Góly: 11. A. Júsuf, 15. A. Júsuf, 90. M. Nikl (vla.)

76. A. Kadlec
65. J. Skalák

Střely na branku: 5:5; Střely mimo: 6:1; Rohové kopy: 10:5
Počet diváků: 2 021 (40 % z kapacity 5 000)

Na jaře to domácím skřípe, ve třech utkáních brali jen dva body. Remizovali ale v Plzni (1:1) a v Hradci (0:0), porážku pak utrpěli doma s Baníkem (1:3). Čtvrté vystoupení čeká nového trenéra Davida Holoubka proti Českým Budějovicím, které však ve formě očekávají další body.

Hosté totiž minulý týden brali už druhou jarní výhru a odlepili se z posledního místa, jež nově patří Karviné. Jihočeši zápolí v šesté Mladé Boleslavi, Slezané hostí čtvrté Slovácko.

Oba týmy nastupují na hrací plochu, za chvíli začínáme.

Kadlec
85. min Vaníček o hráči
23 Kušej
Kušej
85. min Ladra o hráči
Mareček
90. min Kubista o hráči
Matějovský
84. min Sakala o hráči
Karafiát
20 Solomon
Solomon
63. min Kostka o hráči
9 Júsuf
Júsuf

SK Dynamo České BudějoviceČ. Budějovice(4-3-3)

Šípoš
22 Sladký
Sladký
25 Nikl
15 Čoudek
Čoudek
89. min Madleňák o hráči
Zíka
60. min Skalák o hráči
14 Šigut
Šigut
75. min Lazič o hráči
Ondrášek
75. min Tranziska o hráči
Brandner
61. min Sliacky o hráči

3

Král vyslal dlouhý nákop na Kušeje, který však na míč nedosáhl.

4

Zblokovaný pas Kušeje znamená roh pro domácí.

5

Kadlec hledal na přední tyči Júsufa, obrana balon zastavila včas.

6

Marek Matějovský fauloval na polovině hřiště.

7

Petr Zíka (Č. Budějovice) vstřelil gól. Ml. Boleslav - Č. Budějovice 0:1
Rychlý protiútok hostů dokázala Mladá Boleslav odvrátit. Odražený míč si ale našel na hranici pokutového území Petr Zíka, který zamířil přesně k tyči.

9

Roh pro České Budějovice.

10

Čermák zaskočil za stopery a odvrátil nebezpečnou akci na roh.

11

Abdalláh Hilál Júsuf (Ml. Boleslav) vstřelil gól. Ml. Boleslav - Č. Budějovice 1:1
Na centr si vyskočil nikým nehlídaný Júsuf Hilál, který po prudké hlavičce vyrovnal stav utkání.

13

Nepřesná přihrávka zastavila slibnou akci domácích.

14

Solomon John byl ostře poslán k zemi. Volný přímý kop pro Mladou Boleslav.

15

Matějovského pas si našel znovu zcela volný Júsuf, který z bezprostřední blízkosti zamířil přesně.

18

Po tlaku domácích bude následovat roh.

19

Šigut si v souboji počínal nedovoleně. Rozehrávat bude stoper Král.

20

Matějovský kombinoval s Kadlecem, finální přihrávka ale byla o něco další, než by měla. Hosté budou odkopávat od brány.

22

Kušejův centr z pravé strany byl nepřesný.

23

Nikl přetáhl balon za obranu. Míč sebral brankář Mikulec.

24

Suchomelův střílený pas si jako první našel gólman Šípoš.

26

Roh pro domácí.

27

Mareček vyslal nebezpečný pokus po zemi. Brankář Šípoš byl u tyče včas.

28

Další rohový kop pro Středočechy.

29

Júsuf se znovu dostal k zakončení. Tentokrát jeho hlavičkový pokus skončil těsně nad břevnem.

30

Suchomel ztečoval centr Šiguta na roh.

32

Júsuf chtěl vyslat do běhu Solomona, obrana ale vystihla jeho záměr a míč odvrátila.

34

Na zadní tyči číhal na centr Vasil Kušej, na poslední chvíli zasáhl obránce Sladký.

36

Karafiátův centr doletěl pouze na hlavu bránícího Nikla.

