Červené karty:
85. R. Cicilia

Střely na branku: 5:7; Střely mimo: 3:3; Rohové kopy: 6:2
Počet diváků: 5 612 (89 % z kapacity 6 300)

Bohemians 1905 hostí Slovácko, jemuž v lize nepodlehli třikrát po sobě. Naopak tým z Uherského Hradiště vyhrál jediný z posledních osmi zápasů.

Obě mužstva jsou na hrací ploše a probíhají předzápasové rozcvičky.

Hráči obou týmy jsou nastoupení, utkání za malou chvíli začne.

o hráči
88. min Mužík o hráči
o hráči
56. min Kovařík o hráči
6 Beran
Beran
o hráči
56. min Kozák o hráči
23 Köstl
Köstl
o hráči
Matoušek
o hráči
73. min Prekop o hráči
Puškáč
o hráči
56. min Necid o hráči

o hráči
66. min Srubek o hráči
M. Kadlec
o hráči
Reinberk
o hráči
45. min Sinjavskij o hráči
o hráči
62. min Juroška o hráči
Vecheta
o hráči
46. min Cicilia o hráči
18 Kim
Kim
o hráči
62. min Holzer o hráči

Rozhodčí: Pechanec - Kubr, Machač
Počet diváků: 5 612

1

Hráči Slovácka se ihned vydali dopředu, ale Kalabiška nedokázal odcentrovat.

2

Köstlův nákop k bráně v klidu sebral Heča.

3

Další útočnou akci hostů táhli Kim a Havlík, druhý jmenovaný centroval, ale Křapka odvrátil.

4

Z hranice vápna pálil Kim, ale jeho střelu v klidu zlikvidoval Reichl.

5

Puškáč udržel míč a posunul na Dostála, ale jeho centr byl příliš vysoký a nenašel žádného spoluhráče.

6

Petržela napadal rozehrávku domácích a vybojoval aut pro své mužstvo.

7

Hůlkův dobrý nákop vybídl Puškáče, který ale nedokázal utéct stoperům. Přesto útočná akce pokračovala a zblokovanou střelou ji zakončil Hrubý.

8

Hráči Slovácka se teď pokusili o několik centrů, ani jeden však nepřinesl žádné zakončení.

9

Za lehkovážně bránící stopery Slovácka teď prošel Dostál, jeho prudká střela ale bránu o několik metrů minula.

10

Reinberk nedokázal zpracovat dobrý míč od Hofmanna a útočné snažení Slovácka tak skončilo.

11

Vecheta už vymýšlel, na koho pošle míč, ale rozhodčí mezitím signalizoval ofsajd.

13

Köstl bojoval o míč v rohu hřiště, ale odcentrovat nedokázal.

14

Za nakopnutým míčem se hnali Matoušek a Hrubý, ale nejrychleji u něj byl Daníček a akci zastavil.

15

Hráči Slovácka se snaží kombinací od stoperů vylákat soupeře z vlastní poloviny.

16

Puškáč hlavou prodloužil za sebe na Matouška, ale před ním ještě stačil zasáhnout Kadlec a poslal míč k Hečovi.

18
Důležité

Rychlý protiútok Bohemians dal prostor Dostálovi, aby zleva odcentroval do vápna, kde z dobré pozice hlavičkoval Puškáč, ale těsně minul.

19

Do dobré pozice se dostal Kim, který obešel dva protihráče, ale jeho sražená střela bránu minula. Roh pro Slovácko.

20

Po rohu se ke střele dostal Petržela, ale z hranice vápna neprostřelil hradbu těl.

21

Další útočnou snahu Slovácka zakončil nepřesnou střelou Valenta.

22

Nejprve se do šance dostal Petržela, kterého vychytal Reichl, a následně šel do protiútoku Matoušek, kterého fauloval Havlík a bude z toho přímý kop pro Bohemians.

23
Důležité

Závar ve vápně Slovácka, postupně zakončili Hůlka a Matoušek, ale jejich pokusy byly zblokovány.

24

Z následného Hybšova rohu se nikdo z domácích do šance nedostal.

