Jablonec se v posledních týdnech zvedl, má za sebou čtyři zápasy bez porážky, z toho dvakrát vyhrál a dvakrát remizoval. V předchozím kole porazil Pardubice a posunul se na dvanáctou příčku.

Teplice se po sérii nepovedených výkonů opět nastartovaly. Porazily Mladou Boleslav i Budějovice (oba 1:0), naposledy uhrály bod s Bohemians (1:1) a jsou na desátém místě.

Zápas byl kvůli vydatnému sněžení a nezpůsobilému terénu v sobotu dopoledne odložen na 6.12.

Černák
89. min Polidar o hráči
Pleštil
69. min Chramosta o hráči
Kratochvíl
Martinec
77. min Houska o hráči
Alégué
69. min Jovovič o hráči
Čanturišvili
37 Krulich
Krulich
77. min Velich o hráči

Radosta
90. min Fila o hráči
11 Havelka
Havelka
74. min Křišťan o hráči
20 Trubač
Trubač
52. min Hronek o hráči
26 Urbanec
Urbanec
74. min Bílek o hráči
Jásir Núr
25 Gning
Gning
52. min Vachoušek o hráči

Rozhodčí: Batík - Nádvorník, Pochylý
Počet diváků: 789

1

Výkopu se ujal domácí Jablonec.

1

Z levé strany se k odraženému míči dostal Pleštil. Ten si míč vyvezl před vápno, jeho střela byla zblokována.

3

Teplice obratem přichází o míč po útočném faulu.

4

Hurtado opět nakopává po levé straně, toho využil Martinec a svým akrobatickým kopem pozlobil Grigara.

5

Teplice se pokouší o rozehrávku, nejsou ale schopné pracovat pod tlakem, který Jablonec vytváří.

6

Krulich se dostal do obrovské šance. Po pravé straně pádil Štěpánek, který našel krásnou přihrávkou za obranu Krulicha, ten Grigara nepřekonal.

7

Teplice zkouší rychlý brejk, Jablonec odvrací na aut.

8

Štěpánkův křižný míč sbírá Grigar, který okamžitě vyslal dlouhým nákopem Gninga. Ten o míč přišel.

10

Štěpánek opět centroval z pravé strany, míč propadl opět na Krulicha. Osmnáctiletý útočník nadvakrát zakončoval, Grigar opět stoprocentní. Hlavní sudí pozastavuje hru.

12

VAR řeší situaci, zda byl Cykalo trefen do ruky ve vápně.

13

Sudí Batík se jde na situaci sám podívat.

14

Penalta!

15

Žlutou kartu za protesty dostává trenér Teplic Frťala.

16

Miloš Kratochvíl (Jablonec) vstřelil gól. Jablonec - Teplice 1:0
Jablonec jde do vedení. Po ruce Cykala si k penaltě stoupnul Miloš Kratochvíl. Tento skoro 190 centimetrů vysoký záložník setrval v klidu a uklidil míč pomalou střelou doleva dolů.

19

Teplice jsou nyní silnější na míči. Mičevičova průnikovka na Gninga byla ale nepřesná.

20

První roh zápasu kope Jablonec.

21

Zajímavý centr na zadní tyč. Domácí se opět vztekají a obracejí se na hlavního arbitra, že bylo zahráno rukou.

22

Ve hře se pokračuje. Jablonec kombinuje.

23

Další pokus hostů o kombinaci končí v autu.

24

Teplice dnes mají problém v komunikaci. Další dlouhou přihrávku po lajně ze zadních řad nikdo z útočníků nečekal.

25
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Daniel Trubač (Teplice)
Surově seslal k zemi Martince.

26

Teplice si se standardkou poradily. Martinec opět na zemi. Teplice ho dnes moc nešetří.

27

Filip Havelka (Teplice) vstřelil gól. Jablonec - Teplice 1:1
Akce z ničeho nic. Teplice místo vrácení míče vzaly míč a pádily s ním do útoku. Z pravé strany centroval Radosta. Před Hanušem se do hlavičky dostal Gning, který přizvedl míč a Filip Havelka skoro do prázdné pálí. Mela na hřišti. Dnes to bude ještě vyostřený mač.

27
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Miloš Kratochvíl (Jablonec)

27
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jakub Martinec (Jablonec)

27
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jan Knapík (Teplice)

31

Čanturišvili centroval z levé na Krulicha. Ten si podržel obránce na zádech a z otočky zakončil do tyče.

33

Jásir se pokoušel dostat do vápna skrz levou stranu. Jablonec odvrátil na roh.

34

Další nákop Hurtada tentokrát končí u brankáře hostů.

35

Domácím utekl míč do autu. Mičevič bude vhazovat.

36

Jásir vypálil přímým nártem k bližší tyči. Hanuš vytěsnil.

37

Další nákop na Jásira, ale Štepánek si ho pohlídal.