38

Júsuf se hnal za dlouhým nákopem, nakonec ale byl čistě odzbrojen.

40

Suchan hledal před brankou Brandnera. U míče však byl první gólman Mikulec.

41

Jan Suchan pravděpodobně špatně došlápl a zůstal ležet na trávníku.

42

Nic vážného to nebude. Suchan už byl v další šanci. Střela z první mu však úplně nesedla.

44

Brandner se objevil ve velké příležitosti. Ondrášek prodloužil balon za sebe právě na nabíhajícího Bradnera, který před gólmanem trefil jen hruď Mikulce.

47

Kadlec dostal dobrou přihrávku od Matějovského, míč mu ale uskočil.

48

Po rohu se dostal k hlaviččce Júsuf, který pouze prodloužil balon.

50

Solomonova rána zpoza vápna byla ztečována na roh.

51

Matějovský rozehrál na krátko se Suchomelem, který zkusil vypálit z úhlu. Jeho pokus proletěl vedle.

52

Solomon měl dostatek prostoru, a proto se rozhodl vystřelit. Míč skončil těsně nad břevnem.

54

Kadlec stačil míč posunout pod sebe na Marečka před vybíhajícím Šípošem. V brance zaskočili dva obránci, ale Mareček skákající balon poslal nad bránu.

56

Júsuf si počínal nedovoleně na polovině hrací plochy.

58

Kušej si navedl balon na střed hřiště, ale následná střela byla příliš slabá.

59

Centr Zíky z levé strany si našel brankář Mikulec.

60

Roh pro hosty.

60

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Petr Zíka, nahradil ho Jiří Skalák

61

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Patrik Brandner, nahradil ho Viktor Sliacky

62

Solomon hledal pod sebou Júsufa, před kterým zasáhla obrana.

63

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel John Solomon, nahradil ho Dominik Kostka

64

Kušej vymyslel skrytou přihrávku na Suchomela, který ještě chtěl vylepšit pozici pro Júsufa, jehož střela byla zablokována.

65
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jiří Skalák (Č. Budějovice)

67

Kostka si dvakrát narazil se spoluhráči a následně vyslal prudkou ránu na přední tyči. Brankář Šípoš si však poradil.

69

Rohový kop pro domácí.

70

Ondřej Karafiát hlavičkoval na přední tyči. Jeho pokus ale mezi tři tyče těsně nezamířil.

71

Rohový kop i pro hosty.

72

Mareček táhl dlouhý útok po levé straně. Nakonec vybojoval roh.

74

Král musel odvracet balon do zámezí před nabíhajícím Čermákem.

75

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Samuel Šigut, nahradil ho Uroš Lazič

75

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Zdeněk Ondrášek, nahradil ho Jakob Tranziska

76
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Andrej Kadlec (Ml. Boleslav)

77

Mikulec zachránil vedení domácích. Nejdříve si poradil s hlavičkou z malého vápna, pak i se slabou dorážkou.

79

Dlouhý nákop do pokutového území si pohlídal Mikulec.

80

Andrej Kadlec zůstal ležet na trávě a bude potřebovat ošetřit.

82

Kušej si pomohl útočným faulem.

83

Vasil Kušej si pokryl balon a nakonec byl faulován.

84

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Marek Matějovský, nahradil ho Benson Sakala

85

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Andrej Kadlec, nahradil ho Antonín Vaníček

85

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Vasil Kušej, nahradil ho Tomáš Ladra

86

Júsuf byl zezadu poslán k zemi.

87

Počet diváků 2 021 (40 % z kapacity 5 000)

88

Lazičův centr byl velmi nepovedený.

89

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Ondřej Čoudek, nahradil ho Matej Madleňák

90

Karafiát byl v souboji pozdě a pomohl si útočným faulem.

90

Sakala odvracel centr do pokutového území.

90

Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90

Matouš Nikl (Č. Budějovice) vstřelil vlastní gól. Ml. Boleslav - Č. Budějovice 3:1
Brankář Šípoš chtěl rychle ukopnout míč před rychlým Júsufem. Míč ale trefil záda obránce Nikla a právě od něj se balon odrazil do sítě.

90

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Daniel Mareček, nahradil ho Vojtěch Kubista