26

Petržela se teď pokoušel získat penaltu, ale rozhodčí nad tím ani na chvilku neuvažoval.

29
Důležité

Do výborné pozice se dostal Matoušek, ale kvůli krkolomnému zpracování musel střílet z otočky, přesto jeho střela jen těsně minula Hečovu bránu.

27

Köstl si pěkně prohodil Kalabišku a pokračoval až do vápna, kde si s ním poradil Kadlec. K nelibosti domácího obránce z toho bude pouze odkop od brány.

31
Důležité

Sám na bránu teď mířil Hrubý, ale riskantním zákrokem na hraně pravidel ho zastavil Valenta.

31

Celé akci nicméně předcházel ofsajd právě Hrubého, což odhalil videorozhodčí.

33

Po delší době se k zakončení dostali také hráči Slovácka, Kalabiška ale nemířil hlavou přesně.

35

Utkání bylo na pár okamžiků přerušeno kvůli dýmovnicím domácích fanoušků, už se ale hraje dál.

36

Jindřišek vyslal do úniku Puškáče, který se pokoušel najít Hrubého na hraně vápna, ale nepřihrál přesně.

37

V dobré pozici se ocitl Kim, který pelášil na bránu, ale Reichl včas vyběhl a zmenšil mu střelecký úhel. Následnou dorážku Vechety zablokoval Hůlka.

37

Opět pálil Vecheta, ale Reichl byl připravený.

38

Po Hybšově rohu napřáhl Beran, ale jeho pokus nenadělal Hečovi problémy.

41

Slovácko má teď územní převahu, Bohemians se nedaří dostat z vlastní poloviny.

42

Hrubého centr neúspěšně hledal Puškáče, následný míč do vápna od Dostála sebral Heča.

43

Velmi nepříjemně se teď srazili Kim a Reinberk, ani jeden o tom druhém nevěděl. Na plochu ihned přiběhl lékařský tým.

45

Reinberk zřejmě nebude moct pokračovat, na hřišti jsou už nosítka.

45

Nastavuje se 5 minut.

45
Střídání

Střídání Slovácko: ze hřiště odešel Petr Reinberk, nahradil ho Vlasij Sinjavskij

45

Kalabiškův centr riskantně odvracel Hůlka pouze na roh.

45

Stanislav Hofmann (Slovácko) vstřelil gól. Bohemians - Slovácko 0:1
A je to gól. Havlíkův centr zakončil nejprve Kadlec, kterého Reichl ještě vychytal, ale vyrazil míč pouze před sebe, kde byl připravený Hofmann a míč dorazil z bezprostřední blízkosti přesně pod břevno.

45

Další útočnou snahu Slovácka vedl Valenta, ale svou přihrávkou nenašel nikoho ze spoluhráčů.

46

Cicilia se ihned chtěl zapojit do akce, ale Jindřišek mu míč vypíchl.

49

Slovácko navázalo na aktivitu z konce první půle, Kalabiškův centr teď ale nenašel Ciciliu.

49

Vzápětí zkoušel z úhlu vystřelit Kim, ale mířil hodně vedle.

50

Hůlkův centr na druhé straně obrana zpacifikovala a Heča neměl složitou práci s tím sebrat míč.

51

Daníčkův centr našel Ciciliu, ale ten hlavou míč netrefil dobře. Celou situaci se snažil zachránit Kalabiška, ale také nebyl úspěšný.

52

Valenta hledal ve vápně Kalabišku, který však podklouzl.

54

Bohemians se nedokáží dostat do pevného bloku hráčů Slovácka, a tak si přihrávají míč mezi stopery a krajními obránci.

55

Volného prostoru se pokusil využít Beran, ale skluzem ho na hranici vápna zastavil Hofmann.

58

U rohu se teď pokusil uvolnit Hrubý, ale nepřešel přes Sinjavského. Bohemians zůstanou u míče.

59

Köstl si dvěma doteky připravil míč na střelu, vypálil zpoza vápna a protáhl brankáře Heču.

60

Matoušek teď mohl nahrávat na malé vápno, ale zkusil střílet, což nebylo chytré rozhodnutí. Jeho střelu zablokoval Kadlec.

