Góly: 21. D. Zima (vla.), 45. O. Kúdela (vla.), 90. R. Voltr
Góly: 24. P. Olayinka, 55. A. Sima, 81. O. Kúdela (pen.)

Žluté karty:
29. M. Lalkovič, 35. S. Vilotič, 77. M. Nový, 82. J. Kvída
26. D. Zima, 50. P. Olayinka, 90. S. Tecl

Střely na branku: 3:5; Střely mimo: 2:3; Rohové kopy: 4:4

Slavia v lize porazila Příbram devětkrát za sebou a prohrála v jediném z posledních 13 vzájemných zápasů (v květnu 2015).

Slavia venku v lize šestkrát za sebou zvítězila a s 22 body je tam nejlepším týmem soutěže.

Slavia vyrukuje do utkání bez Simona Deliho. Staronová posila po čerstvém návratu z Belgie zůstává zatím na lavičce.

Příbram zkusí Slavii zaskočit nasazením Milana Lalkoviče. Ofenzivní hráč se zkušenostmi z Anglie přišel v týdnu z Baníku Ostrava.

Vilotič
84. min Antwi o hráči
11 Laňka
Laňka
21 Hájek
Hájek
84. min Dočekal o hráči
Lalkovič
68. min Vávra o hráči
32 Nový
Nový
84. min Pilík o hráči
Cmiljanovič
90. min Svoboda o hráči

Bah
58. min Masopust o hráči
15 Kúdela
Kúdela
6 Zima
Zima
58. min Deli o hráči
18 Bořil
Bořil
12 Sima
3 Holeš
Holeš
Stanciu
85. min Traoré o hráči
17 Provod
Provod
Olayinka
90. min Lingr o hráči
16 Kuchta
Kuchta
90. min Tecl o hráči

Rozhodčí: Hrubeš - Caletka, Kříž

Nad příbramským trávníkem sedí hustá mlha, která může být během utkání pro hráče nepříjemná.

Oba týmy už nastupují na trávník, Slavia klasicky v červenobílém, domácí v zelenočerné kombinaci.

1

Začal první poločas utkání Příbram - Slavia

1

Hned od první minuty je znát, že terén dnes bude nesmírně složitý. Jeho barva příliš zelenou nepřipomíná.

2

Tregler odvrátil z pokutového území balon po centru Stancia.

3

Po taktickém faulu na půlce míč pro Příbram.

5

Holeš se pokusil o dlouhý pas, byl to však velmi nepřesný pokus.

6

Po dlouhém autu Baha sebral míč domácí brankář Melichar.

8

Příbram nic nevytěžila z nadějného trestného kopu.

9

Melichar si připsal zákrok po nepovedeném centru Baha.

10

Roh pro Slavii, která svou akci překombinovala.

11

Po rohu Provoda vypálil Sima skvěle z první. Míč putoval do brány, jenže ho zády zastavil Simův spoluhráč Kúdela.

12

Útočný faul hostujícího Kuchty.

14

Nepřesná rozehrávka Kúdely věnovala balon domácím.

15

Stanciu pohotově napálil odražený míč a skákavým pokusem zhruba o půl metru minul branku domácích.

17

Další přihrávka Slavie skončila v autu. Dnes to mistr bude mít skutečně velmi složité a pokud si vypracuje šanci, potřebuje bezpodmínečně skórovat. Příliš jich nebude.

19

Příbrami se povedl brejk a Holeš musel odvrátit míč na roh.

21

David Zima (Slavia) vstřelil vlastní gól. Příbram - Slavia 1:0
Slavia se vracela do obrany velmi benevolentně, Voltr našel zpětnou přihrávkou Nového, který z první prudce vypálil. Zima míč stehnem tečoval a balon skončil v síti.

23

Roh pro Slavii.

24

Peter Olayinka (Slavia) vstřelil gól. Příbram - Slavia 1:1
Blesková odpověď Slavie. Brankář Melichar podběhl míč po skvěle zahraném rohu Stancia, míč se od břevna odrazil před Olayinku, který ho dopravil zblízka do sítě.

26
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal David Zima (Slavia)

28

Tregler hlavou zblízka jen těsně minul branku Slavie po centru Lalkoviče.

