58. O. Kričfaluši, 71. D. Fila

Červené karty:
55. P. Kodeš

Střely na branku: 5:5; Střely mimo: 4:5; Rohové kopy: 5:10

Hraje se odveta, v prvním utkání v Teplicích zvítězil Hradec Králové 1:0, přestože od 74. minuty bojoval bez vyloučeného Harazima.

Hradci stačí remíza, Teplice musí vyhrát, pokud se chtějí v dodatečném utkání proti pátému celku skupiny o titul pokusit o účast v kvalifikaci o Konferenční ligu. Pokud duel v Hradci skončí vítězstvím hostů o gól, prodlužuje se dvakrát patnáct minut, případně následuje penaltový rozstřel.

Oba týmy nastupují na hrací plochu, oba ve svých tradičních dresech - domácí v černobílých, hosté v žlutomodrých.

Pudhorocký
71. min Kaštánek o hráči
11 Dancák
Dancák
Krejčí
63. min Horák o hráči
17 Juliš
Juliš
84. min Koubek o hráči
Vašulín
84. min Hais o hráči
6 Pilař
Pilař
63. min Čech o hráči

FK TepliceTeplice(3-5-2)

33 Ludha
Ludha
Kričfaluši
28 Knapík
Knapík
50. min Cykalo o hráči
Mičevič
Švanda
50. min Bílek o hráči
Mareček
75. min Jukl o hráči
11 Havelka
Havelka
61. min Čerepkai o hráči
20 Trubač
Trubač
2 Labík
Labík
Jásir Núr
75. min Bednár o hráči
7 Fila

Rozhodčí: Starý - Kříž, Leška
Počet diváků: 7 199

1

Hosté se od začátku vrhli do útoku, Labíkův centr ale s přehledem stáhl Zadražil.

2

Nyní přišel mnohem nebezpečnější centr z levé strany, před Jásirem ho poslal Kodeš i přes střechu tribuny.

4

První útok Hradce táhl po pravé straně Čmelík, po faulu Labíka přímý kop z dobré vzdálenosti.

7

Hosté v tlaku, tečovaná rána Kričfalušiho skončila dalším rohem.

8

Havelka ho kopl hodně nebezpečně, ale domácí si poradili. Dál ale hrají hosté.

10

Hosté dál zápasu vládnou a domácím míč moc nepůjčují, zatím ale bez výraznější šance.

11

I nyní po Filově průniku, jehož přihrávka byla sražena na další roh.

14

Tutovka domácích po nápaditě rozehraném rohovém kopu, Čmelík ale dělovkou těsně přestřelil.

15

Na druhé straně pílil Havelka, ale tentokrát o hodně výš než Čmelík.

16

Nadějný útok domácích po příhře na Juliše, ten si míč zasekl, ale střela šla hodně mimo branku.

18

Druhá velká šance Hradce, Krejčí krásně vysunul Juliše, ten míč zasekl a poslal na střelu Pilařovi, jeho tečovaný pokus se jen těsně kolem tyče prokutálel na roh.

21

Hradci šance pomohly, hru vyrovnal a už kombinuje častěji.

21

Ale málem hned inkasoval, Fila předvedl krásnou akci, ve finále poslal do tutovky Labíka, ale toho Zadražil vychytal.

24

Přerušeno, ze sektoru domácích fans šel na hřiště černý kouř, snad budeme brzy pokračovat.

27

Domácí se prokombinovali do pokutového území, ale finální přihrávka adresáta nenašla.

29

Jásir pěkně na hranici pokutového území uvolnil Filu, ten se ale přes dvojici domácích ke střele nedostal.

30

Jásir Núr se teď odhodlal ke střele sám, ale branku o dost minul.

31

Dobrá šance Fily po akci Havelky, branku ale dělovkou těsně minul.

34

Teplice v tlaku, ten skončil střetem Kodeše a Jásira, oba jsou ošetřováni.

36

Tak u domácích to nebyl Kodeš, ale Klíma. Ten už je v pořádku, Jásir snad také, i když vypadá otřeseněji.

38

Nyní v pokutovém území domácích leží Fila a další ošetřování.

41

Pudhorocký se krásně uvolnil, přihrál do pokutového území, ale Čmelík před střelou upadl.

42

Další ošetřování, tentokrát Mičevič.

44

Po rohu se do míče z hranice vápna opřel do střely, Zadražil chytil.

