Ondřej Smetana

narozen:4. 9. 1982
občanství:ČR
herní post:útočník
číslo dresu:19
odehráno v lize:52
vstřeleno v lize:7

Charakteristika

Vytáhlý útočník v červnu 2002 ukončil hostování v Ratíškovicích, v sezoně 2006-2007 působil ve Fulneku. V lednu 2008 výborný hlavičkář odešel do Liberce. Na podzim 2009 hostoval ve Slovácku, během podzimu 2010 zamířil do Senice, kde vydržel až do léta 2011. Pak přestoupil do belgického St. Truidenu, který jej o půlroku později poslal na hostování do Slovanu Bratislava. Hostoval také v německé Hanse Rostock, oblékal dres Paralimni a Elversbergu. Rok hrál v Třinci, pak odešel do Rakouska.

Přestupy
klubpříchododchod
FC Vítkovice1. 7. 20011. 3. 2002
Baník Ratíškovice1. 3. 200210. 6. 2002
FC Vítkovice10. 6. 20021. 1. 2005
FC Vítkovice B1. 1. 200520. 7. 2006
FC Vítkovice20. 7. 200621. 7. 2006
Fulnek21. 7. 20063. 1. 2008
FC Slovan Liberec3. 1. 200811. 8. 2009
1. FC Slovácko11. 8. 200915. 1. 2010
FC Slovan Liberec15. 1. 201015. 10. 2010
Senica15. 10. 20101. 7. 2011
Saint Truiden1. 7. 20111. 1. 2012
Slovan Bratislava1. 1. 20121. 7. 2012
Hansa Rostock1. 7. 20121. 9. 2013
Paralimni1. 9. 20131. 1. 2014
Elversberg1. 1. 20141. 7. 2014
Fotbal Třinec1. 7. 20141. 7. 2015
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2007/2008 3.1.2008 - 11.8.2009FC Slovan Liberec4211147330010
2008/200978022814620050
2009/2010340844300020
2009/2010 11.8.2009 - 15.1.20101. FC Slovácko4551138120000
2009/2010 15.1.2010 - 15.10.2010FC Slovan Liberec340844300020
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz