Góly: 44. Cadu, 67. P. Černý, 88. M. Surzyn

Červené karty:
45. F. Kaša

Střely na branku: 7:3; Střely mimo: 6:1; Rohové kopy: 3:6
Počet diváků: 259 (4 % z kapacity 6 300)

Plzeň v posledních třech kolech nezvítězila, získala jediný bod a dostala jedenáct gólů, kvůli zranění ji chybí Beauguel, Kopic a Limberský.

Nový plzeňský kouč Bílek začal angažmá ve středu porážkou na Spartě 1:3.

1

Začal první poločas utkání Pardubice - Plzeň

1

Šimon Falta už nabíral rychlost směrem dopředu, ale na polovině hřiště jej čistě od balonu odstavil Dominik Kostka.

Tischler
84. min Surzyn o hráči
Jeřábek
24 Solil
Solil
28 Ewerton
Ewerton
87. min Sláma o hráči
Černý
74. min Huf o hráči

Bucha
63. min Káčer o hráči
23 Kalvach
Kalvach
84. min Kayamba o hráči
Čermák
74. min Mihálik o hráči
50 Ba Loua
Ba Loua
46. min Hybš o hráči
Ondrášek
46. min Kovařík o hráči
31 Šulc
Šulc

Rozhodčí: Julínek - Podaný, Vaňkát
Počet diváků: 259

Náhradníci
3

Jeřábek chtěl rozběhnout Ewertona nalevo, ten byl ale faulovaný.

3

Toml dlouhým míčem hledal Černého, ten ale neměl nárok. Domácím se zatím příliš nedaří dostávat se za plzeňskou obranu.

5

Staněk vyběhl z vápna proti Černému, aby stihl odkopnout balon.

6

Tischler dobře zapracoval u postranní čáry, jeho následná přihrávka do vápna ale zamířila pouze do zámezí.

7

Ba Loua se dostal za obranu a před prázdnou branku vybídl Ondráška, rozhodčí však píská ofsajd!

9

Ewerton zleva posílal přízemní centr do vápna, obrana hostů si s ním ale poradila.

10

Čermákův nepovedený centr znamená aut pro Pardubice.

11

Po Šulcově centru zprava nahrával do vápna Milan Havel, ale domácí obrana hrozící nebezpečí odvrátila.

12

Za domácí obranou znovu vyplaval Ba Loua, který opět hledal Ondráška. Stejně jako před chvílí je ale pískán ofsajd.

13

Čermák zády k bráně vyslal do brejku Ondráška, před prázdnou bránou ale odkopává balon Toml!

14

Po rohu se do zakončení dostal Havel, Letáček chytá!

14

Další ofsajd Plzně. Západočeši stupňují tlak.

15

Čelůstkův centr do vápna našel pouze kopačky soupeře.

18

Plzeňští hrají s míčem na kopačkách, postupně se propracovávají až před branku Pardubic.

19

Cadu naštěstí pro Pardubice zastavil průnikovou přihrávku na Šulce, který by šel sám.

20

Napodruhé už Šulc přes Cadua prošel, jeho přihrávka do vápna však nikoliv.

21

Ewerton centrem ve vápně hledal krajana Cadua, ten ale na balon nedosáhl.

22

Téměř po půlhodině hry se domácí dostali k první střele. Na svědomí ji měl z velké dálky Pavel Černý, míč šel ale úplně mimo a Staněk tak byl bez práce.

23

Plzeň bude kopat další roh.

23

Míč však končí přímo v náruči Jiřího Letáčka.

24
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Ewerton (Pardubice)

26

Šulc po levé straně pronikl až do vápna Pardubic, do zakončení se ale nedostal. Roh pro Plzeň.

28
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Filip Kaša (Plzeň)

29

Po Kašově zákroku zůstal chvíli na trávníku ležet Pavel Černý, po krátkém ošetření ale bude pokračovat ve hře.

31

Doposud největší šanci zápasu si nachystal domácí Kostka! Jeho prudká střela ve vápně pořádně protáhla Staňka, ten však vyráží!

32

Pardubice ožily a kombinují na útočné polovině.

32

Ve vápně už si další zakončení chystal Solil, ale Staněk proti němu zvládl zasáhnout.

33

Už to vypadalo, že po zpracování se sám na Letáčka požene Šulc, dobře se s ním ale vrátil Cadu, který jej nakonec od míče odstavil.

35

Pavel Bucha na hranici pokutového území narazil spoluhráči, míč ale razantně odkopl Ewerton.

38

Čermák chystá nebezpečnou standardku poblíž vápna.

39

Prudký centr ale odhlavičkoval Cadu.

40

Ewerton zamezil dalšímu centru od Buchy.

42

Jindřich Staněk bude rozehrávat od branky Plzně.

44

Cadu (Pardubice) vstřelil gól. Pardubice - Plzeň 1:0
Jednoznačně aktivnějším týmem první půle je Plzeň, ovšem do vedení jdou Pardubice! Ewertonovu střelu na zadní tyč ještě Staněk vyrazil, jenže přímo pod nohy dalšího Brazilce Cadua, jenž dorazil balon do sítě!

45

V prvním poločase se bude nastavovat jedna minuta.

45

Emil Tischler už se chystal rozběhnout sám na Staňka, ale tvrdě jej sestřelil Filip Kaša, který už dnes jednou viděl žlutou kartu. Oba borci se těžce zvedají ze hřiště.

45

Rozhodčí už drží v ruce červený kartonek.

