Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Hráči Pardubic se ve 12. kole fotbalové nejvyšší soutěže utkají s Olomoucí. Vítejte u online přenosu.

Čtvrtá Olomouc v Pardubicích v dosavadních třech ligových duelech neprohrála.

Domácím bude kvůli karetnímu trestu chybět trenér Radoslav Kováč, který za Sigmu hrával.

Daněk
85. min Zlatohlávek o hráči
Hlavatý
85. min Donát o hráči
7 Vacek
Vacek
18 Míšek
Míšek
60. min Patrák o hráči
27 Sychra
Sychra
60. min Tischler o hráči
Černý
60. min Krobot o hráči

SK Sigma OlomoucOlomouc(4-3-3)

Digaňa
Chvátal
86. min Vraštil o hráči
Pokorný
32 Beneš
Beneš
15 Zmrzlý
Zmrzlý
Ventúra
46. min Vodháněl o hráči
7 Breite
Breite
Pospíšil
77. min Fiala o hráči
Navrátil
65. min Fortelný o hráči
Zifčák
65. min Juliš o hráči
10 Zorvan
Zorvan

Rozhodčí: Rouček - Hrabovský, Šimáček
Počet diváků: 3 141

1

Hned v první minutě se do zajímavé pozice ve vápně dostal Pavel Zifčák, ale nedokázal se obtočit kolem domácího beka.

3

Pardubice kombinují s míčem ve středu hřiště, ale v pokutovém území zatím nehrozily.

5

Hlavatý zkusil přihrávkou mezi beky rozběhnout Kryštofa Daňka, ale ten se za míčem ani nerozběhl.

8

Na centr do vápna Pardubic si naskakoval Pavel Zifčák, ale na míč nedosáhl.

13

Štěpán Míšek chystal zajímavý balon za obranu pro Michala Surzyna, který se netradičně pohyboval na hrotu, ale na míč nedosáhl.

15

Olomouc mohla jít do vedení! Úplně volný Juraj Chvátal dostal pas do malého pokutového území, ale Budinský stihl zareagovat a vytáhl dobrý zákrok!

17

Z dálky napřáhl Michal Hlavatý, ale jeho střelu stihla odhlavičkovat obrana Olomouce.

20

Olomouc faulovala těsně před pokutovým územím a Pardubice budou mít k dispozici standardku z velmi zajímavé pozice.

20

Kopat se ale zatím nebude, rozhodčí jde totiž na video zkoumat, zda k faulu nedošlo uvnitř pokutového území a nebude se kopat penalta.

20

Je tak, penalta pro Pardubice!

22

Kryštof Daněk (Pardubice) proměnil pokutový kop. Pardubice - Olomouc 1:0
Na puntík si balon postavil Kryštof Daněk, poslal Tomáše Digaňu na druhou stranu a uklidil míč po zemi k tyči! Vzhledem k angažmá v Olomouci ale neslavil.

25

Černý chtěl přiťuknout do dobré pozice Hlavatému, který by šel úplně sám na bránu, ale na poslední chvíli míč zastavil Pokorný!

27

Michal Hlavatý se viditelně trápí. Je všude, snaží se smůlu prolomit, ale přílišná motivace mu často spíš škodí.

29

Štěpán Míšek dostal dobrou přihrávku do šance, měl proti sobě jediného obránce, ale zakončit nedokázal. Vybojoval však pro Pardubice alespoň roh.

30

Pardubice ale zvolily rozehrávku nakrátko a ani neodcentrovaly.

30

Po pravé straně uháněl na Budinského Filip Zorvan, ale zakončil jen těsně vedle vzdálenější tyče!

35

Vojtěch Sychra se hnal do útoku, ale ve vápně jej od míče čistě odstavil Chvátal.

36

Zmrzlý chystal centr do pokutového území Pardubic, ale domácí obrana odvrátila míč pouze na roh pro Sigmu.

38

Po rohu měl velkou šanci nejprve Ondřej Zmrzlý, proti kterému zasáhl Budinský, ten však míč vyrazil přímo pod nohy Pokorného, který ale promáchl.

39

Na druhé straně z hranice pokutového území pálil Kryštof Daněk a Digaňa se po míči jen tak tak natáhl a vytěsnil jej na roh!

45

První poločas se bude nastavovat o čtyři minuty.

45

Pardubice rozehrávaly další zajímavou akci v bezprostřední blízkosti olomoucké brány, Černý našel Daňka, který chtěl ještě prodloužit do strany na Ichu, ten měl k míči blízko, ale přes beka se k němu nakonec nedostal.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0

45

Pardubice po první půli vedou nad Olomoucí 1:0 po proměněné penaltě Kryštofa Daňka.