61

Na malém prostoru zkoušeli kombinovat Matoušek s Hůlkou, druhý jmenovaný však vzápětí fauloval.

63

Nákop Kovaříka zpacifikoval Kadlec, který hlavou poslal míč do náruče Hečovi.

65

Oba týmy se potýkají s nepřesnostmi, Bohemians však zůstávají na útočné polovině a snaží se překonat obranu soupeře.

66
Střídání

Střídání Slovácko: ze hřiště odešel Stanislav Hofmann, nahradil ho Jaromír Srubek

67

Juroška už se rozbíhal a byl by šel sám na brankáře, kdyby míč na poslední chvíli nezachytil Hybš.

67

Z úhlu to zkoušel Cicilia, ale jeho střelu Reichl vyrazil.

68

Cicilia následně udržel míč proti přesile, Slovácko zůstane na balónu.

71

Temo zápasu teď opadlo, ani jeden z týmů se příliš netlačí dopředu a oba zřejmě sbírají síly na závěrečnou dvacetiminutovku.

71

Z úhlu zkoušel centrovat Kozák, získal alespoň rohový kop.

73
Střídání

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Jan Matoušek, nahradil ho Erik Prekop

74

Po rohu se k hlavičce dostal Hrubý, ale jeho pokusu chyběla razance, Heča ho v klidu zlikvidoval.

76

Po souboji museli být ošetřování Hybš s Juroškou, oba ale mohou pokračovat v zápase.

76

Počet diváků 5 612 (89 % z kapacity 6 300)

77

Ke střele napřáhl Kalabiška, Reichla však nepřekvapil.

78

Tohle se Necidovi nepovedlo. Útočník chtěl sklepnout ve vápně na své spoluhráče, ale poslal míč tam, kde nikdo z nich nestál.

78
Důležité

Juroška mohl svůj tým uklidnit. Po úniku Köstlovi udělal kličku Reichlovi, který však na poslední chvíli ještě stačil zakončit a zachránit svůj tým.

80

Kozák hledal nákopem Prekopa, ale nepřihrál přesně.

81

Vzápětí si Kozák počínal nedovoleně při bránění Havlíka, přímý kop pro Slovácko na polovině hřiště.

82

Hráči Slovácka teď drží míč u rohového praporku na polovině soupeře a nikam nepospíchají.

84

Havlík zkoušel nápaditou rozehrávku přímého kopu a postrčil míč na Srubka, který si ho však nedokázal zpracovat.

85
Červená karta

Červenou kartu dostal Rigino Cicilia (Slovácko)
Po zásahu videorozhodčího vidí červenou kartu Cicilia za úder loktem do obličeje Křapky.

87
Důležité

Kovařík už se radoval z vyrovnání, ale oslavy domácích hráčů velmi rychle přerušil rozhodčí, který odpískal ofsajd.

88
Důležité

Juroška se prosmýkl okolo Hybše, který ho následně zatáhl za dres a rozhodčí píská pokutový kop.

Důležité

Penalta se po kontrole u videa ruší, stejně tak žlutá karta pro Hybše.

90

Heča s problémy odvrátil centr před hráči Bohemians na rohový kop.

90

Odražený míč se po rohu dostal k Dostálovi, který vypálil povedeně a Heča měl co dělat, aby míč nadvakrát chytil.

90

Nápor Bohemians teď ukončil faul Prekopa.

90
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jan Kovařík (Bohemians)

90

Slovácko sice získalo přímý kop, ale míč neudrželo a dopředu se opět ženou Bohemians.

90
Důležité

Zpoza vápna to zkusil Hůlka a jeho střela letěla hezky, ale u tyče jí hlavou na roh vyrazil Kalabiška.

90

Do vápna se na roh vydal i Reichl, z celé situace ale nakonec nic nebylo a odkopává brankář Heča.

90
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Michal Kadlec (Slovácko)

90

Mužík centroval na Necida, který zády k brance zkoušel střílet, ale prostor mezi třemi tyčemi netrefil.

90

V závěru nastavení z toho ještě bude přímý kop z pravého rohu vápna, ruku soupeře nastřelil Dostál.