29
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Milan Lalkovič (Příbram)

30

Olayinka měl dost času i prostoru, ale centr hodně pokazil.

31

Bořil trefil centrem hned prvního protihráče.

32

Olayinka ve velmi nadějné situaci znovu v pokutovém území pokazil finální přihrávku.

33

Kúdela hledal dlouhým nákopem Baha, ale takhle to dnes na kluzkém podkladu vážně nepůjde.

35
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Stefan Vilotič (Příbram)

37

Přečíslení Slavie pokazil mizernou finální přihrávkou Kuchta.

40

Po centru Stancia vypadl Melicharovi míč z ruky, ale hosté nestihli reagovat.

42

Kuchta snad potřetí zkazil přihrávku ve velmi nadějné situaci Slavie. Tentokrát to bylo v pokutovém území dva na dva.

43

45

Slavia má na konci poločasu velký tlak, nedaří se jí ale dostat míč na zakončujícího hráče.

45

Ondřej Kúdela (Slavia) vstřelil vlastní gól. Příbram - Slavia 2:1
Šok na konci poločasu. Kúdela zahrál skákavou malou domů na Koláře, ten se snažil změnit směr, aby na nepřesnou přihrávku dosáhl, ale podklouzl. A míč se doušoural až do sítě.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 2:1

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Příbram - Slavia

46

Sima byl po narážečce Kuchty úplně sám před Melicharem, ale nedokázal trefit bránu.

47

Roh pro Slavii po sraženém centru Kuchty.

49

Slavia začala náporem, povedly se jí dvě akce, další dvě už ale Kuchta pokazil nepřesnými přihrávkami.

50
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Peter Olayinka (Slavia)

52

I po vlastní brance míří na gólmana Koláře spousta riskantních přihrávek.

54

Stanciu poslal centr z trestného kopu až do zámezí.

55

Kolář musel dlouhým výběhem vyřešit chybu Kúdely.

55

Abdallah Sima (Slavia) vstřelil gól. Příbram - Slavia 2:2
Provod bez ukvapení potáhl balon, poslal do prostoru Simu, který z úhlu napálil míč pod břevno.

60

Po centru Simy pohlídal balon brankář Melichar.

63

Příbram se v této pasáži drží na útočné polovině.

64

Po příbramském rohu odvrátil míč Deli.

66

Stanciu po přihrávce Bořila nedokázal zkrotit balon.

67

Stanciu pěkně prokličkoval do pokutového území, ale centr poslal jen na Melichara.

68

Střídání Příbram: ze hřiště odešel Milan Lalkovič, nahradil ho Stanislav Vávra

70

Masopust vyvezl balon přes půl hřiště, pak ale pokazil přihrávku.

71

Melichar si znovu bez problémů pohlídal vysoký centr.

72

Masopust měl spoustu času, přesto centr přetáhl úplně mimo pokutové území.

74

Bořil opakovaně při pokusech o centry nedokáže zvednout těžký balon a trefuje prvního protihráče.

76

Jeden centr za druhým směřují před příbramskou branku, přesnost je ale nulová.

77
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Martin Nový (Příbram)

78

Penalta pro Slavii po zákroku na Simu.

80

Situaci už dvě minuty zkoumá video.

81

Ondřej Kúdela (Slavia) proměnil pokutový kop. Příbram - Slavia 2:3
Brankář Melichar vystihl směr, ale střela Kúdely byla dobře umístěná.

86

Melichar musel daleko z branky a hlavou poslal míč do autu.

87

Dočekal byl u míče pozdě a situaci pohlídal brankář hostů Kolář.

88

Laňka hledal centrem Antwiho, jemuž v pokutovém území chyběl krok.

90

Po zbytečném faulu Bořil trestný kop pro domácí.

90

Střídání Příbram: ze hřiště odešel Mihailo Cmiljanovič, nahradil ho Václav Svoboda

90

Roh pro Příbram. Dopředu jde i brankář Melichar.

90

Sima vedl balon přes celé hřiště, ale pak z nějakých třiceti metrů nedokázal po zemi trefit prázdnou branku.