Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Góly:
Góly: 1. S. Tecl, 5. J. Bořil, 26. S. Tecl, 58. L. Masopust, 64. S. Tecl, 86. T. Holeš

Žluté karty:
50. P. Šulc
36. S. Tecl, 67. L. Masopust

Střely na branku: 3:11; Střely mimo: 2:3; Rohové kopy: 3:8
Počet diváků: 1 450 (22 % z kapacity 6 681)

Slavia v lize porazila Budějovice třikrát za sebou a v minulé sezoně vyhrála oba vzájemné zápasy o tři góly

Budějovice v lize třikrát za sebou prohrály.

Hráči vstupují na hrací plochu. Nejprve slávisté, pak i fotbalisté Dynama.

1

Začal první poločas utkání Č. Budějovice - Slavia

SK Dynamo České BudějoviceČ. Budějovice(4-5-1)

Skovajsa
30. min Kladrubský o hráči
Jánošík
46. min Brandner o hráči
20 Javorek
Javorek
11 Čavoš
Čavoš
70. min Valenta o hráči
9 Šulc
Šulc
27 Mršič
Mršič
46. min Mészáros o hráči
Matějka
70. min Bassey o hráči

Zima
77. min Kúdela o hráči
18 Bořil
Bořil
Masopust
77. min Musa o hráči
Stanciu
77. min Holeš o hráči
27 Traoré
Traoré
Ševčík
82. min Lingr o hráči
17 Provod
Provod
77. min Olayinka o hráči
11 Tecl

Rozhodčí: Zelinka - Paták, Hájek
Počet diváků: 1 450

1

Stanislav Tecl (Slavia) vstřelil gól. Č. Budějovice - Slavia 0:1
Neuběhla ani celá první minuta a hosté vedou 1:0. Pas Ševčíka za obranu našel Stanislava Tecla, ten přesprintoval stopera Králika a prostřelil Drobného.

3

Pro favorita je to ideální začátek, naopak Dynamo si přálo co nejdéle držet bezbrankový stav. To domácím vůbec nevyšlo.

5

První roh duelu rozehrají v páté minutě hosté.

5

Jan Bořil (Slavia) vstřelil gól. Č. Budějovice - Slavia 0:2
To je úvod jako hrom! Stanciu rozehrál roh, na první tyči míč přizvedl Tecl a Jan Bořil na zadní tyči snadno dorazil balon do prázdné branky.

8

Zaskočení Jihočeši se jen brání na své polovině, Slavia bude kopat další roh.

9

Tentokrát se sešívaní k zakončení nedostali.

12

První vážnější šance domácích. Mršič nacentroval z levé strany, Šulc hrudníkem připravil zakončení pro Jánošíka, který skákavou ranou protáhl Koláře. Ten míč vyrazil.

14

Hra se rychle otočila směrem k budějovické brance. Traoré hlavou dostal míč k Stanciovi, který pěkným volejem protáhl Drobného.

17

Na obou týmech je znát menší nerozehranost. Po divokém úvodu se hra trochu zklidnila a vkradly se do ní nepřesnosti.

19

Další útočný pokus Trpišovského týmu končí ofsajdem kapitána Bořila.

21

Z nadějné pozice rozehrál přímý kop budějovický zadák Čolič. Branku gólmana Koláře ale přestřelil zhruba o metr.

23

Jihočeši se snaží hodně vysoko napadat rozehrávku soupeře. Gólman Kolář se kvůli tomu dostal už nejednou do těžké situace. Zatím to ale vždy zvládl.

25

Slávisté mají připravených několik variant rohových kopů. Tentokrát vše ale přečetl brankář Jaroslav Drobný, který si došel pro míč.

26

Stanislav Tecl (Slavia) vstřelil gól. Č. Budějovice - Slavia 0:3
Domácí rozehrávali svůj první rohový kop, ale místo ohrožení branky soupeře z brejku sami inkasují. Dlouhý a přesný míč si zpracoval Stanislav Tecl a s pomocí teče bránícího Čavoše překonal Drobného.

28

Hned mohl odpovědět Skovajsa, ale přízemní ranou Koláře neprostřelil. Navíc se při ráně zřejmě ještě zranil.

30

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Lukáš Skovajsa, nahradil ho Jiří Kladrubský

32

Před Masopustem se otevřel prostor, slávistický záložník zkusil vypálit a jeho rána nebyla vůbec špatná. Ke gólu mu chybělo pár decimetrů.

36
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Stanislav Tecl (Slavia)

38

Rychlý přechod Slavie do útoku dělá domácí obraně veliké problémy. Prakticky každá taková situace zavání gólem.

