Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. ledna 2023 Ingrid

Sportovní výsledky 13. 1. 2023

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Tipsport extraliga 2022/23

Základní část - 18. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Pelicans Lahti
2:0
konec
Jukurit Mikkeli
Lukko Rauma
5:3
konec
KalPa Kuopio
Ässät Pori
4:0
konec
TPS Turku
IFK Helsinky
3:2 v prodl.

Německá liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bietigheim-Bissingen
Wolfsburg
0:5
konec
Eisbären Berlín
Augsburg
4:3 v prodl.
konec
Ingolstadt
Düsseldorf
4:3
konec
Iserlohn
Norimberk
3:4
konec
Mannheim
Kolín nad Rýnem
1:2 v prodl.
konec
Straubing
Frankfurt
4:3

Slovenská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Banská Bystrica
Zvolen
3:2 po sam. nájezdech
konec
Michalovce
Prešov
0:4
konec
Poprad
Liptovský Mikuláš
0:2
konec
Spišská Nová Ves
Nové Zámky
3:2

Švýcarská liga

38. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Rapperswil
5:6
konec
Fribourg-Gottéron
Biel
3:6
konec
Langnau
Ajoie
2:3 v prodl.
konec
Lausanne
Kloten
3:4, Zug Curych 3:2
konec
Ženeva
Lugano
4:7

Östersund (Švéd.) - Mistrovství světa žen do 18 let

Přidat do mých lig

Adelaide (Aust.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Kwon Sun-u (Korea)
Draper (Brit.)
7:6 (8:6), 6:7 (2:7), 6:3
konec
Bautista (4-Šp.)
Kokkinakis (Austr.)
7:6 (7:4), 3:6, 6:3

Adelaide (Aust.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Kasatkinová (5-Rus.)
Badosaová (9-Šp.)
0:0 bez boje
konec
Bencicová (8-Švýc.)
Kuděrmětovová (6-Rus.)
0:0 bez boje

Adelaide (Aust.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Townsendová, Stefaniová (USA/Braz.)
Pavljučenkovová, Rybakinová (Rus./Kaz.)
7:5, 7:6 (7:3)

Auckland (Nov. Zél.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Norrie (2-Brit.)
Brooksby (USA)
6:3, 6:4
konec
Gasquet (Fr.)
Lestienne (Fr.)
0:0 bez boje

Hobart (Aust.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Cocciarettová (It.)
Keninová (USA)
7:5, 4:6, 6:1
konec
Davisová (USA)
Blinkovová (Rus.)
6:3, 6:3

Ruhpolding (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - štafeta (4x7,5 km): 1. Norsko (Laegreid, T. Bö, Christiansen, J.T. Bö) 1:10:51,4 (1 tr. okruh + 7 dobíjení), 2. Německo (Zobel, Kühn, Doll, Rees) -20,1 (0+4), 3. Francie (Perrot, Fillon Maillet, Guigonnat, Fabien Claude) -55,6 (1+7), 4. Švédsko -1:49,3 (1+15), 5. Itálie -1:56,8 (0+10), 6. Ukrajina (0+7) -2:06,8, ...15. Česko (Krčmář, Štvrtecký, Hornig, Václavík) -3:53,3 (2+10).

Wengen (Švýc.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - super-G: 1. Kilde (Nor.) 1:47,84, 2. Rogentin -0,27, 3. Odermatt (oba Švýc.) -0,66, 4. Kriechmayr (Rak.) -1,10, 5. Paris (It.) -1,17, 6. Cochran-Siegle (USA) -1,36.
Průběžné pořadí super-G (po 4 ze 7 závodů): 1. Odermatt 340, 2. Kilde 312, 3. Kriechmayr 209, 4. Rogentin 161, 5. Pinturault (Fr.) 143, 6. Caviezel (Švýc.) 108.
Průběžné pořadí SP (po 17 z 38 závodů): 1. Odermatt 1106, 2. Kilde 746, 3. Kristoffersen (Nor.) 565, 4. Kriechmayr 482, 5. Braathen (Nor.) 465, 6. Meillard (Švýc.) 427.

Zao (Čín.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Loutittová (Kan.) 240,3 b. (98,5+95 m), 2. Pinkelnigová 231,8 (93,5+94,5), 3. Kreuzerová (obě Rak.) 228,6 (92,5+92,5).

Průběžné pořadí SP (po 12 z 26 závodů): 1. Pinkelnigová 916, 2. Althausová (Něm.) 717, 3. Strömová (Nor.) 587.