45

Akce domácích skončila Pudhorockého na roh sraženým centrem.

45

Nastavíme 5 minut, není se čemu divit.

45

Nebezpečný centr z pravé strany letěl na volného Trubače, před ním ale zasáhl Labík, hlavičkoval mimo branku.

45

V posledních vteřinách tutovka, dlouhý nákop si za obranou našel Vašulín, Ludha vyběhl pozdě, Vašulín ho přehodil, ale těsně mimo.

45

Nyní střela na druhé straně, ale Švanda si na Zadražila nepřišel.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:0

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Hradec Kr. - Teplice

47

Zadražil trochu zachyboval po centru z pravé strany, Jásir střílel přes hlavu, ale mimo.

47

Opět ošetřujeme, tentokrát Labíka po faulu Juliše.

47
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Petr Juliš (Hradec Kr.)

49

Po na krátko rozehraném rohovém kopu centroval či střílel Krejčí, míč skončil na břevně.

50

Václav Pilař (Hradec Kr.) vstřelil gól. Hradec Kr. - Teplice 1:0
Skvělý brejk domácích, který potáhl po pravé straně Juliš a pak poslal míč na Pilaře, který dorazil do prázdné branky.

50

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Jan Knapík, nahradil ho Jegor Cykalo

50

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Josef Švanda, nahradil ho Michal Bílek

53

Vyrovnání bylo blízko, Jásir výborně hlavičkoval po centru z levé strany, ale Zadražil míč vyrazil nad břevno.

54

Zadražil si po rohu poradil a dlouhým nákopem oslovil Vašulína, ten souboj v pokutovém území nezvládl.

55
Červená karta

Červenou kartu dostal Petr Kodeš (Hradec Kr.)
Drama pokračuje, Kodeš odchází po faulu na unikajícího soupeře.

57

Filova rána z následného přímého kopu skončila na zdi.

58

Penalta pro Hradec, po centru byl stažený Vašulín, sudí nezaváhal.

58
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Ondřej Kričfaluši (Teplice)

60

Václav Pilař (Hradec Kr.) proměnil pokutový kop. Hradec Kr. - Teplice 2:0
Ludha zvolil levou stranu, Pilař druhou a s jistotou proměnil.

61

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Filip Havelka, nahradil ho Roman Čerepkai

62

Tutovku Fily, který ale mířil těsně mimo, zmařil ofsajd.

63

Střídání Hradec Kr.: ze hřiště odešel Václav Pilař, nahradil ho František Čech

63

Střídání Hradec Kr.: ze hřiště odešel Ladislav Krejčí, nahradil ho Daniel Horák

67

Hosté se pochopitelně tlačí do útoku, domácí brání a zatím úspěšně, nyní uhlídali i centr na Čerepkaie.

68

Velmi nebezpečný centr z levé strany nakonec proletěl pokutovým územím domácích.

70

Domácí se brání úspěšně, fanoušci skandují Hradec, Evropa! Pokud to dnes Hradec zvládne, bude ho od ní dělit jediné utkání.

71

Střídání Hradec Kr.: ze hřiště odešel Petr Pudhorocký, nahradil ho Daniel Kaštánek

71
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Daniel Fila (Teplice)

73

Tutovka Vašulína, který byl sám před Ludhou, ale trefil jen břevno.

75

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Lukáš Mareček, nahradil ho Robert Jukl

75

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Mohamed Jásir Núr, nahradil ho Samuel Bednár

78

Tři centry letěly do domácího pokutového území, ale domácí obrana odolává.

80

Počet diváků 7 199

82

Krásná individuální akce Juliše po levé straně, dostal se jí až před Ludhu, ale ten jeho zakončení kryl.

84

Hosté nyní zkazili jednoduchou přihrávku a míč tak má Zadražil. Už to nevypadá na zvrat.

84

Střídání Hradec Kr.: ze hřiště odešel Petr Juliš, nahradil ho Matěj Koubek

84

Střídání Hradec Kr.: ze hřiště odešel Daniel Vašulín, nahradil ho Daniel Hais

87

Koubek v nadějném brejku, ale už se nehnal za brankou, ale míč podržel a Hradec oddechuje.

89

Nyní mohlo přijít zpestření, Zadražil totiž při odkopu trefil Filu, od něj ale míč branku minul.

90

Nastavíme 4 minuty, domácí stadion aplauduje a už slaví postup do finále skupiny o Evropu.