38

Tempo lehce opadlo a oba týmy se spíše přesouvají na taktičtější část zápasu.

39

Štěpánek bude vhazovat dlouhý aut.

40

Tekijaški vypálil z velké dálky. Jeho střela ale byla velmi nepřesná.

41

Hurtado nepřesně přihrál, ale Havelka okamžitě vrátil domácím míč zpátky.

42

Píská se ruka, kterou zahrál Trubač na hrací polovině.

43

Hurtado se vydal na sprinterskou cestu, ta byla přerušena faulem od Gninga.

44

Štěpáněk hází další dlouhý aut.

44

Martinec byl znovu dohrán Cykalem. Teplice jsou tak týmem, který v lize nejvíce fauluje a Jablonec je celek co je nejvíce faulován.

45

Jakub Urbanec (Teplice) vstřelil vlastní gól. Jablonec - Teplice 2:1
Jako blesk z čistého nebe udeřil Jablonec a dává tak gól do šatny. Krásný centr z levé strany od Aléguého, který si tak připisuje první asistenci. K hlavičce se dostal Pleštil, ale netrefil se. Míč se tak odrazil od záložníka Teplic Jakuba Urbance.

45
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Štěpán Chaloupek (Teplice)

45

Hlavní arbitr nastavuje pět minut.

45

Radosta se dostal do vápna domácích. Svojí šanci na vyrovnání ale poslal do tribun.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 2:1

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Jablonec - Teplice

47

Jablonec se pokoušel o protiútok, ale nepřesně. U míče jsou Teplice.

47

Platonický tlak hostů ukončuje Hanuš.

48

Alégué se mohl dostat do situace jeden na jednoho s Grigarem, ale zalekl se, a tak ho jeden z obránců dohnal.

49
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Michal Černák (Jablonec)

50
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Tomáš Grigar (Teplice)
Za zdržování.

51

Na trávníku nyní leží tři hráči Jablonce. Dva stopeři se srazili po centru a Štepánek dostal před centrem do slabin.

52

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Abdallah Gning, nahradil ho Tadeáš Vachoušek

52

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Daniel Trubač, nahradil ho Petr Hronek

54

Vachoušek pelášil po pravé straně. Faulem ho zastavil Černák.

55

Havelka ukořistil nepřesnou přihrávku Jablonce. Jeho následující přihrávka byla nepřesná a končí tak v autu.

56

Grigar svým dlouhým nákopem dostává svůj celek před branku Jablonce.

57

Jásirova střela byla zalepena Hanušem.

58

Martinec zkoušel kličku na Mičeviče, ten se ale obehrát nenechal.

59

Jablonec stále hledá cestu, kudy proniknout do vápna hostů.

60

Krulich fauluje Urbance.

61

Oba celky se strkají a následně se válejí na zemi. Druhý poločas spíše připomíná divadelní představení a ne fotbalové utkání.

62

Urbanec si nabíhal za obranu domácích. Štepáněk likviduje.

63

Jásir se dostal do vápna, udělal si kličku kolem Hurtada. Píská se penalta!

64

VAR řeší znovu celou situaci.

65

Penalta platí.

65

Filip Havelka (Teplice) vstřelil gól. Jablonec - Teplice 2:2
A máme tady zápletku. Havelka se sebevědomě postavil k pokutovému kopu, jeho pokus byl ale dosti chabý. Hanuš si sáhl na míč, který se kutálel k levé tyči, ale ven z branky ho nedostal.

68
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Petr Hronek (Teplice)

68
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal David Štěpánek (Jablonec)

69

Střídání Jablonec: ze hřiště odešel Alexis Alégué, nahradil ho Vladimir Jovovič

69

Střídání Jablonec: ze hřiště odešel Dominik Pleštil, nahradil ho Jan Chramosta

71

Štěpánek se připravoval na centr, ale podklouzl.

72

Hanuš lapil ránu, která letěla z levé strany.

73

Teplice jsou teď více na míči.

74

Řada nepřesností brzdí Jablonec.

74

Hanuš předvedl fantastický zákrok. Jásir hlavičkoval do protipohybu. Teplice kopou roh.

77

Počet diváků 789 (13 % z kapacity 6 108)

79
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jakub Křišťan (Teplice)
Desátá žlutá karta zápasu.

79

Houska fauloval Vachouška.

81

Vachoušek opět faulován, tentokrát z velice atraktivní pozice na pomezí vápna.

82

Rána Křišťana byla prudká, ale šla pouze do středu branky.

84

Jablonec se po dlouhé době dostal k míči. Štěpánek hledal Chramostu, ten pálí vedle.

85

Jan Chramosta (Jablonec) vstřelil gól. Jablonec - Teplice 3:2
A je to tady! Chramosta dostal nádherný pas šajtlí a poté přeloboval brankáře Grigara. Ve voze VAR se poté zkoumalo, zda nebyl boleslavský odchovanec v ofsajdu. Gól platí. Jablonec slaví.