45
Červená karta

Červenou kartu dostal Filip Kaša (Plzeň)

45

Z dvaceti metrů Ewerton pěknou střelou protáhl Staňka, ale míč nemířil mezi tři tyče.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0

45

Do první půle vstoupila aktivněji Plzeň, ale výkon domácích gradoval, až skóre ve 44. minutě otevřel Cadu. Západočeši budou navíc zápas dohrávat v deseti.

48

Domácí zatím ve druhém poločase Plzeň takřka nepustili za půlku.

49

Po čtyřech minutách hry si Plzeň chystala první útok, ale zastavil jej ofsajd.

50

Cadu u postranní čáry vybojoval roh pro Pardubice.

51

Na zadní tyči už se po centru do zakončení tlačil Toml, ale míč pouze prolétl na druhou stranu hřiště.

52

Černý z otočky ve vápně hledal Solila, ten ale balon před vyběhnuvším Staňkem nestihl.

54

Pardubice rozběhly slibně vypadající útok, ale Kostkovi nesedla přihrávka doprava na Cadua. Celá akce se tak musela zastavit.

55

Jeřábek hledal ve vápně Černého, ten ale nezakončil.

57

Po Čelůstkově centru se do šance dostal Pavel Černý, hlavičkou ale těsně přestřelil.

59

Toml přes celé hřiště našel Čelůstku, jeho centr do pokutového území už ale neprošel přes obránce.

60

Po delším čase byla vepředu také Plzeň, její akci ale zastavil Jeřábek.

61

Jiří Letáček podběhl balon a na prázdnou bránu se spolu s ním řítil Pavel Šulc, domácí gólman ale zvládl po míči skočit!

61

Ewertonova střela v pokutovém území neprošla přes bránícího hráče.

62

Jeřábek to zkusil poměrně z velké dálky a vybojoval roh pro Pardubice.

63

Kostka si ve vápně chystal zakončení, ale fauloval přitom Šimona Faltu.

63

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Pavel Bucha, nahradil ho Miroslav Káčer

65

Kovařík rozehrával standardku hostů, ale ve vápně míč odhlavičkoval Cadu.

67

Pavel Černý (Pardubice) vstřelil gól. Pardubice - Plzeň 2:0
Domácí zasazují Plzni možná definitivní úder! Přes obránce se k míči dostal Tomáš Solil, jehož střelu Staněk vyrazil přímo na hlavu Pavla Černého, který skokem proti balonu uklidil míč do sítě!

73

Závěrečná pasáž hry patří domácím. Cadu si nachystal střelu z hranice vápna, míč ale doplachtil přímo do náruče Staňka.

74

Střídání Pardubice: ze hřiště odešel Pavel Černý, nahradil ho David Huf
Za velkého potlesku fanoušků vestoje hřiště opouští Pavel Černý, kterého nahrazuje David Huf.

74

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Aleš Čermák, nahradil ho Ondřej Mihálik

76

Důležitý zákrok si připisuje Jiří Letáček, který na roh vytáhl hlavičku Pavla Šulce, která mířila pod břevno.

77

Pardubičtí běželi tři na dva, ale Solil situaci nevyřešil ideálně a jeho střela na Cadua neprošla.

79

Roh pro Pardubice.

79

Za hlavu se ve vápně chytá Emil Tischler, jenž si naskočil na centr, ale míč nezasáhl.

82

Plzeň hrozí i v deseti! Za domácí obranou se objevil Ondřej Mihálik, jenž šel sám na Letáčka, ten ale jeho přízemní střelu na zadní tyč lapil.

84

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Lukáš Kalvach, nahradil ho Joel Ngandu Kayamba

84

Střídání Pardubice: ze hřiště odešel Emil Tischler, nahradil ho Michal Surzyn

85

Solil rozběhl Hufa, ale míč byl na něj příliš dlouhý.

87

Solil na hranici pokutového území ke střele vybídl Tomáše Čelůstku, jeho pokus šel ale hodně mimo.

87

Střídání Pardubice: ze hřiště odešel Ewerton, nahradil ho Jiří Sláma

88

Michal Surzyn (Pardubice) vstřelil gól. Pardubice - Plzeň 3:0
Hotovo! Ve vápně Plzně dobře zapracoval Tomáš Solil, díky kterému se k odraženému míči dostal Michal Surzyn a propálil Staňka. 3:0!

88

Počet diváků 259 (4 % z kapacity 6 300)

90

Rozhodčí bude nastavovat dvě minuty.

90

K odraženému míči se ve vápně dostal Michal Surzyn, ale míč poslal vysoko nad.

90

Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 3:0

90

Utkání končí! Nováček v Ďolíčku přejel dalšího favorita, tentokrát Plzeň 3:0. Ještě v prvním poločase poslal domácí do vedení Cadu a ve druhé půli následně v přesilovce proti deseti skórovali Pavel Černý s Michalem Surzynem. Z Prahy se s vámi loučí Marek Votke.

2. března 2024 18:00Pardubice-Plzeň 2:3
24. září 2023 15:00Plzeň-Pardubice 6:2
13. listopadu 2022 15:00Pardubice-Plzeň 1:1
6. srpna 2022 16:00Plzeň-Pardubice 2:1
26. února 2022 18:00Plzeň-Pardubice 4:0
25. září 2021 16:00Pardubice-Plzeň 0:1
16. května 2021 15:00Pardubice-Plzeň 3:0
24. ledna 2021 16:00Plzeň-Pardubice 2:0