87. K. Vacek
20. A. Ražnatovič, 37. S. Boháč, 90. D. Krčík

Střely na branku: 3:6; Střely mimo: 7:8; Rohové kopy: 4:0
Počet diváků: 2 887 (62 % z kapacity 4 620)

Fotbalisté Pardubic se pokusí o první vítězství v ročníku proti nováčkovi z Karviné.

Pardubice v každém z dosavadních pěti vzájemných duelů v lize vstřelily Karviné dvě branky.

1

Začal první poločas utkání Pardubice - Karviná

1

Pikul mohl posílat do vápna Karviné první nabídku pro Pavla Černého, ale centr mu nesednul a hostující obrana jej odvrátila.

Tischler
74. min Kukučka o hráči
27 Sychra
Sychra
46. min Matoušek o hráči
Darmovzal
70. min Šimek o hráči
7 Vacek
Vacek
Hlavatý
10 Pikul
Pikul
62. min Patrák o hráči
Černý
62. min Krobot o hráči

Ražnatovič
65. min Hošek o hráči
99 Memič
Memič
Boháč
60. min Ezeh o hráči
Budínský
75. min Málek o hráči
12 Žák
Žák
60. min Krčík o hráči
Papalelé
Akinyemi
60. min Doležal o hráči

Rozhodčí: Berka - Mokrusch, Kříž
Počet diváků: 2 887

3

Na hrací ploše dochází k ošetření karvinského kapitána Lukáše Budínského.

3

Bude ale pokračovat ve hře.

5

V hostující obraně se otevřelo okno pro Vojtěcha Sychru, který běžel sám na bránu, ale míč si příliš předkopl a Jiří Ciupa u něj byl dřív.

6

Amar Memič byl úplně volný ve vápně, vyskočil si na hlavičku, ale trefil jen Budinského!

10

Sychra centroval na Darmovzala, ale ten se k míči nedostal.

13

Halinský pokazil rozehrávku a nabídl možnost zaútočit Dominiku Žákovi, ten ale nakonec neprošel přes dalšího domácího obránce.

17

Memič byl aktivní ve vápně Pardubic, prošel přes dva bránící hráče, ale do zakončení se nedostal.

20
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Andrija Ražnatovič (Karviná)
Sychra málem přesprintoval Ražnatoviče, ten si musel pomoci skluzem a vidí žlutou kartu.

22

Z následné standardky Pardubice ještě vytěžily rohový kop, ale míč nakonec branku Karviné neohrozil.

23

Sychra ve vápně dobře přistrčil Darmovzalovi, ale ten nezakončil ideálně. Pardubice však mají k dispozici alespoň roh.

23

Míč přistál na hlavě Kamila Vacka, ale zakončení mu vůbec nesedlo.

29

Za obranu Karviné se ve vápně dostal první balon, který těsně vedle levé tyče zakončoval Sychrna, nicméně stál v ofsajdu, takže gól by neplatil.

35

Po srážce hráčů na půlce hřiště dochází k ošetření.

36

Hráči na obou stranách budou pokračovat ve hře, dohru však bude mít situace u rozhodčího.

37
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Sebastian Boháč (Karviná)

40

Emil Tischler (Pardubice) vstřelil gól. Pardubice - Karviná 1:0
Pardubice jdou do vedení! Darmovzal dal dobrou zpětnou přihrávku Černému, který se rozhlédl a poslal přesný centr pro Tischlera, jenž uklidil balon do sítě!

42

Na polovinu Karviné letěla další nabídka pro Sychru, ten ale balon nestihl na hrací ploše.

45

Michal Hlavatý v závěru poločasu byl úplně sám před gólmanem, ale hlavičkoval mimo!

45

Karviná už se radovala z vyrovnání, když se po centru přesně k tyči prosadil Bederka, ale gól za pár okamžiků odvolal VAR kvůli ofsajdu!

45

První poločas se nastavuje o pět minut. Domácí budou kopat roh.

