Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Dohrávka 22. kola. Utkání se původně mělo hrát na začátku března, ale kvůli karanténním opatřením ve Slovácku bylo odloženo na 13. dubna.

Slovácko jde do utkání na třetím místě, v případě vítězství přeskočí druhou Spartu, na kterou ztrácí jediný bod.

V první půli se nenastavovalo, a tak se jde do kabin. Slovácko šlo sice v deváté minutě do vedení po brance Klimenta, Pardubice však mezi 33. a 36. minutou utkání otočily. Nejprve parádním volným přímým kopem z dálky srovnal Ewerton a následně si Čelůstkův centr do vlastní sítě srazil Stanislav Hofmann.

Slovácko sice v deváté minutě poslal do vedení Kliment, jenže pak ve 33. minutě parádní ranou z dálky z volného přímého kopu srovnal Ewerton a následně si Čelůstkův centr do vlastní sítě srazil Hofmann. Pardubice vedou 2:1

o hráči
87. min Sláma o hráči
o hráči
84. min Pfeifer o hráči
Černý
o hráči
72. min Huf o hráči

o hráči
53. min Divíšek o hráči
Petržela
o hráči
66. min Tomič o hráči
20 Havlík
Havlík
o hráči
79. min Rezek o hráči
26 Kubala
Kubala
o hráči
53. min Kohút o hráči
Sadílek
o hráči
Jurečka
o hráči
79. min Srubek o hráči

1

Centr zleva chtěl do pardubického vápna posílat rozběhnutý Václav Jurečka, ale balon na hrací ploše nestihl.

2

Ewerton prohrál hlavičkový souboj ve středu hřiště a Slovácko se dál drží na útočné polovině.

3

Ewerton nezvládl další souboj o balon, tentokrát se však zhruba na polovině hřiště střetl se spoluhráčem Michalem Hlavatým, kterého neviděl.

5

Čihák hlavičkou odvrátil centr do vápna domácích.

6

Do pokutového území Pardubic se řítil nejlepší střelec Slovácka Jan Kliment, ale Letáček získal balon pro sebe.

7

Pardubický Černý neúspěšně hledal Hlavatého a hraje opět Slovácko.

8

Poprvé je dnes u balonu také gólman Slovácka Vít Nemrava, ovšem zatím jen díky přihrávce od spoluhráče.

9

Jan Kliment (Slovácko) vstřelil gól. Pardubice - Slovácko 0:1
A máme tu první gól dnešního zápasu! Svou aktivní hrou se o něj postaralo Slovácko, konkrétně Jan Kliment, jehož průnikovou přihrávkou vyslal do vápna Milan Petržela. Letáček neměl na střelu na bližší tyč nárok.

11

Ve vápně Pardubic zkusil před obráncem spadnout Petržela, ale rozhodčí penaltu ani náhodou pískat nebude.

13

Pardubice poprvé ve vápně Slovácka. Nabídku dostal Tomáš Solil, ale nedokázal zpracovat.

15

Po Letáčkově centru zkoušel hlavičkou vysunout spoluhráče do šance Pavel Černý, ale hraje opět Slovácko.

16

V pokutovém území Slovácka kličkoval Ewerton, ale jeho následná přihrávka přišla vniveč.

17
Důležité

O chvíli později se však ve vápně uvolnil Michal Hlavatý a pálil jen těsně vedle levé tyče!

19

Přihrávku do brejku dostal rozběhnutý Jan Kliment, ale zastavuje ho ofsajd.

20

Letáček svou rozehrávkou napálil pouze Filipa Kubalu, ten ale nezvládl prudký balon zpracovat.

22

Pardubice budou zahrávat první roh.

22

Balon však po centru Čelůstky končí v rukách Nemravy.

24

Přetažený centr Slovácka znamená aut pro Pardubice.

26

Solil stíhal balon do vápna hostů, ale nakonec jej pro sebe získal Nemrava.

29

Ewerton dlouhou standardkou poslal balon na bránu Slovácka, ale hlavičkou jej odvrátila hostující obrana.

30

Marek Havlík už si chystal střelu po nepřesné přihrávce domácích, ale k míči se nakonec nedostal.

32

Po srážce se soupeřem zůstal chvíli na zemi domácí stoper Čihák, ale bude pokračovat ve hře.