Euroliga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Panathinaikos Atény
Maccabi Tel Aviv
88:86
konec
Villeurbanne
Valencie
79:83
konec
FC Barcelona
Anadolu Efes Istanbul
75:80
konec
Milán
Žalgiris Kaunas
61:66
konec
Partizan Bělehrad
Baskonia Vitoria
83:65

Chance Ženská basketbalová liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strakonice
KP Brno
74:103 (23:30, 43:63, 60:88)
konec
Trutnov
Žabiny Brno
64:105 (14:28, 28:59, 44:86)
konec
Brooklyn
Boston
98:109
konec
LA Lakers
Dallas
115:119 po 2. prodl.
konec
Miami
Milwaukee
108:102
konec
Philadelphia
Oklahoma City
114:133
konec
Portland
Cleveland
113:119
konec
Toronto
Charlotte
124:114

Dauhá (Kat.) - Finálový turnaj série King of the Court v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Mistrovství světa mužů

Skupina E

Přidat do mých lig
konec
Německo
Katar
31:27 (18:13))
konec
Srbsko
Alžírsko
36:27 (16:13)

Mistrovství světa mužů

Skupina F

Přidat do mých lig
konec
Argentina
Nizozemsko
19:29 (11:14)
konec
Norsko
Severní Makedonie
39:27 (18:11)

Mistrovství světa mužů

Skupina G

Přidat do mých lig
konec
Maroko
USA
27:28 (12:12)
konec
Egypt
Chorvatsko
31:22 (16:12)

Mistrovství světa mužů

Skupina H

Přidat do mých lig
konec
Bahrajn
Tunisko
27:27 (16:15))
konec
Dánsko
Belgie
43:28 (22:15)

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

12. etapa: Ardá - Šajbá (376 km celkově/185 km rychlostní zkouška)

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Loeb, Lurquin (Fr., Belg./Prodrive) 1:56:21, 2. Ekström, Bergkvist (Švéd./Audi) -3:19, 3. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -3:31, ...7. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -9:58.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel 41:16:25, 2. Loeb, Lurquin -1:27:10, 3. Moraes, Gottschalk (Braz., Něm./Toyota) -1:29:11, ...6. Prokop, Chytka -3:00:26.

SSV: 1. Michal Goczal, Gospodarczyk (Pol./Can-Am) 2:19:07.
Průběžné pořadí: 1. Baciuška, Vidal (Lit., Šp./Can-Am) 49:02:02.

Lehké prototypy: 1. Guthrie, Walch (USA/T3M) 2:17:11, ...23. Macháček, Schovánek (ČR/Can-Am) -29:15.
Průběžné pořadí: 1. Jones, Gugelmin (USA, Braz./Can-Am) 47:39:47, ...11. Macháček, Schovánek -9:02:57.

Motocykly: 1. Cornejo Florimo (Chile/Honda) 1:57:27, 2. Sanders (Austr./Gas Gas) -49, 3. Price (Austr./KTM) -1:58, ...17. Michek -5:11, 41. Pabiška -24:30, 44. J. Brabec (všichni ČR/KTM) -28:02.
Průběžné pořadí: 1. Price 40:47:36, 2. Howes (USA/Husqvarna) -28, 3. K. Benavides (Arg./KTM) -2:40, ...13. Michek -1:25:54, 34. J. Brabec -7:38:04, 39. Pabiška -10:11:43.

Čtyřkolky: 1. Medeiros (Braz./Yamaha) 2:37:04.
Průběžné pořadí: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 51:35:39.

Kamiony: 1. Van Kasteren 2:30:38, 2. Mitchel van den Brink -18:38, 3. Martin van den Brink (všichni Niz./Iveco) -31:51, 4. Macík (ČR/Iveco) -32:21, ...12. Vrátný -2:22:07, 13. Valtr -2:28:10, 15. Šoltys (všichni ČR/Tatra) -3:12:24.
Průběžné pořadí: 1. Van Kasteren 49:32:50, 2. Martin van den Brink -33:03, 3. Macík -1:20:07, ...5. Valtr -5:03:18, 6. Šoltys -8:29:52, 9. Vrátný -13:36:58. 

První liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olomouc
Slavia Praha
6:7 (2:3),
konec
Ústí nad Labem
Česká Lípa
4:5 (2:3)

Lake Placid (USA) - Zimní světová univerziáda

Přidat do mých lig

Lední hokej - muži:
Česko - Švédsko 7:2 (4:1, 1:1, 2:0)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Závody Světového poháru v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Hermannová 1:56,23 (58,05+58,18), 2. Kreherová (obě Něm.) -1,04 (58,67+58,60), 3. Bosová (Niz.) -1,22 (59,08+58,37), ...7. Fernstädtová (ČR) -1,81 (58,83+59,21).
Průběžné pořadí (po 5 z 8 závodů): 1. Hermannová 1028 b., 2. Bosová 961, 3. Rahnevová (Kan.) 955, ...7. Fernstädtová 744.

Muži: 1. Weston (Brit.) 1:52,44 (56,19+56,25), 2. Grotheer -0,14 (56,11+56,47), 3. Jungk (oba Něm.) -0,50 (56,15+56,79).
Průběžné pořadí (po 5 z 8 závodů): 1. Grotheer 1054, 2. Wyatt (Brit.) 985, 3. Jungk 954.