48

Po faulu domácích Karviná rozehrávala standardku, pro kterou si však vyskočil Viktor Budinský.

50

Akinyemi se natahoval po dorážce před prázdnou bránou, ale trefil jen bránícího hráče Pardubic!

52

Akinyemi byl v další obrovské šanci! Sám před gólmanem už překonal Budinského, ale trefil jen tyč. Odražený míč už si pak sebral domácí brankář.

55

Jakub Matoušek (Pardubice) vstřelil gól. Pardubice - Karviná 2:0
Bartosz Pikul na levém křídle krásným centrem na druhou stranu rozběhnul Jakuba Matouška, který si vychutnal Ciupu a zakončil do prázdné brány! Slaví tak svůj první gól v dresu Pardubic.

66

Matoušek dostal další dobrou nabídku na pravé křídlo, ale následný centr do vápna přetáhl.

67

V Pardubicích dnes znovu panuje velké vedro, hráči tak dostávají prostor na ošetření.

69

Viktor Budinský zachránil Pardubice, když zničil téměř stoprocentní šanci Budínského, jenž z malého vápna hlavičkou mířil do šibenice!

70

Střídání Pardubice: ze hřiště odešel Denis Darmovzal, nahradil ho Samuel Šimek

72

Po další hlavičce se natahoval Martin Doležal, ale na míč nedosáhl.

72

Také Pardubice se po další akci radovaly z třetího gólu, ale Hlavatý našel jen spoluhráče v ofsajdu.

74

Střídání Pardubice: ze hřiště odešel Emil Tischler, nahradil ho Ondřej Kukučka

75

Střídání Karviná: ze hřiště odešel Lukáš Budínský, nahradil ho Jaroslav Málek

79

Z dobré pozice pálil Krobot, ale nakonec vysoko přestřelil.

79

O chvíli později měl slibnou šanci také Michal Hlavatý, jeho pokus navíc někdo tečoval do protipohybu gólmana, ale míč skončil mimo.

81

Počet diváků 2 887 (62 % z kapacity 4 620)

82

Doležal naskakoval na další vysoký centr do vápna Pardubic, ale neměl nárok.

83

Karviná se ještě snaží v posledních minutách zápas alespoň zdramatizovat, ale domácí jsou plně koncentrovaní.

86

Karviná utahuje šrouby, ale domácí obrana zatím vše odvrací do bezpečí.

87
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Kamil Vacek (Pardubice)

88

Po faulu domácích Karviná rozehrávala standardku z velmi slibné pozice, ale Rajmund Mikuš trefil jen břevno!

90

Ve druhé půli se bude nastavovat šest minut.

90

Memič přesprintoval Patráka a šel sám na bránu, ale trefil boční síť.

90

Denis Halinský (Pardubice) vstřelil vlastní gól. Pardubice - Karviná 2:1
Pardubice znervózněly a Karviná se dostává na kontakt! Doležal hlavičkoval po centru zprava a už to vypadalo, že Budinský si míč v pohodě přivlastní, ale za záda mu jej nakonec tečoval spoluhráč Denis Halinský.

90

Domácí však zápas zvládnou. Drží míč u rohového praporku na polovině Karviné a navíc vybojovaly roh.

90
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Dávid Krčík (Karviná)

90

Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 2:1

90

Karviná sice v závěru zápasu trochu přidala na tempu a díky vlastní pardubické trefě snížila na 1:2, ale domácí si nakonec tři body pohlídali. Z CFIG Areny vám příjemný vstup do nového pracovního týdne přeje Marek Votke.

14. února 2024 17:00Karviná-Pardubice 0:3
13. srpna 2023 15:00Pardubice-Karviná 2:1
7. května 2022 16:00Pardubice-Karviná 2:0
20. dubna 2022 18:00Karviná-Pardubice 3:2
24. července 2021 16:00Pardubice-Karviná 2:2
2. května 2021 15:00Pardubice-Karviná 2:2
23. prosince 2020 15:00Karviná-Pardubice 0:2
6. května 2001 16:30Pardubice-Karviná 1:0