardová, Fabbri (It.) 85,53 b., 2. Fearová, Gibson (Brit.) 84,12, 3.Turkkilaová, Versluis (Fin.) 77,56, 4. Reedová, Ambrulevičius (Lit.) 77,33, 5. Taschlerová, Taschler (ČR) 76,91, 6. Loparevová, Brissaud (Fr.) 76,49.

První liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Česká Lípa
5:1
konec
Plzeň
Vysoké Mýto
27:0
konec
Slavia Praha
Chrudim
1:4
konec
Sparta Praha
Mělník
7:3

Almada (Port.) - Turnaj série Grand Prix

Přidat do mých lig

Itálie - Zimní olympijské hry mládeže EYOF

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sv. Mořic (Švýc.) - Mistrovství světa v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Weston (Brit.) 4:28,71 (1:07,08+1:06,88+1:07,81+1:06,94), 2. Bagnis (It.) -1,79 (1:07,55+1:07,54+1:08,29+1:07,12), 3. Čung Sung-ki (Korea) -2,46 (1:07,88+1:07,39+1:08,31+1:07,59), ...30. Drahoňovský (ČR) 3:29,92 (1:09,40+1:09,69+1:10,83) - nepostoupil do finálové jízdy.

Ženy: 1. Kreherová (Něm.) 2:16,38 (1:08,12+1:08,26+1:08,77+1:08,42), 2. Bosová (Niz.) -0,01 (1:08,23+1:08,69+1:08,48+1:08,18), 3. Rahnevová (Kan.) -0,84 (1:08,57+1:08,20+1:09,08+1:08,56), ...17. Fernstädtová (ČR) -5,15 (1:09,42+1:09,63+1:10,10+1:09,57).

Jakarta (Indon.) - Světový pohár ve sportovní střelbě

Přidat do mých lig