Neděle 25. února 2024, svátek má Liliana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 25. února 2024 Liliana

Poradna praktické lékařky Ludmily Mazylkinové z Moje ambulance

Praktická lékařka Ludmila Mazylkinová ze společnosti Moje ambulance

Premium Co pomáhá při nachlazení? Kdy už je třeba léčit vysoký krevní tlak? Na jaké preventivní prohlídky máte nárok ve vašem věku? Na tyto a další otázky se můžete ptát v poradně vrchní praktické lékařky Ludmily Mazylkinové z Moje ambulance.

Poradna seznamovací a vztahové koučky Mgr. Libuše Konopové

Libuše Konopová, vztahová koučka

Jak se seznámit a jak si vztah udržet? Zeptejte se Mgr. Libuše Konopové, autorky a single-koučky ve vlastní firmě na rozvoj osobnosti. Uzavíráme se ve virtuálnu, a proto se hodí trénink v seznamování, posilování sebevědomí a poradenství ohledně výběru vhodného partnera.

Kosmetická poradna Aleny Kimlové

Alena Kimlová kosmetička Gernétic

Jak pečovat o pleť, jak bojovat proti stárnutí a proti vráskám? Které krémy používat a jak? Ptejte se Aleny Kimlové, která působí jako hlavní firemní kosmetička a školitelka firmy GERnétic. Profesi se věnuje od roku 1996, zkušenosti sbírala také ve Francii.
Popovídejte si v Kavárničce

Týrá vás partner? Poradí vám socioterapeutka Zdena Prokopová

Zdena Prokopová

Socioterapeutka, místopředsedkyně o.s.ROSA, vedoucí SOS linky ROSA Zdena Prokopová odpoví všem, kteří řeší psychické či fyzické násilí. Spoluzakládala o.s ROSA- centrum pro týrané a osamělé ženy.

Dietologická poradna Radka Němce

Dietolog Radek Němec.

Se správnou životosprávou, pohybem a kontrolou nad svou postavou vám poradí dietolog, trenér a poradce v oblasti životosprávy a tělovýchovy Mgr. Radek Němec. Jeho Dietologické centrum se již 20 let zabývá sestavováním individuálních dietních, posilovacích a kondičních programů.

Poradna vizážistky Simony Bártové

Vizážistka Simona Bártová

Nevíte co vám sluší, jak se nalíčit do práce a co zvýraznit večer, když chcete do společnosti? Poraďte se s vizážistkou Simonou Bártovou, která dobře ví, že každá žena chce být kočka.

Poradna lékárníka a dietologa PharmDr. Martina Staňka

Lékárník a dietolog PharmDr. Martin Staněk

Premium Lékárny jsou plné doplňků stravy a volně prodejných léků, ale jak se v nich orientovat? Jak vybrat ten nejvhodnější přípravek? Tyto otázky a mnoho dalších z oblasti volně prodejných léčiv a parafarmaceutik vám zodpoví lékárník s dlouholetou praxí PharmDr. Martin Staněk.

Poradna dědka kořenáře

Čaj, bylinky - ilustrační foto

Bylinky, čaje, alternativní medicína. Jak nám mohou pomoci? Kdy a k čemu používat různé byliny a koření? Ptejte se dědka kořenáře Břetislava Nového! Při zadávání dotazu uveďte, prosím, věk. Stránky dědka kořenáře: www.dedekkorenar.cz.

Dermatologická poradna týmu Laserového centra Anděl

Dermatologický tým Laserového centra Anděl.

Premium Tým Laserového centra Anděl tvoří korektivní dermatoložky Naděžda Vojáčková, Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká a Gréta Wohlová. LCA poskytuje komplexní estetická ošetření, omlazující a regenerační procedury, vyhlazení vrásek, ale i léčebnou dermatologii. Ptát se tak můžete na všechny problémy, které trápí vaši pleť.

Poradna gynekologa MUDr. Jana Šulce

MUDr. Jan Šulc - Gynekolog MUDr. Jan Šulc

Premium Každý šestý pár má dnes problémy s početím, na vině jsou ženy i muži. Na otázky týkající se léčby neplodnosti vám odpovídá MUDr. Jan Šulc z Centra reprodukční medicíny GEST.Pomozte bourat společenská tabu v této oblasti.

Finanční poradna Vratislava Svobody

Ing Vratislav Svoboda, MBA

Hledáte-li radu v oblasti financí a investic, můžete se ptát ing. Vratislava Svobody, MBA, který se investicím a finančnímu poradenství věnuje od roku 1993. Nyní působí jako ředitel privátního bankovnictví J&T banky. Studoval v Anglii, léta řídil firmu, která se starala o peníze jednotlivců i institucí..

Poradna Ivy Málkové ze Stop obezitě

Iva Málková

Premium Máte problémy s nadváhou? Nedaří se vám zhubnout? Zeptejte se PhDr. Ivy Málkové, specialistky na redukci váhy a zakladatelky společnosti Stop obezitě.

Fyzioterapeutická poradna týmu z centra Namao

Poradna

Premium Bolesti pohybového aparátu zažila většina z nás. Jak s nimi bojovat? V poradně se můžete ptát fyzioterapeutek Adély Červenkové a Kláry Tuzarové z terapeutického centra Namao.

Právní poradna JUDr. Romany Lužné

JUDr. Romana Lužná

Advokátka JUDr. Romana Lužná vám poradí v otázkách rodinného práva, zejména při úpravě výživného, při řešení rozvodu, úpravy péče o děti po rozvodu, při vypořádání společného jmění manželů apod.

Zubní poradna týmu lékařů z Dental Office H33

Zubaři z Dental Office H33

Premium Máte problémy se zuby? Nebo jen chcete vědět, jak se o ně správně starat? Poraďte se s odborníky z Dental Office H33.

Partnerská poradna psycholožky Jitky Douchové

PhDr. Jitka Douchová - Psycholožka specializovaná po celou dobu své profesní...

Premium Psycholožka PhDr. Jitka Douchová se po celou dobu své profesní dráhy specializuje na partnerské vztahy. V Praze má soukromou manželskou poradnu.

Poradna plastického chirurga Jakuba Miletína

MUDr. Jakub Miletín

Premium Nejste se svým tělem spokojeni a pomohl by vám jedině skalpel? Poraďte se s plastickým chirurgem MUDr. Jakubem Miletínem. Člen týmu kliniky plastické estetické chirurgie Perfect Clinic s.r.o. v Kartouzské 10 v Praze 5.

Psychologická poradna

Logo delamcomuzu.cz

Premium Máte strach, trpíte úzkostí, nevíte, co dělat a propadáte skepsi? Obraťte se na tým odborníků sdružených pod projektem Dělám, co můžu.