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Pardubice - Olomouc

46

Střídání Olomouc: ze hřiště odešel Denis Ventúra, nahradil ho Jan Vodháněl

46

Hned zkraje poločasu fauloval na hranici pokutového území Pablo Ortiz a strhla se rozmíška. Rozhodčí ještě konzultoval s VARem možnou červenou.

47
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Pablo Ortíz (Pardubice)

47
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Kryštof Daněk (Pardubice)

47
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jan Vodháněl (Olomouc)

49

Rozehrávku standardní situace si vzal na starost střídající Jan Vodháněl, ale míč poslal úplně mimo.

53

Zifčák se ve vápně natahoval po přízemním centru, ale na míč nedosáhl!

54

Chvátal se zlobil, protože centroval do vápna, ale nikdo se mu nenabízel. Domácí obrana tak míč v klidu odvrátila.

57

Roh pro Pardubice.

57

Hlavatý našel hezkým centrem Vacka, který ještě prodloužil míč na Sychru, jenže ten ve vápně příliš váhal a ani nezakončil.

58

Po dalším rohu Pardubic hlavičkoval vysoko nad Míšek.

65

Na tabuli svítí 2:0, ale rozhodčí si jde ještě na video zkontrolovat možný ofsajd.

65

Střídání Olomouc: ze hřiště odešel Jan Navrátil, nahradil ho Jan Fortelný

65

Střídání Olomouc: ze hřiště odešel Pavel Zifčák, nahradil ho Lukáš Juliš

67

Gól Tischlera tak skutečně neplatí, protože domácí hráč byl v ofsajdovém postavení.

69

Hlavatý rozehrával standardní situaci, ale míč skončil daleko v zámezí.

70

Po odraženém balonu pálil Jan Fortelný, ale Budinský schoval v klidu míč do náruče.

72

Olomouc bude zahrávat rohový kop.

73

Na bližší tyči ale jako první na míč vyskočil Ladislav Krobot a založil domácí protiútok, Pardubice teď kombinují na útočné polovině.

74

Emil Tischler hezkou přihrávkou našel Michala Hlavatého, jeho střela byla ale sražena na roh.

76

Před třemi domácími hráči se otevřelo hodně prostoru, ale Pardubice vůbec nezvládají ani banální přihrávky. Vacek měl vedle sebe volného Tischlera, ale trefil beka.

77
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Vojtěch Patrák (Pardubice)

77

Střídání Olomouc: ze hřiště odešel Martin Pospíšil, nahradil ho Jan Fiala

78

Fortelný z otočky posílal balon do vápna Pardubic, ale včas stihl zasáhnout Ortiz. Roh pro Olomouc.

79

Po rohu hlavičkoval vysoko nad Vít Beneš.

83

Pardubice zuby nehty brání v deseti lidech ve vápně těsný náskok, přesto za obranou vyplaval Jakub Pokorný, který jen těsně hlavou nedosáhl na centrovaný balon!

85

Střídání Pardubice: ze hřiště odešel Kryštof Daněk, nahradil ho Tomáš Zlatohlávek

85

Střídání Pardubice: ze hřiště odešel Michal Hlavatý, nahradil ho Denis Donát

86

Střídání Olomouc: ze hřiště odešel Juraj Chvátal, nahradil ho Lukáš Vraštil

89

Na centr do vápna si naskočil gólman Pardubic Viktor Budinský, který se ve vzduchu nepříjemně srazil s Denisem Halinským, k němu spěchají lékaři.

90

Druhý poločas se bude nastavovat o šest minut, Pardubice drží balon na útočné polovině.

90

Počet diváků 3 141 (68 % z kapacity 4 620)

90

Vít Beneš (Olomouc) vstřelil gól. Pardubice - Olomouc 1:1
Pohroma pro Pardubice! Sigma ze zřejmě poslední akce v zápase vyrovnává na 1:1, po standardce Olomouce se ve vápně vytvořila skrumáž a do sítě míč dostrkal Vít Beneš.

90

Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 1:1

90

Pardubice už směřovaly pro tři body, místo toho ale berou jen třetí remízu v řadě. Z úplně poslední standardky totiž skóroval Vít Beneš a učil celkové skóre 1:1. Z CFIG Areny vám hezký víkend přeje Marek Votke.

30. března 2024 15:00Olomouc-Pardubice 0:2
21. října 2023 15:00Pardubice-Olomouc 1:1
26. února 2023 15:00Olomouc-Pardubice 2:2
4. září 2022 16:00Pardubice-Olomouc 0:2
27. listopadu 2021 15:00Pardubice-Olomouc 1:5
31. července 2021 16:00Olomouc-Pardubice 3:2
3. dubna 2021 14:00Olomouc-Pardubice 0:1
27. listopadu 2020 18:00Pardubice-Olomouc 1:1