Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Mladá. Boleslav nevyhrála osm kol za sebou a trenér Jarolím po návratu na její střídačku stále čeká na první ligovou výhru.

Olomouc minule porazila Opavu a zvítězila po sedmi kolech.

Utkání bylo z původního termínu v pátek 19. ledna odloženo na úterý 2. února od 15.00. Důvodem byl nezpůsobilý terén po celodenním sněžení.

Mladá Boleslav do výkopu odloženého utkání angažovala hráče širšího kádru reprezentace Jaromíra Zmrhala, který je na lavičce.

Mazáň
45. min Zmrhal o hráči
Malínský
83. min Budínský o hráči
16 Dancák
Dancák
Matějovský
72. min Janošek o hráči
Preisler
61. min Klíma o hráči
11 Škoda
Škoda
71. min Drchal o hráči

Sladký
74. min Chytil o hráči
Hubník
22 Poulolo
Poulolo
21 Vepřek
Vepřek
González
90. min Štěrba o hráči
Greššák
8 Houska
Houska
45. min Zahradníček o hráči
5 Daněk
Daněk
90. min Zmrzlý o hráči
25 Hála
Hála
75. min Yunis o hráči
16 Nešpor
Nešpor

Rozhodčí: Denev - Hájek, Dohnálek

Trávník v Mladé Boleslavi je dnes krásně zelený, což je zásadní rozdíl oproti pátku, kdy byl původní termín střetnutí. To na hřišti ležela souvislá vrstva sněhu.

Týmy nastupují na hřiště. Sigma celá v červeném, domácí mužstvo v bílomodrém.

1

Začal první poločas utkání Ml. Boleslav - Olomouc

1

Hála s Vepřekem se hned při první akci hnali před boleslavskou branku.

2

Domácího Škodu zastavil ofsajd.

3

Škoda podruhé během dvou minut v ofsajdu.

5

Boleslav napadala rozehrávku soupeře, takže Hubník musel hrát přes gólmana Mandouse.

6

První střela na bránu, hostující Hála by ve slušné pozici, ale mířil jen na Diviše.

7
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Marek Matějovský (Ml. Boleslav)

8

Rozhodčí posuzoval zákrok Matějovského u videa. Domácí mají štěstí, že kapitán nedostal za šlapák červenou kartu.

9

Po obrovské chybě domácích stoperů se Gonzáles ocitl úplně sám před brankou, ale Diviš ho skvěle vychytal. Nešpor pak z dorážky minul prázdnou bránu.

12

Škoda v pokutovém území vyhrál hlavičkový souboj s Hubníkem, Boleslav z toho nic nevytěžila.

14

Nešpor v obrovské šanci nedosáhl špičkou na centr z pravé strany.

16

Tomáš Ladra (Ml. Boleslav) vstřelil gól. Ml. Boleslav - Olomouc 1:0
Skvělá práce Škody. Na půlce uhrál těžký míč, namířil si to s ním k bráně a v pravou chvíli poslal do průniku Ladru. Ten podstřelil vybíhajícího brankáře Mandouse.

18

Penalta pro Olomouce po strčení Šimka do Gonzálese.

19

Diviš dokázal střelu Housky z pokutového kopu vyrazit!

21

Oba týmy se snaží hrát ofenzivně a zápas má zatím dobré grády.

23

Pěkná akce domácích. Ladra našel sprintujícího Malinského, jehož ránu vyrazil Mandous na roh.

25

Hostující Nešpor si nepohlídal ofsajd.

27
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Martin Hála (Olomouc)

27
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Martin Nešpor (Olomouc)

29

Mazáň odvracel nebezpečí před boleslavskou brankou při přečíslení Olomouce.

32

Malinský dostal v pokutovém území ránu rukou do obličeje a znovu je v akci video.

33

Matějovský nádherně poslal do šance Škodu, který ale přes Hubníka nedokázal zakončit.

36
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Antonín Křapka (Ml. Boleslav)

38

Sladký ustál hodně divoký pád na hlavu, při němž se mu tělo podivně zkroutilo.

41

Sigma je nastěhována na útočné polovině a snaží se najít volný prostor.

43

Douděra tělem zablokoval střelecký pokus Hály.

44

Po chybě Ladry zastavil rychlý výpad hostů Křapka.

45

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Róbert Mazáň, nahradil ho Jaromír Zmrhal

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Ml. Boleslav - Olomouc

47

Ladra se kličkou přes beka neprosadil, aut pro domácí.

48

Sladký srazil centr Škody na roh.

49

Diviš ještě stihl míč na hřišti, takže se Olomouc rohu nedočkala.

50

Malinský trefil nepovedeným stříleným centrem tyč olomoucké branky.

52

Douděra dostal od Matějovského pěknou přihrávku do křídla, vracel míč do pokutového území, kde byl připravený olomoucký stoper Hubník.

54

Boleslav zatím ve druhé půli kontroluje míč mnohem více než před přestávkou.

56

Gonzáles se za pokutovým územím pokusil o pohotovou ránu, míč však skončil vysoko nad brankou.

57

Ladra v útočném pásmu dobře podržel míč, ale přihrávka na Škodu nebyla přesná.

58

Křapka nepřesnou hlavičkou uvolnil protihráče Hálu, který z úhlu netrefil boleslavskou branku.

60

Roh domácích po akci Malinského s Ladrou.

61

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Dominik Preisler, nahradil ho Jakub Klíma

63

Boleslavská posila Jaromír Zmrhal se zatím vyloženě hledá. Povedenou akci ještě neměl, hodně kazí.

65

Roh pro Olomouc.

67

Pasáž plná bojovných soubojů ve středu pole.

69

Zmrhal si nepohlídal ofsajdové postavení.

70

Olomouc po sérii krátkých přihrávek získala roh.

71

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Michal Škoda, nahradil ho Václav Drchal

72

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Marek Matějovský, nahradil ho Dominik Janošek

73

Hosté si po akci Drchala málem vstřelili vlastní branku, Mandous ale smolný zásah Hubníka napravil. Janošek pak měl před sebou volnou dorážku, ale ve stoprocentní šanci nepochopitelně ani nevystřelil.