40

Přímý kop rozehrál Stanciu a balon doletěl až na zadní tyč, kde hlavičkoval volný Bořil. Branku ale o kousek minul.

42

Po dobrém průniku Pavla Šulce mohl zakončovat Lukáš Jánošík, ale technickou střelou minul.

44

Jihočeši kombinují na polovině úřadujícího mistra, ale k šestnáctce se dostat nemohou. Slavia si hlídá komfortní náskok.

45

Nastavovat se budou dvě minuty.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:3

45

První poločas je za námi. Slavia ho i díky skvělému úvodu zvládla lépe a vede zaslouženě o tři branky.

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Č. Budějovice - Slavia

46

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Matej Mršič, nahradil ho Karol Mészáros

46

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Lukáš Jánošík, nahradil ho Patrik Brandner

47

Domácí kouč se snaží oživit hru dvěma změnami v sestavě. Uvidíme, jestli se domácí dočkají korekce výsledku.

49

Úvodní roh druhého poločasu ukončil hvizd sudího, který viděl útočný faul jednoho ze slávistů.

50
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Pavel Šulc (Č. Budějovice)

52

Střílený centr Stancia nadělal Drobnému problémy, ale zkušený čtyřicátník nadvakrát míč udržel.

55

Další rychlá akce hostů, Provod nadvakrát dostal míč do vápna, kde ale Stanciu nezakončil přesně.

56

Další možnost měl Tecl, jeho pohotovou ránu vyrazil Drobný.

57

Brandner udržel míč před Bořilem, předal ho dál na Kladrubského, který ale poslal na Mészárose příliš dlouhý pas.

58

Lukáš Masopust (Slavia) vstřelil gól. Č. Budějovice - Slavia 0:4
Hosté vedou o čtyři branky. Tecl ve sprintu znovu uspěl s budějovickými stopery, tentokrát souboj prohrál Havel. Zakončení ve skluzu od Tecla ještě Drobný vyrazil, ale Lukáš Masopust už dorážel do prázdné branky.

64

Stanislav Tecl (Slavia) vstřelil gól. Č. Budějovice - Slavia 0:5
Exhibice Slavie nekončí. Stanciu se efektně uvolnil, přesným pasem našel Ševčíka, ten ještě vylepšil situaci pro Stanislava Tecla, který hlavou zkompletoval hattrick.

67
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Lukáš Masopust (Slavia)

68

O vítězi není pochyb, Slavia na hřišti jasně kraluje. Domácí by rádi dohráli zápas alespoň se ctí.

70

Přímý kop hned za vápnem rozehrál Provod, ale trefil jen zeď.

70

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Patrik Čavoš, nahradil ho Matěj Valenta

70

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Lukáš Matějka, nahradil ho Fortune Bassey

72

Počet diváků 1 450 (22 % z kapacity 6 681)

76

Největší šance Dynama vznikla po pěkné akci. Valenta si narazil s Basseyem, který mu vrátil balon patičkou. Valenta ale Koláře neprostřelil.

79

Bořil nastřelil ruku Kladrubského ve vápně a je to penalta pro Slavii!

81

Sudí Zelinka ještě celou situaci zkoumá u videa.

81

Tak zpět, penalta to nebude! Hra pokračuje.

81

82

Střídání Slavia: ze hřiště odešel Petr Ševčík, nahradil ho Ondřej Lingr

85

Zápas se už jen dohrává. Jedinou novinkou je nepříjemná dešťová přeháňka, která dorazila do Budějovic.

86

Tomáš Holeš (Slavia) vstřelil gól. Č. Budějovice - Slavia 0:6
Debakl pokračuje. Olayinka na hranici vápna odstrčil obránce, jeho ránu Drobný jen vyrazil k Tomáši Holešovi, který míč uklidil do sítě.

89

Pro domácí je to hodně krutý vstup do soutěže. Naopak Pražané se v pohodě naladili na další kola.

90

Nastavovat se bude jedna minuta.

90

Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 0:6

90

Je konec. Mistr vlétl do ligy ve velkém stylu, v Budějovicích dominoval a jasně vyhrál 6:0.

25. listopadu 2023 18:00Slavia-Č. Budějovice 2:1
30. července 2023 15:00Č. Budějovice-Slavia 1:3
5. března 2023 17:00Č. Budějovice-Slavia 1:0
11. září 2022 19:00Slavia-Č. Budějovice 6:1
20. března 2022 18:00Slavia-Č. Budějovice 1:0
24. října 2021 16:00Č. Budějovice-Slavia 2:2
29. května 2021 17:00Slavia-Č. Budějovice 2:1
23. srpna 2020 16:30Č. Budějovice-Slavia 0:6