33

Ewerton (Pardubice) vstřelil gól. Pardubice - Slovácko 1:1
Brazilec Ewerton se postaral o krásné vyrovnání zápasu! Postavil si balon k přímému volnému kopu a snad ze třiceti metrů jej pověsil za Nemravu!

36

Stanislav Hofmann (Slovácko) vstřelil vlastní gól. Pardubice - Slovácko 2:1
A za tři minuty nato domácí otáčí vývoj zápasu! Tomáš Čelůstka už čechral centr do vápna Slovácka a míč si do vlastní sítě srazil Stanislav Hofman.

39
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Michal Hlavatý (Pardubice)

40

Už se zdálo, že Pavel Černý založí brejk domácích, ale přihrával až ve chvíli, když byl balon za postranní čárou.

42
Důležité

Na druhé straně se však na Letáčka řítil volný Kliment, jeho přihrávka spoluhráči do lepší pozice ale neprošla.

42
Důležité

Kliment byl v další obrovské příležitosti, z brankové čáry ale balon vytáhl Letáček!

43
Důležité

A další parádní zákrok Letáčka v oblasti brankové čáry, který drží pardubické vedení!

45

Konec prvního poločasu.

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Pardubice - Slovácko

47

Reinberk čistě tělem odstavil Hlavatého a získává balon pro svůj tým.

48

Do druhé půle vstoupili domácí daleko aktivněji, k ohrožení branky se ale zatím nedostali.

50

Kliment padá ve vápně, ale pískán je pouze roh pro Slovácko.

50

Míč ze vzduchu však v klidu sebral Jiří Letáček.

51

Další roh Slovácka. A další zákrok Letáčka.

52

Dominik Kostka (Pardubice) vstřelil gól. Pardubice - Slovácko 3:1
Domácí odskakují do dvoubrankového vedení! Proti první střele Pardubic ještě Nemrava zasáhl, odražený balon však neomylně do prázdné brány nasměroval Dominik Kostka.

Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jan Kliment (Slovácko)

57
Důležité

Jeden z obránců Slovácka zabránil čtvrtému gólu, když vykopl balon z brankové čáry na roh pro Pardubice!

60

Solil posílal do vápna hostů pěkný balon pro Černého, nedosáhl na něj však ani on, ani gólman Nemrava.

61

Dlouhý centr Divíška končí v zámezí.

65

Pardubice budou zahrávat další rohový kop.

66
Střídání

Střídání Slovácko: ze hřiště odešel Milan Petržela, nahradil ho Michal Tomič

67

Černý svižnou kombinací hledal nabíhajícího Cadua, ten ale balon nestihl.

70

Pardubičtí trenéři u postranní čáry domlouvají první střídaní v dnešním zápase.

71

Slovácko oproti první půli hodně znervóznělo, nepovedený pas směrem dopředu končí pouze v zámezí.

72
Střídání

Střídání Pardubice: ze hřiště odešel Pavel Černý, nahradil ho David Huf

74
Důležité

Na hranici pokutového území si balon na střelu nachystal Ewerton, ale pálí jen těsně vedle!

76

Kostka rozběhl po pravé straně Cadua, ale jeho centr do zámezí uklidil domácí obránce.

81

Centr do vápna Pardubic zleva posílal Jakub Rezek a k odraženému míči se následně dostal Michal Tomič, jeho střela ale neprošla přes dobře postavenou obranu domácích.

85

Čihák sebral další centr Slovácka a založil útok domácích.

86

Sám na Nemravu postupoval Huf, ale rozhodčí píská ofsajd.

87
Střídání

Střídání Pardubice: ze hřiště odešel Dominik Kostka, nahradil ho Jiří Sláma

89
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal (Slovácko)
Žlutou kartu Slovácka vidí trenér gólmanů Slovácka Luboš Přibyl.

90
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Michal Kadlec (Slovácko)

90

Solil si ve vápně chystal míč na střelu, ale nakonec poslal míč nad.

90

Huf stíhal kapitána Slovácka Kadlece, ale k míči se přes něj nedostal.

90
Důležité

Hlavatého střelu k levé tyči Nemrava vytěsnil na roh!

90

Nastavují se tři minuty.

90

Volný přímý kop Slovácka rozehrál Lukáš Sadílek, ale následná hlavička končí pouze v náruči Jiřího Letáčka.